Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Angličtinu Liz a tak :wink2:

 

Němčinu dva kamarádi z Německa... :punk: Tedy kamarád a kamarádka :naughty:

 

Tak to máš prííííma :biggrin2:

 

Já už taky odcházím, chci si ještě zahrát něco od Ludvíka B. :D

 

Brou brou:)

Link to comment
Share on other sites

Tak to máš prííííma :biggrin2:

 

Já už taky odcházím, chci si ještě zahrát něco od Ludvíka B. :D

 

Brou brou:)

Teď takhle pozdě? :shocked: ..

 

Ok... :wink2: Dobrou noc! :punk:

Link to comment
Share on other sites

Teď takhle pozdě? :shocked: ..

 

Ok... :wink2: Dobrou noc! :punk:

 

Ségra je pryč, takže si tu můžu vyhrávat do aleluja:D A je to už taková moje tradice večerní, prostě něco jako ukolébavka..

 

:bye:

Link to comment
Share on other sites

slnecnu sobotu prajem kocky:wink2:

 

ja uz som v plnom prude domacich aktivit:naughty:...a so skvelym hudobnym doprovodom...:punk:...

 

uzite si i vy dnesok...

Tady normálně prší..... :shocked:

 

Já jsem dneska vstala nějak brzo, na to, že jsem zase jednou šla pekelně pozdě spát.... za chvilku odjíždějí rodiče směr Slovensko a já jdu pak slavit! :punk:

 

A po cestě si pustím příjemný hudební doprovod :)

 

Tak si sobotu užijte!

 

Snad se tady večer setkáme :-)

Link to comment
Share on other sites

Tady normálně prší..... :shocked:

 

Já jsem dneska vstala nějak brzo, na to, že jsem zase jednou šla pekelně pozdě spát.... za chvilku odjíždějí rodiče směr Slovensko a já jdu pak slavit! :punk:

 

A po cestě si pustím příjemný hudební doprovod :)

 

Tak si sobotu užijte!

 

Snad se tady večer setkáme :-)

 

A tady je normálně bouřka!:boxed: takže jsem počítač radši vypla, ale zato jsem vlezla ségře na notebook..snad na to nepřijde:D

 

Taky všem přeju příjemnou sobotu!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Tady normálně prší..... :shocked:

 

Já jsem dneska vstala nějak brzo, na to, že jsem zase jednou šla pekelně pozdě spát.... za chvilku odjíždějí rodiče směr Slovensko a já jdu pak slavit! :punk:

 

A po cestě si pustím příjemný hudební doprovod :)

 

Tak si sobotu užijte!

 

Snad se tady večer setkáme :-)

 

ta burka sa prehrmela i u nas...uplne necakane...ale po nej vyslo opat slniecko:wink2:...

 

tak ako dopadla party?...a co darcek pacil sa?...

 

u nas to bolo OK, az na to, ze pravdepodobne idem byt chora...citim sa hodne blbo...slabo...udrelo mi to do oci - ako tradicne...tak dufam, ze to podchytim v zarodku...

Link to comment
Share on other sites

A tady je normálně bouřka!:boxed: takže jsem počítač radši vypla, ale zato jsem vlezla ségře na notebook..snad na to nepřijde:D

 

Taky všem přeju příjemnou sobotu!:naughty:

 

takze ako vidim prsalo vsade...

 

Terou, dnes som si i ja pochutnavala na jahodach...aj ked ich moc nemam rada, s cukrom boli perfektne...mnama...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

takze ako vidim prsalo vsade...

 

Terou, dnes som si i ja pochutnavala na jahodach...aj ked ich moc nemam rada, s cukrom boli perfektne...mnama...:wink2:

Nazdar kočky! :punk: Právě se mi asi po půl hodině problémů podařilo zprovoznit internet.... jak se máte?

 

Jdu si taky dát jahody :cool:

Link to comment
Share on other sites

ta burka sa prehrmela i u nas...uplne necakane...ale po nej vyslo opat slniecko:wink2:...

 

tak ako dopadla party?...a co darcek pacil sa?...

 

u nas to bolo OK, az na to, ze pravdepodobne idem byt chora...citim sa hodne blbo...slabo...udrelo mi to do oci - ako tradicne...tak dufam, ze to podchytim v zarodku...

Tady taky byla bouřka, i teďka není nějak hezky :shocked:

 

Snad to teda bude lepší... o.O No.... v nejhorším to bude pár dnů off z práce :wink2: ..

 

Oslava byla super, akorát jsme byly nakonec jen čtyři :-( Ale i tak jsme si to hodně užily! Já díky komplikacím dárek předat nemohla :-( Tak se k oslavenkyni dostane později :)

Link to comment
Share on other sites

nazdar kocka:thumb_yello:...

 

dufam, ze v tom nema prsty burka...

Kdepak, já přišla domů, nejel internet, tak jsem začala zjišťovat v čem to vězí a přišla jsem na to, že v zapojení těch všemožných nových drátů, tak jsem zapojovala a zapojovala až se mi to podařilo nahodit :punk:

Link to comment
Share on other sites

Kdepak, já přišla domů, nejel internet, tak jsem začala zjišťovat v čem to vězí a přišla jsem na to, že v zapojení těch všemožných nových drátů, tak jsem zapojovala a zapojovala až se mi to podařilo nahodit :punk:

 

tak hlavne, ze funguje...:thumb_yello:...uz som myslela, ze si ma dnes nechala v tom samu...:wink2:

 

dala som si vecer s MIKOVYMI videami...:blush-anim-cl:...takze som veeeeeeeeeeelmi romanticky naladena...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Oslava byla super, akorát jsme byly nakonec jen čtyři :-( Ale i tak jsme si to hodně užily! Já díky komplikacím dárek předat nemohla :-( Tak se k oslavenkyni dostane později :)

 

a co ste porabali - teda okrem :gathering:...to mavate party u oslavenkyne alebo niekde vyrazate?...

 

edit:...pozdeji dufam nemyslis na 18-tku:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

tak hlavne, ze funguje...:thumb_yello:...uz som myslela, ze si ma dnes nechala v tom samu...:wink2:

 

dala som si vecer s MIKOVYMI videami...:blush-anim-cl:...takze som veeeeeeeeeeelmi romanticky naladena...:wub2:

Jééé :wub2:

Tak to jsem na tom podobně, pustila jsem si MTV a hrajou tu hodinku s Aliciou Keys, takže se zaposlouchávám do jejího hlasu a klavíru, no kdo by u toho nebyl romanticko-melancholicky naladěn? :)

Link to comment
Share on other sites

a co ste porabali - teda okrem :gathering:...to mavate party u oslavenkyne alebo niekde vyrazate?...

 

edit:...pozdeji dufam nemyslis na 18-tku:roftl::roftl:

No, hrály jsme dlouho šarády, hodně jedly :naughty:a hodně, hodně, hodně kecaly :roftl:

Šarády jsou naše oblíbená záležitost :thumb_yello:

 

edit - nene, myslím za pár dní :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Jééé :wub2:

Tak to jsem na tom podobně, pustila jsem si MTV a hrajou tu hodinku s Aliciou Keys, takže se zaposlouchávám do jejího hlasu a klavíru, no kdo by u toho nebyl romanticko-melancholicky naladěn? :)

 

tak si mozme navzajom vysielat :wub2:...alice je kocka a s krasnym hlasom, to sa musi nechat...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

No, hrály jsme dlouho šarády, hodně jedly :naughty:a hodně, hodně, hodně kecaly :roftl:

Šarády jsou naše oblíbená záležitost :thumb_yello:

 

edit - nene, myslím za pár dní :lmfao:

 

a co su tie sarady - to co si spominala minule?

 

mohlo byt super:wink2:...ja som si takychto party neuzila...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy