Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:naughty: Schválně jestli by se nechal....

 

Můžu se zeptat na význam toho, co máš pod svou přezdívkou? :)

 

myslis ako preklad?...je to z rustiny a hovoril o tom na dvd v suvislosti so svojou ruskou ucitelkou, "Nie, sustred sa MIKA!"...milujem tu pasaz, milujem, ked to povie...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam napad: ked chcete, podme hrat taku hru, ze mi poviete akeho Miku mam najst, a ja budem mat za ulohu ho najst, chcete? Zatial si ulohy davam sama (-:

 

beriem, tak ja by som ho brala takeho troska zasneneho...

Link to comment
Share on other sites

myslis ako preklad?...je to z rustiny a hovoril o tom na dvd v suvislosti so svojou ruskou ucitelkou, "Nie, sustred sa MIKA!"...milujem tu pasaz, milujem, ked to povie...:wub2:

Aha! :-) Já jsem si říkala, že je mi to odněkud povědomý.... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam napad: ked chcete, podme hrat taku hru, ze mi poviete akeho Miku mam najst, a ja budem mat za ulohu ho najst, chcete? Zatial si ulohy davam sama (-:

:) Beru, můj úkol následuje poté, co ho najdeš zasněného (-:

Link to comment
Share on other sites

ozaj, zistili ste preco ho premenovali?...suvisi to nejako s tym obtazovanim?...

 

Nie. Uz davnejsie sme tam o tom premenovani diskutovali a hlasovali. To preto lebo "gay" je priliz uzky pojem zatialco pojem "queer" okrem klasickych homosexualov zahrnuje kadejake ine orientacie a identity. Aj ty tam teraz lepsie zapadas :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ty si bola slusne dievca, ale ja som mala v sebe este pred after party 2 cervene vina, a na after party som vypila 2 sampanske..

Abstinenti se nemůžou moc odvázat....

 

Ale v jistém smyslu to byla stejně "apřba" :naughty:

 

I když mě hodně lidí nemile překvapilo (-:

Link to comment
Share on other sites

Nie. Uz davnejsie sme tam o tom premenovani diskutovali a hlasovali. To preto lebo "gay" je priliz uzky pojem zatialco pojem "queer" okrem klasickych homosexualov zahrnuje kadejake ine orientacie a identity. Aj ty tam teraz lepsie zapadas :wink2:

...to som rada, gay sa fakt na mna nehodilo:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ty si bola slusne dievca, ale ja som mala v sebe este pred after party 2 cervene vina, a na after party som vypila 2 sampanske..

 

REBEKA, tak to si bola v skvelej naladicke:naughty:

 

Barunka, aspon si to mala vsetko pod kontrolou...a ja len cakam, kedy prestanes hovorit v naznakoch a konecne povies, co tam kto stvaral:naughty:

Link to comment
Share on other sites

no vazne zacinam pochybovat o tvojej abstinencii:biggrin2:...

 

dobre, a my s REBEKOU si strihneme, kto bude ARABELA a kto XENIA...:mf_lustslow:

 

Ja by som sa asi viac hodila za Xeniu. Beries Arabelu?

Link to comment
Share on other sites

REBEKA, tak to si bola v skvelej naladicke:naughty:

 

Barunka, aspon si to mala vsetko pod kontrolou...a ja len cakam, kedy prestanes hovorit v naznakoch a konecne povies, co tam kto stvaral:naughty:

 

Rebeka rozhodně ve skvělé náladě byla! :naughty:

 

Dozvíš se příští týden, ráda si postěžuju :glasses2::fisch:

Link to comment
Share on other sites

asi nie, len teraz uz je to pre siroku skupinu...no a v ramci tych vsetkych vychyliek som sa tam nasla i ja...:wink2:

Já... přemýšlím... já vlastně taky, velmi podivným způsobem.

Link to comment
Share on other sites

Viděla jsem už nejmenované tancovat napůl nahé na stole...

 

Zase o mne, zase o mne ((((-:

 

Ty jsi narazila na Mikovo osobní album nebo co? :roftl:

 

Nevím, ale doufám že ne uvnitř v bytě toho chlapa. :naughty:

 

Jasne, to pre IBMera nie je problem sa vlamat do sukromneho albumu (-:

 

Mne to pripada skor ako v nejakom bordeli. Teda v zivote som v ziadnom nebola, ale takto nejako si to predstavujem. Co by tam ale robil nas cisty a nevinny Mika??

Link to comment
Share on other sites

Zase o mne, zase o mne ((((-:

 

:shocked:

 

 

Jasne, to pre IBMera nie je problem sa vlamat do sukromneho albumu (-:

 

Mne to pripada skor ako v nejakom bordeli. Teda v zivote som v ziadnom nebola, ale takto nejako si to predstavujem. Co by tam ale robil nas cisty a nevinny Mika??

 

no mozno, len tiez nikdy nebol v takom podniku a nechapal, ze nieco take moze existovat...tak mu urobili exkurziu...

 

ved si vsimni ten vyplaseny vyraz tvare:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zase o mne, zase o mne ((((-:

 

 

 

Jasne, to pre IBMera nie je problem sa vlamat do sukromneho albumu (-:

 

Mne to pripada skor ako v nejakom bordeli. Teda v zivote som v ziadnom nebola, ale takto nejako si to predstavujem. Co by tam ale robil nas cisty a nevinny Mika??

 

 

Ale, ale! :naughty:

Tebe zrovna ne! (-:

 

 

No taky mi to tak připadá, ale právě jsem to vyloučila už jen proto, že on je úplně innocent !

Třeba je to jeho pokoj :boxed::roftl:

Link to comment
Share on other sites

no mozno, len tiez nikdy nebol v takom podniku a nechapal, ze nieco take moze existovat...tak mu urobili exkurziu...

 

ved si vsimni ten vyplaseny vyraz tvare:wink2:

 

:lmao: :lmao:

 

Kdoví, co všechno on vlastně skrývá! :das:

Link to comment
Share on other sites

v akej vychylke si sa to Barunka nasla?...tebe robi dobre tyrat druhych a mat este z toho i chut pospevovat si?...:naughty:

Ano, ano, mé sadistické choutky se nezapřou! :naughty:

 

Ne, tak to zase ne (-:

 

O tom bych tady nerada mluvila....

 

Věřte nebo ne, ale i já mám své závažné problémy. :glasses2:

 

Teď jsem vás zmátla ještě víc, co? (-:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy