Jump to content

Recommended Posts

:boxed: ... to mi přijde přehnaný, už jen z toho důvodu, že Mika měl v Itálii aspoň 5 koncertů :confused:

 

chapem chapem...ale ja nehovorim o italii:wink2:...

 

ale u nas (vseobecne) este nebol...:thumbdown:

 

to bychom mohly, ale asi by ho sem nepřilákali čtyři lidi..:roftl:

 

tak teda nic...to bola iba idea...zabudnite na to...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nenosím, ale co má člověk teda nosit? o.O Podpatky ne, žabky ne, u všho mají nějaký výhrady :thumbdown:

 

:roftl: vždyť je ještě několik druhů bot.. mám s tím děsnej problém, nemůžu sehnat žádný boty. žabky mám, ale pak už jen botasky a sandále - toť má veškerá obuv. Já snad ani nejsem holka, když mám tak málo bot:roftl::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Nenosím, ale co má člověk teda nosit? o.O Podpatky ne, žabky ne, u všho mají nějaký výhrady :thumbdown:

 

QUOTE=Terou;1515211]nosíte žabky? teď jsem přišla na šokující objev:boxed: :

 

http://data.idnes.cz/g/zdravi/infografika_zabky.html

 

ja nosim aj aj a nebadam ziadne problemy:shocked:...to je ako so sojou...jeden den je to najzdravsia potravina a na druhy karcinogen...tak si vyberte...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: vždyť je ještě několik druhů bot.. mám s tím děsnej problém, nemůžu sehnat žádný boty. žabky mám, ale pak už jen botasky a sandále - toť má veškerá obuv. Já snad ani nejsem holka, když mám tak málo bot:roftl::bleh:

 

pridi si vybrat ku mne...u nas je to ako u batu:naughty:...len, ci ti velkost bude sediet...ja ma rozptyl od 35 do 37 v zavislosti od strihu...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

pridi si vybrat ku mne...u nas je to ako u batu:naughty:...len, ci ti velkost bude sediet...ja ma rozptyl od 35 do 37 v zavislosti od strihu...:naughty:

To je přesně moje... :shocked:

 

Takže plány na léto... ukrást hrášek od Terou a Slnečnici boty... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: vždyť je ještě několik druhů bot.. mám s tím děsnej problém, nemůžu sehnat žádný boty. žabky mám, ale pak už jen botasky a sandále - toť má veškerá obuv. Já snad ani nejsem holka, když mám tak málo bot:roftl::bleh:

Já mám jedny :fisch: ... Já nejsem holka, ale asociál :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

To je přesně moje... :shocked:

 

Takže plány na léto... ukrást hrášek od Terou a Slnečnici boty... :fisch:

 

 

tak vidis a to si chcela ist do obchodov...skoda, ze ti oblecenie nemozem posunut...ziskala by som miesto pre nove...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...a co nosis na vynimocne udalosti:shocked:...alebo mate s maminou rovnaku velkost?

Za logiku máš jedničku :naughty:

 

Něco moc jako vyjímečné události neznám... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

pridi si vybrat ku mne...u nas je to ako u batu:naughty:...len, ci ti velkost bude sediet...ja ma rozptyl od 35 do 37 v zavislosti od strihu...:naughty:

 

vážím si nabídky, ale mám velikost 41 :-D takže když už se mi nějaký boty líbí, nemůžu je mnohdy sehnat v mé velikosti, takže se stává, že si musím kupovat pánský

 

To je přesně moje... :shocked:

 

Takže plány na léto... ukrást hrášek od Terou a Slnečnici boty... :fisch:

 

pěkný plány:-D

 

Já mám jedny :fisch: ... Já nejsem holka, ale asociál :lmfao:

 

až budem v té Vídni, tam bude určitě větší Auswahl:naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak vidis a to si chcela ist do obchodov...skoda, ze ti oblecenie nemozem posunut...ziskala by som miesto pre nove...:naughty:

Můžeš!.... Vlastně ne... až zhubnu 20 kilo, přijdu si :cool:

Link to comment
Share on other sites

až budem v té Vídni, tam bude určitě větší Auswahl:naughty:

 

Natürlich, aber dann muss man auch viel €uros mitnehmen (-: Aber die Laden im Zentrum sind wirklich Klasse. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

vážím si nabídky, ale mám velikost 41 :-D takže když už se mi nějaký boty líbí, nemůžu je mnohdy sehnat v mé velikosti, takže se stává, že si musím kupovat pánský

 

:shocked:...a kolko merias?...ty asi nebudes nasa vyska vsak...:wink2:...zeby si konkurovala MIKOVI?

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ved ty sa uz blizis ku 5000:shocked:...nejako nam unikas...:wink2:

Jako u postů? Nojo, já už mám přes 4600 :shocked: Ani jsem si toho nevšimla... aaaaa už jen 29000 a mám tě, vanesso :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...a kolko merias?...ty asi nebudes nasa vyska vsak...:wink2:...zeby si konkurovala MIKOVI?

 

175cm :roftl: myslím, že Mika je o 10 cm větší, ne?:-))

 

Natürlich, aber dann muss man auch viel €uros mitnehmen (-: Aber die Laden im Zentrum sind wirklich Klasse. :mf_rosetinted:

 

:boxed: ja....ja

:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Zřejmě... :boxed: Nechápu to... musím se podívat, odkdy tady vlastně na fóru je :)

 

od 30.4.2007...a denna davka je 87,01 postov...:shocked:...asi tu ma naozaj prechodny pobyt:wink2:

 

kocky, na dnes balim...idem si zregenerovat moje kukadla...aby som na vas opat videla...

 

takze prijemny vecer zelam - pre vas je noc este mlada...

 

a uz teraz sa tesim na buduce...

 

pa...:punk:

Link to comment
Share on other sites

od 30.4.2007...a denna davka je 87,01 postov...:shocked:...asi tu ma naozaj prechodny pobyt:wink2:

 

kocky, na dnes balim...idem si zregenerovat moje kukadla...aby som na vas opat videla...

 

takze prijemny vecer zelam - pre vas je noc este mlada...

 

a uz teraz sa tesim na buduce...

 

pa...:punk:

 

dobrou :-)

Link to comment
Share on other sites

od 30.4.2007...a denna davka je 87,01 postov...:shocked:...asi tu ma naozaj prechodny pobyt:wink2:

 

kocky, na dnes balim...idem si zregenerovat moje kukadla...aby som na vas opat videla...

 

takze prijemny vecer zelam - pre vas je noc este mlada...

 

a uz teraz sa tesim na buduce...

 

pa...:punk:

To je síla.... :shocked: Zřejmě nemá co dělat či co... o_Ô Vysokoškolačka... (-:

 

Ok! :wink2: Dobrou noc, Slnečnica! Těšíme se na zítřejší pokračování... :punk:

Link to comment
Share on other sites

klidně si zamachruj, jako taky bych machrovala, kdybych byla takovej machr na jazyky:roftl:

Já a machr na jazyky :naughty:

 

Já jen mám lidi, který to se mnou trpělivě trénují :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy