Jump to content

Recommended Posts

Já taky, to mi věř :naughty:

Naši to vzali tradičně víc v pohodě, než jsem čekala... :wink2:

Neboj.... ty to zvládneš :punk: Už to není tak daleko :wink2:

Já za chvíli budu mít návštěvu.... tak už si zase chystám hlasivky na řádný pokec... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já taky, to mi věř

Naši to vzali tradičně víc v pohodě, než jsem čekala... :wink2:

Neboj.... ty to zvládneš :punk: Už to není tak daleko :wink2:

Já za chvíli budu mít návštěvu.... tak už si zase chystám hlasivky na řádný pokec... :roftl:

 

to ti teda zavidim...:wink2:...to bude klebetenia, vsak...

 

Barunka, tak co to si mozes preictat i tu, neviem, ci si uz stihla:wink2:

 

http://www.mikasounds.com/

 

a pozdrav kamosku...:punk:

Link to comment
Share on other sites

To teda bude :-) Ale vlastně ještě zkouknem ten film, takže nějakou chvíli třeba i mluvit nebudeme... :roftl: ..

 

Ano ano, už jsem se stihla podívat, no souhlasím v podstatě s tím, co jsme včera (nebo kdy to bylo? :cool: ) o tom řešily....

 

To video u mrtvého moře :lmfao: Vzpoměla jsem si na tvá slova :lmao: .To je snad poprvé, co mě někde Mika neoslnil o.O ..

 

Budu, budu (-:

Link to comment
Share on other sites

tak, aby si sa mala na co pekne pozriet...

 

4220477719wt2.jpg

To je výraz :naughty: ... Má pěkné tričko ..robotí..a toho ptáka tam:mf_rosetinted: :roftl: ... Oh ano, on taky celkem ujde :punk::naughty:

 

Dobrý pohled k dobrému obědu! (Guláš. Maňm! )

Link to comment
Share on other sites

To je výraz :naughty: ... Má pěkné tričko ..robotí..a toho ptáka tam:mf_rosetinted: :roftl: ... Oh ano, on taky celkem ujde :punk::naughty:

 

Dobrý pohled k dobrému obědu! (Guláš. Maňm! )

 

Barunka, tak prajem dobru chut:wink2:...

 

ja som sa troska teraz zamotkala na mikasounde...mika tam napisal, aby sme mu pomohli ako nechat koment k jeho blogom...ide o to, ze sa tam neda prispievat...ale on ako pocitacovy macher by to mohol vyriesit:roftl:...

 

nie vazne, aj ja som to skusala a nejde mi to...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak prajem dobru chut:wink2:...

 

ja som sa troska teraz zamotkala na mikasounde...mika tam napisal, aby sme mu pomohli ako nechat koment k jeho blogom...ide o to, ze sa tam neda prispievat...ale on ako pocitacovy macher by to mohol vyriesit:roftl:...

 

nie vazne, aj ja som to skusala a nejde mi to...

Mě to taky nejde, normálně jsem komment napsala a když dám "post comment", tak to nejde... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

normálně ye ja pohled!!!

 

Barunka, I am so glad to see u on here, i have been at home for the past 6 days bored out of my mind, I should be at work but I have a bad case of Tonsilitis :thumbdown: it is not nice! Have only just managed to start eating solid food again! Hows u? and how are the other czechians on here?

Link to comment
Share on other sites

normálně ye ja pohled!!!

 

Barunka, I am so glad to see u on here, i have been at home for the past 6 days bored out of my mind, I should be at work but I have a bad case of Tonsilitis :thumbdown: it is not nice! Have only just managed to start eating solid food again! Hows u? and how are the other czechians on here?

 

:naughty::thumb_yello: Well done, you chose one misspelled word though :-)

 

Oh god, tonsilitis in summer, poor you! :shocked: Get well soon, hun! :huglove:

Well, we are all pretty fine I guess, at least I'm having a good time! We lost one member though, she left.

I hope you will be online soon at MSN! Miss our chats

See you soon, hopefully! xx :)

Link to comment
Share on other sites

Mě to taky nejde, normálně jsem komment napsala a když dám "post comment", tak to nejde... :boxed:

 

Barunka, dobre ranko:wink2:

 

vidim, ze sa tu striedame...

 

kazdopadne ti chcem povedat, ze uz to funguje:thumb_yello:...olalala...

 

pekny den...

 

a aby sa ti lepsie startoval:

 

9712615.jpg

 

:wub2::blush-anim-cl::chkn:

Link to comment
Share on other sites

:lmao: Neviděly jsme ho.... škoda.... pořád jsme věřily, že ho potkáme, jak si jde do jednoty kupovat rohlíky... :(:roftl:

 

Výlet do UH byl super! Měly jsme plno zmrzliny, kofolu, příjemné posezení, krásný den a město je taky moc hezké :-) A mám jednu krabičku :mf_rosetinted: A teď jsme spokojené! (-:

Link to comment
Share on other sites

Teda, co to tam měli včera za technické problémy :-)

Dobrý večer, mimochodem! ^^

 

Tím :chkn: jsi to vystihla :naughty:

 

no oni tam maju problemy stale...nas majestro sa snazi, ale pc skills asi nie su jeho silna stranka...

 

takze pravdepodobne to riesi i s MFC...FD nieco spominal, ze maju s nimi dnes o tom debatit, aby to fungovalo ako ma...

 

tak uvidime:wink2:

 

ale niektore blogy su mi sympaticke:wub2:...

 

no, :chkn: v kombinacii s MIKOM mi nejako jednoducho uz nejde oddelit...radsej si nechcem pripustit vyznam toho emotikonu...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

:lmao: Neviděly jsme ho.... škoda.... pořád jsme věřily, že ho potkáme, jak si jde do jednoty kupovat rohlíky... :(:roftl:

 

Výlet do UH byl super! Měly jsme plno zmrzliny, kofolu, příjemné posezení, krásný den a město je taky moc hezké :-) A mám jednu krabičku :mf_rosetinted: A teď jsme spokojené! (-:

 

 

rohliky a kolu:roftl:...to je uplne naj kombinacia...

 

parkrat som UH prechadzala...teda aspon si myslim...:shocked:

 

a kamoska je este u teba alebo si only lonely one:wink2:

Link to comment
Share on other sites

no oni tam maju problemy stale...nas majestro sa snazi, ale pc skills asi nie su jeho silna stranka...

 

takze pravdepodobne to riesi i s MFC...FD nieco spominal, ze maju s nimi dnes o tom debatit, aby to fungovalo ako ma...

 

tak uvidime:wink2:

 

ale niektore blogy su mi sympaticke:wub2:...

 

no, :chkn: v kombinacii s MIKOM mi nejako jednoducho uz nejde oddelit...radsej si nechcem pripustit vyznam toho emotikonu...:blush-anim-cl:

 

Taky bych řekla :naughty: ...

To by mě zajímalo, co s tím máme společného my.... :shocked: Musím se tam zase podívat :-)

 

:thumb_yello: ...

Link to comment
Share on other sites

rohliky a kolu:roftl:...to je uplne naj kombinacia...

 

parkrat som UH prechadzala...teda aspon si myslim...:shocked:

 

a kamoska je este u teba alebo si only lonely one:wink2:

 

vážně? rohlík a kola? zajímavé.... musím někdy vyzkoušet :das:

 

A takys ho neviděla.... :shocked: ... maskuje se dobře... :mf_rosetinted:

 

Sama samotinká (-: doháním práci na PC... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Taky bych řekla :naughty: ...

To by mě zajímalo, co s tím máme společného my.... :shocked: Musím se tam zase podívat :-)

 

:thumb_yello: ...

 

tak spolocneho asi hodne...je tam vlastne cele MFC...

 

a myslim, ze MIKA ma co citat...:wink2:...ale chcel diskusny blog, takho ma - vlastne mame:wink2:...

 

a ja som tam uz zopar comments pridala...je to funny a pravdepodobne ide sliapat perezovi na otlaky...:roftl:

 

mrkni tam...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak spolocneho asi hodne...je tam vlastne cele MFC...

 

a myslim, ze MIKA ma co citat...:wink2:...ale chcel diskusny blog, takho ma - vlastne mame:wink2:...

 

a ja som tam uz zopar comments pridala...je to funny a pravdepodobne ide sliapat perezovi na otlaky...:roftl:

 

mrkni tam...:wink2:

Podívám se, momentík, pak se vyjádrřím :das:

Link to comment
Share on other sites

Jezismarja, ten těch postů píše... začíná se z něj stávat to co my.... PC závislák :roftl:

 

 

Brunka, mam pocit, ze on je tiez pekne na nas zavisly:roftl::roftl:...teda na pc...ale vlastne aj tak je vsade, kde my...

 

sila, ze tam vidis tych istych ako tu...vacsina ma tie iste nicky...takze identifikacia bez problemov...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Brunka, mam pocit, ze on je tiez pekne na nas zavisly:roftl::roftl:...teda na pc...ale vlastne aj tak je vsade, kde my...

 

sila, ze tam vidis tych istych ako tu...vacsina ma tie iste nicky...takze identifikacia bez problemov...:wink2:

 

Presne tak... nebo spis my jsme vsude tam, kde je on :roftl: ....

 

To jo, taky jsem to postrehla :-) Ale je to logicky... myslim, ze tak jako tak je naprosta vetsina lidi, kterou se napadne na mikasounds mrknout, zalogovana i tady :)

Link to comment
Share on other sites

Presne tak... nebo spis my jsme vsude tam, kde je on :roftl: ....

 

To jo, taky jsem to postrehla :-) Ale je to logicky... myslim, ze tak jako tak je naprosta vetsina lidi, kterou se napadne na mikasounds mrknout, zalogovana i tady :)

 

pravdu mas, ale v podstate, ked si uvedomis, ze bez MFC by to tam skoro mohol zavriet, tak aspon aky taky pocit z dobrej prace sa moze dostavit...

 

Barunka a co sobota?...uz mate plan?...a objednane pocko?...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

pravdu mas, ale v podstate, ked si uvedomis, ze bez MFC by to tam skoro mohol zavriet, tak aspon aky taky pocit z dobrej prace sa moze dostavit...

 

Barunka a co sobota?...uz mate plan?...a objednane pocko?...:naughty:

 

To je pravda.... :) ale myslím, že i v rámci MFC má čtenářů dost :)

 

Sobota? Inu, plán ještě není :naughty: Taky mě napadlo, že bych děvčata (Rebeka se neúčastní) pozvala k sobě, když je volno, ale to by Terou neviděla nic z Brna a to asi nechce :-) Takže asi prostě nějaká ta čajovna :wink2: ... Počasí je rezervované.... šlo to rychle.... svatý petr má dobrou náladu :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

To je pravda.... :) ale myslím, že i v rámci MFC má čtenářů dost :)

 

Sobota? Inu, plán ještě není :naughty: Taky mě napadlo, že bych děvčata (Rebeka se neúčastní) pozvala k sobě, když je volno, ale to by Terou neviděla nic z Brna a to asi nechce :-) Takže asi prostě nějaká ta čajovna :wink2: ... Počasí je rezervované.... šlo to rychle.... svatý petr má dobrou náladu

 

tak to si pis...len tam to je skor o diskusii...klasicky blogovy system...

 

Barunka, momentalne mam v ociach zapichnute zapalky...dlho vsak uz nevydrzia...

 

idem spinkat...postielka ma uz caka...

 

tak pekne surfuj a vsetko zaujimave registruj:wink2:...

 

a ziadne dlhe ponocovanie...:naughty:

 

pa...pekne snicky pre teba...

 

p.s.: uz to mate za par...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy