Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rebeka musí být ta nejdrsnější (jasně, už zase drsním :roftl: ) teta!

 

 

A co takhle dítě tvého kolegy Rebeky, který ji neměl kam odložit :lmfao:

 

...tak uz, len dohodnut, aby si ta REBEKA adoptovala...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

A ještě k tomu v soutěži o nejdrsnější hlášku dne:roftl:

 

:winner_first_h4h: Děkuji všem, mé rodině, přátelům, fanklubu, mému imaginárnímu křečkovi grflxovi, Máni Vopičkové ze sibiřského velkoměsta Udachnaya, starýmu Joeovi, se kterým jsem honila krávy v Texasu a to by asi bylo všechno! Nyní mě omluvte. Musím si jít upravit rozmazanou řasenku.

 

Jo, v červnu by se mi to hodilo! Ale prostě do 30. máje nemůžu. mám tu blbou praxi:sneaky2:

 

A co takhle udělat jedno v květnu a jedno v červnu :roftl:

Link to comment
Share on other sites

...samota je niekedy velmi velmi inspirujuca:wink2:...

 

Mika by ti o tom vedel rozpravat..

 

Sice nenapsal, ale...no hodím sem odkaz, ať víte:roftl:

 

http://kamasutra.kvalitne.cz/

 

*nevhodné pro mladší 18-ti let. Takže Barčo, to znamená pro tebe! :D

 

Jej, to je haluz. Niektori ludia su velmi divne tvorivi :shocked:

 

*Barunka o to zvedavejsie klika na prilozenu linku* :naughty:

 

Inac, je sranda, kam az nas priviedla skratka mesta Puchov..

 

Pozor mladá dámo, vám je též 18 až ve středu... takže kušuj pryč z tý stránky! :lmfao:

 

Dobre vediet :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Když teď nad tím tak uvažuju, možná bych na ten sraz mohla. Tu praxi mám totiž až od 19., ale jedu tam už 18. Ale nevím nevím, jestli bych to stíhala, protože kdovíkdy bych se vracela..

Link to comment
Share on other sites

...ja s tym 17. 5. tiez pocitam, jun uz bude pre mna problematicky - som na dovolenke...no a v juli si predsa dame zasa rande po amsterdame...:punk:

Neříkej, že jedeš do Amsterdamu i ty :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Když teď nad tím tak uvažuju, možná bych na ten sraz mohla. Tu praxi mám totiž až od 19., ale jedu tam už 18. Ale nevím nevím, jestli bych to stíhala, protože kdovíkdy bych se vracela..

 

...tak mrkni na autobusy:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

tak to teda mozes, teraz som tu Barunke dala moj mail, tak by nemal byt problem...tesim sa...:wink2:

Mě taky Terou, prosím! :wink2:

 

P.S. sunshine, Rebeka mě adoptuje určitě ráda :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jej, to je haluz. Niektori ludia su velmi divne tvorivi :shocked:

 

*Barunka o to zvedavejsie klika na prilozenu linku* :naughty:

 

Inac, je sranda, kam az nas priviedla skratka mesta Puchov..

 

 

 

Dobre vediet :wink2:

 

Člověk by si to myslel, ale ještě jsem na něj neklikla :biggrin2:

 

Že? Jsme very, very random :mf_rosetinted: To musím říct v Rambling thread. Tam jsme si mysleli, že jsme nejdivnější thread. Kdepak. CZ&SK je lepší! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jsem netušila, že bude takový zájem o mou amatérskou tvorbu:roftl: Jsem poctěna, děkuji. Avšak musím podotknout, že to není nic světobornýho a složila jsem to asi za dvacet minut, takže později ji kdyžtak nějak upravím-zlepším nebo něco. :)

Link to comment
Share on other sites

...Barunka, to nie je este iste...ale uvazujem nad tym...no kazdopadne budem tuzobne ocakavat REBEKU:thumb_yello:

Já právě dostala do Amsterdamu před pár minutama pozvání a zase jsem ho musela odmítnout.. to mě tak.. žere... tak strašně moc :sneaky2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jsem netušila, že bude takový zájem o mou amatérskou tvorbu:roftl: Jsem poctěna, děkuji. Avšak musím podotknout, že to není nic světobornýho a složila jsem to asi za dvacet minut, takže později ji kdyžtak nějak upravím-zlepším nebo něco. :)

Jasně, určitě to bude úplně hrozný! :glasses2:

 

To už vidím... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jsem netušila, že bude takový zájem o mou amatérskou tvorbu:roftl: Jsem poctěna, děkuji. Avšak musím podotknout, že to není nic světobornýho a složila jsem to asi za dvacet minut, takže později ji kdyžtak nějak upravím-zlepším nebo něco. :)

 

Terou, mam pocit, ze Mika spominal na DVD-cku, ze Big Girls zlozil za 15 minut...a mas pocit, ze by tej skladbe nieco chybalo...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Terou, mam pocit, ze Mika spominal na DVD-cku, ze Big Girls zlozil za 15 minut...a mas pocit, ze by tej skladbe nieco chybalo...:punk:

Přesně! Hele ta její skladba je nějaká dobrá :blink:

Já mám za sebou pět let klavíru a v životě bych nesložila nic ani omylem :lmfao: ..

 

A koukal u toho na telku... když říkali o klubu Butterfly lounge... jojo... z takových maličkostí vycházej ty nejlepší věci :)

Link to comment
Share on other sites

sunshine, už sis ji poslechla?

 

týýjo Barčo nechval mě tak :blush-anim-cl: nebo zpychnu

No co :P Já když se pokusím něco složit, tak mi vyjde nějaká dobrá melodie a po pěti minutách zjistím, že to je přece melodie z písničky XYZ :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Třeba se ten Ind jmenoval Medvídek Puh Kumar nebo tak nějak :punk:

 

Hehe! Uz vidim medvedika Pu ako po veceroch opisuje sexualne polohy (-:

 

wtz.... já jsem vyvolená... jsme na světě jen dva... já a Keanu Reeves :lmfao:

 

Ten sa myslim tiez narodil v Libanone, to len na okraj.

 

Teda, my musíme dneska být ten nejrozjetější thread v celým MFC! :cool:

 

Ja si to tiez myslim. NESTIHAM!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy