Jump to content

Recommended Posts

sranda...zatvaram i otvaram nase cz&sk...:wink2:

 

ked sa budem uchadzat o post vratnicky, dam na vsa kontakt pre pripadne referencie

 

inak peknu nedelu zelam...ja si vychutnavam poobednajsiu siestu:wink2:...

 

a vonku to vyzera na riadnu burku...:shocked:

 

myslim, ze sa radsej zapocuvam do prijemnejsich zvukov...

 

How much do you love me

How much do you care

How much do you need me

When I'm not there

How much do you love me

How much do you care

How much do you miss me

When I'm not there...

 

Můžeš... rády poreferujeme :lmfao: No jo no.... když někomu stačí jen 4 hodiny spánku :shocked: ...

 

U nás to taky vypadá na bouřku, ale to už od rána, tak nevím nevím ... o.O

 

Já dnešní ráno strávila učením matiky..... nesnáším ten předmět čím dál tím víc.... hrabe mi z toho :thumbdown:

 

Myslím, že se zaposlouchám do toho stejného co ty :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Můžeš... rády poreferujeme :lmfao: No jo no.... když někomu stačí jen 4 hodiny spánku :shocked: ...

 

U nás to taky vypadá na bouřku, ale to už od rána, tak nevím nevím ... o.O

 

Já dnešní ráno strávila učením matiky..... nesnáším ten předmět čím dál tím víc.... hrabe mi z toho :thumbdown:

 

Myslím, že se zaposlouchám do toho stejného co ty :punk:

 

mám kvůli tobě čím dál větší výčitky svědomí..taky bych se měla učit matiku totiž:( ale nemůžu se k tomu dokopat:thumbdown: dokonce mám sešit i teď, na návštěvě u babičky:D a co ti vychází na výzo?

Link to comment
Share on other sites

mám kvůli tobě čím dál větší výčitky svědomí..taky bych se měla učit matiku totiž:( ale nemůžu se k tomu dokopat:thumbdown: dokonce mám sešit i teď, na návštěvě u babičky:D a co ti vychází na výzo?

Juj pardon :-X

A co se učíte? My takový strašný blbosti až to bolí :sneaky2: ...

 

3.... no... mohla být i 2, ale tak co už.... mě to nějak netíží... co tobě? :-)

Link to comment
Share on other sites

Můžeš... rády poreferujeme :lmfao: No jo no.... když někomu stačí jen 4 hodiny spánku

 

U nás to taky vypadá na bouřku, ale to už od rána, tak nevím nevím ... o.O

 

Já dnešní ráno strávila učením matiky..... nesnáším ten předmět čím dál tím víc.... hrabe mi z toho :thumbdown:

 

Myslím, že se zaposlouchám do toho stejného co ty :punk:

 

tak u nas i bola a riadna...chvilku sme boli i bez elektriky, ale snad teraz to vydrzi...:wink2:...nerada by som, aby mi vyhorel pc...

 

vidim, ze si sa postavila k matike tak ako sa patri:thumb_yello:...

 

tak ako zaposlouchala si se:blush-anim-cl:...ja sa musim stale...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

mám kvůli tobě čím dál větší výčitky svědomí..taky bych se měla učit matiku totiž:( ale nemůžu se k tomu dokopatdokonce mám sešit i teď, na návštěvě u babičky:D a co ti vychází na výzo?

 

a babicka ma net:shocked:...

 

vyzo...:roftl:...super slang...kocky, mladnem s vami...:naughty:

 

 

Juj pardon :-X

A co se učíte? My takový strašný blbosti až to bolí ...

 

3.... no... mohla být i 2, ale tak co už.... mě to nějak netíží... co tobě? :-)

 

Barunka a s tym ucenim blbosti to ani tak skoro neskonci...mam pocit, ze cele skolstvo je na tom zalozene...:mf_rosetinted:...takze este par rokov a pride skola zivota:roftl:

Link to comment
Share on other sites

tak u nas i bola a riadna...chvilku sme boli i bez elektriky, ale snad teraz to vydrzi...:wink2:...nerada by som, aby mi vyhorel pc...

 

vidim, ze si sa postavila k matike tak ako sa patri...

 

tak ako zaposlouchala si se...ja sa musim stale...

 

Až tak... teda :shocked: Výpad proudu, to se nám tu stalo myslím zatím jen jednou, asi přes měsícem kdesi v noci... ale pojistky jsem nahodila :punk: Kupodivu :naughty:

 

No.... ale jde to ztuha :blink:

 

Zaposlouchala jsem se... a už doposlouchala :thumb_yello: Tak teďka si dávám dávku různých oblíbených písniček... :)Vůbec se ti nedivím, že musíš stále ;-)

Link to comment
Share on other sites

Až tak... teda Výpad proudu, to se nám tu stalo myslím zatím jen jednou, asi přes měsícem kdesi v noci... ale pojistky jsem nahodila Kupodivu

 

No.... ale jde to ztuha

 

Zaposlouchala jsem se... a už doposlouchala :thumb_yello: Tak teďka si dávám dávku různých oblíbených písniček... :)Vůbec se ti nedivím, že musíš stále ;-)

 

to myslis vazne?:shocked:...u nas vypadava elektrika kazdu chvilu...a to nemusi byt ani taka burka ako dnes...

 

si sikulka:wink2:

 

napr.?...mozno sa necham inspirovat...ja prave patram po sweet dreams z glastonbury...na youtube som to nenasla...nemas typ:mf_rosetinted:...

 

p.s.:...prave som sa dozvedela, ze v helenke v. sa objavila dusa dobrodruha:roftl:...to len info so smotanky...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

a babicka ma net...

 

vyzo......super slang...kocky, mladnem s vami...

 

 

 

 

Barunka a s tym ucenim blbosti to ani tak skoro neskonci...mam pocit, ze cele skolstvo je na tom zalozene...:mf_rosetinted:...takze este par rokov a pride skola zivota:roftl:

 

Vyýzo neznáš... :shocked: Tady naprosto běžně užívanej výraz :wink2: .. :naughty:

 

Aaano, anooo :mf_rosetinted: Bohužel :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Vyýzo neznáš... :shocked: Tady naprosto běžně užívanej výraz :wink2: .. :naughty:

 

Aaano, anooo :mf_rosetinted: Bohužel

 

prislo mi to humorne:roftl:...ja moc slangu v slovniku nemam...ale tento teenegersky sa mi paci...

 

u nas bola stredna skola o beverly hils...na tom sme odrastli...cize packo bol nas pozdrav (cista ironia)...:roftl:...a vsetci sme sa s oblubou tlapkali po pleci a hovorili sme si ako sa mame radi a vsetko sme si chceli hned vydebatit...jednoducho americky ideal...:naughty:

 

btw, poobede som si dala s dvd-ckom best of queen klipmi...bola to krasa...spesl jeho look v zaciatkoch - MIKA je oproti nemu "tlusty"...

Link to comment
Share on other sites

to myslis vazne?...u nas vypadava elektrika kazdu chvilu...a to nemusi byt ani taka burka ako dnes...

 

si sikulka

 

napr.?...mozno sa necham inspirovat...ja prave patram po sweet dreams z glastonbury...na youtube som to nenasla...nemas typ:mf_rosetinted:...

 

p.s.:...prave som sa dozvedela, ze v helenke v. sa objavila dusa dobrodruha:roftl:...to len info so smotanky...

 

To myslíš vážně :shocked::naughty: No u nás fakt nějak nikdy, asi tím že to je panelák....

 

Sweet dreams z glastonbury? Tam to zpíval? o.Ô Já právě jeho neposlouchám vůbec.... to už bych dneska jela druhý kolo :naughty:

 

V Helence se objevil dobrodruh :shocked: A co prozkoumává? Že by si stáhla makeup a botox z ksichtu a prozkoumávala své vrásky? No... to by byla asi zajímavá podívaná do hlubin... :blink:

Link to comment
Share on other sites

prislo mi to humorne:roftl:...ja moc slangu v slovniku nemam...ale tento teenegersky sa mi paci...

 

u nas bola stredna skola o beverly hils...na tom sme odrastli...cize packo bol nas pozdrav (cista ironia)...:roftl:...a vsetci sme sa s oblubou tlapkali po pleci a hovorili sme si ako sa mame radi a vsetko sme si chceli hned vydebatit...jednoducho americky ideal...:naughty:

 

btw, poobede som si dala s dvd-ckom best of queen klipmi...bola to krasa...spesl jeho look v zaciatkoch - MIKA je oproti nemu "tlusty"...

 

Aha :naughty: Já už si beverly hills nějak vůbec nepamatuju... :shocked: Ale koukávala jsem na to, když mi byly asi 3 či 4? :naughty:

 

Příjde Jason k Brandonovi, který pláče.

Jason: "Co se ti stalo:shocked:"

Brandon: "Rozvázala se mi tkanička :'("

Jason: "A nechceš si o tom popovídat?"

 

No nic už.... (-:

 

To byl Freddie až tak vychrtlý o.O

Link to comment
Share on other sites

To myslíš vážně No u nás fakt nějak nikdy, asi tím že to je panelák....

 

Sweet dreams z glastonbury? Tam to zpíval? o.Ô Já právě jeho neposlouchám vůbec.... to už bych dneska jela druhý kolo :naughty:

 

V Helence se objevil dobrodruh :shocked: A co prozkoumává? Že by si stáhla makeup a botox z ksichtu a prozkoumávala své vrásky? No... to by byla asi zajímavá podívaná do hlubin... :blink:

 

asi to tu mame nejake poddimenzovane...:shocked:

 

ja neviem, ci to tam spieval, ale ked som s dnes stahovala videa, tak som nasla take mini tanecne a tam boli titulky "sweet dreams" a vyzeral tam rovnako a to video malo rovnaky styl ako napr. love today, grace kelly, atd., ktore tam spieval...tak neviem...:mf_rosetinted:

 

aj ja si tu davam mix, napr. queen s doorsom a tak...ale znie to fajn:blush-anim-cl:

 

len to by uz asi potom nerozchodila...realita byva niekedy velmi kruta...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ale koukávala jsem na to, když mi byly asi 3 či 4? :naughty:

 

Příjde Jason k Brandonovi, který pláče.

Jason: "Co se ti stalo:shocked:"

Brandon: "Rozvázala se mi tkanička :'("

Jason: "A nechceš si o tom popovídat?"

 

No nic už.... (-:

 

To byl Freddie až tak vychrtlý o.O

 

nejak mi ten vekovy rozdiel nepride:shocked:

 

:roftl::roftl::roftl:

 

brutal...hlavne od pasa dole...neskutocne a v tych svojich kombinezkach na telo to bolo hodne viditelne...sama som bola prekvapena...byt chudsi ako MIKA, tak to je uz ina kava...no Freddie bol o takych 15 cm nizsi, tak to posobilo inak..:wink2:

Link to comment
Share on other sites

asi to tu mame nejake poddimenzovane...:shocked:

 

ja neviem, ci to tam spieval, ale ked som s dnes stahovala videa, tak som nasla take mini tanecne a tam boli titulky "sweet dreams" a vyzeral tam rovnako a to video malo rovnaky styl ako napr. love today, grace kelly, atd., ktore tam spieval...tak neviem...:mf_rosetinted:

 

aj ja si tu davam mix, napr. queen s doorsom a tak...ale znie to fajn:blush-anim-cl:

 

len to by uz asi potom nerozchodila...realita byva niekedy velmi kruta...:naughty:

 

Asi jo... o.O

 

Aha.... to se musí někde najít... myslím že tady na fóru ještě v nějakých starých threadech :wink2: ...

 

Come on baby, light my fire... :punk: Taky jsem před chvilkou poslouchala Queeny :-)

Sail away sweet sisteer... :mf_rosetinted:

 

No právě... a zrovna v jejím případě by to bylo asi velmi bolestivé zjištění (:

Link to comment
Share on other sites

nejak mi ten vekovy rozdiel nepride:shocked:

 

:roftl::roftl:

 

brutal...hlavne od pasa dole...neskutocne a v tych svojich kombinezkach na telo to bolo hodne viditelne...sama som bola prekvapena...byt chudsi ako MIKA, tak to je uz ina kava...no Freddie bol o takych 15 cm nizsi, tak to posobilo inak..:wink2:

 

Mě taky ne... :blink:

 

:naughty: Klasika z vtipů...

 

Teda... já vím, že byl vychrtlej dost, ale až takhle, hubenější než Mika... to si ani představit nedokážu.... :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Asi jo... o.O

 

Aha.... to se musí někde najít... myslím že tady na fóru ještě v nějakých starých threadech :wink2: ...

 

Come on baby, light my fire... :punk: Taky jsem před chvilkou poslouchala Queeny :-)

Sail away sweet sisteer... :mf_rosetinted:

 

No právě... a zrovna v jejím případě by to bylo asi velmi bolestivé zjištění (:

 

tak mrkni, myslim, ze je to sweet dreams

 

 

:punk::punk::punk:...unknown soldier mi prave dohrava...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

tak mrkni, myslim, ze je to sweet dreams

 

 

:punk::punk::punk:...unknown soldier mi prave dohrava...:blush-anim-cl:

Aha... :blink:

Nojo, ale kéž by to nebylo jen zrychlených 5 vteřin... co to ti lidi na youtube nahrávaj :roftl:

 

:punk:!

Link to comment
Share on other sites

Aha... :blink:

Nojo, ale kéž by to nebylo jen zrychlených 5 vteřin... co to ti lidi na youtube nahrávaj :roftl:

 

:punk:!

 

vidis, ale navnadilo to spravne:wink2:...mozno sa dopatram i k celemu videu...:mf_rosetinted:

 

ozaj a preco mas zajtra volno?...mna caka behanie po doktoroch - idem s michalkou ku imunologicke - byva casto chora a uz ma to fakt nebavi...tak si to zajtra uzijeme...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Juj pardon :-X

A co se učíte? My takový strašný blbosti až to bolí :sneaky2 ...

 

3.... no... mohla být i 2, ale tak co už.... mě to nějak netíží... co tobě? :-)

 

tu čtvrtletku budu psát z analytické geometrie:-( nesnáším geometrii!:puke:

nejhorší na tom je psát souřadnice, jaksi mi to nejde. asi bych nemohla být navigátor nebo něco takovýho.

a pořád jsem se na tu matiku nepodívala, achjo:-( no vlastně podívala: otevřela jsem akorát sešit, zazoufala jsem nad tím, že to nechápu a zase zavřela. :roftl:

 

prej hrozná známka! co já bych dala za trojku..:blush-anim-cl: vychází mi 3, ale když teď zkazím čtvrtletku, tak 4... a to jakože zkazím. asi. nejspíš. určitě!:crybaby:

 

a babicka ma net:shocked...

 

vyzo...:roftl...super slang...kocky, mladnem s vami...:naughty

 

 

babička ne, ta ani pořádně neví, co to je:-)) ale ona s ní bydlí teta, tak ta si ho pořídila:)

ale net je taky vlastně "mladistvej" výraz:naughty:

Link to comment
Share on other sites

tu čtvrtletku budu psát z analytické geometrie:-( nesnáším geometrii!

nejhorší na tom je psát souřadnice, jaksi mi to nejde. asi bych nemohla být navigátor nebo něco takovýho.

a pořád jsem se na tu matiku nepodívala, achjo:-( no vlastně podívala: otevřela jsem akorát sešit, zazoufala jsem nad tím, že to nechápu a zase zavřela.

 

prej hrozná známka! co já bych dala za trojku..:blush-anim-cl: vychází mi 3, ale když teď zkazím čtvrtletku, tak 4... a to jakože zkazím. asi. nejspíš. určitě!:crybaby:

 

 

 

babička ne, ta ani pořádně neví, co to je:-)) ale ona s ní bydlí teta, tak ta si ho pořídila:)

ale net je taky vlastně "mladistvej" výraz:naughty:

 

ahoj Terou:wink2:...

 

co bojis, jednoducho asi nie si technicky typ...ja by som z hry na klavir mala 5, uplne bez komentara...takze kazdy sme dobry v niecom inom...a tak to ma byt:wink2:

 

:naughty:...mozno najdem aj ine v mojom slovniku...

Link to comment
Share on other sites

ahoj Terou:wink2:...

 

co bojis, jednoducho asi nie si technicky typ...ja by som z hry na klavir mala 5, uplne bez komentara...takze kazdy sme dobry v niecom inom...a tak to ma byt:wink2:

 

:naughty:...mozno najdem aj ine v mojom slovniku...

 

já si právě myslím, že kdybych v hodinách dávala pozor a doma se na to koukla, tak mám jedničky.. ale to jako fakt, už se mi to několikrát potvrdilo:naughty: můj největší problém je ale lenost, nu, co nadělám.:D a jak tobě šla matika ve škole?

 

budu sledovat, jestli se něco vyskytne:cool:

Link to comment
Share on other sites

vidis, ale navnadilo to spravne...mozno sa dopatram i k celemu videu...

 

ozaj a preco mas zajtra volno?...mna caka behanie po doktoroch - idem s michalkou ku imunologicke - byva casto chora a uz ma to fakt nebavi...tak si to zajtra uzijeme...:mf_rosetinted:

 

Snad! Budu držet palce :punk::thumb_yello:

 

Učitelé stávkují :naughty: Prej za vyšší platy... ne že bych věřila, že to něco přinese, ale tak proč se neulít :punk: A to mám ještě volno ve čtvrtek a pátek, děcka ze třídy jedou na výlet tak se nás pár rozhodlo že nepojedem... :fisch:

 

Teda... :-( Tak držím palce! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

tu čtvrtletku budu psát z analytické geometrie:-( nesnáším geometrii!

nejhorší na tom je psát souřadnice, jaksi mi to nejde. asi bych nemohla být navigátor nebo něco takovýho.

a pořád jsem se na tu matiku nepodívala, achjo:-( no vlastně podívala: otevřela jsem akorát sešit, zazoufala jsem nad tím, že to nechápu a zase zavřela. :roftl:

 

prej hrozná známka! co já bych dala za trojku..:blush-anim-cl: vychází mi 3, ale když teď zkazím čtvrtletku, tak 4... a to jakože zkazím. asi. nejspíš. určitě!:crybaby:

 

 

 

babička ne, ta ani pořádně neví, co to je:-)) ale ona s ní bydlí teta, tak ta si ho pořídila:)

ale net je taky vlastně "mladistvej" výraz:naughty:

 

Analytická geometrie...wtf :shocked: My děláme goniometrické funkce do detailů... o_O fuj!

 

Jj, já si právě na vysvětlování sehnala trenérku, jinak bych dopadla jak ty...

 

no dobře mě taky hrozí 4, když zkazím čtvrtletku, ale to se nesmí stát :-X

 

Net? Pravda pravda, moc lidí neví co to je :naughty:

Moje babička nemůže pochopit co to je. To už jsem jí to vysvětlovala naprosto po lopatě asi 10krát. o.O

Link to comment
Share on other sites

Analytická geometrie...wtf :shocked: My děláme goniometrické funkce do detailů... o_O fuj!

 

Jj, já si právě na vysvětlování sehnala trenérku, jinak bych dopadla jak ty...

 

no dobře mě taky hrozí 4, když zkazím čtvrtletku, ale to se nesmí stát :-X

 

Net? Pravda pravda, moc lidí neví co to je :naughty:

Moje babička nemůže pochopit co to je. To už jsem jí to vysvětlovala naprosto po lopatě asi 10krát. o.O

 

víš, že ani pořádně nevím?:roftl: však to poznáš možná příští rok :P

 

no fůj, goniometrický fce jsem taky neměla moc v lásce:-!

 

tak ty máš trenérku i na matiku?:roftl: kolik jich vlastně máš?:-D

 

vychází ti čtyřka ještě z něčeho?:/

Link to comment
Share on other sites

já si právě myslím, že kdybych v hodinách dávala pozor a doma se na to koukla, tak mám jedničky.. ale to jako fakt, už se mi to několikrát potvrdilo:naughty: můj největší problém je ale lenost, nu, co nadělám.:D a jak tobě šla matika ve škole?

 

budu sledovat, jestli se něco vyskytne:cool:

 

Terou, ako to povedat, teoreticky by som mohla ist ucit matematiku, chemiu a fyziku...na tieto predmety mam papier:naughty:...ale cisto teoreticky!...ucit niekoho ma nebavi, zvlast, ked vidim, ze ziakov to nebavi...neviem, niekoho nutit do niecoho, co nikdy nebude potrebovat...a to zrovna tieto predmety su...:naughty:...takze asi mi isla:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy