Jump to content

Recommended Posts

Ahojte grafomanky! (-:

Po dlhsom case som sa zase zapojila, a vidim, ze bude co citat. Takze hor sa do toho!

 

REBEKA, a pozorne:sneaky2:...

vidis, nechas nas tu chvilu osamote a hotovy monkey business:punk:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Barunka, zacnem sa ta bat...:biggrin2:...s tebou len za dobre...:wink2:...

 

dnes nam ta telepatia naozaj funguje...

Gratulujeme sunshine k příspěvku #400! :yay:

 

Aaano, mě se bojte, protože já mám výsadní práva... :mf_rosetinted: :bond: ... :lmao:

 

Kdepak, já, taková přátelská :shocked:

Link to comment
Share on other sites

tak teda pozyvam...nech sa paci, pre kazdu to co ma rada:

 

Barunka

 

coke_redesign.png

 

a pre teba REBEKA moze byt aj nejake to alko:wink2:

 

695824.jpg

Ooo děkuji :thumb_yello:

 

Ty už nás znáš... jako svoje boty! :wink2:

 

cola osvěží... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

tak to neviem, ale snad aspon troska...len tak ako sa da cez kabliky...zatial...:wink2:

 

no a ja si namiesam colu s vinkom...:naughty:

 

Na to, že je to jen přes kábly, hodně dobrý :wink2:

 

:naughty: A to je dobrý? To bych si netroufla namíchat...

Link to comment
Share on other sites

:naughty: A to je dobrý? To bych si netroufla namíchat...

 

...no dobre ako dobre...ja moc toho nepopijem...nejako som si nikdy nevedela vybrat, co sa alkoholu tyka a teda, ked uz je nejaka prilezitost, tak si dam cervene vinko, niektore ciste, niektore radsej zriedene kolou:wink2:...je to cesta najmensieho odporu:roftl:...ale kazdopadne nic, o co by si prichadzala...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

...no dobre ako dobre...ja moc toho nepopijem...nejako som si nikdy nevedela vybrat, co sa alkoholu tyka a teda, ked uz je nejaka prilezitost, tak si dam cervene vinko, niektore ciste, niektore radsej zriedene kolou:wink2:...je to cesta najmensieho odporu:roftl:...ale kazdopadne nic, o co by si prichadzala...:biggrin2:

Já si myslela :naughty: Budu se držet čisté koly... :mf_rosetinted:

 

Nebo vody. :-) Kolu piju málokdy...

Link to comment
Share on other sites

Já si myslela :naughty: Budu se držet čisté koly... :mf_rosetinted:

Nebo vody. :-) Kolu piju málokdy...

 

spravna volba...kedysi som ohurovala svojich partakov recami typu, kvapka alkoholu zabije miliony mozgovych buniek (uz si to nepamatam presne...to bude asi tym alkoholom:roftl:)...

musela som im byt velmi vtipna...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

spravna volba...kedysi som ohurovala svojich partakov recami typu, kvapka alkoholu zabije miliony mozgovych buniek (uz si to nepamatam presne...to bude asi tym alkoholom:roftl:)...

musela som im byt velmi vtipna...:mf_rosetinted:

:roftl: Takovýhle řeči vedu já pořád, ale čím dál tím víc lidí jsem přivedla k téměř nepožívání alkoholu! *high 5*

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Takovýhle řeči vedu já pořád, ale čím dál tím víc lidí jsem přivedla k téměř nepožívání alkoholu! *high 5*

 

...tak bud silna!...ja som v urcitom obdobi podlahla a hladala som sa v docasnom pozitku...racio je vsak silnejsie a tak som tu!

Link to comment
Share on other sites

Jaaaj, mam chut na nejaky dotaznik..

 

http://pajanek.invite.cz/mozek.html

 

Takze co je nove na MFC?

 

Scut Monkey mi poslala PMku, ze ju tu niekto obtazoval, tak si musela otvorit novy account, s nickom SuperTwat.

 

A v Libanone hrozi dalsia obcianska vojna, brrrr...

 

Vaše skóre: 125 bodů

Váš mozek je mužský. :boxed::naughty: Tak jo, no...

 

Tak proto jsem ji tady už dlouho neviděla! To se divím, že jí tady někdo obtěžoval :boxed: ...

 

Vážně? Ale ne, už zase...

Link to comment
Share on other sites

Jaaaj, mam chut na nejaky dotaznik..

 

http://pajanek.invite.cz/mozek.html

 

to co, prave som sa dozvedela, ze som MUZ...:shocked:...moje skore je 115...a vy ste ako dopadli?

 

Takze co je nove na MFC?

 

 

Scut Monkey mi poslala PMku, ze ju tu niekto obtazoval, tak si musela otvorit novy account, s nickom SuperTwat.

 

sranda, citala som si ju dnes, ci vcera a mala som z nej velmi zvlastny pocit...neviem, ci si videla film Farba noci...pripominala mi svojim pohybom po fore tu mladu kocku...tak snad sa jej podari zbavit sa "napadnika/cky"...

 

 

 

A v Libanone hrozi dalsia obcianska vojna, brrrr...

:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Vaše skóre: 125 bodů

Váš mozek je mužský. :boxed::naughty: Tak jo, no...

 

Tak proto jsem ji tady už dlouho neviděla! To se divím, že jí tady někdo obtěžoval :boxed: ...

 

Vážně? Ale ne, už zase...

 

Tak ahoj Barounek:roftl:

Link to comment
Share on other sites

...tak bud silna!...ja som v urcitom obdobi podlahla a hladala som v docasnom pozitku...racio je vsak silnejsie a tak som tu!

To je dobře! :wink2:

 

Podlehnout odmítám...

 

Nedávno jsem se bavila s jedním pánem, který se mě ptal, jestli mi nepřijde, že se tím připravuju o mládí, když nechodím na pařby, nezkouším různý věci... a byl docela zaskočenej, když jsem mu řekla, že ani náhodou... (-:

 

Nevím, já se radši vyřádím třeba ježděním do Londýna na Miku :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak ahoj Barounek:roftl:

 

Věrkouši.... :mf_rosetinted::lmfao:

 

to co, prave som sa dozvedela, ze som MUZ...:shocked:...moje skore je 115...a vy ste ako dopadli?

 

 

 

sranda, citala som si ju dnes, ci vcera a mala som z nej velmi zvlastny pocit...neviem, ci si videla film Farba noci...pripominala mi svojim pohybom po fore tu mladu kocku...tak snad sa jej podari zbavit sa "napadnika/cky"...

 

 

 

 

:shocked:

 

Jsme tu prostě chlapi! A co Rebeka? :wink2:

 

Snad... ale myslím, že dotyčný si ji zase vystopuje, no kdo ví :blink: ..

Link to comment
Share on other sites

Věrkouši.... :mf_rosetinted::lmfao:

 

Jsme tu prostě chlapi! A co Rebeka? :wink2:

 

vidis, a to sa tu stazovali, ze na fore je malo muzov...treba ich len odhalit:biggrin2:

 

 

Snad... ale myslím, že dotyčný si ji zase vystopuje, no kdo ví :blink: ..

 

mas pravdu, nestaci len zmena nicku...to, co vyzaruje bude pritahovat asi opat tych istych...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

vidis, a to sa tu stazovali, ze na fore je malo muzov...treba ich len odhalit:biggrin2:

 

 

 

 

mas pravdu, nestaci len zmena nicku...to, co vyzaruje bude pritahovat asi opat tych istych...:mf_rosetinted:

 

 

No právě :naughty: Je tam psáno "čím nižší výsledek u ženy, tím více lesbické sklony bude zřejmě mít." ... já se teda tak necítím.... analýzy zřejmě nefungujou! :-)

 

 

Přesně tak...

Link to comment
Share on other sites

tak to by som volila i ja...ale nelutujem ani nic z mojich "zazitkov"...som vyzbrojena do necasu...

To je dobře :thumb_yello:

Taky nelituju... i když některý mý zážitky jsou taky síla :boxed:

Link to comment
Share on other sites

No právě :naughty: Je tam psáno "čím nižší výsledek u ženy, tím více lesbické sklony bude zřejmě mít." ... já se teda tak necítím.... analýzy zřejmě nefungujou! :-)

 

ale, zasa je tam pisane aj nasledovne:

 

Pro takové lidi jsou charakteristické velmi rozvinuté logické, analytické a verbální dovednosti; mají sklony k disciplíně a organizovanosti. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy