Jump to content

Recommended Posts

Ale musím uznat, že to je fajn... :cool: Ať žijou volný dny! A příští týden znovu :original:

 

...ja si to uzivam a dobieham zameskane:naughty:...

 

inak konecne som zistila ako sa daju stahovat z youtubu videa:blush-anim-cl:, tak si robim videoteku...myslim, ze interpreta vam predstavovat nemusim...

 

btw, do toho vsetkeho mame damsku jazdu u nas doma - prisla sestra, tak pendlujem medzi nimi a vami...:mf_rosetinted:

 

a teraz som si vsimla, ze toto je moj 200 post...super...:punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...ja si to uzivam a dobieham zameskane...

 

inak konecne som zistila ako sa daju stahovat z youtubu videa:blush-anim-cl:, tak si robim videoteku...myslim, ze interpreta vam predstavovat nemusim...

 

btw, do toho vsetkeho mame damsku jazdu u nas doma - prisla sestra, tak pendlujem medzi nimi a vami...:mf_rosetinted:

 

a teraz som si vsimla, ze toto je moj 200 post...super...:punk:

 

:thumb_yello: ...

 

Já si taky prvně stáhla jeho video z youtube, ale pak sem je našla v mnoohem lepší kvalitě, takže ... :-)

 

Tak to je fajn :wink2: Tak mě napadá, je tu kromě mě ještě někdo jedináček, nebo jsem sama? Veronca a Terou mají ségry, ale co ostatní, to vlastně nevím (-: Třeba v naší třídě jsem snad jediná...

 

:yay: Gratulaceeee! Už jen pětkrát tolik a máš jich 1000 :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak mě napadá, je tu kromě mě ještě někdo jedináček, nebo jsem sama? Veronca a Terou mají ségry, ale co ostatní, to vlastně nevím (-: Třeba v naší třídě jsem snad jediná...

 

Barunka, ja mam este aj brata:naughty:

 

...no doma mi pravdepodobne rastie jedinacik...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Me uz staci ten divny komercni svatek jmenem valentyn a ted se zase budou jeste vsichni ozuzlavat pod stromama. Supr :biggrin2:

 

:roftl:

 

...ani som nevedala, ze nas je tu tolko...tak to bude riadna megamikaparty...REBEKA, dufam, ze uz mas vymyslene, kde sa stretneme:punk:...

 

Navrhujem najznamejsi bratislavsky meeting point Mierko, pri fontane. Vies, resp. pre tie co pridete, viete, kde to je? Je to rovno pred prezidentskym palacom.

 

A tiez by sme mohli zacat rozmyslat nad programom. Nejake navrhy? Mna napada klasika, prechadzka po meste, sadnut si do nejakeho podniku, ked bude pekne, tak by sa dalo sediet aj vonku, pripadne ist do nejakeho parku: Medicka zahrada, park za prezidentskym palacom (byvala Pionierska zahrada).. Co hovorite?

 

...Barunka, tak ten kousek od BA je pre mna cca 150km

 

...myslim, ze BA je strategicka poloha pre vsetkych...ci uz z pohladu vlakov, autobusov i aut...neviem, do Blavy je urcite lahsie sa dostat ako do mensieho mestecka...ale neznamena to, ze nabuduce sa nemozeme stretnut niekde inde...napr. v PU...:roftl::roftl::roftl:

 

Akoze v Puchove? A to ako by si vysvetlila, keby nas nahodou stretol niekdo z tvojej rodiny? Hovorila si, ze kebyze ides na ten Mikov koncert do Amsterdamu, tak doma povies, ze ides na sluzobnu cestu.. Predstavila by si nas ako svoje kolegyne? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ja mam este aj brata:naughty:

 

...no doma mi pravdepodobne rastie jedinacik...:mf_rosetinted:

Má to i svá pozitiva!

Čím míň dětí, tím míň nervování... (-:

 

Mě se být jedináčkem líbí.... je z to z čistého egoismu :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Navrhujem najznamejsi bratislavsky meeting point Mierko, pri fontane. Vies, resp. pre tie co pridete, viete, kde to je? Je to rovno pred prezidentskym palacom.

 

...tak ja by som to mala najst:wink2:...byvala som kusok od palaca, presne pod hradom na nesporaku:mf_rosetinted:...

 

A tiez by sme mohli zacat rozmyslat nad programom. Nejake navrhy? Mna napada klasika, prechadzka po meste, sadnut si do nejakeho podniku, ked bude pekne, tak by sa dalo sediet aj vonku, pripadne ist do nejakeho parku: Medicka zahrada, park za prezidentskym palacom (byvala Pionierska zahrada).. Co hovorite?

 

...suhlas...:thumb_yello:...v podstate to bude asi zavisiet najma od pocka...no a ja potrebujem mat na dosah vzdy nejake to obcerstvenie...vydrzim tak 2 hodiny bez jedla...:roftl:

a este co sa tyka auta, radsej by som ho odparkovala pred blavou, t.j. napr. pred IKEA...cize potom by sme sa dohodli ako sa dostanem z IKEI na to mierko...resp. mozem/mozme vyzdvihnut Barunku na autobusovom...

 

Akoze v Puchove? A to ako by si vysvetlila, keby nas nahodou stretol niekdo z tvojej rodiny? Hovorila si, ze kebyze ides na ten Mikov koncert do Amsterdamu, tak doma povies, ze ides na sluzobnu cestu.. Predstavila by si nas ako svoje kolegyne?

 

skoda, ze nie je puchov podkopany ako trencin...:naughty:...tomuto by sme sa vyhli...vzhladom, ze pracujem iba so samymi muzmi, by ste velmi dobre vyzerali ako moji kolegovia...:thumb_yello:...

 

p.s.: mam to doma velmi prisne:cool:

Link to comment
Share on other sites

Navrhujem najznamejsi bratislavsky meeting point Mierko, pri fontane. Vies, resp. pre tie co pridete, viete, kde to je? Je to rovno pred prezidentskym palacom.

 

A tiez by sme mohli zacat rozmyslat nad programom. Nejake navrhy? Mna napada klasika, prechadzka po meste, sadnut si do nejakeho podniku, ked bude pekne, tak by sa dalo sediet aj vonku, pripadne ist do nejakeho parku: Medicka zahrada, park za prezidentskym palacom (byvala Pionierska zahrada).. Co hovorite?

 

 

 

Akoze v Puchove? A to ako by si vysvetlila, keby nas nahodou stretol niekdo z tvojej rodiny? Hovorila si, ze kebyze ides na ten Mikov koncert do Amsterdamu, tak doma povies, ze ides na sluzobnu cestu.. Predstavila by si nas ako svoje kolegyne? :naughty:

 

Tak vzhledem k tomu, že v Bratislavě jsem už pěkně dlouho nebyla, tak nemám šajnu :) Ale já už se vyznám.... ještě aby odsouhlasili ostatní :-) Tedy, jestli půjde někdo kromě mě, tebe a sunshine...

 

:roftl: "A toto je moje 16letá kolegyně z Brna... <.< ... >.>" :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Terou, tak uz si dufam v obraze...:wink2:...Barunka, to urobila za mna...dakujem...

 

no a s tou kamasutrou medvedika Pu to bolo tiez dobre...:roftl:

 

Jojó, už jsem v obraze trošku víc:naughty: Ale nejvíc asi budu, až tam zajedu osobně, což doufám, že bude v nejbližší době!

Link to comment
Share on other sites

Ha! takže nechcete sraz v Postřelmově? búúú :crybaby:

Cosi mi napovídá, že to je daleko pro nás všechny... o_O

Taky bysme mohly vypočítat místo, které je pro nás všechny stejně vzdáleno... to bude určitě někde v lese :roftl:

Link to comment
Share on other sites

My jsme asi jedina skola v cely zemi, ktera volno nema... nesnasim svou skolu :crybaby: Mam strasnou chut se hodit marod.... pisu pisemku, o ktere nemam ani poneti a vubec :blink:

 

Nejste! :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Ted si predstav, jak to asi musi mit zpevaci.... kazdy den.. porad... sila :boxed:

Ostrava? Nevadi zes nic nevidela... kdovi, jestli by pres vzduch vubec neco bylo videt :roftl: (Omlouvam se vsem Ostravakum.... ja to tak nemyslela (; )

Mikova hudba by se nejakym zpusobem mela dostat do KPZtky (-:

 

To musia mat ti zpevaci, vratane Miku, fakt tvrde. Ja by som sa zlozila od vycerpania do troch mesiacov. A to cestovanie milujem.

 

To je sranda, ze vies, co je to KPZtka :roftl:

Aj ty to poznas z toho filmu Very Chytilovej?

 

tento link kocky uvadzam len, ak by sa vam nahodou chcelo spinkat, aby vas malo co prebrat...:punk:

 

citala som to uz velmi davno a teraz, ked si robim reviziu v PC, konkretne v zlozke MIKA, napadlo ma, ze vas troska preberiem, resp. rozosmejem...

 

tak citajte, a ak to poznate, tak si asi viete predstavit moj usmev na tvari:wink2:...

 

http://musicserver.cz/clanek/17949/#

 

To ma priviedlo k tomuto:

http://musicserver.cz/clanek/21814/Mika-odmita-natacet-druhe-album/

 

Ma pravdu. Nemali by ho tlacit ludia z nahravacej spolocnosti, ale ani fanusikovia nie, nezavisle na tom, ako velmi tuzime po cerstvej davke mikoinu.

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

 

 

Navrhujem najznamejsi bratislavsky meeting point Mierko, pri fontane. Vies, resp. pre tie co pridete, viete, kde to je? Je to rovno pred prezidentskym palacom.

 

A tiez by sme mohli zacat rozmyslat nad programom. Nejake navrhy? Mna napada klasika, prechadzka po meste, sadnut si do nejakeho podniku, ked bude pekne, tak by sa dalo sediet aj vonku, pripadne ist do nejakeho parku: Medicka zahrada, park za prezidentskym palacom (byvala Pionierska zahrada).. Co hovorite?

 

Takže už je dohodnuto, že ten sraz bude 17. ? :(

Link to comment
Share on other sites

Cosi mi napovídá, že to je daleko pro nás všechny... o_O

Taky bysme mohly vypočítat místo, které je pro nás všechny stejně vzdáleno... to bude určitě někde v lese :roftl:

 

 

Barunka, dobry napad...mozes to preratat, kde by sme sa stretli...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Cosi mi napovídá, že to je daleko pro nás všechny... o_O

Taky bysme mohly vypočítat místo, které je pro nás všechny stejně vzdáleno... to bude určitě někde v lese :roftl:

 

Mně je vlastně jedno, kde se to uskuteční (Brno není špatný nápad, mám to asi "jen" 3 hodiny vlakem). Škoda jen, že nebudu moct. :(

Link to comment
Share on other sites

...REBEKA, inspirovala si ma tym rebrickom prispievatelnosti a tak som sa i ja mrkla na nas thread cez posty...nevyuzila som ziadnu specialnu statisticku metodu:roftl:, siahla som po klasickej stvorclenke a tu su moje zistenia...delim to pred a po mojom prispievani (aj ked mam len cca 190 postov, ale tu vlastne len 173)

 

1. variant 14.11.07 - 26.3.08

 

- 133 dni = 63 stran = 756 postov

 

- 1 den = 0,47 strany = 5,64 postov

 

- dosiahnutie 2. casti threadu (do 3000 postov) za 302 dni, t.j. 12/08!

 

 

2. variant 27.3.08 do dneska

 

- 34 dni = 46 stran = 552 postov

 

- 1 den = 1,35 stran = 16,2 postov

 

- dosiahnutie 2. casti threadu (do 3000 postov) za 105 dni, t.j. 07/08!

 

...takze Barunka, vyzera to celkom slubne:mf_rosetinted:...uvidime ako budeme postupovat...:wink2:

 

Super prehlad, Sunshine!

A aspon vidis, ako si nam to tu ozivila a rozprudila komunikaciu!

 

Takze v juli otvarame 2. diel? Parada.

Link to comment
Share on other sites

To ma priviedlo k tomuto:

http://musicserver.cz/clanek/21814/Mika-odmita-natacet-druhe-album/

 

Ma pravdu. Nemali by ho tlacit ludia z nahravacej spolocnosti, ale ani fanusikovia nie, nezavisle na tom, ako velmi tuzime po cerstvej davke mikoinu.

 

...paci sa mi hlavne dovetok:

 

"(Album) bude připraveno teprve tehdy, až bude opravdu připraveno," hraje si se slovy. "Ať už to bude podle plánu, či někdy jindy," uzavírá svoji tvůrčí vizi Mika. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

jóó, sraz v Postřelmově, to by bylo něco:naughty: Ostatní spoluobčané by asi nepobrali, co se tam vyrojilo za šílence:roftl:

 

:roftl: Asi by sme ich trochu vydesili.. Ale aspon by sa mali spoluobcania o com bavit.

 

aha, tak dík:D když jsem dávala do vyhledávání název PU, našlo mi to kamasútru medvídka Pú! :lmao:

 

Medvedik Pu napisal Kamasutru? :roftl: Ja som myslela, ze ju napisal nejaky davny Ind, ktoreho tusim potom vyhlasili za svateho.. dost bizarne..

Link to comment
Share on other sites

Super prehlad, Sunshine!

A aspon vidis, ako si nam to tu ozivila a rozprudila komunikaciu!

 

Takze v juli otvarame 2. diel? Parada.

 

...samota je niekedy velmi velmi inspirujuca:wink2:...

 

...aj ked sa hovori, ze ked nie je nikto nablizku je najlepsie byt sam...

 

to by sme vsak asi tu druhu cast v juli neotvorili, vsak...:mf_rosetinted:

 

ale paci sa mi, ze si zvolila tu spravnu cestu...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Asi by sme ich trochu vydesili.. Ale aspon by sa mali spoluobcania o com bavit.

 

Ti by měli zážitek aspoň na měsíc, Postřelmov je jedna velká drbárna:roftl:

 

Medvedik Pu napisal Kamasutru? :roftl: Ja som myslela, ze ju napisal nejaky davny Ind, ktoreho tusim potom vyhlasili za svateho.. dost bizarne..

 

Sice nenapsal, ale...no hodím sem odkaz, ať víte:roftl:

 

http://kamasutra.kvalitne.cz/

 

*nevhodné pro mladší 18-ti let. Takže Barčo, to znamená pro tebe! :D

Link to comment
Share on other sites

Ti by měli zážitek aspoň na měsíc, Postřelmov je jedna velká drbárna:roftl:

 

...tak to by sme ich nemali o to ukratit:roftl:...kde presne sa nachadza Postrelmov?...

len dufam, ze by si si potom nenasla zbalene kufre pred dverami:mf_rosetinted:

 

 

Sice nenapsal, ale...no hodím sem odkaz, ať víte:roftl:

 

http://kamasutra.kvalitne.cz/

 

*nevhodné pro mladší 18-ti let. Takže Barčo, to znamená pro tebe! :D

tak to teda nie ani jeden z dielov, co mame doma od macka Pu...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy