Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobré ráno! Já jsem včera tak pohodlně usla ve křesle, kam jsem si vzala počítač, zhruba poté co jsem napsala svůj poslední post... :naughty:

Pěkný avatar, mimochodem :wink2::thumb_yello:

 

Tak dneska mě čeká návštěva od další kamarádky.... nějak bych i zašla ven, ale předpokládám, že v takovém horku se to snad asi ani nevyplatí.... prý má být dnes nejteplejší den v roce :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Dobré ráno! Já jsem včera tak pohodlně usla ve křesle, kam jsem si vzala počítač, zhruba poté co jsem napsala svůj poslední post... :naughty:

Pěkný avatar, mimochodem :wink2:

 

Tak dneska mě čeká návštěva od další kamarádky.... nějak bych i zašla ven, ale předpokládám, že v takovém horku se to snad asi ani nevyplatí.... prý má být dnes nejteplejší den v roce :boxed:

Barunka, pekny vecer prajem:wink2:

 

teda, ak uz nespinkas v kresle:naughty:...ja mam robotu s pm, nejako sa mi to zaplnilo a tak si ich teraz pekne citam a spominam...:naughty:...

 

v avatare mam jednu z mojich uplne naj...:wub2:...

 

tak ako dopadla navsteva?...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, pekny vecer prajem

 

teda, ak uz nespinkas v kresle...ja mam robotu s pm, nejako sa mi to zaplnilo a tak si ich teraz pekne citam a spominam...

 

v avatare mam jednu z mojich uplne naj...

 

tak ako dopadla navsteva?...

 

Nespím, dneska mě čeká dlouhá noc... :das:

Já si staré ukládám.... a občas taky čtu :)

 

:punk: ...

 

Skončila soutěží v karaoke :roftl::roftl: .. Chudák Mika, musím dodat :lmao:

 

Co ty a dnešek? :)

Link to comment
Share on other sites

Nespím, dneska mě čeká dlouhá noc...

Já si staré ukládám.... a občas taky čtu :)

 

 

 

Skončila soutěží v karaoke .. Chudák Mika, musím dodat :lmao:

 

Co ty a dnešek? :)

 

 

Barunka, co mas take specialne v plane?...myslela som, ze sa chces na zajtrajsok vyspinkat:naughty:

 

a ktorou si prispela ty?...myslim, ze po 11 rokoch by to nemuselo byt az take zle...nebud skromna...:naughty:

 

uplne sa tesim, ze je piatok...bolo tu tak horuco, ze i z prac som odisla hodne zavcasu...

 

a doma som sa nezastavila...az teraz...takze vlastne uz relaxujem...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, co mas take specialne v plane?...myslela som, ze sa chces na zajtrajsok vyspinkat:naughty:

 

a ktorou si prispela ty?...myslim, ze po 11 rokoch by to nemuselo byt az take zle...nebud skromna...:naughty:

 

uplne sa tesim, ze je piatok...bolo tu tak horuco, ze i z prac som odisla hodne zavcasu...

 

a doma som sa nezastavila...az teraz...takze vlastne uz relaxujem...:punk:

 

 

:naughty: Jen si dát co nejvíc písniček do iPodu. Ať se po cestě do Německa nenudím :-)

 

Vším možným...co se týče Miky tak Happy Ending a Relax... byla sranda :roftl: Chudák.

 

Tady je taky šílený vedro... :shocked: Dávám si jahodovou dřeň, mňam... :-)

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Jen si dát co nejvíc písniček do iPodu. Ať se po cestě do Německa nenudím :-)

 

Vším možným...co se týče Miky tak Happy Ending a Relax... byla sranda :roftl: Chudák.

 

Tady je taky šílený vedro... :shocked: Dávám si jahodovou dřeň, mňam... :-)

 

 

a nie je ti samej smutno?...

 

tak to by som si s radostou vypocula...:punk:...fakt...

 

ako som mohla zabudnut na zmrzku...caka ma v mraznicke, moja oblubena ruska...mnama...

Link to comment
Share on other sites

a nie je ti samej smutno?...

 

tak to by som si s radostou vypocula...:punk:...fakt...

 

ako som mohla zabudnut na zmrzku...caka ma v mraznicke, moja oblubena ruska...mnama...

 

ale ani ne :) píšu si s tolika lidma že nic jinýho nestíhám....

 

no, radši ne :naughty: Je to nebezpečné :-) Nemusela bys mě mít ráda :roftl:

 

Správně! :-)))) Já žádnou zmrzku nemám, musím koupit zítra... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ale ani ne :) píšu si s tolika lidma že nic jinýho nestíhám....

 

no, radši ne :naughty: Je to nebezpečné :-) Nemusela bys mě mít ráda :roftl:

 

Správně! :-)))) Já žádnou zmrzku nemám, musím koupit zítra... :wink2:

 

to poznam:wink2:...ja sa zasa motkam na youtube a robim si playlisty a hladam pesnicky z mojho mladi...nasla som prave bozskeho davida bowieho...tak si to vychutnavam...

 

uplna idylka...michalka uz spinka, tak snad ju nezobudim...

 

myslim, ze to nehrazi...:naughty:...to by si musela zvolit inu taktiku...you know:wink2:

Link to comment
Share on other sites

to poznam:wink2:...ja sa zasa motkam na youtube a robim si playlisty a hladam pesnicky z mojho mladi...nasla som prave bozskeho davida bowieho...tak si to vychutnavam...

 

uplna idylka...michalka uz spinka, tak snad ju nezobudim...

 

myslim, ze to nehrazi...:naughty:...to by si musela zvolit inu taktiku...you know:wink2:

 

 

A jakou pisnicku? David Bowie je super! :thumb_yello:

 

Snad ne (-: Jak by?

 

Vážně? Jakou :roftl:

Link to comment
Share on other sites

A jakou pisnicku? David Bowie je super! :thumb_yello:

 

Snad ne (-: Jak by?

 

Vážně? Jakou :roftl:

 

to mi hovor:wink2:...momentalne mi tu hra klasika Let´s dance...a dalsia v poradi bude China girl:punk:...vyzera tam fakt super...

 

v tomto pripade napoveda nebude:roftl:

Link to comment
Share on other sites

to mi hovor:wink2:...momentalne mi tu hra klasika Let´s dance...a dalsia v poradi bude China girl:punk:...vyzera tam fakt super...

 

v tomto pripade napoveda nebude

 

děláš si srandu... :shocked: Já si právě pouštěla Let's dance :blink: ...

 

:sneaky2: nefér :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

zeby sme boli na tej istej vlne:wink2:...

 

myslim, ze ty vies, co by fakt "zabralo"...:roftl:

Já myslím že jsme :-) Akorát teď už poslouchám televizi, je tam "boogie night" :roftl: tudíž se vlním v rytmu Jamese Browna apod. :cool: :-) Dalo by se na to dobře trsat... mohla bych využít toho, že jsem sama doma :biggrin2:

 

Ne? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Tak.... zpátky doma :wink2:

 

Holky, musím říct, že jsem si to moc užila :) Doufám, že vy taky :punk:! .. i přes tu naši neuvěřitelnou smůlu, že bylo snad všude zavřeno :naughty: To sis musela udělat obrázek o Brně, Terou :mf_rosetinted::naughty:

Těším se strašně moc na příští sraz, kde už nás snad bude třeba i o jednu víc ((((-:

Link to comment
Share on other sites

Tak.... zpátky doma

 

Holky, musím říct, že jsem si to moc užila :) Doufám, že vy taky :punk:! .. i přes tu naši neuvěřitelnou smůlu, že bylo snad všude zavřeno To sis musela udělat obrázek o Brně, Terou :mf_rosetinted:

Těším se strašně moc na příští sraz, kde už nás snad bude třeba i o jednu víc ((((-:

 

Barunka...vitaj:wink2:...

 

tak rozpravaj ako bolo:punk:...co kocky:wink2:...som zvedava...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bylo..super! :) Obešly jsme hned několik míst - byly jsme na zmrzlině, v kavárně na koktejlu, v KFC na jídlo :naughty: a pak ještě u nás :-) Skoro všude, kam jsme chtěly jít původně, bylo zavřeno :sneaky2: Ale nakonec jsme si řešení našly (-: ten den nám nějak rychle utekl.... Chudák Terou musí čekat v jednom městě hodinu na vlak, jen aby jím jela 6 minut (:boxed: ) ....

Příště už tam musíš být s náma :-)

 

Co ty a dnešek??

Link to comment
Share on other sites

Bylo..super! :) Obešly jsme hned několik míst - byly jsme na zmrzlině, v kavárně na koktejlu, v KFC na jídlo :naughty: a pak ještě u nás :-) Skoro všude, kam jsme chtěly jít původně, bylo zavřeno :sneaky2: Ale nakonec jsme si řešení našly (-: ten den nám nějak rychle utekl.... Chudák Terou musí čekat v jednom městě hodinu na vlak, jen aby jím jela 6 minut (:boxed: ) ....

Příště už tam musíš být s náma :-)

 

Co ty a dnešek??

 

tak vidim, ze ste si to fakt uzivali:punk:...a preco bolo pozatvarane:shocked:...to som prekvapena...

ja som mala klasiku...pracovna sobota...a totalne burky...tak sme ani nikde neboli...teraz mame romanticky vecer - rozpozerany nejaky film Ona je on...tak sa zabavam...

 

s tymi spojeniami je to des...a uz je terou doma?

Link to comment
Share on other sites

tak vidim, ze ste si to fakt uzivali:punk:...a preco bolo pozatvarane:shocked:...to som prekvapena...

ja som mala klasiku...pracovna sobota...a totalne burky...tak sme ani nikde neboli...teraz mame romanticky vecer - rozpozerany nejaky film Ona je on...tak sa zabavam...

 

s tymi spojeniami je to des...a uz je terou doma?

 

Jj :) Teda aspoň já, snad i ostatní :punk:

No to my byly taky.... Brno a všude zavřeno, to se jen tak nevidí :boxed:

To je síla, všude prší kromě Brna, už jen čekám kdy se to dožene sem... o_o ...

Já poslouchám nějakej film "rande s celebritou", je to strašná blbost :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jj :) Teda aspoň já, snad i ostatní :punk:

No to my byly taky.... Brno a všude zavřeno, to se jen tak nevidí :boxed:

To je síla, všude prší kromě Brna, už jen čekám kdy se to dožene sem... o_o ...

Já poslouchám nějakej film "rande s celebritou", je to strašná blbost :naughty:

 

myslim, ze to je jasne...

 

no neboj i ku vam RAIN dorazi...

 

ano to ide na nove, no u nas vyhrala kocka prezlecena za mladeho muza...:naughty:

 

a uz sa balis?...

Link to comment
Share on other sites

myslim, ze to je jasne...

 

no neboj i ku vam RAIN dorazi...

 

ano to ide na nove, no u nas vyhrala kocka prezlecena za mladeho muza...:naughty:

 

a uz sa balis?...

 

:shocked: Ja se na nove divala na tu celebritu.. heh? :shocked: Jsem uz mimo? o.O

 

Taky myslim,.... a vsadim se, ze to bude zrovna kdyz pujdu zitra na autobus :roftl:

 

Jeste ne... :fisch: ... Zitra az :-X Nestiham... (-:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, na dnes balim..je mi hrozne, ale hrozne zle...troska som sa prejedla keshu orieskov a mam co robit so zaludkom...

 

takze dobru noc...

 

a riadne sa priprav na zajtrajsiu cestu...:wink2:

 

budem na teba mysliet..papa...:huglove:

 

:shocked: Tak se z toho pořádně vyspi..... zítra už to bude v pohodě... :thumb_yello: Dobrou noc!

 

Připravím... ještě tady zítra budu.. jedu v 9 večer až.... :-)

 

Papa! :huglove:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Tak se z toho pořádně vyspi..... zítra už to bude v pohodě... :thumb_yello: Dobrou noc!

 

Připravím... ještě tady zítra budu.. jedu v 9 večer až.... :-)

 

Papa! :huglove:

 

Barunka, tak co to som vyspala, ale este stale to nie je ono...musim sa polepsit:naughty:

 

a nezabudni na listky!...do berlina dostat sa by az take jednoduche asi nebolo...

 

my teraz vyrazame na navstevy...takze prajem krasnu nedelu vsetkym...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy