Jump to content

Recommended Posts

Ti by měli zážitek aspoň na měsíc, Postřelmov je jedna velká drbárna:roftl:

 

 

 

Sice nenapsal, ale...no hodím sem odkaz, ať víte:roftl:

 

http://kamasutra.kvalitne.cz/

 

*nevhodné pro mladší 18-ti let. Takže Barčo, to znamená pro tebe! :D

Pozor mladá dámo, vám je též 18 až ve středu... takže kušuj pryč z tý stránky! :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...tak to by sme ich nemali o to ukratit:roftl:...kde presne sa nachadza Postrelmov?...

len dufam, ze by si si potom nenasla zbalene kufre pred dverami:mf_rosetinted:

 

Postřelmov je třítisícovou obcí Olomouckého kraje (severní Morava), okresu Šumperk. Nachází se v rovinatém terénu s nadmořskou výškou 284 m. V jeho katastru se vlévá řeka Desná do řeky Moravy.

První písemná zmínka o Postřelmovu je z roku 1349. V obci je několik památkově chráněných objektů. Nejvýznamnější z nich je hrobka Bukůvků z Bukůvky.

Postřelmov leží na trase mezi městem Zábřeh a Šumperk. Má dobré železniční i silniční spojení ve směru Olomouc, Zábřeh, Šumperk, Jeseník. Tato velmi výhodná dopravní komunikace obohacuje zdejší obchodní i veřejný život.

Obec má dobrou občanskou vybavenost - zdravotní středisko, základní a mateřskou školu, penzion pro důchodce, bohatou síť prodejen a služeb, kulturní dům a sokolovnu.

Postřelmovskou rovinu z úrodných polí a luk obklopuje překrásný věnec zalesněných kopců s pozadím nejvyšších moravských hor Jeseníků. Věříme, že je Postřelmov našim obyvatelům přívětivým domovem a návštěvníkům příjemným poznáním.

 

zkopírováno z oficiálního webu Postřelmova, ani jsem nevěděla, že něco takovýho existuje!

Link to comment
Share on other sites

Pozor mladá dámo, vám je též 18 až ve středu... takže kušuj pryč z tý stránky! :lmfao:

 

Jak to víš?:shocked:

tak to neprošlo... :D

No a co, ale pořád starší než ty, takže si nedovoluj!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Jak to víš?:shocked:

tak to neprošlo... :D

No a co, ale pořád starší než ty, takže si nedovoluj!:bleh:

A budu! :P Dospělá nejseš, takže HUŠ! :cool:

 

:das: JÁ... vím... VŠECHNO :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Asi by sme ich trochu vydesili.. Ale aspon by sa mali spoluobcania o com bavit.

 

 

 

Medvedik Pu napisal Kamasutru? :roftl: Ja som myslela, ze ju napisal nejaky davny Ind, ktoreho tusim potom vyhlasili za svateho.. dost bizarne..

 

:cool: Hlavně kdybysme nahlas pouštěli Miku, co :lmfao: ...

 

 

Třeba se ten Ind jmenoval Medvídek Puh Kumar nebo tak nějak :punk:

Link to comment
Share on other sites

...Věříme, že je Postřelmov našim obyvatelům přívětivým domovem a návštěvníkům příjemným poznáním.

 

...tak vidis Terou, vasa dedinka sa vlastne na nas tesi...:roftl:

 

zkopírováno z oficiálního webu Postřelmova, ani jsem nevěděla, že něco takovýho existuje!

 

...a potom, ze nema toto forum edukacny vplyv...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Super prehlad, Sunshine!

A aspon vidis, ako si nam to tu ozivila a rozprudila komunikaciu!

 

Takze v juli otvarame 2. diel? Parada.

S tímhle tempem třeba i dřív :-)

Link to comment
Share on other sites

...tak vidis Terou, vasa dedinka sa vlastne na nas tesi...:roftl:

 

:roftl: No jasně, babky budou mít o čem drbat (-:

 

...a potom, ze nema toto forum edukacny vplyv...:mf_rosetinted:

 

Jasně že má! Když už nic jinýho, učíme se navzájem o našich kulturách... :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

nojoo, však už tam nejsem! :bleh:

 

Nóóó proto! :wink2:

 

 

děsíš mě:blink: že by skryté schopnosti?

 

wtz.... já jsem vyvolená... jsme na světě jen dva... já a Keanu Reeves :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

...tak vidis Terou, vasa dedinka sa vlastne na nas tesi...:roftl:

 

 

 

...a potom, ze nema toto forum edukacny vplyv...:mf_rosetinted:

 

:roftl: No jasně, babky budou mít o čem drbat (-:

 

 

 

Jasně že má! Když už nic jinýho, učíme se navzájem o našich kulturách... :mf_rosetinted::roftl:

 

takže vidím, že Barča odpověděla za mě...:fisch::)

Link to comment
Share on other sites

Nebo ještě líp: nahlas zpívali :roftl:

O půlnoci úplně v nejlepším! :naughty:

 

A nejradši úvodní tóny Relax... :mf_rosetinted:

 

uáááááááááááááááááááá.... *ještě výš* ááááááaaááá :D

Link to comment
Share on other sites

takže vidím, že Barča odpověděla za mě...:fisch::)

Já mám tyhlety "vyžírací tendence" pořád... měla bych s tím zajít k psychologovi nebo tak :lmao:

Link to comment
Share on other sites

kocky, dufam, ze vas tu zastihnem aj neskor...:mf_rosetinted:

 

drzte mi miesto:wink2:...teraz ma volaju povinnosti...

 

TAKE CARE!

 

určitě jo! večer se to tady začíná rozjíždět:cool:

Měj se! :)

Link to comment
Share on other sites

kocky, dufam, ze vas tu zastihnem aj neskor...:mf_rosetinted:

 

drzte mi miesto:wink2:...teraz ma volaju povinnosti...

 

TAKE CARE!

Já tady budu určitě... :thumb_yello:

 

Zatím se měj! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

A ještě někdo! Vyvolený Harry Potter:glasses2:

 

přece!

Ale on je fiktivní... MY jsme realita... :cool::naughty:

 

(Někdy se až divím, co to melu za sr...andy :roftl: )

Link to comment
Share on other sites

O půlnoci úplně v nejlepším! :naughty:

 

A nejradši úvodní tóny Relax... :mf_rosetinted:

 

uáááááááááááááááááááá.... *ještě výš* ááááááaaááá :D

 

a co ty víš. třeba by se i babči přidali :band:

Link to comment
Share on other sites

ahojte kocky...:wink2:

 

...tak sa dari v dnesny prvomajovy den?...Barunka, ty by si nam asi vedela rozpravat, vsak...:roftl:...

 

a co boli ste niekde na vatre?...alebo to u vas nie je tradicia...

 

ja som vcera omylom vypila kavu a potom moj spanok bol na mile vzdialeny...tak som si tu robila spolocnost sebe samej...:naughty:

 

No ja som nebola na ziadnej vatre, ty ano? Vcera vecer som bola s dvomi kamaratkami v meste a faktom je, ze sme si omylom skoro urobili vatru priamo na stole, to su tie nebezpecenstva romantickych zakuti so svieckami..

 

Takze ty si bola vcera vecer v tej najlepsej spolocnosti :wink2:

 

No, psal ve svém jediném postu, že se o Mikovi dozvěděl přes stránky zpěvačky Thálie (To by mě zajímalo, jaká zmínka tam o něm mohla být... hudbu teda rozhodně podobnou nemají nebo tak něco)

Je možný, že se tady moc nevyznal a tak s tím radši sekl nebo ho to prostě nebavilo... no kdoví... je tady celkem dost členů, kteří jen tak z ničeho (z)mizí... aniž by o nich někdo něco věděl :blink: ...

(I někteří ti, které jsme začli podezřívat, že jsou členy Mikovy rodiny či jeho blízcí přátelé... věděli toho totiž nějak podezřele moc :cool: )

 

Aha. Tiez nevidim spojitost medzi Mikom a Thaliou, ale nevadi, hlavne ze sa dozvedel. Zaujimalo by ma, co za ohavnu fotku to tam postol, ked mu ju FD (FreddiesDouble) potom kazal vymazat.

 

Neviem po spanielsky, tak som si ten spanielsky text co ma v sigu hodila do google translatora a vyplulo mi to toto (je to z oktobra 2006 :shocked:):

"Thalia In Love Losing Mika

October 14, 2006

Mika is one of the new musical projects of Tommy Mottola, husband of Thalia. The couple, who is launching first in London, is presenting an impressive production. Mika also is rapidly conquering the rest of Europe and our Thalia. The Mexican superstar tells us that music has the Mika obsessed. He says that his music makes good, happy, is very positive and very rhythmic. He also said, "hopefully will go perfectly well with his new record, because they deserve it." ! There is no doubt that Mika is a talent! If you want to know more about Mika to be impressed with his music, like Thalia, please visit: www.mikasounds.com"

 

Koho si tym myslela? Tu Titaniu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy