Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bacha, polymery su moja specializacia...specialne makromolekulova chemia:wink2:...takze tych 49 zvysnych by to asi nevedelo...

 

 

 

dakujem, len dufam, ze budem starnut s eleganciou a nie ako nasa kamaratka helenka, ktorej v 50-tke narastli prsia:roftl:...

 

do 33 mam motivaciu priznak vek, vtedy mi totiz pridaju dalsich 5 dni dovolenky...huraaaaaaaaaa...

 

:shocked: Bacha, já mám všechny lidi, které zajímá chemie za blázny....

 

Zřejmě budeš první vyjímka :boxed:

 

 

:roftl: A ztloustla i nebo prostě se zvětšila jen v určitých partiích? :naughty:

 

Přidávají dovolenou? Jakto? :-)

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Bacha, já mám všechny lidi, které zajímá chemie za blázny....

 

Zřejmě budeš první vyjímka :boxed:

 

nie, ja naozaj nevyzeram na to, co robim...:naughty:...ale to len preto, ze to robim omylom...jednoducho racio bolo zasa raz silnjesie...

 

 

Přidávají dovolenou? Jakto? :-)

 

to asi len v nasej firme, do 33 mas narok na 20 dni dovolenky a po 33 na 25 dni...tak uz vies preco chcem byt starsia:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

pocujem tu nejakeho maleho egoistika alebo sa mi to len zda:wink2:...

 

neboj, je tu miesta pre vsetkych...pozri, ja sem tiez chodim ako domov a vzdy sa neskutocne tesim...tesim sa na pohodicku a harmoniu, ktoru tu tak citit...:wink2:

 

Já? Jasně že jsem egoista, no ještě řekněte, že jste si toho ještě nevšimly :boxed:

 

:punk: Pod to se jen podepisuju!

Link to comment
Share on other sites

nie, ja naozaj nevyzeram na to, co robim...:naughty:...ale to len preto, ze to robim omylom...jednoducho racio bolo zasa raz silnjesie...

 

 

 

 

to asi len v nasej firme, do 33 mas narok na 20 dni dovolenky a po 33 na 25 dni...tak uz vies preco chcem byt starsia:biggrin2:

 

No, to nevypadáš.... jako chemický cvok tedy opravdu ne (-:

Polymerace... brrr... to je něco, co jsem dodneška naprosto nepochopila.

 

 

Ahá! :naughty: To je dobrý!

Link to comment
Share on other sites

to nie je zle, vsak...mam pocit, ze 27. maja tu budem 2 mesiace...boze a to mam pocit, ze som tu ovela dlhsie...

Jen dva měsíce :shocked: Taky mi to přijde o dost dýl... :blink:

 

A já s Rebekou už máme za sebou půlrok! Síla, že?

Link to comment
Share on other sites

No, to nevypadáš.... jako chemický cvok tedy opravdu ne (-:

Polymerace... brrr... to je něco, co jsem dodneška naprosto nepochopila.

 

o nic si neprisla...vidis tu snad niekoho, kto by chcel v nedelu vecer u MIKU riesit polymerizaciu:wink2:...

aj ked nejaka symbolika by tu bola...ide vlastne o retazenie a vznikajuce nove radikaly umoznuju dalsich moznost naviazat sa...takze my sme vlastne radikaly!

 

Am I losing my mind:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Měly, protože čím později si toho všimnete, tím nemileji budete překvapené :naughty:

 

:thumb_yello: Dám ti lekce :roftl:

Barunka, cenim si, ze si vysla s pravdou von...:roftl:...este je nieco, co by sme mali o tebe vediet...alebo bude v sobotu sokova terapia...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

o nic si neprisla...vidis tu snad niekoho, kto by chcel v nedelu vecer u MIKU riesit polymerizaciu:wink2:...

aj ked nejaka symbolika by tu bola...ide vlastne o retazenie a vznikajuce nove radikaly umoznuju dalsich moznost naviazat sa...takze my sme vlastne radikaly!

 

Am I losing my mind:naughty:

 

 

:shocked: Na to se dá říct jen.... :roftl: :roftl:

 

Bohužel mě děsí, že vím o čem mluvíš :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, cenim si, ze si vysla s pravdou von...:roftl:...este je nieco, co by sme mali o tebe vediet...alebo bude v sobotu sokova terapia...:shocked:

Tak část už víte, ale šoková terapie přijde, až vám budu egoisticky krást hranolky, zmrzlinu apod., protože Bajunka CHCE :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Tak část už víte, ale šoková terapie přijde, až vám budu egoisticky krást hranolky, zmrzlinu apod., protože Bajunka CHCE :sneaky2:
:roftl::roftl:

 

dobre, ukecala si ma...kupime aj tebe, ale len ked budes dobra a upraces si po sebe hracky...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy