Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prave mi tu hra robbie sin sin sin...perfect...viem preco ho mam rada...MIKA, teraz nepocuvaj, resp. necitaj...:naughty:

 

Barunka, vidis aka vyhoda, ze nerozumie reci nasho kmena...:roftl:

:das: To můžem být rády... je, Sin, Sin, Sin, ta je dobrá :naughty: ... Strašně moc lidí když vidí ten klip, tak řekne "coto..?" ale mě to přijde jako docela dobrá parodie :)

Link to comment
Share on other sites

:das: To můžem být rády... je, Sin, Sin, Sin, ta je dobrá :naughty: ... Strašně moc lidí když vidí ten klip, tak řekne "coto..?" ale mě to přijde jako docela dobrá parodie :)

 

klip je perfect...ja som to mala i s klipom:wub2:...tak som sa i troska kochala...uz mi ide totiz ocko...tak dobieham zameskane...jednym ockom mrkam na marine boya a druhym som troska kontrolovala situaciu v telke...:naughty:...

 

robbie je majster parodie...myslim, ze vsetky jeho klipy sa nesu v jej nadychu...niekedy jemnejsom, no niekedy to rozbali naplno...:punk:

Link to comment
Share on other sites

a tuto pozu si fakt neodpustim...uplne bozsky vyzera...vsak...:wub2::blush-anim-cl:

 

l_0c110b13cb55924f738ff16f55d265d6.jpg

Nevím, co z toho mám vyčíst, ale úplně z toho čtu takový to ... "Řekni to ještě jednou a uvidíš :glasses2:" :naughty: Suprový!

Link to comment
Share on other sites

Nevím, co z toho mám vyčíst, ale úplně z toho čtu takový to ... "Řekni to ještě jednou a uvidíš :glasses2:" :naughty: Suprový!

 

alebo nieco na styl..."vies, kde ta mam...hodne hodne hlboko"...:roftl::roftl:

 

ale poza je uplne neskutocna...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

klip je perfect...ja som to mala i s klipom:wub2:...tak som sa i troska kochala...uz mi ide totiz ocko...tak dobieham zameskane...jednym ockom mrkam na marine boya a druhym som troska kontrolovala situaciu v telke...:naughty:...

 

robbie je majster parodie...myslim, ze vsetky jeho klipy sa nesu v jej nadychu...niekedy jemnejsom, no niekedy to rozbali naplno...:punk:

Robbie je prostě rebel! :wink2: Marine boy...? :blink::naughty:

 

Na jeho klipy se kouká skvěle, až na Rock DJ, ten závěr jaksi nesnesu :naughty: ..

Link to comment
Share on other sites

Robbie je prostě rebel! :wink2: Marine boy...? :blink::naughty:

 

Na jeho klipy se kouká skvěle, až na Rock DJ, ten závěr jaksi nesnesu :naughty: ..

 

Barunka...no predsa Marine boy :wub2: v uplne neodmyslitelnom tricku...lepsiu som tak narychlo nenasla...

 

dscn0768nl2.jpg

 

a Rock DJ je presne ta silna davka parodie na vsetko co je zive...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Barunka...no predsa Marine boy :wub2: v uplne neodmyslitelnom tricku...lepsiu som tak narychlo nenasla...

 

dscn0768nl2.jpg

 

a Rock DJ je presne ta silna davka parodie na vsetko co je zive...:roftl:

Aha takhle... :wink2: To já si takhle nevybavím :naughty: ...

 

No, to jo! Ale to už je fakt brutální...teda ne že by mě to pohoršovalo, jen se mi na to nekouká dobře :naughty: ..

Link to comment
Share on other sites

Aha takhle... :wink2: To já si takhle nevybavím :naughty: ...

 

No, to jo! Ale to už je fakt brutální...teda ne že by mě to pohoršovalo, jen se mi na to nekouká dobře :naughty: ..

 

mne sa to nejako s nim zzilo...to tricko je uplne super...hned by som take brala i ja...ale vzdy sa preberiem do reality a zistim, ze som v SK...

 

ty si nemala rada biologiu...:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

mne sa to nejako s nim zzilo...to tricko je uplne super...hned by som take brala i ja...ale vzdy sa preberiem do reality a zistim, ze som v SK...

 

ty si nemala rada biologiu...:roftl::roftl::roftl:

To je pravda.... no, nakupovat se prostě musí jezdit do Anglie, tam mají nejlepší věci... :wink2::punk: ...

 

Nemám a nikdy nebudu :boxed: To je hroznej předmět, učení se plna věcí, z nichž půlce ani nerozumím, protože to jsou divný cizí slova, který mi nic neříkaj... takže se třeba pravidelně učím nazpamět 10 stránek něčeho a vůbec nemám páru, o čem mluvím...

Link to comment
Share on other sites

To je pravda.... no, nakupovat se prostě musí jezdit do Anglie, tam mají nejlepší věci... :wink2::punk: ...

 

Nemám a nikdy nebudu :boxed: To je hroznej předmět, učení se plna věcí, z nichž půlce ani nerozumím, protože to jsou divný cizí slova, který mi nic neříkaj... takže se třeba pravidelně učím nazpamět 10 stránek něčeho a vůbec nemám páru, o čem mluvím...

 

 

mala som tu cest vidiet:thumb_yello:...no, len pre mna je to dost daleko...:mf_rosetinted:

 

co bojis nepreplavas utopis:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Barunka,...dufam, ze sa nam podari zlomit prvu 5000-tisicovku, ale postov...mne sa blizi cas odchodu...este nasavam vela vela energie do dalsich hektickych dni...:wink2:...aby som mala z coho cerpat...

Počkej... to ještě dáme... už jen dva posty :thumb_yello: ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy