Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

myslim, ze to je to najmenej, co mozem pre nu urobit...vies, vzhladom na to, ze vacsinou je jediny clovek, s ktorym si mozem slovne podebatit, tak riesime niekedy - ked sa necham uniest naozaj sofistikovane temy...potom pristanem, uvedomim si, ze ma 5 rokov a radsej ju idem ucit zaviazat si snurky...trias jura a krieda pockaju...:biggrin2:

 

 

 

prave skoncil happy endingom...som v stadiu, ze uvitam cokolvek okrem bridget...ta nam bezi namiesto rozpravok cely den...max striedam 1 a 2 cast...

 

ona mala havariu a upadla do komy, stala sa duchom...a on vdovec...a prenajal si jej byt...kedze ona nevedela, ze je skoro mrtva, ako duch sa vratila do svojho bytu...zapletka - zamilovanie...a samozrejme zachranil ju...:mf_lustslow:

 

Člověku to někdy nepřijde a chová se k rozlišné věkové kategorii stejně jako ke svojí.... myslím, že to je vidět dost i na nás, ale pravda je, že s malou je to extrém... ale proč by ne :)

Asi před třema měsícama jsem potkala nějakou maminku s asi 4letým synkem a bavili se o justici.,... :shocked:

 

Aha.. takže nechutně sladké... to mám někdy i ráda (;

Link to comment
Share on other sites

Rufusa Wainwrighta, pocujem prvy krat...vidim, ze mam medzery...

tak drzim palceky, aby ti ho ten vzdialeny pribuzny z podivneho hudobnictva:naughty: zohnal...

 

A co na neho hovoris?

 

Jsem zvědavá... :punk: už jen týden! Uvědomujete si to? Já ne!

 

ja sa uz intenzivne pripravujem na skolenie:biggrin2:...vsetky potrebne podklady uz mam nachystane...takze, o 7 dni bude kick of meeting MFC CZ&SK...:fisch:

 

Veru, uz o tyzden.

Takze uz vieme kto ide a kde a kedy sa stretavame? Len my tri teda?

Sunshine, si sa pytala, ako sa dostanes z Ikey na autobusovu stanicu (Mlynske nivy), takze autobusom 61 alebo 63 pojdes povedzme na Racko (Racianske myto) a odtial hocicim co ide na stanicu.

Link to comment
Share on other sites

Veru, uz o tyzden.

Takze uz vieme kto ide a kde a kedy sa stretavame? Len my tri teda?

Tentokrát jen my tři... kde a kdy, to už je problém, no každopádně já budu v Bratislavě v 10 na autobusovým nádraží... takže musíme to nějak doladit kdo a jak se kde setká.
Link to comment
Share on other sites

a este jedna otazocka, ked uz sme pri tej after party...spominali ste, ze tam bola i jeho mamina a sestra...ja stale rozmyslam na koho sa tento mlady muz podoba:sneaky2:...videla som jeho sestru jasminu i mamu a nezdala sa mi tam zadna podobnost ani na jednu...neviem, ty to ako vnimas...:wink2:

 

Jeho otca, ak si este nevidela, mozes vidiet tu, hladaj meno "Penniman":

http://www.terrapinn.com/2005/peme/SpeakerList.stm

 

Podla mna sa skor podoba na mamu, nielen vyzorovo, ale aj povahovo, ale to je len moj odhad.

Link to comment
Share on other sites

Až mě děsí, co všechno my na fanklubu nenajdeme... :)

 

Ono je tusim zakazane tu zverejnovat fotky rodinnych prislusnikov, ale snad si to nikto nevsimne.

 

A tiez dufam, ze si nikto nevsimol, ze som odhalila nove forove meno Scut Monkey..

 

Teraz robim same podivne, nie celkom kosher veci.

Link to comment
Share on other sites

A co na neho hovoris?

 

vyjadrim sa az neskor, momentalne nemam pohodicku na pocuvanie...ale mam pocit, ze jednu pesnicku poznam zo shreka...

a co si mi hovori, ze to bude prijemne pocuvanie...

 

Veru, uz o tyzden.

Takze uz vieme kto ide a kde a kedy sa stretavame? Len my tri teda?

Sunshine, si sa pytala, ako sa dostanes z Ikey na autobusovu stanicu (Mlynske nivy), takze autobusom 61 alebo 63 pojdes povedzme na Racko (Racianske myto) a odtial hocicim co ide na stanicu.

 

REBEKA, dakujem...vyzera to, ze budeme len my 3...dufam, ze nevadi:mf_rosetinted:...

Barunka, kazdopadne ma cakaj na AS, tam sa stretneme, no a ak plati povodny plan, tak REBEKU budeme cakat na mierovom namesti...tam to uz celkom poznam...

REBEKA, cca 11.00 hodina je pre teba prijatelnejsia:wink2:?

 

do PM vam poslem moj mobil, keby nahodou...ide tyzden a to uz budem mat menej casu, tak aby vsetko dobre dopadlo...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Jeho otca, ak si este nevidela, mozes vidiet tu, hladaj meno "Penniman":

http://www.terrapinn.com/2005/peme/SpeakerList.stm

 

Podla mna sa skor podoba na mamu, nielen vyzorovo, ale aj povahovo, ale to je len moj odhad.

 

Až mě děsí, co všechno my na fanklubu nenajdeme... :)

 

som prekvapena, ako sa ti podarilo nieco taketo najst:shocked:...neviem, aj by som mozno nejaku podobnost nasla i s jeho otcom...

ale vy ste ho videli nazivo a to je asi nieco ine...kazdopadne sa svojim rodicom vydaril:wub2:...

Link to comment
Share on other sites

Ono je tusim zakazane tu zverejnovat fotky rodinnych prislusnikov, ale snad si to nikto nevsimne.

 

A tiez dufam, ze si nikto nevsimol, ze som odhalila nove forove meno Scut Monkey..

 

Teraz robim same podivne, nie celkom kosher veci.

 

niekedy clovek dostane jednoducho chut robit "same podivne" veci...:wink2:

 

no za tieto ti dakujem, su robene v dobrom umysle:wink2:...

 

zmenilo sa nieco u teba?

Link to comment
Share on other sites

tak kocky,

 

pripravila som zopar dalsich otazok...ak mate chut, mozte odpovedat...:wink2:

 

Naj film: Lolita

 

Naj kniha: Lzi, ktore spajaju

 

Naj den: piatok

 

Naj cast dna: rano

 

Splneny sen: som dospela

 

Nesplneny sen: nezavislost

 

Co ta uputa ako prve na cloveku (fyzicky/povahovo): ruky/pokoj a rozpravanie

 

Co rad davas: slobodu a volnost

 

Co rad dostavas: slobodu a volnost

 

Co znamena pre teba LASKA: priatelstvo, vnutorna harmonia...

 

Co znamena pre teba SEX: smiesne pohyby a asi SPORT

 

Mas nejaku butlavu vrbu: priatelka z VS, ale vela veci ostava iba u mna...pre istotu

Link to comment
Share on other sites

Barunka, kazdopadne ma cakaj na AS, tam sa stretneme, no a ak plati povodny plan, tak REBEKU budeme cakat na mierovom namesti...tam to uz celkom poznam...

REBEKA, cca 11.00 hodina je pre teba prijatelnejsia:wink2:?

 

Uz sa nam to celkom krystalizuje.. Tak ja navrhujem, aby sme sa teda vsetky tri (ak sa chce este pridat niekto iny, tak je vrele vitany ci vitana) stretli o tej desiatej na schodoch pred hlavnym vchodom hlavnej autobusovej stanice Mlynske Nivy. Dobre?

 

outmika3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uz sa nam to celkom krystalizuje.. Tak ja navrhujem, aby sme sa teda vsetky tri (ak sa chce este pridat niekto iny, tak je vrele vitany ci vitana) stretli o tej desiatej na schodoch pred hlavnym vchodom hlavnej autobusovej stanice Mlynske Nivy. Dobre?

 

outmika3.jpg

 

plati! pockame sa...

 

cislo mam ulozene:wink2:

 

a inak, pekna fotka...paci sa mi...

Link to comment
Share on other sites

a este jedna vec...v nedelu vecer zvycajne chodievam do jednej kaviarnicky - vola sa Stefanka (a da sa tam i fajcit pozn. autora), s mojou sestrou...mame to take meditacno-diskusne posedenie...no a uvedomila som si jednu vec, nieco sa vo mne zlomilo a rozhodla som sa, ze vzhladom na moj vek nemam dovod sa niekomu spovedat preco roobim to co robim...jednoducho ma zrazu prestalo bavit schovavat samu seba...a tak som jej na rovinu povedala, ze buducu sobotu idem do BA na mikarande a poprosila som ju o spolocnost pre michalku...zobrala to uplne super a hodne ma podporila...a mne narastli kridla...

takze mozno omrvinka, ale pre mna velky krok...:blush-anim-cl:

 

To je super! To mi znie skoro ako taky mika coming out.

Link to comment
Share on other sites

som prekvapena, ako sa ti podarilo nieco taketo najst:shocked:

 

Nasla som to cirou nahodou, na Wikipedii niekde, ani som to nehladala.

Mam tu fotecku dokonca ulozenu v pocitaci, a teraz vidim, ze som si to ukladala 15. septembera 2007. Hm.

Raz som ju skoro postla, ale Diana (moderatorka) mi to zakazala, ale teraz mam na haku.

 

Ja som vlastne, ci uz nazivo alebo na fotke, videla vsetkych clenov jeho rodiny okrem mladsieho brata menom Fortune. To jest rodicov, sestry Yasmine, Paloma a mladsia Allegra Zuleika. Nemate niekto nahodou fotku toho brata? Celkom som na neho teraz zvedava.

Link to comment
Share on other sites

Nasla som to cirou nahodou, na Wikipedii niekde, ani som to nehladala.

Mam tu fotecku dokonca ulozenu v pocitaci, a teraz vidim, ze som si to ukladala 15. septembera 2007. Hm.

Raz som ju skoro postla, ale Diana (moderatorka) mi to zakazala, ale teraz mam na haku.

 

som netusila, ze to tu tak sleduju?...este mame celkom vyhru s nasou slovencino - cestinou...

 

Ja som vlastne, ci uz nazivo alebo na fotke, videla vsetkych clenov jeho rodiny okrem mladsieho brata menom Fortune. To jest rodicov, sestry Yasmine, Paloma a mladsia Allegra Zuleika. Nemate niekto nahodou fotku toho brata? Celkom som na neho teraz zvedava.

 

Fortune, to mi znie take zenske meno...poznam jednu Fortune z etiopie, asi preto...ja som mala cest vidiet na fotkach okrem MIKU, len jasminu, maminu a teraz uz aj otca...a ostatne sestry su ake?...vsetci su taki chuducki ako MIKA? alebo niekto je i v norme?...

tym som chcela povedat, ze som ho ani ja nevidela...no a na nete neviem, asi by to chcelo hlbkove prehliadnutie...

 

btw, nehra mi youtube:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Dakujem za dotaznik, Sunshine!

Tento je ale tazsi.

 

Naj film: nemam, napr. Fxxxing Amal

 

Naj kniha: Sylvia Plath: Collected Poems, The Bell Jar (Pod sklenenym zvonom)

 

Naj den: piatok, sobota

 

Naj cast dna: vecer

 

Splneny sen: vela

 

Nesplneny sen: neprezradim!

 

Co ta uputa ako prve na cloveku (fyzicky/povahovo): neviem to opisat (hovorim, ze tento test je tazsi)

 

Co rada davas: okovy! (-:

 

Co rada dostavas: slobodu a volnost

 

Co znamena pre teba LASKA: priatelstvo, vnutorna harmonia... ano!

 

Co znamena pre teba SEX: smiesne pohyby... ano!

 

Mas nejaku butlavu vrbu: v malickostich hocikto kto ide okolo a nestihne vcas ujst (-: , vacsie veci Heda, a niektore su nezdelitelne

Link to comment
Share on other sites

Dakujem za dotaznik, Sunshine!

Tento je ale tazsi.

 

Naj film: nemam, napr. Fxxxing Amal

 

Naj kniha: Sylvia Plath: Collected Poems, The Bell Jar (Pod sklenenym zvonom)

 

Naj den: piatok, sobota

 

Naj cast dna: vecer

 

Splneny sen: vela

 

Nesplneny sen: neprezradim!

 

Co ta uputa ako prve na cloveku (fyzicky/povahovo): neviem to opisat (hovorim, ze tento test je tazsi)

 

Co rada davas: okovy! (-:

 

Co rada dostavas: slobodu a volnost

 

Co znamena pre teba LASKA: priatelstvo, vnutorna harmonia... ano!

 

Co znamena pre teba SEX: smiesne pohyby... ano!

 

Mas nejaku butlavu vrbu: v malickostich hocikto kto ide okolo a nestihne vcas ujst (-: , vacsie veci Heda, a niektore su nezdelitelne

 

REBEKA, zaujimave...celkom sme sa trafili, teda az na tie okovy:biggrin2:...

 

a stretavat by sme sa mali asi na obed:wink2:...i ked pre mna nie je problem ani vecer, ale to som zvycajne uz hodne zasnena...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ono je tusim zakazane tu zverejnovat fotky rodinnych prislusnikov, ale snad si to nikto nevsimne.

 

A tiez dufam, ze si nikto nevsimol, ze som odhalila nove forove meno Scut Monkey..

 

Teraz robim same podivne, nie celkom kosher veci.

 

Zakázané to myslím je, ale myslím, že nám sem opravdu nikdo neleze :thumb_yello:

 

Beztak už plno lidí ví, kdo to je.... zapojuje se do fór jako předtím a vůbec... to neřeš :wink2:

 

Tohle období já mám nonstop.... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Zakázané to myslím je, ale myslím, že nám sem opravdu nikdo neleze :thumb_yello:

 

Beztak už plno lidí ví, kdo to je.... zapojuje se do fór jako předtím a vůbec... to neřeš :wink2:

 

Tohle období já mám nonstop.... :naughty:

 

Barunka, pekny vecer...predpokladam, ze sa hlasis uz zo svojho sukromia...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak kocky,

 

pripravila som zopar dalsich otazok...ak mate chut, mozte odpovedat...:wink2:

 

Teda, jak už řekla Rebeka, tenhle je těžší (-:

 

Naj film: Nemám konkrétní oblíbený...

 

Naj kniha: Kmotr

 

Naj den: Saturday night fever! To je zároveň i odpovědí i na následující otázku... :wink2:

 

Naj cast dna: ... :)

 

Splneny sen: Umím dobře anglicky :naughty:

 

Nesplneny sen: těch je.... můžu jmenovat třeba "mít lepší postavu" :P

 

Co ta uputa ako prve na cloveku (fyzicky/povahovo): obličej/ zajímá mě to, co mi říká

 

Co rad davas: chci, aby se se mnou lidi cítili tak, že mi můžouvěřit a že jsou se mnou rádi. Inu, pocit bezpečí? :roftl:

 

Co rad dostavas: Já? Všechno pozitivní... *egoista*

 

Co znamena pre teba LASKA: Trápení

 

Co znamena pre teba SEX: To se ještě uvidí.

 

Mas nejaku butlavu vrbu: Mých několik dobrých kamarádek...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, pekny vecer...predpokladam, ze sa hlasis uz zo svojho sukromia...:wink2:

Taky přeju hezký večer! :-)

Ano ano, už jsem doma... (-:

Poslední chvíle svobody, než se zase jde do školy.... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy