Jump to content

Recommended Posts

ale, zasa je tam pisane aj nasledovne:

 

Pro takové lidi jsou charakteristické velmi rozvinuté logické, analytické a verbální dovednosti; mají sklony k disciplíně a organizovanosti. :wink2:

Jenže to na mě taky totálně nesedí :lmfao: Možná jen ta analýza... ale s logickým myšlením mám velké problémy, a moje organizovanost :lmao: ...

A to jsem se snažila odpovídat co nejlíp to šlo o_O

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jenže to na mě taky totálně nesedí :lmfao: Možná jen ta analýza... ale s logickým myšlením mám velké problémy, a moje organizovanost :lmao: ...

A to jsem se snažila odpovídat co nejlíp to šlo o_O

 

tak teraz som z toho volajaka zmatena...:shocked:

 

na mna by to celkom sedelo, aj ked sa ako muz necitim...i ked doma nosim nohavice asi ja:roftl:...

 

edit:...to bude tou rozpoltenostou, vzdy sa vo mne biju min 2 JA:shocked:

Link to comment
Share on other sites

tak teraz som z toho volajaka zmatena...:shocked:

 

na mna by to celkom sedelo, aj ked sa ako muz necitim...i ked doma nosim nohavice asi ja:roftl:...

 

edit:...to bude tou rozpoltenostou, vzdy sa vo mne biju min 2 JA:shocked:

Ve mě taky...

 

možná u mě ještě zapracovalo to, že jsem přesvědčena, že jsem se měla narodit jako chlap a vůbec tak nějak si myslím, že to maj lepší! :glasses2:

Link to comment
Share on other sites

Ve mě taky...

 

možná u mě ještě zapracovalo to, že jsem přesvědčena, že jsem se měla narodit jako chlap a vůbec tak nějak si myslím, že to maj lepší! :glasses2:

 

no a my sme zasa tie krajsie polovicky:roftl:...aj ked v pripade stelly sme mali moznost zistit, ze to az tak pravda byt nemusi:wink2:...

 

no vazne, mozno to maju jednoduchsie uz len tym, ze su jednoduchsi:mf_rosetinted:...su situacie kedy by som menila, urcite...

Link to comment
Share on other sites

no a my sme zasa tie krajsie polovicky:roftl:...aj ked v pripade stelly sme mali moznost zistit, ze to az tak pravda byt nemusi:wink2:...

 

no vazne, mozno to maju jednoduchsie uz len tym, ze su jednoduchsi:mf_rosetinted:...su situacie kedy by som menila, urcite...

 

No přesně tak! :lmao:

 

Já bych měnila v hodně situacích... v docela hodně!

Já prostě měla původně být něco jinýho.... ("ale v poslední chvíli si to pán Bůh rozmyslel :lmfao:" )

Link to comment
Share on other sites

No přesně tak! :lmao:

 

Já bych měnila v hodně situacích... v docela hodně!

 

napr.?

 

Já prostě měla původně být něco jinýho.... ("ale v poslední chvíli si to pán Bůh rozmyslel :lmfao:" )

 

Barunka, tak si potom vlastne gay, ked sa ti pacia chlapci a citis sa byt muzom:roftl:...oprav ma, ak sa mylim...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

napr.?

 

 

 

Barunka, tak si potom vlastne gay, ked sa ti pacia chlapci a citis sa byt muzom:roftl:...oprav ma, ak sa mylim...:biggrin2:

 

To se teda zrovna mě netýká, ale co těhotenství? Proč je to jako na nás? :sneaky2:

 

:roftl: Jasně! ... Ne, já se necítím být mužem, ale kdybych si před svým narozením mohla vybrat... :naughty:

 

Ale jestli jsem muž, tak jsem teda asi hodně gay. :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

To se teda zrovna mě netýká, ale co těhotenství? Proč je to jako na nás?

 

Barunka, tak z toho obavy mat fakt nemusis:wink2:...viac mi vadi, sposob ako sa ku tomu prepracujes...:wink2:a nejaky blby pocit, ze si na od niekoho zavisla...:mf_rosetinted:, myslim v tomto smere...

 

Jasně! ... Ne, já se necítím být mužem, ale kdybych si před svým narozením mohla vybrat... :naughty:

 

Ale jestli jsem muž, tak jsem teda asi hodně gay. :mf_rosetinted::roftl:

 

a tato diskusia ma standardne priviedla do krcov...:roftl:...predlzila som si zivot o hodne dlho...takze si Barunka...

 

inak poznam jednu kocku z PU, ktora zmenila pohlavie...bola odo mna asi o 3 roky starsia, cestovavali sme spolu tym istym vlakom - ja na strednu do TN ona pokracovala az do piestan...bola krasny chlapec, nikdy som nevedela, co vlastne je...az neskor som to zistila...chvilu ucila aj na jednej strednej skole v PU, ale ked sa rozhodla zmenit pohlavie, odstahovala sa do BA...mam pocit, ze teraz sa vola Mario...a naposledy ked som ju/ho videla, uz i zarastala...PU je maly, ale mame tu vselico...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak z toho obavy mat fakt nemusis:wink2:...viac mi vadi, sposob ako sa ku tomu prepracujes...a nejaky blby pocit, ze si na od niekoho zavisla..., myslim v tomto smere...

 

 

 

a tato diskusia ma standardne priviedla do krcov......predlzila som si zivot o hodne dlho...takze si Barunka...

 

inak poznam jednu kocku z PU, ktora zmenila pohlavie...bola odo mna asi o 3 roky starsia, cestovavali sme spolu tym istym vlakom - ja na strednu do TN ona pokracovala az do piestan...bola krasny chlapec, nikdy som nevedela, co vlastne je...az neskor som to zistila...chvilu ucila aj na jednej strednej skole v PU, ale ked sa rozhodla zmenit pohlavie, odstahovala sa do BA...mam pocit, ze teraz sa vola Mario...a naposledy ked som ju/ho videla, uz i zarastala...PU je maly, ale mame tu vselico...

 

Obavy mám, prostě mi to přijde nefér a vůbec... těch situací je plno... :wink2:

 

:naughty:

 

Tak nikoho takovýho neznám, ale myslím, že je fajn, když člověk tohle podstoupí, když se opravdu cítí někým jiným... Hlavně, když je pak spokojenost... :thumb_yello:

 

Začíná mě ale děsit, jak na některých lidech přestává bát poznat, co vlastně jsou :shocked: Většinou díky silné vrstvě make-upu, neurčitých oděvech... :boxed: Něco asi jako tohle...

 

Bojový úkol! http://www.gothtronic.com/Goth/img_/Music1/plaatje/ayabie_klein.jpg Určete, kdo z toho je kluk a kdo holka :naughty: ...

 

edit - nikdo z nich nepodstoupil změnu pohlaví (-:

Link to comment
Share on other sites

Obavy mám, prostě mi to přijde nefér a vůbec... těch situací je plno... :wink2:

 

:naughty:

 

Tak nikoho takovýho neznám, ale myslím, že je fajn, když člověk tohle podstoupí, když se opravdu cítí někým jiným... Hlavně, když je pak spokojenost... :thumb_yello:

 

Začíná mě ale děsit, jak na některých lidech přestává bát poznat, co vlastně jsou :shocked: Většinou díky silné vrstvě make-upu, neurčitých oděvech... :boxed: Něco asi jako tohle...

 

Bojový úkol! http://www.gothtronic.com/Goth/img_/Music1/plaatje/ayabie_klein.jpg Určete, kdo z toho je kluk a kdo holka :naughty: ...

 

edit - nikdo z nich nepodstoupil změnu pohlaví (-:

 

moj typ, tie dve zlava su kocky?...tazke...

Link to comment
Share on other sites

:shocked:preboha, kocky, co ma nevyhodite, uz je strasne vela hodin a rano vyrazam do TN...

 

Barunka, bolo mi tu prijemne...:sneaky2:

 

REBEKA, som rada, ze si prisla, aj ked asi to citanie ti dalo zabrat:wink2:

 

no a na dobru noc trocha versov, dnes take smutno - pravdive...melancholia v realite...

 

BOJIM SA LASKY,

co by mohla boliet,

lebo uz takych plnu dusu mam

a vzdy iba ku samote viedli...

bojim sa lasky, co ukryvat ju treba,

v sebe pred vsetkymi

a prave aj preto,

nehrniem sa do neznosti

a z neznosti do vsednosti

a ani teba nebudem...

 

p.s.: Barunka, to ber ako ten nas dohovor:wink2:...myslim o citani...

Link to comment
Share on other sites

:shocked:preboha, kocky, co ma nevyhodite, uz je strasne vela hodin a rano vyrazam do TN...

 

Barunka, bolo mi tu prijemne...

 

REBEKA, som rada, ze si prisla, aj ked asi to citanie ti dalo zabrat:wink2:

 

no a na dobru noc trocha versov, dnes take smutno - pravdive...melancholia v realite...

 

BOJIM SA LASKY,

co by mohla boliet,

lebo uz takych plnu dusu mam

a vzdy iba ku samote viedli...

bojim sa lasky, co ukryvat ju treba,

v sebe pred vsetkymi

a prave aj preto,

nehrniem sa do neznosti

a z neznosti do vsednosti

a ani teba nebudem...

 

p.s.: Barunka, to ber ako ten nas dohovor:wink2:...myslim o citani...

 

:naughty: Tak šup šup (-: ! Potíž je v tom, že tebe vyhazovat odsud nebudu. Ze současných členů bych nevyhodila nikoho i kdyby byly čtyři ráno :biggrin2:

 

Tak dobrou noc a hezký den! :wink2:

 

Taky jsem si ráda zakonverzovala... :mf_rosetinted:

 

S určitou částí té básně se ztotožňuju velmi....

Link to comment
Share on other sites

Mam tu duchov libanonskych obeti, 11 ich je.

 

Laie_34.gif

Že si tam ti lidi konečně nedaj pokoj... no, to by jsme se musely asi hodně dlouho načekat, než tam bude mír.

Link to comment
Share on other sites

Vaše skóre: 125 bodů

Váš mozek je mužský. :boxed::naughty: Tak jo, no...

 

Tak proto jsem ji tady už dlouho neviděla! To se divím, že jí tady někdo obtěžoval :boxed: ...

 

Vážně? Ale ne, už zase...

 

Aj mne vysiel muzsky.

Ale zda sa, ze ten test vymyslal muzsky, takze to je len tak. Ja chcem dotaznik od Slnecnice. A disk od Rufusa Wainwrighta.

http://uk.youtube.com/watch?v=dUIsQo4K70Y

Link to comment
Share on other sites

Aj mne vysiel muzsky.

Ale zda sa, ze ten test vymyslal muzsky, takze to je len tak. Ja chcem dotaznik od Slnecnice. A disk od Rufusa Wainwrighta.

http://uk.youtube.com/watch?v=dUIsQo4K70Y

Zřejmě nám tím autor toho testu chtěl něco říct, ale radši nebudu hloubat co, abych mu nenapsala výhružný email... :wink2:

Rufus Wainwright je super :) Myslíš, že se u nás nesežene? :shocked:

 

Každopádně, já to taky balím, už nic ani nevidím...

A zítra brzo vstávat a tradá na Slovensko!

Dobrou noc! :)

Link to comment
Share on other sites

Zřejmě nám tím autor toho testu chtěl něco říct, ale radši nebudu hloubat co, abych mu nenapsala výhružný email... :wink2:

Rufus Wainwright je super :) Myslíš, že se u nás nesežene? :shocked:

 

Každopádně, já to taky balím, už nic ani nevidím...

A zítra brzo vstávat a tradá na Slovensko!

Dobrou noc! :)

 

V celom hlavnom meste sa neda zohnat! Esteze brat manzela mojej sestry pracuje v jednych podivnych hudobninach, tak som si Rufusa nechala objednat, mal by dorazit do 2 tyzdnov.

 

Smajlika (-: pisem naopak asi preto, lebo hebrejcina sa pise zprava dolava.

 

BTW ten test mi poslal kolega, taky zaujimavy, a jemu zase vyslo, ze ma zensky mozog.

Link to comment
Share on other sites

Aj mne vysiel muzsky.

Ale zda sa, ze ten test vymyslal muzsky, takze to je len tak. Ja chcem dotaznik od Slnecnice. A disk od Rufusa Wainwrighta.

http://uk.youtube.com/watch?v=dUIsQo4K70Y

 

REBEKA, neviem, ci som pochopila...tou Slnecnicou myslis mna?...parkrat si ma tak oslovila:wink2:...chces vediet moj vysledok?...alebo aky dotaznik mas na mysli:mf_rosetinted:...

mne vyslo skore 115, takze MUZ:biggrin2:...

 

Rufusa Wainwrighta, pocujem prvy krat...vidim, ze mam medzery...

tak drzim palceky, aby ti ho ten vzdialeny pribuzny z podivneho hudobnictva:naughty: zohnal...

Link to comment
Share on other sites

Každopádně, já to taky balím, už nic ani nevidím...

A zítra brzo vstávat a tradá na Slovensko!

Dobrou noc! :)

 

Barunka, tak dufam, ze navsteva Slovenska i party dopadli OK...

pocko bolo nadherne...

nas vyletik bol tiez uspesny...takze konecne doma, konecne RELAX...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy