Jump to content

Recommended Posts

Juchů! :punk:

 

Aha, tak to jo :) A je nějaká, kterou nejíš? :cool:

 

no moc sa ich sice nenajde...ale myslim, ze vo vseobecnosti horku nemusim...ale keby bolo najhorsie (akoze uz aj bolo a to som zjedla dokanca cokoladu na varenie:naughty:), tak zjem i tu...

 

a ty?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no moc sa ich sice nenajde...ale myslim, ze vo vseobecnosti horku nemusim...ale keby bolo najhorsie (akoze uz aj bolo a to som zjedla dokanca cokoladu na varenie:naughty:), tak zjem i tu...

 

a ty?

Moc nemusím ty, kde jsou rozinky, protože je nemám ráda.... a jinak jím asi všechny :wink2: Nejradši mám mléčné, bílé atd.... je jich plno :wub2:

Link to comment
Share on other sites

:naughty:

 

no holly johny by mohlo byt...ale ja neviem, mne sa ku nemu ta gitara moc nehodi...on na mna posobi tak vznesene - presne ku klaviru...:blush-anim-cl:

 

je to asi tak rovnako nepredstavitelne ako freddie s gitarou...raz som mala tu cest ho tak vidiet a musela som sa fakt ovladat, aby som nepraskla od smiechu...on ju nevedel ani poriadne drzat:naughty:

 

edit:...vidis, mozno je to tym, ze gitara je zenskeho rodu:naughty:...ale to je len medzi nami...

Zajímavý nápad! :naughty: ... Freddie s kytarou? Tak to už si opravdu představit nedokážu :) Ale k Mikovi mi to prostě nějak jde. Nevím :)

Link to comment
Share on other sites

Moc nemusím ty, kde jsou rozinky, protože je nemám ráda.... a jinak jím asi všechny :wink2: Nejradši mám mléčné, bílé atd.... je jich plno :wub2:

 

tak pozor, aby sme si neskocili do vlasov:naughty::naughty:...

 

Barunka a kedy ides domov, myslim do BO?

Link to comment
Share on other sites

tak pozor, aby sme si neskocili do vlasov:naughty::naughty:...

 

Barunka a kedy ides domov, myslim do BO?

:roftl: Snad ne :wink2:

 

V neděli večer... přemýšlela jsem, že bych tu zůstala a jela do Trenčína odsud, ale musím právě ještě něco zařídit v tom Brně... tedy musím tam ještě zajet. :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Snad ne

 

V neděli večer... přemýšlela jsem, že bych tu zůstala a jela do Trenčína odsud, ale musím právě ještě něco zařídit v tom Brně... tedy musím tam ještě zajet. :sneaky2:

 

 

z teba je naozaj riadna cestovatelka:wink2:...

 

ja zajtra idem pre janku na letisko, vracia sa z bristolu...tesim na jej zazitky a uz mi tu naozaj velmi chyba...nemam si s kym riadne poklebetit a posediet...

 

Barunka, na teraz sa lucim...povinnosti cakaju:wink2:...a nejako same neubudaju...:mf_rosetinted:

 

takze, ak sa nestretneme tu, tak v pondelok urcite:wink2:...jupiiiiiiiii...ozvem sa...

 

pa....:huglove:

Link to comment
Share on other sites

z teba je naozaj riadna cestovatelka:wink2:...

 

ja zajtra idem pre janku na letisko, vracia sa z bristolu...tesim na jej zazitky a uz mi tu naozaj velmi chyba...nemam si s kym riadne poklebetit a posediet...

 

Barunka, na teraz sa lucim...povinnosti cakaju:wink2:...a nejako same neubudaju...:mf_rosetinted:

 

takze, ak sa nestretneme tu, tak v pondelok urcite:wink2:...jupiiiiiiiii...ozvem sa...

 

pa....:huglove:

No.... brzo už ai nebudu vědět, jak vypadá moje postel :-)

 

Tak to budete mít zítra večer dámskou jízdu, přepokládám :wink2:

 

Zatím se měj! Těším se :huglove:

Link to comment
Share on other sites

OK...OK...popracujem i ja na svojej predstavivosti:naughty:

Pracuj... pracuj....představit se dá všechno, když se chce.... jen je rozdíl, co z toho se převést do reality dá a co ne :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj ahoj ahoj!

 

Jenom píšu ohledně srazu, bohužel nemám čas teď všechno pročítat - pokud bude sraz 2.8. tak to bude víc než perfektní protože jinej víkend nemůžu ^^ Moc se na vás na všechny těším a zase někdy napíšu, teď už musím protže zítra ráno vstávám do práce :-! Všem posílám :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj ahoj ahoj!

 

Jenom píšu ohledně srazu, bohužel nemám čas teď všechno pročítat - pokud bude sraz 2.8. tak to bude víc než perfektní protože jinej víkend nemůžu ^^ Moc se na vás na všechny těším a zase někdy napíšu, teď už musím protže zítra ráno vstávám do práce :-! Všem posílám :huglove:

 

 

cau martinka...:wink2:...bavila som sa o tom s Barunkou...pravdepodobne toho 2. to vyda asi len na cz zastupenie...ja som vytazena cez vikendy tak na 2 mesiace dopredu...ale v jeseni sa urcite vydam do BO...:punk:

 

takze do skoreho videnia:wink2:...

 

p.s.: inak skvely avatar:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

a to je vsetko:wink2:...alebo to mam chapat, ze ostatne nepotrebuje komentar:roftl::roftl:

 

inak pekny vecer Barunka:wink2:

Jasně, že ostatní nepotřebuje komentář.... co už k tomu dodat... nebudu psát pořád to stejný dokola :mf_rosetinted:

 

Ahoj! Jaký byl víkend?

Link to comment
Share on other sites

Jasně, že ostatní nepotřebuje komentář.... co už k tomu dodat... nebudu psát pořád to stejný dokola :mf_rosetinted:

 

Ahoj! Jaký byl víkend?

 

:shocked::shocked:...ze by sa nam z teba stal tvrdas:mf_rosetinted:...alebo ti neprospieva SK vzduch:naughty:

 

vikend bol dost hekticky - vcera som bola na letisku pre janku a vecer sme debatili a debatili...dnes som musela dohanat vsetky domace aktivity...no a stihla som i meninovu party...

 

a ty?...uz si na chvilu doma:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...ze by sa nam z teba stal tvrdas:mf_rosetinted:...alebo ti neprospieva SK vzduch:naughty:

 

vikend bol dost hekticky - vcera som bola na letisku pre janku a vecer sme debatili a debatili...dnes som musela dohanat vsetky domace aktivity...no a stihla som i meninovu party...

 

a ty?...uz si na chvilu doma

 

:roftl: Nee, kdepak! Ale prostě nač pořád psat, že mu to hrozně sluší? To už je zavedený fakt :wub2:

 

Ale tak aspoň jste už zase pokecaly... já už se taky těším, až pokecáme ... :punk: Už jsem doma :-) Ne na dlouho :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Nee, kdepak! Ale prostě nač pořád psat, že mu to hrozně sluší? To už je zavedený fakt :wub2:

 

Ale tak aspoň jste už zase pokecaly... já už se taky těším, až pokecáme ... :punk: Už jsem doma :-) Ne na dlouho :naughty:

 

no dobre, tak ti to na dnes odpustam...ale iba na dnes:wink2:

 

a ty niekam vyrazas:naughty:...

 

p.s.: dufam, ze ta nieco netrapi:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

no dobre, tak ti to na dnes odpustam...ale iba na dnes:wink2:

 

a ty niekam vyrazas:naughty:...

 

p.s.: dufam, ze ta nieco netrapi:mf_rosetinted:

 

Oukeeej :wink2:

 

Neee...... kam? :shocked: Já někam jedu? Proč myslíš? :roftl:

 

Momentálně ne... (-: Tedy, žádné aktuální trápení :wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

Neee...... kam? :shocked: Já někam jedu? Proč myslíš?

 

Momentálně ne... (-: Tedy, žádné aktuální trápení :wink2:

 

tak som mala chvilku pocit, ze z toho co si napisala citim, ze vyrazas na cesty:naughty::naughty:...a myslim, ze si uz i tuzobne ocakavana...:blush-anim-cl:

 

to je fajn, uz som sa zlakla:thumb_yello::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Víc než 24, ne .... :punk::roftl:

 

Řeknu ti, to bylo něco..... existuje míst na této planetě, které já ještě navštívím díky tomuto svému štěstí.... :lmao: ...

 

Málem bych zapoměla!: :huglove::wink2:

 

To já děkuju, moooooc jsem si to užila :) ...čekám na repete... :punk:

Link to comment
Share on other sites

Víc než 24, ne ....

 

Řeknu ti, to bylo něco..... existuje míst na této planetě, které já ještě navštívím díky tomuto svému štěstí....

 

Málem bych zapoměla!: :huglove::wink2:

 

To já děkuju, moooooc jsem si to užila :) ...čekám na repete... :punk:

 

Barunka, ani nevies aka som rada, ze si to zvladla:thumb_yello:...

 

a co rodicia?...prezili to?...

 

ja su tmomentalne roztapam v kancelarii...a bojujem s realitou...:thumbdown:

 

uz aby bolo poobedie...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy