Jump to content

Recommended Posts

Tak vy jste takhle pařili jo.... :punk:

To jste se určitě měli :thumb_yello:

 

Terou se ukázala, ale nic sem nepíše... ovšem já ji vidím! :sneaky2::naughty:

 

tak sherlock holmes, vidim, ze to tu mas pod kontrolou...a to je spravne:thumb_yello:...

 

pekne vitam...zbadala som ta online, tak ta chcem pozdravit, aby sme nefungovali len na odkazoch...vsak...mam este chvilku, potom si tak na hodinku odskocim a ak tu budes tak okolo osmej, tak mozme dnes rozbalit party...:wink2:

 

co ty na to?...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je pravda... a pyžamo :mf_rosetinted: ... Nebo spíš zásoby na měsíc... :roftl:

 

No! A takových spekulací tu ještě bude a bude... :wink2: Čekám, s kým ho dají dohromady příště :naughty:

 

:roftl::roftl:

 

myslim, ze si to uplne vystihla...len neviem, ci to zoberu nahodnym vyberom alebo podla abecedy...a myslim, ze na pohlavi si naozaj dat zalezat nemusia:wink2:...vsak...

Link to comment
Share on other sites

Slunečné celkem jsou.... :) Zatím ale zevlím jak lední medvěd v horku

 

:punk: ... Party! ... Jojo... to se jednou za čas pořádně musí :-) ..... teoreticky bychom měly oslavit narozeniny našeho "mástra" :cool::naughty:!

 

myslim, ze pozvanie prijimam...:happybday::band::dance_man:

Link to comment
Share on other sites

tak sherlock holmes, vidim, ze to tu mas pod kontrolou...a to je spravne:thumb_yello:...

 

pekne vitam...zbadala som ta online, tak ta chcem pozdravit, aby sme nefungovali len na odkazoch...vsak...mam este chvilku, potom si tak na hodinku odskocim a ak tu budes tak okolo osmej, tak mozme dnes rozbalit party...:wink2:

 

co ty na to?...

 

:wink2: To víš... si to tu hlídám... :naughty:

 

Já jsem tady měla MFC zase jen zaplý ale duchem jsem sledovala seriál, no okolo osmé tu budu, tak to rozjedem :wink2:!

Jinak... můžeme zároveň udělat párty k postu #5000....! Už jen necelých 50 :woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl:

 

myslim, ze si to uplne vystihla...len neviem, ci to zoberu nahodnym vyberom alebo podla abecedy...a myslim, ze na pohlavi si naozaj dat zalezat nemusia:wink2:...vsak...

To jo... :roftl: Vidíš, začali písmenkem A, tak další bude B.... Britney? Bono? :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

to teda nesmie:wub2:...

 

pozri tu sice kucierky nema...resp. mu asi "padli"...vyzera tak dospelacky a az moc muzne...vsak...:mf_rosetinted:

 

mika-with-clown-head.png

Člověče, mě se líbí i takhle....jen mě děsí ta věc, kterou drží :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Barunka a co ti hovori BB...nemyslim vsak Bridget Bardott...moze byt predsa Billy Brown 2...:roftl::roftl:

 

ze by som isla otvorit novy thread:naughty::naughty:

:shocked: To je nápad! :roftl: !! To by tě ale početná skupina fanoušků U2 asi hnala :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Člověče, mě se líbí i takhle....jen mě děsí ta věc, kterou drží :boxed:

 

:wub2::blush-anim-cl:...hovor mi o tom...:wub2:...tu plati jedina formulka, ako si uz povedala, jemu to sekne vzdy...:wink2:

 

klauny vzdy vo mne vzbudzovali des...neviem preco, ale tiez sa ich viac bojim ako by som mala byt nimi nadsena...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

tak uz sa to nesie...dovodov mame predsa viac nez dost...a tych par percent alkoholu si jednoducho odpusti...:naughty:...ved vies:wink2:

 

06champagne.jpg

Přesně tak.... :wink2:

Ach, tak nazdraví! :punk:

 

Na plno dalších spokojených let! Na plno dalších let plných neustálého povídání! Na Miku! Na nás! :roftl: ...Chceš něco dodat? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:wub2::blush-anim-cl:...hovor mi o tom...:wub2:...tu plati jedina formulka, ako si uz povedala, jemu to sekne vzdy...:wink2:

 

klauny vzdy vo mne vzbudzovali des...neviem preco, ale tiez sa ich viac bojim ako by som mala byt nimi nadsena...:mf_rosetinted:

Tomu by to slušelo i s pytlem od brambor :sneaky2: ...

 

Přesně tak, mě přijdou strašně děsiví! Vypadaj spíš jako kdyby chtěli jednoho zabít :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak....

Ach, tak nazdraví! :punk:

 

Na plno dalších spokojených let! Na plno dalších let plných neustálého povídání! Na Miku! Na nás! :roftl: ...Chceš něco dodat? :wink2:

 

aaaaaaaach...potrebujem vreckovku:wink2:...

 

noooo uz len plno dalsich rokov neskutocnej inspiracie...pohodicky...harmonie...a vela dovodov na neustale klebetenie:naughty:

 

a tak skromne mu zelam, nech sa stane zivou legendou popu:blush-anim-cl:...iekto taky tu uz straaaaaaaaaasne dlho chybal...predpoklady ma vsetky...:wub2:

 

tak na zdravie...a pockaj, este sa nieco nesie...

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaach...potrebujem vreckovku:wink2:...

 

noooo uz len plno dalsich rokov neskutocnej inspiracie...pohodicky...harmonie...a vela dovodov na neustale klebetenie:naughty:

 

a tak skromne mu zelam, nech sa stane zivou legendou popu:blush-anim-cl:...iekto taky tu uz straaaaaaaaaasne dlho chybal...predpoklady ma vsetky...:wub2:

 

tak na zdravie...a pockaj, este sa nieco nesie...

To je pravda...tak, nechť se nám to všechno splní! :wink2:

 

... napjatě čekám :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy