Jump to content

Recommended Posts

Tak se mi to líbí! :punk::naughty: Ahoj Terou :-)

Klavíristko.... :wink2: Tak co ses naučila?

 

čauvec Barunko:-) To oslovení "klavíristko" mi nesmírně lichotí:naughty:

dnes jsem se naučila stránku a půl Svatebního dne od Griega:thumb_yello:

 

výborná skladba, chci se ji naučit do své svatby:wub2::roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taky přeju krásný večer:)

 

výborně, akorát mě bolí záda po celodenním vysedávání u kláves:D

 

i kdybych ji chytala, tak stejně bych šla radši sem, na fórum:wink2:

 

Terou, vitaj!

 

tak ako sa dnes darilo?

Link to comment
Share on other sites

Terou, vitaj!

 

tak ako sa dnes darilo?

 

výborně, jak jinak:wink2: dobře jsem se vyspala, dobře jsem si zahrála, pak jsem se dobře najedla - grilovali jsme:-) takže pohoda, nemůžu si stěžovat... a co ty, už se balíš na Ibizu?:punk:

Link to comment
Share on other sites

to znie fajn - v tom zmysle zijem zivot:thumb_yello:...a vychadza to...zahod starosti a prehodnot priority:mf_rosetinted:...jednoduche a pravdive...

 

inak si to uz ani predstavit neviem

 

no to je to funny - je uplne ujety...cely jeho look...jednoducho je pre nas momentalne tema na odlahcenie..."BARDA" je in...

nieco na styl chucka...

 

mas i ty niekoho takeho, kto v tebe evokuje tieto pocity

 

:thumb_yello: To je hezký motto :-) Toho by jsme se mohli držet všichni! Ale psát na to slohovku :roftl:

 

Přesně tak.... :wink2:

 

musím si o něm víc zjistit :lmfao:

Já takhle mám Evu a Vaška! a plno indických zpěváků, je to ujetost nějvětšího stylu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Terou: Hezký.... :shocked: Teda, ta tvoje rychlost skladba na den mě poměrně děsí a závidím zároveň! Ta je super :) Teda, mít vybranej svůj svatební pochod :naughty: Moje sestřenice už ho má vybranej taky, už několik let dokonce :-D Ale tak proč ne no... já si prvně musím rozmyslet jestli se vůbec budu vdávat :fisch: ... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

výborně, jak jinak:wink2: dobře jsem se vyspala, dobře jsem si zahrála, pak jsem se dobře najedla - grilovali jsme:-) takže pohoda, nemůžu si stěžovat... a co ty, už se balíš na Ibizu?:punk:

 

vidim, ze pekne straveny den...:wink2:...naozaj vsetko co ku tomu patri!

 

este nie, zacinam az zajtra...nechce sa mi do toho a tak to odkladam...aj tak si to pocka len na mna...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: To je hezký motto :-) Toho by jsme se mohli držet všichni! Ale psát na to slohovku

 

Přesně tak....

 

musím si o něm víc zjistit

Já takhle mám Evu a Vaška! a plno indických zpěváků, je to ujetost nějvětšího stylu :naughty:

 

Eva a Vasek :roftl::roftl:...tak tych ked vidim, radsej prepinam...vrchol ceskej hudobnej sceny:naughty:...asi si pojdem postahovat nejake ich pesnicky, aby som v dialke nepostradala taku dokonalost:naughty:

 

indickych spevakov - daj typ:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Terou: Hezký.... :shocked Teda, ta tvoje rychlost skladba na den mě poměrně děsí a závidím zároveň! Ta je super :) Teda, mít vybranej svůj svatební pochod :naughty Moje sestřenice už ho má vybranej taky, už několik let dokonce :-D Ale tak proč ne no... já si prvně musím rozmyslet jestli se vůbec budu vdávat :fisch: ... :roftl:

 

a jakej má vybranej?:thumb_yello: teda já bych chtěla jako pochod ten klasickej, ale toto bych si pak zahrála s manželem jako čtyřručku - kdyby to byl klavírista, ale kdyby nebyl, musela bych to zahrát sama:D). no mám to pěkně vymyšlený, teď ještě zbývá najít si manžela..:fisch:

ale jo, budeš!:thumb_yello: vidím do budoucnosti

Link to comment
Share on other sites

:mf_rosetinted: Tady dávkuju Evu a Vaška... nádhera... dokonalost... že :naughty:

 

Víš, indičtí zpěváci a všeobecně celá Indie má jistý talent pro točení TAK hrozných klipů, až to bolí :roftl: ... Přikládám internetový fenomén, seňora Dalera Mehndiho... :fisch:

 

http://youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo :roftl:

 

Předem zodpovím jisté otázky, které asi napadnou každého při sledování:

 

- jazyk je panjábština, a vážně to něco znamená :-D

- ano, to je vážně myšlená písnička :roftl:

- Ne, ještě to není to nejhorší, co tam mají (-:

Link to comment
Share on other sites

čauvec Barunko:-) To oslovení "klavíristko" mi nesmírně lichotí:naughty:

dnes jsem se naučila stránku a půl Svatebního dne od Griega:thumb_yello:

 

výborná skladba, chci se ji naučit do své svatby:wub2::roftl:

 

pekne...:wink2:

 

Terou ved mas len 18, takych skladieb sa este naucis do svojej svadby...uvidis:wink2:

 

ozaj, a mas nejaku lasku, ked si uz nacala tuto temu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

a jakej má vybranej?:thumb_yello: teda já bych chtěla jako pochod ten klasickej, ale toto bych si pak zahrála s manželem jako čtyřručku - kdyby to byl klavírista, ale kdyby nebyl, musela bych to zahrát sama:D). no mám to pěkně vymyšlený, teď ještě zbývá najít si manžela..:fisch:

ale jo, budeš!:thumb_yello: vidím do budoucnosti

Sestřenka má vybranou Bittersweet symphony od The Verve... :-) http://youtube.com/watch?v=V-Po8uJeoUw Klasika.... (-:

 

Manžela ti najdem, a bude to klavírista z nějaký hudební školy kam se TY přihlásíš :mf_rosetinted:

 

Já? Já ne :naughty: Vyčisti si tu svoji kříšťálovou kouli, hážě ti zrnitej obraz :roftl:

Link to comment
Share on other sites

:mf_rosetinted: Tady dávkuju Evu a Vaška... nádhera... dokonalost... že :naughty:

 

Víš, indičtí zpěváci a všeobecně celá Indie má jistý talent pro točení TAK hrozných klipů, až to bolí :roftl: ... Přikládám internetový fenomén, seňora Dalera Mehndiho... :fisch:

 

http://youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo :roftl:

 

Předem zodpovím jisté otázky, které asi napadnou každého při sledování:

 

- jazyk je panjábština, a vážně to něco znamená :-D

- ano, to je vážně myšlená písnička :roftl:

- Ne, ještě to není to nejhorší, co tam mají (-:

 

:lfmao: ten klip od Evy a Vaška mě vždycky dostane:-D a ty komentáře pod ním, chacháááá

moje babička je poslouchá, a když jsem byla u ní na návštěvě, tak se hrozně divila, že se mi to nelíbí, dokonce mi připadalo, že z toho je zklamaná:roftl:

 

a k těm indickým videoklipům netřeba nic dodávat..

Link to comment
Share on other sites

:mf_rosetinted: Tady dávkuju Evu a Vaška... nádhera... dokonalost... že :naughty:

 

Víš, indičtí zpěváci a všeobecně celá Indie má jistý talent pro točení TAK hrozných klipů, až to bolí :roftl: ... Přikládám internetový fenomén, seňora Dalera Mehndiho... :fisch:

 

http://youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo :roftl:

 

Předem zodpovím jisté otázky, které asi napadnou každého při sledování:

 

- jazyk je panjábština, a vážně to něco znamená :-D

- ano, to je vážně myšlená písnička :roftl:

- Ne, ještě to není to nejhorší, co tam mají (-:

 

tak pri prvom linku mi zacali v zaludku prebiehat divne procesy - hovori sa tomu spatny chod, musela som to vypnut...hanba!...kde sa stratilo umenie...:shocked:...na co sa potom snazia ostatni interpreti...

 

no a druhy link - tak ten je aspon vtipny...indicka kultura je pre nas asi nepochopitelna...ale videla si uz si ho pozrelo viac ako 5 mil ludi...to je slusne...:-)

Link to comment
Share on other sites

pekne...:wink2:

 

Terou ved mas len 18, takych skladieb sa este naucis do svojej svadby...uvidis:wink2:

 

ozaj, a mas nejaku lasku, ked si uz nacala tuto temu:wink2:

 

nádherné, dnes to hraju celej den, ale pořád mě to neomrzelo:) :wub2:

 

snad jo, naštěstí mám (zatím) dostatek trpělivosti..

 

moje jediná láska je hudba:wub2: :)

Link to comment
Share on other sites

:lfmao: ten klip od Evy a Vaška mě vždycky dostane:-D a ty komentáře pod ním, chacháááá

moje babička je poslouchá, a když jsem byla u ní na návštěvě, tak se hrozně divila, že se mi to nelíbí, dokonce mi připadalo, že z toho je zklamaná:roftl:

 

a k těm indickým videoklipům netřeba nic dodávat..

 

Nejdřív capuccino, pak červené víno.... nářez :mf_rosetinted: Já jsem dost tolerantní a ať si to klidně poslouchaj... ale nechápu to, mě to přijde jako strašná muzika, laciný odrhovačky, špatně zazpívaný.... že se to těm starším líbí :blink: A hlavně, že se diví že se to nelíbí nám :roftl:

 

No, to teda vážně ne :roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

a jakej má vybranej?:thumb_yello: teda já bych chtěla jako pochod ten klasickej, ale toto bych si pak zahrála s manželem jako čtyřručku - kdyby to byl klavírista, ale kdyby nebyl, musela bych to zahrát sama:D). no mám to pěkně vymyšlený, teď ještě zbývá najít si manžela..:fisch:

ale jo, budeš!:thumb_yello: vidím do budoucnosti

 

Terou, ty si riadny romantik!...ja som bola vzdy odporca manzelstva - nevedela som si seba samu predstavit v nejakom takom zvazku...:mf_rosetinted:...ale kedze som stretla toho koho som stretla - ine riesenie ani nebolo vhodne!...

 

ale myslim, ze asi by som sa nikdy nevydala...

Link to comment
Share on other sites

Sestřenka má vybranou Bittersweet symphony od The Verve... :-) http://youtube.com/watch?v=V-Po8uJeoUw Klasika.... (-:

 

Manžela ti najdem, a bude to klavírista z nějaký hudební školy kam se TY přihlásíš :mf_rosetinted:

 

Já? Já ne :naughty: Vyčisti si tu svoji kříšťálovou kouli, hážě ti zrnitej obraz :roftl:

 

ta se mi moc nelíbí..ale všimla jsem si, že ji má vybranou hodně lidí..:)

 

pche:bleh: jó to by se mi líbilo...ale..víš co...:bleh:

 

já nemám kouli, ale karty!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

nádherné, dnes to hraju celej den, ale pořád mě to neomrzelo:) :wub2:

 

snad jo, naštěstí mám (zatím) dostatek trpělivosti..

 

moje jediná láska je hudba:wub2: :)

 

tak to si vsadila na istotu - hudba ta nikdy nikdy nesklame:wink2:...

 

tak pekne komponuj, aby sme mali co pocuvat:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

tak pri prvom linku mi zacali v zaludku prebiehat divne procesy - hovori sa tomu spatny chod, musela som to vypnut...hanba!...kde sa stratilo umenie...:shocked:...na co sa potom snazia ostatni interpreti...

 

no a druhy link - tak ten je aspon vtipny...indicka kultura je pre nas asi nepochopitelna...ale videla si uz si ho pozrelo viac ako 5 mil ludi...to je slusne...:-)

 

No právě, prostě tady se nabízí otázka, jak se tohle může někomu líbit.... a proč tam na to tancuje tolik lidí :boxed: :boxed:

 

To jo :naughty: ... říkám, fenomén :roftl:to je něco tak divnýho, že na to se musí podívat každej :-)

Link to comment
Share on other sites

Terou, ty si riadny romantik!...ja som bola vzdy odporca manzelstva - nevedela som si seba samu predstavit v nejakom takom zvazku...:mf_rosetinted:...ale kedze som stretla toho koho som stretla - ine riesenie ani nebolo vhodne!...

 

ale myslim, ze asi by som sa nikdy nevydala...

 

jojo, pořád si říkám, že jsem se měla narodit raději v 19. století než teď (období romantismu kdybys náhodou nevěděla:) ). skvěle bych tam zapadla

já moc to manželství ani neplánuju, jen si plánuju hudbu, co bude hrát na svatbě, a to, jak budu svý děti učit hrát na klavír, to je všechno:roftl: teď jsem tak svatebně naladěná, protože moje sestřenice se bude vdávat:) (konečně jdu poprvé na nějakou svatbu!) jo takže jen abyste věděly, 26. a 27. července nemám čas - tudíž raděj sraz na tu dobu neplánujte:bleh:

Link to comment
Share on other sites

No právě, prostě tady se nabízí otázka, jak se tohle může někomu líbit.... a proč tam na to tancuje tolik lidí :boxed: :boxed:

 

To jo :naughty: ... říkám, fenomén :roftl:to je něco tak divnýho, že na to se musí podívat každej :-)

 

no hej, ale ten klip mi pride ako z 80-tych rokov...vsimni si tych tancujucich - no comment...

a nekupili nahodou tito dvaja pseudomanzelia Supraphon?

Link to comment
Share on other sites

ta se mi moc nelíbí..ale všimla jsem si, že ji má vybranou hodně lidí..:)

 

pche:bleh: jó to by se mi líbilo...ale..víš co...

 

já nemám kouli, ale karty!:bleh:

 

To jo.... :-)

 

:naughty: Ale vím co, ty se tam prostě přihlásíš a hotovo no, já vím! :wink2:

 

tak si poříď nový model :mf_rosetinted: Asi se začínají rozkládat nebo co :naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak to si vsadila na istotu - hudba ta nikdy nikdy nesklame:wink2:...

 

tak pekne komponuj, aby sme mali co pocuvat:blush-anim-cl:

 

to je pravda:)

 

nejsem se svým dílem spokojená, pořád tomu něco chybí..ale snad jednou složím veledílo, a to daruju vám!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

no hej, ale ten klip mi pride ako z 80-tych rokov...vsimni si tych tancujucich - no comment...

a nekupili nahodou tito dvaja pseudomanzelia Supraphon?

Právě, jenže děsivým faktem je, že ten klip je nejdřív z let 90. ne-li později :boxed::blink: ... Hodně velká děsivost!!

 

:roftl: Je to možný, jinak by je nikdo nepropagoval :naughty:

Link to comment
Share on other sites

jojo, pořád si říkám, že jsem se měla narodit raději v 19. století než teď (období romantismu kdybys náhodou nevěděla:) ). skvěle bych tam zapadla

já moc to manželství ani neplánuju, jen si plánuju hudbu, co bude hrát na svatbě, a to, jak budu svý děti učit hrát na klavír, to je všechno:roftl: teď jsem tak svatebně naladěná, protože moje sestřenice se bude vdávat:) (konečně jdu poprvé na nějakou svatbu!) jo takže jen abyste věděly, 26. a 27. července nemám čas - tudíž raděj sraz na tu dobu neplánujte:bleh:

 

takze svadobne zvony budu vyzvanat:wink2:...to sa mas na co tesit ako vidim...a pojdes za prvu druzicku?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy