Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...

 

Terou, tak Strecno je kusok od PU...cca 60 km smer Martin...:wink2:

 

aha, a co je to PU?:blink: Musím se přiznat, že u vás na Slovensku jsem ještě nikdy nebyla, takže se jaksi ani nevyznám...zeměpis nikdy nebyla moje silná stránka..:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

150km :shocked: Ja myslela, ze to tolik ani neni...

 

Jooo, PU! Pak ale budete muset dojet do Brna... :mf_rosetinted:

 

(Jen pockejte, az se Terou zasadi o to, aby jsme jeli do Postrelmova :roftl: )

 

 

 

:punk:!

 

jóó, sraz v Postřelmově, to by bylo něco:naughty: Ostatní spoluobčané by asi nepobrali, co se tam vyrojilo za šílence:roftl:

Link to comment
Share on other sites

to víš, že se budu snažit! ještě všichni uvidíte

 

Jsme zvedavi! :das:

 

aha, a co je to PU?:blink: Musím se přiznat, že u vás na Slovensku jsem ještě nikdy nebyla, takže se jaksi ani nevyznám...zeměpis nikdy nebyla moje silná stránka..:blush-anim-cl:

 

http://sk.wikipedia.org/wiki/P%C3%BAchov :wink2:

 

jóó, sraz v Postřelmově, to by bylo něco:naughty: Ostatní spoluobčané by asi nepobrali, co se tam vyrojilo za šílence:roftl:

 

To by byl nářez! Jednoho dne to musíme uskutečnit :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

ahojte kocky...:wink2:

 

...tak sa dari v dnesny prvomajovy den?...Barunka, ty by si nam asi vedela rozpravat, vsak...:roftl:...

 

a co boli ste niekde na vatre?...alebo to u vas nie je tradicia...

 

ja som vcera omylom vypila kavu a potom moj spanok bol na mile vzdialeny...tak som si tu robila spolocnost sebe samej...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

aha, a co je to PU?:blink: Musím se přiznat, že u vás na Slovensku jsem ještě nikdy nebyla, takže se jaksi ani nevyznám...zeměpis nikdy nebyla moje silná stránka..:blush-anim-cl:

 

Terou, tak uz si dufam v obraze...:wink2:...Barunka, to urobila za mna...dakujem...

 

no a s tou kamasutrou medvedika Pu to bolo tiez dobre...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

:das:

 

 

 

aha, tak dík:D když jsem dávala do vyhledávání název PU, našlo mi to kamasútru medvídka Pú!

 

 

 

mám tě brát za slovo? :das:

 

:das:!

 

? :lmfao::lmao: wtf..... :lmao:

 

Nooo... radsi ne O=) :P

Link to comment
Share on other sites

ahojte kocky...:wink2:

 

...tak sa dari v dnesny prvomajovy den?...Barunka, ty by si nam asi vedela rozpravat, vsak...:roftl:...

 

a co boli ste niekde na vatre?...alebo to u vas nie je tradicia...

 

ja som vcera omylom vypila kavu a potom moj spanok bol na mile vzdialeny...tak som si tu robila spolocnost sebe samej...:naughty:

 

Nazdar sunshine! \o/

 

Jak se daří? dá se to.... až na to, že i dneska se musím učit... :sneaky2: .. Ke všemu matiku a fyziku.. takové... oblíbené předměty... :blink:

 

:naughty: Známe... taky často chodím spát až velmi pozdě (-:

Link to comment
Share on other sites

Jinak... koukám, že pořadí se nám moc nemění, ale koukám, že mezi 3.-4. místem to je těsný... co Terou, budeš obhajovat 3.? :wink2:

 

(Nebo, najde se snad někdo, kdo by chtěl konkurovat mě? :mf_rosetinted: )

 

Ja by som chcela, zamerne odmietam pouzivat multi quote :naughty: ale na teba nemam!

 

Jo a ten Marek, o tom vím, akorát naposledy byl online v únoru.. inu... nevím nevím, zdali se tu ještě ukáže :blink:

 

No jo, ale unor 2007: Last Activity: 13-02-2007. Zaujimalo by ma, kde sa o Mikovi dozvedel, ked tu bol uz vo februari 2007, a tiez by ma zaujimalo, ci ho to uz preslo, alebo ho len proste nebavi toto forum.. Hm..

Link to comment
Share on other sites

Ja by som chcela, zamerne odmietam pouzivat multi quote :naughty: ale na teba nemam!

 

 

 

No jo, ale unor 2007: Last Activity: 13-02-2007. Zaujimalo by ma, kde sa o Mikovi dozvedel, ked tu bol uz vo februari 2007, a tiez by ma zaujimalo, ci ho to uz preslo, alebo ho len proste nebavi toto forum.. Hm..

 

Já ji používám jak kdy, ale taky se tomu zámerně vyhýbám.... :cool:

 

No, psal ve svém jediném postu, že se o Mikovi dozvěděl přes stránky zpěvačky Thálie (:blink: To by mě zajímalo, jaká zmínka tam o něm mohla být... hudbu teda rozhodně podobnou nemají nebo tak něco :roftl: )

Je možný, že se tady moc nevyznal a tak s tím radši sekl nebo ho to prostě nebavilo... no kdoví... je tady celkem dost členů, kteří jen tak z ničeho (z)mizí... aniž by o nich někdo něco věděl :blink: ...

(I někteří ti, které jsme začli podezřívat, že jsou členy Mikovy rodiny či jeho blízcí přátelé... věděli toho totiž nějak podezřele moc :cool: )

Link to comment
Share on other sites

Nazdar sunshine! \o/

 

Jak se daří? dá se to.... až na to, že i dneska se musím učit... :sneaky2: .. Ke všemu matiku a fyziku.. takové... oblíbené předměty... :blink:

 

:naughty: Známe... taky často chodím spát až velmi pozdě (-:

 

Barunka, vy mate zajtra skolu:shocked:...myslela som, ze vam daju volno...

 

ja som vytesena, zajtra mam dovolenku...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Zaujimalo by ma, kde sa o Mikovi dozvedel, ked tu bol uz vo februari 2007, a tiez by ma zaujimalo, ci ho to uz preslo, alebo ho len proste nebavi toto forum.. Hm..

 

Je možný, že se tady moc nevyznal a tak s tím radši sekl nebo ho to prostě nebavilo... no kdoví... je tady celkem dost členů, kteří jen tak z ničeho (z)mizí... aniž by o nich někdo něco věděl :blink: ...

 

...ono najst tuto stranku nie je problem...:wink2:...ale vyznat sa v nej, to je uz o niecom inom...:mf_rosetinted:...

 

tiez som sa nechala na zaciatku odradit a trvalo hodne dlho, kym som nenadabila na priamy link na CZ&SK...vdaka REBEKE:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vy mate zajtra skolu:shocked:...myslela som, ze vam daju volno...

 

ja som vytesena, zajtra mam dovolenku...:mf_rosetinted:

My jsme asi jedina skola v cely zemi, ktera volno nema... nesnasim svou skolu :crybaby: Mam strasnou chut se hodit marod.... pisu pisemku, o ktere nemam ani poneti a vubec :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte devy! Kolko nas je teraz naraz online, to sa casto nestava!

Nech zije 1. maj! :naughty:

Nééé :mf_rosetinted:

 

Ale musím uznat, že to je fajn... :cool: Ať žijou volný dny! A příští týden znovu :original:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte devy! Kolko nas je teraz naraz online, to sa casto nestava!

Nech zije 1. maj! :naughty:

 

REBEKA, myslim, ze ani toto by nam tu nemalo v prvomajovy den chybat...

 

uz len vymysliet, od koho dostaneme tu pusinku...:roftl:

 

kvitnuca-ceresna-koc025.jpg

Link to comment
Share on other sites

...ono najst tuto stranku nie je problem...:wink2:...ale vyznat sa v nej, to je uz o niecom inom...:mf_rosetinted:...

 

tiez som sa nechala na zaciatku odradit a trvalo hodne dlho, kym som nenadabila na priamy link na CZ&SK...vdaka REBEKE:thumb_yello:

Rebeka prostě svoji práci slovenské representative vykonává perfektně! :das:

Link to comment
Share on other sites

REBEKA, myslim, ze ani toto by nam tu nemalo v prvomajovy den chybat...

 

uz len vymysliet, od koho dostaneme tu pusinku...:roftl:

 

kvitnuca-ceresna-koc025.jpg

Já klasicky uschnu. (-:

 

Stejně jako jsem už uschla, protože se za posledních asi pět let nikomu nepodařilo mi něco udělat na Velikonoce! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Já klasicky uschnu. (-:

 

Stejně jako jsem už uschla, protože se za posledních asi pět let nikomu nepodařilo mi něco udělat na Velikonoce! :cool:

 

tak Barunka, az take tragicke to nebude...pozri kto ti klope na dvere...myslim, ze by si nemala otalat...:wink2:

 

3720741zt2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak snad... :wink2:

Bylo by to super :-)

No, ona ta Bratislava nějak vzešla z toho, že sunshine bydlí od Bratislavy kouseka Rebeka přímo tam...takže já mám smůlů a musím jet za nima až tam :naughty:

 

A odkud vlastně jsi? Máš to blízko do Bratislavy?

 

A nevítě někdo, kde je Strečno?:blink: Zajímalo by mě totiž, jak daleko to má Veronca!

 

Sunshine byva v Puchove, co je asi 150 km od Bratislavy, ale ona ma auto. Drnda myslim byva v Bratislave. A to Strecno je veru dost daleko, neviem ale kolko km.

 

Nabuduce to stretnutie mozeme urobit trebars v Brne, ja s tym nemam problem, to je z Bratislavy hodina a pol vlakom.

Link to comment
Share on other sites

tak Barunka, az take tragicke to nebude...pozri kto ti klope na dvere...myslim, ze by si nemala otalat...:wink2:

 

3720741zt2.jpg

Škoda, že on tuhle tradici nezná....

 

mohly by jsme ho seznámit :das:

Link to comment
Share on other sites

Nabuduce to stretnutie mozeme urobit trebars v Brne, ja s tym nemam problem, to je z Bratislavy hodina a pol vlakom.

 

Ano, ano, zajímavý nápad, toho bych se držela...

:mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy