Jump to content

Recommended Posts

No tak to si představím jednoduše... :punk:

Ale taky si většinou pod rodinnou oslavou představím plno přiopitých strýčků :biggrin2: U nás to tak většinou bývá :blink: Jsou pak neuvěřitelně otravní :naughty:

 

 

:roftl::roftl:...nooooooo tak u nas je to hlavne o samych maskrtach...to bude asi tym, ze sme prevazne zensky zastupena rodina...takze bez otravnych strycku....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já už si ten film ani moc nepamatuju, ale vím, že jsem ho viděla dvakrát a vždycky z něj měla dost...( i když nepatří mezi dva filmy, u kterých jsem se zasmála v životě nejvíc :lmao: )

 

Úpal už je celkem v pohodě. Do zítřka by to snad už mělo být zažehnáno úplně :punk:

 

Barunka, tak u nas nateraz vystriedal Bridget:naughty:...daj typ, mozno sa i my zasmejeme...

teda aspon minimalne tak ako, ked som vzhliadla tuto fotku...:roftl:...fakt sila...MIKA as a member of Tokio Hotel..:roftl:...radsej nech ostane pri tych sladkych kucierkach...:wub2:

 

imsorry.jpg

Link to comment
Share on other sites

Inu, dneska vyrážíme s Martinkou a 4 dalšími kámoškami na chatu.... vracíme se v pátek, tak to tady zatím hezky hlídejte a nenechte zapadnout prachem! :)

Bude mi smutno! A těšit se na vás :) Ahoj! Mějte se hezky :-)

 

tak teraz tisko zavidim...i ja by som sa rada vzdialila z tohto pracovneho chaosu...teraz tu skoro spavam...neviem, co sa vsetci zblaznili...a zajtra pride sam nas najvyssi z nemecka...to bude:punk:...

 

no ako tak pozeram, nateraz je tento tread v mojich rukach...krasne to privilegium...:wink2:...a uz som ako MIKA pisem si sem sama...este by som mohla hodit i rec sama so sebou, pripadne sa prihlasit pod nejakym inym nickom, aby to vyzeralo, ze nas je tu viac...:roftl::roftl:

 

kazdopadne krasny pobyt na chate zelam a tesim sa na zazitky...:wink2:

 

pa...

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl:...nooooooo tak u nas je to hlavne o samych maskrtach...to bude asi tym, ze sme prevazne zensky zastupena rodina...takze bez otravnych strycku....

Tak to máte super! :thumb_yello:

Tak jsem zpátky! :punk: Lidi, my jsme se tak přejedly, myslím, že máme všechny tak o 10kg víc! :roftl:

Link to comment
Share on other sites

tak teraz tisko zavidim...i ja by som sa rada vzdialila z tohto pracovneho chaosu...teraz tu skoro spavam...neviem, co sa vsetci zblaznili...a zajtra pride sam nas najvyssi z nemecka...to bude:punk:...

 

no ako tak pozeram, nateraz je tento tread v mojich rukach...krasne to privilegium...:wink2:...a uz som ako MIKA pisem si sem sama...este by som mohla hodit i rec sama so sebou, pripadne sa prihlasit pod nejakym inym nickom, aby to vyzeralo, ze nas je tu viac...

 

kazdopadne krasny pobyt na chate zelam a tesim sa na zazitky...

 

pa...

 

Tak snad jsi ten týden v klidu přežila... a teď už je zase víkend! :punk:

 

:roftl: To by bylo :naughty: Ale my bychom tě poznaly :mf_rosetinted:

 

No a zážitky? Vlastně to byl skoro pořád relax-jídlo-semtam procházka-sledování seriálů/filmů ... maximální pohodička... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak to máte super! :thumb_yello:

Tak jsem zpátky! :punk: Lidi, my jsme se tak přejedly, myslím, že máme všechny tak o 10kg víc! :roftl:

 

Barunka, vitaj spat:wink2:...co bojis, pride skola a zasa sa vratis spat do normy...mna to prejedanie caka o chvilu...party sa blizi...len pocko nam to troska pokazilo...absolutne nenormalne burky...celu noc som bola hore, nedalo sa pritom vobec spat...takze z gril party bude musiet byt nejaka improvizovana party vo vnutri...nastastie sa pomestime i v chate...takze uz len riadne gumaky a mozme vyrazit do terenu....

 

btw, kto vam varil?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

k obrázku: :roftl: :roftl: :roftl: To je STRAŠNÝ! o_o Kdes to našla? :lmfao:

 

preco sa ti nepaci:naughty:...masnieco proti tomu ucesu:naughty:...jednoducho MIKA zmenil image:roftl:...

 

ale nie, niekto sa asi nudil, bolo to v tom threade mikagasmic...rada tam chodim, vzdy najdem nieco nove...

 

a ak sa chces zabavit, tak sa zacitaj tu

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=16372

 

alebo tu

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=16358

 

zasa tu bola troska komedia...dobre som sa bavila...

Link to comment
Share on other sites

Tak snad jsi ten týden v klidu přežila... a teď už je zase víkend!

 

 

No a zážitky? Vlastně to byl skoro pořád relax-jídlo-semtam procházka-sledování seriálů/filmů ... maximální pohodička...

 

prezit prezila, ale dufam, ze nebude trend pokracovat:mf_rosetinted:...

 

tak to ste mali super program...:wink2:...tomu hovorim relax:thumb_yello:...a nebali ste sa:naughty:

 

p.s.: MIKA konecne potesil i mna...najnovsi blog je o chrlesovi bukowskom...:wink2:...jeden z mojich best spisovatelov...chlapec sa nezda...konecne spravny smer - literatura a knihy mi fakt chybali...asi chce posobit intelektualne:wink2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vitaj spat:wink2:...co bojis, pride skola a zasa sa vratis spat do normy...mna to prejedanie caka o chvilu...party sa blizi...len pocko nam to troska pokazilo...absolutne nenormalne burky...celu noc som bola hore, nedalo sa pritom vobec spat...takze z gril party bude musiet byt nejaka improvizovana party vo vnutri...nastastie sa pomestime i v chate...takze uz len riadne gumaky a mozme vyrazit do terenu....

 

btw, kto vam varil?:wink2:

 

Děkuju! :)

Víš, že bych snad radši měla 100kg a pořád prázdniny...? :shocked: Né, školu né, já jsem v tom nevinně! :naughty:

Jj, tady taky strašně pořád prší a když zrovna chvíli ne, tak je stejně pořád škaredě... Sakra, to není možný, celý prázdniny, když se nemůžu toulat po venku, je hezky a když se po venku toulat chci, je hnusně :sneaky2:

Tak snad se vám vyvedla improvizovaná party doma :-)

 

Kdo vařil? No přece my, jsme totiž holky šikovný! :punk:

Link to comment
Share on other sites

preco sa ti nepaci:naughty:...masnieco proti tomu ucesu:naughty:...jednoducho MIKA zmenil image:roftl:...

 

ale nie, niekto sa asi nudil, bolo to v tom threade mikagasmic...rada tam chodim, vzdy najdem nieco nove...

 

a ak sa chces zabavit, tak sa zacitaj tu

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=16372

 

alebo tu

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=16358

 

zasa tu bola troska komedia...dobre som sa bavila...

 

:roftl: To bych utrpěla velký šok.... :naughty: Koho vůbec napadne dělat takový šílenosti? To je strašný :roftl:

 

Hned se pustím do čtení .... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

prezit prezila, ale dufam, ze nebude trend pokracovat:mf_rosetinted:...

 

tak to ste mali super program......tomu hovorim relax....a nebali ste sa:naughty:

 

p.s.: MIKA konecne potesil i mna...najnovsi blog je o chrlesovi bukowskom...:wink2:...jeden z mojich best spisovatelov...chlapec sa nezda...konecne spravny smer - literatura a knihy mi fakt chybali...asi chce posobit intelektualne

 

Snad ne :mf_rosetinted:

 

Bát? Proč... :shocked::wink2: Bylo to super!! :-)

 

Taky jsem koukala :naughty: Kdoví, kdo mu to poradil ;-)

Link to comment
Share on other sites

a co caka teba dnes?...vyrazas niekde?...alebo sa chces i troska udomacnit:naughty:...

 

kazdopadne prijemny den ti Barunka zelam...

 

takze see you soon...:wink2::punk:

Dnes jsem byla u své nejlepší kámošky.... :wink2: Vypadá to asi tak, jak když se sejdeme my - sednem, začnem mluvit a najednou je asi o 7 hodin víc. :roftl:

 

Mimochodem ta aféra Mika a Adele mě dost pobavila... :naughty: Vůbec tomu nevěřím :)

Link to comment
Share on other sites

Děkuju! :)

Víš, že bych snad radši měla 100kg a pořád prázdniny...? :shocked: Né, školu né, já jsem v tom nevinně! :naughty:

Jj, tady taky strašně pořád prší a když zrovna chvíli ne, tak je stejně pořád škaredě... Sakra, to není možný, celý prázdniny, když se nemůžu toulat po venku, je hezky a když se po venku toulat chci, je hnusně :sneaky2:

Tak snad se vám vyvedla improvizovaná party doma :-)

 

Kdo vařil? No přece my, jsme totiž holky šikovný! :punk:

Barunka:wink2:..tak si pekne vychutnaj posledne dni prazdnin...a dufam, ze budu slnecne...u nas to dnes vyzera celkom pozitivne...

 

party bola super...potiahli sme az do vcera...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem koukala :naughty: Kdoví, kdo mu to poradil ;-)

 

rastie nam z neho intelektual:naughty:...kazdopadne latka nastavena vysoko...uvidime cim prispeje do literature & books najblizsie...to si nenecham ujst...

vidiet, ze sa obklopuje ludmi so sirokym zaberom...:naughty:

 

a dufam, ze po dnesnom jumpingu ho este uvidime, resp. budeme pocut...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Dnes jsem byla u své nejlepší kámošky.... :wink2: Vypadá to asi tak, jak když se sejdeme my - sednem, začnem mluvit a najednou je asi o 7 hodin víc. :roftl:

 

Mimochodem ta aféra Mika a Adele mě dost pobavila... Vůbec tomu nevěřím :)

 

Barunka, to poznam...a zrovna vtedy ten cas bezi ako divy...vsak...:mf_rosetinted:...zubnu kefku a pastu si mozes dat do zakladnej vybavy:naughty:...

 

beriem to ako prijemne spestrenie MFC...resp. preco by sme nezapisali niekolko desiatok stran a niecom, co je uz na zaciatku absolutne nerealisticke....:naughty:...ale na druhu stranu, na zmetenie nepriatela je to celkom fajn strategia...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pro dnešek otevírám (snad i nezavírám :boxed: ) teda já... :)

Je tu hrozný ticho, kde jsi, třeba ty, Terou :naughty:?

 

dobre ranko pani vratnicka:wink2:...pridavam sa do partie...nie vzdy mi to vyda...party sa nam pretiahla a navstevy boli i u nas...vystavena z celeho vikendu som zalomila netradicne skoro:punk:...

 

a co Terou?...ukazala sa?....

Link to comment
Share on other sites

dobre ranko pani vratnicka:wink2:...pridavam sa do partie...nie vzdy mi to vyda...party sa nam pretiahla a navstevy boli i u nas...vystavena z celeho vikendu som zalomila netradicne skoro:punk:...

 

a co Terou?...ukazala sa?....

Tak vy jste takhle pařili jo.... :punk:

To jste se určitě měli :thumb_yello:

 

Terou se ukázala, ale nic sem nepíše... ovšem já ji vidím! :sneaky2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, to poznam...a zrovna vtedy ten cas bezi ako divy...vsak...:mf_rosetinted:...zubnu kefku a pastu si mozes dat do zakladnej vybavy:naughty:...

 

beriem to ako prijemne spestrenie MFC...resp. preco by sme nezapisali niekolko desiatok stran a niecom, co je uz na zaciatku absolutne nerealisticke....:naughty:...ale na druhu stranu, na zmetenie nepriatela je to celkom fajn strategia...

To je pravda... a pyžamo :mf_rosetinted: ... Nebo spíš zásoby na měsíc... :roftl:

 

No! A takových spekulací tu ještě bude a bude... :wink2: Čekám, s kým ho dají dohromady příště :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka:wink2:..tak si pekne vychutnaj posledne dni prazdnin...a dufam, ze budu slnecne...u nas to dnes vyzera celkom pozitivne...

 

party bola super...potiahli sme az do vcera...:punk:

Slunečné celkem jsou.... :) Zatím ale zevlím jak lední medvěd v horku :mf_rosetinted:

 

:punk: ... Party! ... Jojo... to se jednou za čas pořádně musí :-) ..... teoreticky bychom měly oslavit narozeniny našeho "mástra" :cool::naughty:!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy