Jump to content

Recommended Posts

Ale on je fiktivní... MY jsme realita... :cool::naughty:

 

(Někdy se až divím, co to melu za sr...andy :roftl: )

 

Nene, Harry Potter žije, stejně jako třeba Elvis:blowup: Takže...

 

 

 

.........mi tu nelži do očí! :yikes::crybaby:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja som nebola na ziadnej vatre, ty ano? Vcera vecer som bola s dvomi kamaratkami v meste a faktom je, ze sme si omylom skoro urobili vatru priamo na stole, to su tie nebezpecenstva romantickych zakuti so svieckami..

 

Takze ty si bola vcera vecer v tej najlepsej spolocnosti :wink2:

 

Vidíš, já taky nebyla, zato nás 5 bylo v jedné perfektní čajovně...

 

Ale jelikož v deset zavírala, tak jsme byli nuceni pak jít do McDonalds... ze zbylých obalů jsme narychlo vyrobili model naší angličtinářky a u hradu Špilberk poté rituálně spálili... :mf_rosetinted:

 

Ano, jsem normální :roftl:

 

Aha. Tiez nevidim spojitost medzi Mikom a Thaliou, ale nevadi, hlavne ze sa dozvedel. Zaujimalo by ma, co za ohavnu fotku to tam postol, ked mu ju FD (FreddiesDouble) potom kazal vymazat.

 

Neviem po spanielsky, tak som si ten spanielsky text co ma v sigu hodila do google translatora a vyplulo mi to toto (je to z oktobra 2006 :shocked:):

"Thalia In Love Losing Mika

October 14, 2006

Mika is one of the new musical projects of Tommy Mottola, husband of Thalia. The couple, who is launching first in London, is presenting an impressive production. Mika also is rapidly conquering the rest of Europe and our Thalia. The Mexican superstar tells us that music has the Mika obsessed. He says that his music makes good, happy, is very positive and very rhythmic. He also said, "hopefully will go perfectly well with his new record, because they deserve it." ! There is no doubt that Mika is a talent! If you want to know more about Mika to be impressed with his music, like Thalia, please visit: www.mikasounds.com"

 

Koho si tym myslela? Tu Titaniu?

 

Aha! :wink2: Takže Thalía má ráda Miku! Tak to ji mám teď ráda ještě víc :naughty: Já bych ten text ze španělštiny přeložila, ale myslím, že i ten překlad to říká jasně... :-)

 

Myslím, že ta to byla... a ještě další.... teď nevím už o.o

Link to comment
Share on other sites

:roftl: To asi jedině, kdyby jsme zpívali něco na styl "Ta břeclavská kasárňa" :naughty:

 

:lmao: a ještě by si k tomu zatančili!, pěkně v bocích se kroutily:) Se mi přitom vybavuje Bohušova tetka z Dědictví aneb *****hošigutntag, vzpomínáš?:D

Link to comment
Share on other sites

Nene, Harry Potter žije, stejně jako třeba Elvis:blowup: Takže...

 

 

 

.........mi tu nelži do očí! :yikes::crybaby:

Jasně, Elvis, Harry, Freddie a Marylin spolu žijí na Kubě a pěstujou banány, žejo! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:lmao: a ještě by si k tomu zatančili!, pěkně v bocích se kroutily:) Se mi přitom vybavuje Bohušova tetka z Dědictví aneb *****hošigutntag, vzpomínáš?:D

 

jak tancuje na to "kač kač kač, kačena" ... víš?:D

Link to comment
Share on other sites

:lmao: a ještě by si k tomu zatančili!, pěkně v bocích se kroutily:) Se mi přitom vybavuje Bohušova tetka z Dědictví aneb *****hošigutntag, vzpomínáš?:D

To se nedá zapomenout :lmfao:

 

To je tak blbý, až je to místy dobrý.

Link to comment
Share on other sites

Spolu i s Raulem, wtz, ...

 

Přesně tak. :)

akorát mi uniká význam zkratky wtz, ani na zkratky.net jsem to nenašla, že by nějaká tebou vymyšlená inovace na wtf?:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak. :)

akorát mi uniká význam zkratky wtz, ani na zkratky.net jsem to nenašla, že by nějaká tebou vymyšlená inovace na wtf?:roftl:

:roftl: To je zrejme vymysleno a rozsireno jednim mym kamaradem, wtz = wo tom zadna :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: To je zrejme vymysleno a rozsireno jednim mym kamaradem, wtz = wo tom zadna :lmfao:

 

 

aha, takže jsem si neoprávněně připadala zase mimo, to se mi ulevilo:roftl:

 

mizím, zatím čau!

Link to comment
Share on other sites

Rebeka prostě svoji práci slovenské representative vykonává perfektně! :das:

 

O! Dakujem! Aj ty "vykonavas" viac nez dobre!

 

REBEKA, myslim, ze ani toto by nam tu nemalo v prvomajovy den chybat...

 

uz len vymysliet, od koho dostaneme tu pusinku...:roftl:

 

Ja od nikoho. Ale ked velmi chces, tak ti jednu virtualnu pusu mozem poslat. Chces?

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

O! Dakujem! Aj ty "vykonavas" viac nez dobre!

 

Och! Děkuji! :cool:

 

Tak by mě zajímalo, jestli nám ta funkce někdy něco přinese ... asi spíš ne :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Stejně jako jsem už uschla, protože se za posledních asi pět let nikomu nepodařilo mi něco udělat na Velikonoce! :cool:

 

Mudre dievca. Rada pocujem, ze nemas masochisticke sklony. Ja som tu "tradiciu na oslavu plodnosti" nikdy nechapala (ako aj vela zahranicnych turistov je z toho priam zhrozenych): muzi biju zeny a zeny im za to potom zaplatia :shocked:. Akurat dneska na radiu Expres hovorila teta z nejakej poistovacej spolocnosti o kurioznych pripadoch, a spomenula, ze jednemu dievcatu sibaci zlomili rebro, a potom nejakej nieco, uz neviem co, urobili s okom. A to nehovorili o zapaloch pluc z polievacky ladovou vodou, resp. hadzania do potoka.

 

tak Barunka, az take tragicke to nebude...pozri kto ti klope na dvere...myslim, ze by si nemala otalat...:wink2:

 

3720741zt2.jpg

 

Jej, tuto koselu mal na tej party co sme tam boli s Barunkou.

 

inak konecne som zistila ako sa daju stahovat z youtubu videa:blush-anim-cl:, tak si robim videoteku...myslim, ze interpreta vam predstavovat nemusim...

 

a teraz som si vsimla, ze toto je moj 200 post...super...:punk:

 

Ako sa to robi?

 

Blahozelam :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Mudre dievca. Rada pocujem, ze nemas masochisticke sklony. Ja som tu "tradiciu na oslavu plodnosti" nikdy nechapala (ako aj vela zahranicnych turistov je z toho priam zhrozenych): muzi biju zeny a zeny im za to potom zaplatia :shocked:. Akurat dneska na radiu Expres hovorila teta z nejakej poistovacej spolocnosti o kurioznych pripadoch, a spomenula, ze jednemu dievcatu sibaci zlomili rebro, a potom nejakej nieco, uz neviem co, urobili s okom. A to nehovorili o zapaloch pluc z polievacky ladovou vodou, resp. hadzania do potoka.

 

 

 

Jej, tuto koselu mal na tej party co sme tam boli s Barunkou.

 

 

 

Ako sa to robi?

 

Blahozelam :thumb_yello:

 

Perfektni! Presne tak! To vzdycky uvadim jako duvod toho, ze ignoruju Velikonoce... co je to sakra za logiku, abych dala nekomu neco za to, ze me zmlati??? Debilni zvyk... Velikonocni zvyky v jinych zemich jsou teda lepsi.

 

Jo? No asi jo (-: !

 

Budto je na to program, staci vygooglit neco jako youtube downloader... anebo ruzny stranky ale ja mam ten program (-:

Link to comment
Share on other sites

Tak mě napadá, je tu kromě mě ještě někdo jedináček, nebo jsem sama? Veronca a Terou mají ségry, ale co ostatní, to vlastně nevím (-: Třeba v naší třídě jsem snad jediná...

 

Ja mam jednu sestru, byva tiez tuto v Raci nedaleko odo mna. Ma muza a dve deti, su celkom fajn. Jej deti ma maju celkom radi, k mojmu udivu.

 

skoda, ze nie je puchov podkopany ako trencin...:naughty:...tomuto by sme sa vyhli...vzhladom, ze pracujem iba so samymi muzmi, by ste velmi dobre vyzerali ako moji kolegovia...:thumb_yello:...

 

No ja teraz ako som ostrihana by som za kolegu presla, ale co s takou Barunkou? A tiez asi nemas vela kolegov vo veku 16 rokov :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jednu sestru, byva tiez tuto v Raci nedaleko odo mna. Ma muza a dve deti, su celkom fajn. Jej deti ma maju celkom radi, k mojmu udivu.

 

 

 

No ja teraz ako som ostrihana by som za kolegu presla, ale co s takou Barunkou? A tiez asi nemas vela kolegov vo veku 16 rokov :naughty:

 

:) Tak to je fajn!

 

Já bych se v chlapa změnila, ale 16letých kolegů asi sunshine opravdu nemá moc :roftl:

Link to comment
Share on other sites

...suhlas...:thumb_yello:...v podstate to bude asi zavisiet najma od pocka...no a ja potrebujem mat na dosah vzdy nejake to obcerstvenie...vydrzim tak 2 hodiny bez jedla...:roftl:

a este co sa tyka auta, radsej by som ho odparkovala pred blavou, t.j. napr. pred IKEA...cize potom by sme sa dohodli ako sa dostanem z IKEI na to mierko...resp. mozem/mozme vyzdvihnut Barunku na autobusovom...

 

Neboj, budeme sa pohybovat po centre hlavneho mesta, tam mas obcerstvenie kazde 2 metre. Ja najradsej chodim k Turkovi na kebab, na Obchodnej ulici. Mnam.

 

Tak vzhledem k tomu, že v Bratislavě jsem už pěkně dlouho nebyla, tak nemám šajnu :) Ale já už se vyznám.... ještě aby odsouhlasili ostatní :-) Tedy, jestli půjde někdo kromě mě, tebe a sunshine...

 

:roftl: "A toto je moje 16letá kolegyně z Brna... <.< ... >.>" :lmao:

 

Haha!

 

Kludne ta , Barus, mozeme vyzdvihnut na stanici, ci uz na zeleznicnej alebo autobusovej. Viem, ze je jeden vlak z Brna, ktory je v Bratislvave cosi pred 12.

 

Zatial sa nikto okrem nas troch neslubil. Ale ideme do toho aj tak, nie?

Link to comment
Share on other sites

Haha!

 

Kludne ta , Barus, mozeme vyzdvihnut na stanici, ci uz na zeleznicnej alebo autobusovej. Viem, ze je jeden vlak z Brna, ktory je v Bratislvave cosi pred 12.

 

Zatial sa nikto okrem nas troch neslubil. Ale ideme do toho aj tak, nie?

 

Já pojedu autobusem, kterej tam je myslím v 10. :)

 

No jasně! To si nenecháme ujít :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

No ja som nebola na ziadnej vatre, ty ano? Vcera vecer som bola s dvomi kamaratkami v meste a faktom je, ze sme si omylom skoro urobili vatru priamo na stole, to su tie nebezpecenstva romantickych zakuti so svieckami..

 

Takze ty si bola vcera vecer v tej najlepsej spolocnosti :wink2:

 

...REBEKA, ani ja som nebola na ziadnej vatre...ale ani nikde vonku...uzivala som si teplucko domova a robila poriadok v pc...

...a vy ste mi tu chybali:wink2:...

Link to comment
Share on other sites

ahój! tak jsem zpět:)

Musím se vám pochlubit, že jsem před chvilkou složila takú malú skladbu.:D

(někomu jsem to musela říct) :roftl:

o_O Nezdá se ti, že to nějak hrotíš? :shocked:

 

Drsný! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy