Jump to content

Recommended Posts

Tož, to jsem tu už úplně sama.... :shocked:

 

Nevadí, teď si tu vlastní mejdlo udělám já! :punk:

 

 

Barunka, vidim, ze som prisla o nejaku party:punk::dance_man:

 

 

vcera som bola uplne vystavena...tie skolenia su fakt "efektivne", ale hlavne na kvalitny spanok:naughty:...

 

a co nove u teba?...co pocko, este mate leto?...tu je mi stale hodne teplo...nezaprsi a nezaprsi...takze si pustam aspon RAIN...:punk:

 

o chvilocku vyrazam na party - teda ja a moja setra budeme ucastnici...idem oslavit, ze michalku prijali do ludovej skoly umenia (tak sa to u nas vola) na vytvarnu...teda dufam, ze sa do septembra nic nezmeni...fakt sa tesim...

 

takze pekny vecer...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Barunka, vidim, ze som prisla o nejaku party

 

 

vcera som bola uplne vystavena...tie skolenia su fakt "efektivne", ale hlavne na kvalitny spanok:naughty:...

 

a co nove u teba?...co pocko, este mate leto?...tu je mi stale hodne teplo...nezaprsi a nezaprsi...takze si pustam aspon RAIN...:punk:

 

o chvilocku vyrazam na party - teda ja a moja setra budeme ucastnici...idem oslavit, ze michalku prijali do ludovej skoly umenia (tak sa to u nas vola) na vytvarnu...teda dufam, ze sa do septembra nic nezmeni...fakt sa tesim...

 

takze pekny vecer...:wink2:

 

Byla pro uzavřenější okruh lidí, ale taky dobrý :naughty: ...

 

:thumb_yello::roftl: No, aspoň že ses vyspala :-) K tomuhle já zase využívám školu ;-)

 

My máme pořád teplo, takový to celkem ucházející, ale bohužel se střídá hodina chladna-hodina tepla, takže je to na nic!

 

Téééda! :wink2: To z ní bude hotová malířka (-: Jojo, taky jsem kdysi chodila do výtvarky :-) Za kolik se pak budou prodávat výtvory? ;D

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vidim, ze som prisla o nejaku party:punk::dance_man:

 

 

vcera som bola uplne vystavena...tie skolenia su fakt "efektivne", ale hlavne na kvalitny spanok:naughty:...

 

a co nove u teba?...co pocko, este mate leto?...tu je mi stale hodne teplo...nezaprsi a nezaprsi...takze si pustam aspon RAIN...:punk:

 

o chvilocku vyrazam na party - teda ja a moja setra budeme ucastnici...idem oslavit, ze michalku prijali do ludovej skoly umenia (tak sa to u nas vola) na vytvarnu...teda dufam, ze sa do septembra nic nezmeni...fakt sa tesim...

 

takze pekny vecer...:wink2:

 

budete teda Michalku dávat i do hudebky? :)

Link to comment
Share on other sites

kocky hallooooooooo:wink2:

 

tak ako si nazivate...ja som mala dnes neskutocny zazitok...po 9 rokoch som cestovala PU-BA a spat vlakom:punk::punk:...katastrofa...Braunka, uz viem, co si si odzila pri tolkych hodinach vo vlaku...my sme mali ist povodne autom, ale nevyslo to a na sluzobku som isla teda vlakom...

doteraz sa z toho spamatavam...

 

takze pekny vecer:wink2:

Link to comment
Share on other sites

budete teda Michalku dávat i do hudebky? :)

 

pomalicky pomaly Terou:wink2:...zatial o tom len uvazujem...lenze ja ani neviem, ci ma hudobny sluch...a ja to ani nezistim vzhladom na to, ze ja sama ho nemam...teraz ide do predskolskej, tak zacneme vytvarnou, no a potom, pojdem skusit, ci ma nejake preddispozicie alebo nie...

 

a ako sa dari?...:punk:

Link to comment
Share on other sites

 

My máme pořád teplo, takový to celkem ucházející, ale bohužel se střídá hodina chladna-hodina tepla, takže je to na nic!

 

Téééda! :wink2: To z ní bude hotová malířka (-: Jojo, taky jsem kdysi chodila do výtvarky :-) Za kolik se pak budou prodávat výtvory? ;D

 

este mate stale teplo:naughty:...tu sa vobec nechce rozprsat...aj ked dnes som uz raz zmokla - v BA...stale je spara...neznasam to...

 

ano a hned akademicka:roftl::roftl::roftl:...zartujem...uvidime, ci sa prejavi...kazdopadne s vytvarnou sa nic nepokazi...vsak...

Link to comment
Share on other sites

kocky hallooooooooo:wink2:

 

tak ako si nazivate...ja som mala dnes neskutocny zazitok...po 9 rokoch som cestovala PU-BA a spat vlakom:punk::punk:...katastrofa...Braunka, uz viem, co si si odzila pri tolkych hodinach vo vlaku...my sme mali ist povodne autom, ale nevyslo to a na sluzobku som isla teda vlakom...

doteraz sa z toho spamatavam...

 

takze pekny vecer:wink2:

 

Braunka :lmao: Tak jsem se měla jmenovat! :naughty:

 

Hrozné, že.... :shocked: A kolik to tam trvalo? ..

Link to comment
Share on other sites

Tady bylo pořád horko až dodneška, tady se (ale asi tak na půl hodiny) spustila šílená bouřka a já jsem zrovna v tu dobu musela samozřejmě být venku! :naughty: Ta chladná voda nebyla moc příjemná na má spálená záda :blink:

 

:roftl: Myslím, že si Michalka výtvarku užije:) Možná, že by mohla i na tu hudebku později, ... třeba je po tatínkovi :naughty: Kdoví! :-)

Link to comment
Share on other sites

Braunka :lmao: Tak jsem se měla jmenovat! :naughty:

 

Hrozné, že.... :shocked: A kolik to tam trvalo? ..

 

vidim, ze som ta pobavila...noooooooo niekedy rychlejsie pisem ako rozmyslam...:roftl:

prepac!!!!

 

cesta nastastie trva len dve hodiny, ale v tom teple a v spolocnosti roznych individuii...myslim, ze nemusim komentovat...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tady bylo pořád horko až dodneška, tady se (ale asi tak na půl hodiny) spustila šílená bouřka a já jsem zrovna v tu dobu musela samozřejmě být venku! :naughty: Ta chladná voda nebyla moc příjemná na má spálená záda :blink:

 

:roftl: Myslím, že si Michalka výtvarku užije:) Možná, že by mohla i na tu hudebku později, ... třeba je po tatínkovi :naughty: Kdoví! :-)

 

aj ja som to asi pripvolala...bola strasna burka...vecer sme boli pri svieckach...troska romantiky nezaskodi...

dnes cely den prsi tiez...ziadna vyhra...boli sme vsak aspon na jednej party, tak teraz travim vsetko, co som pojedla...

 

a ty ako?...darilo sa?...bola si niekde?...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím sunshine... ! :wink2:

Píšu jen rychle, protože každou chvíli jdu ven.... to jsme se to tak nehezky minuly :glasses2: ...

 

Tak jen abys věděla :-) Přeju hezký večer!!!

Doufám, že se tu setkáme zítra :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím sunshine... !

Píšu jen rychle, protože každou chvíli jdu ven.... to jsme se to tak nehezky minuly :glasses2: ...

 

Tak jen abys věděla :-) Přeju hezký večer!!!

Doufám, že se tu setkáme zítra :wink2:

 

Barunka, tak pekne si to uzi:wink2:...a zabav sa...kym si este mlada:roftl::roftl::roftl:...

 

pa...TAKE CARE!!!!

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze som ta pobavila...noooooooo niekedy rychlejsie pisem ako rozmyslam...:roftl:

prepac!!!!

 

cesta nastastie trva len dve hodiny, ale v tom teple a v spolocnosti roznych individuii...myslim, ze nemusim komentovat...:wink2:

 

:roftl: Nevadí, stane se! Ale máš pravdu, sranda to byla :roftl:

 

Jj to chápu :boxed: Já když jela, tak jsem ještě měla poměrně štěstí, že tam moc individuí nebylo, ale i tak :blink:

Link to comment
Share on other sites

aj ja som to asi pripvolala...bola strasna burka...vecer sme boli pri svieckach...troska romantiky nezaskodi...

dnes cely den prsi tiez...ziadna vyhra...boli sme vsak aspon na jednej party, tak teraz travim vsetko, co som pojedla...

 

a ty ako?...darilo sa?...bola si niekde?...

Až taková bouřka :shocked: ... Tady kromě té jedné půlhodinové vůbec nic... :shocked: Teda, svůj život si vůbec bez elektřiny představit nedokážu na víc jak 10 minut :naughty:

 

Co to bylo za párty? :punk:

 

Já jsem tedy včera byla venku a musím říct, že já se takhle coby abstinent stejně nikdy nezabavím.... :glasses2: Ve 12 jsem byla už ráda když jsem mohla jít :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Až taková bouřka ... Tady kromě té jedné půlhodinové vůbec nic... :shocked: Teda, svůj život si vůbec bez elektřiny představit nedokážu na víc jak 10 minut

 

Co to bylo za párty? :punk:

 

Já jsem tedy včera byla venku a musím říct, že já se takhle coby abstinent stejně nikdy nezabavím.... :glasses2: Ve 12 jsem byla už ráda když jsem mohla jít :naughty:

 

Barunka, tak taky zivot si ani nepredstavuj...ziadna vyhra...nemenila by som...:naughty:

 

klasicka rodinna...teraz mame vela oslavencov, taha sa nam to s malymi vypadkami az skoro do vianoc - myslim kazdy vikend...teraz to boli zuzany...

 

no a najblizsiu sobotu mame brachovu 30-tku...:yay::dance_man:

 

a co s tym chces robit?...nenajde sa nikto do paru, kto by ti teda robil aspon intelektualnu spolocnost?...

Link to comment
Share on other sites

a este som zabudla, dnes doobeda sme mali super kulturnu vlozku - odstavili nam minimax, tak su dobre i dvd-cka...no a dnes padla volba na asterixa a obelixa - misia kleopatra...perfect:thumb_yello:...niektore pasaze su fakt do kolien:roftl::roftl::roftl:...doporucujem...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak taky zivot si ani nepredstavuj...ziadna vyhra...nemenila by som...:naughty:

 

klasicka rodinna...teraz mame vela oslavencov, taha sa nam to s malymi vypadkami az skoro do vianoc - myslim kazdy vikend...teraz to boli zuzany...

 

no a najblizsiu sobotu mame brachovu 30-tku...:yay::dance_man:

 

a co s tym chces robit?...nenajde sa nikto do paru, kto by ti teda robil aspon intelektualnu spolocnost?...

 

No to se nedivím... o_O

 

To je strašný.... ty kolik máš členů rodiny... :shocked::naughty: ...

 

30? Jee, tak to bude oslava! :-) Já a Martinka tenhle týden slavíme u ní na chatě dohromady naše narozky :punk: Juchůůů!

 

No, zrovna včera tam nikdo takový nebyl, ale většinou se jinak vždycky někdo najde :)

Link to comment
Share on other sites

a este som zabudla, dnes doobeda sme mali super kulturnu vlozku - odstavili nam minimax, tak su dobre i dvd-cka...no a dnes padla volba na asterixa a obelixa - misia kleopatra...perfect:thumb_yello:...niektore pasaze su fakt do kolien:roftl::roftl::roftl:...doporucujem...

:roftl: Jo, to jsem viděla a jsem ráda, že jsem konečně našla někoho jiného komu se to líbí! Je to sice kýč, ale hodně dobrej! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:naughty:

No to se nedivím... o_O

 

To je strašný.... ty kolik máš členů rodiny... :shocked::naughty: ...

 

30? Jee, tak to bude oslava! :-) Já a Martinka tenhle týden slavíme u ní na chatě dohromady naše narozky :punk: Juchůůů!

 

No, zrovna včera tam nikdo takový nebyl, ale většinou se jinak vždycky někdo najde :)

 

 

Barunka, my sme skutocne velka rodina...:wink2:...tak 20 tvorime to zdrave jadro - t.j. stretavame sa a spolocne oslabujeme...tak si vies predstavit...

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Jo, to jsem viděla a jsem ráda, že jsem konečně našla někoho jiného komu se to líbí! Je to sice kýč, ale hodně dobrej! :biggrin2:

 

:shocked:...to som prekvapena...ja mam rada takyto humor...praveze niektorym tym slovnym hratkam vela ludi nerozumie a asi preto im nepridu smiesne...jednoducho som sa dobre uvolnila...zabavila...a stihli sme pozriet i prvu cast - s podtitulom o cezarovi...

 

inak pekny den zelam:wink2:...mam chvilku tak som prisla pozriet...a dufam,ze upal je uz zahnany...nabuduce opatrne...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Barunka, my sa tu asi nahaname...ja prichadzam a ty si na odchode alebo naopak...:wink2:...teda teda...

 

tak pekny den ti zelam...pa...:punk:

:roftl: A už zase, to není možný! :roftl:

Taky přeju hezký den! :)

Třeba se tady večer uvidíme :)

Link to comment
Share on other sites

:naughty:

 

 

Barunka, my sme skutocne velka rodina...:wink2:...tak 20 tvorime to zdrave jadro - t.j. stretavame sa a spolocne oslabujeme...tak si vies predstavit...

No tak to si představím jednoduše... :punk:

Ale taky si většinou pod rodinnou oslavou představím plno přiopitých strýčků :biggrin2: U nás to tak většinou bývá :blink: Jsou pak neuvěřitelně otravní :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...to som prekvapena...ja mam rada takyto humor...praveze niektorym tym slovnym hratkam vela ludi nerozumie a asi preto im nepridu smiesne...jednoducho som sa dobre uvolnila...zabavila...a stihli sme pozriet i prvu cast - s podtitulom o cezarovi...

 

inak pekny den zelam:wink2:...mam chvilku tak som prisla pozriet...a dufam,ze upal je uz zahnany...nabuduce opatrne...!!!!!

Já už si ten film ani moc nepamatuju, ale vím, že jsem ho viděla dvakrát a vždycky z něj měla dost...( i když nepatří mezi dva filmy, u kterých jsem se zasmála v životě nejvíc :lmao: )

 

Úpal už je celkem v pohodě. Do zítřka by to snad už mělo být zažehnáno úplně :punk:

Link to comment
Share on other sites

Inu, dneska vyrážíme s Martinkou a 4 dalšími kámoškami na chatu.... vracíme se v pátek, tak to tady zatím hezky hlídejte a nenechte zapadnout prachem! :)

Bude mi smutno! A těšit se na vás :) Ahoj! :wink2: Mějte se hezky :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy