Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neviem, preco vecer ten cas tak leti:thumbdown:...

 

na dnes by som uz mala ist spinkat...ani sa mi moc nechce, ale rano bude tazke...

 

Barunka, takze zasa ako klasicky prajem nicim a nikym nerusene snicky...mozno az na nejaku tu vynimku:wink2:...

 

dakujem za spolocnost a utekam...pa...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

super, uz som sa zlakla, ze tu pisem same hluposti...

 

inak pekne cislo mojho posledneho postu, vsak:wink2:...pomalicky sa blizime ku 2

Je to téměř tady, ano ano... :cool:

 

Já se těším!!

Link to comment
Share on other sites

neviem, preco vecer ten cas tak leti:thumbdown:...

 

na dnes by som uz mala ist spinkat...ani sa mi moc nechce, ale rano bude tazke...

 

Barunka, takze zasa ako klasicky prajem nicim a nikym nerusene snicky...mozno az na nejaku tu vynimku:wink2:...

 

dakujem za spolocnost a utekam...pa...:wink2:

 

Že? Mě to taky štve... :sneaky2:

Já pujdu za chvilku taky, jsem unavená, strašně... chci spinkat... :)

 

Děkuju moc! Tobě taky, dobrou noc!

Link to comment
Share on other sites

Zdravim Zeny! Neuverite, odkial vam pisem, z L worLdu, ź toho zenskeho podniku. Zhliadli sme film Loving Annabel a s mojou susedou z Race sme sa zlahka pripili.. Pusa..

Tak tomu říkám sympatický večer! (-:

 

A nemáš ty zítra jít do práce? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Zdravim Zeny! Neuverite, odkial vam pisem, z L worLdu, ź toho zenskeho podniku. Zhliadli sme film Loving Annabel a s mojou susedou z Race sme sa zlahka pripili.. Pusa..

 

no REBEKA, tak ja som parve isla vypnut pocitac a co nevidim:shocked:

 

vidim, ze dobra naladicka musi byt...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Musi, a hlavne uprostred tyzdna.. To sa uz len prevalime na tu druhu polovicku, ako hovori moja sladka suseda, dymiaca tu vedla mna, a ze by bolo lepsie sa prevalit s niekym v postielke radsej nez do druhej polovice tyzdna, tolko citat.. Co dodat.. Vivat Raca!

Link to comment
Share on other sites

Musi, a hlavne uprostred tyzdna.. To sa uz len prevalime na tu druhu polovicku, ako hovori moja sladka suseda, dymiaca tu vedla mna, a ze by bolo lepsie sa prevalit s niekym v postielke radsej nez do druhej polovice tyzdna, tolko citat.. Co dodat.. Vivat Raca!

 

REBEKA, :shocked:...troska pripili...tak pozdravujem Racu!

Link to comment
Share on other sites

Mam.. A dokonca mam rano dolezity call z Izraela.. Ale nechce sa nam domov. Moja susedka zdravi tiez.. Je sladka.. Ako vsetky racanky hehe..

dulezity call z Izraele? Ale (-:

Jen se nám tam nevracej :naughty:

 

Vsak co, nechodte, pracovat s mirnou kocovinou muze byt sranda :-D

 

Brno zdravi bar a sousedku! :-)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, REBEKA si este stihne pospinkat...a niekedy sa tazko odchadza...pozri na mna...:naughty:

To je pravda, co ty ještě tady, huš do té postele! :naughty:

 

Ale jako jestli ještě zůstaneš, nic proti mít nebudu :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Pred casom tu boli 2 policajti, zevraj sa stazovali susedia.. Zevraj sem chodia divne typky, ze je tu hluk.. A my sme tu pritom len same slusne dievcatka, ktorym takmer tieklo oko z dojimaveho filmu.. Cista homofobia.. Blee..

Link to comment
Share on other sites

To je pravda, co ty ještě tady, huš do té postele! :naughty:

 

Ale jako jestli ještě zůstaneš, nic proti mít nebudu :mf_rosetinted:

 

omylom som Barunka pre vypnutim nakukla do fora a jednoducho mi neda odist teraz, ked je REBEKA taka ina...taka vesela...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pred casom tu boli 2 policajti, zevraj sa stazovali susedia.. Zevraj sem chodia divne typky, ze je tu hluk.. A my sme tu pritom len same slusne dievcatka, ktorym takmer tieklo oko z dojimaveho filmu.. Cista homofobia.. Blee..

Je až fascinující, jakými kravinama se policie zabývá. :shocked: Jak kdyby neměli na práci nic lepšího... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

omylom som Barunka pre vypnutim nakukla do fora a jednoducho mi neda odist teraz, ked je REBEKA taka ina...taka vesela...:wink2:

:naughty: Ano správně, této situace využijeme a pobydeme tu!

Link to comment
Share on other sites

Pred casom tu boli 2 policajti, zevraj sa stazovali susedia.. Zevraj sem chodia divne typky, ze je tu hluk.. A my sme tu pritom len same slusne dievcatka, ktorym takmer tieklo oko z dojimaveho filmu.. Cista homofobia.. Blee..

 

 

Je až fascinující, jakými kravinama se policie zabývá. :shocked: Jak kdyby neměli na práci nic lepšího... :boxed:

 

ja si skor myslim, ze boli zvedavi na kocky:wink2:

Link to comment
Share on other sites

dulezity call z Izraele? Ale (-:

Jen se nám tam nevracej :naughty:

 

Vsak co, nechodte, pracovat s mirnou kocovinou muze byt sranda :-D

 

Brno zdravi bar a sousedku! :-)

 

Moj navrat do Izraela nehrozi, neboj..

 

Podvrdzujem, pracovat po prehyrenej noci moze priniest kopu zaujimavo prekvapivzch dobrych napadov.. I;ve been there before.

 

Susedka sa tajomne usmieva.

Link to comment
Share on other sites

No neviem.. My sme sa tu zhodli, ze to je cista homofobia. Alebo sme uplne paranoidne?

 

Citali ste ten blog od Miku?

 

mozno len naozaj robite hluk:naughty:

 

citali citali...:wink2:

 

edit: asi si vytvorim neskutocne vela profilov a budem mu pisat za CZ a SK kolko tu ma vela fanusikov a nech konecne najde na mape aj nas...:punk:

Link to comment
Share on other sites

No neviem.. My sme sa tu zhodli, ze to je cista homofobia. Alebo sme uplne paranoidne?

 

Citali ste ten blog od Miku?

Cetly, odpovedely :)

Taky bych se ráda poflakovala v Connecticutu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy