Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Že? Dneska jsme sem napsali už asi takových 150 postů... :thumb_yello:

 

Jsme dobrý, na to že jsme tu jen čtyři:roftl:

 

...aspon vidiet, ze nejde o kvantitu, ale o kvalitu...

 

p.s.: pre vsetky: DUFAM, ZE VAM NENAPRSI DO NOSTEKOV:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jsme dobrý, na to že jsme tu jen čtyři:roftl:

No právě :shocked: To je prostě úplně vychytaný :-) Jsme holky šikovný... víte jak se teďka posunujeme v žebříčku postů na MFC? Určitě hodně! :P

Link to comment
Share on other sites

Taky nestíhám! Ještě jsem se nedostala k tomu, abych se podívala na ty autobusy, ale řeknu vám, vypadá to nadějně! Možná bych i jela! Ale mamky jsem se jaksi ještě neptala:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Terou, zatial mi nic neprislo...:thumbdown:...gmail ma nejaky fazovy posun...:cool:

 

gmail? :roftl: Tak na ten jsem dneska kamarádovi posílala mail a přišel mu za čtyři hodiny!

 

...aspon vidiet, ze nejde o kvantitu, ale o kvalitu...

 

p.s.: pre vsetky: DUFAM, ZE VAM NENAPRSI DO NOSTEKOV:thumb_yello:

 

A nestydím se za to, že jsem na nás pyšná! :punk:

Link to comment
Share on other sites

No právě :shocked: To je prostě úplně vychytaný :-) Jsme holky šikovný... víte jak se teďka posunujeme v žebříčku postů na MFC? Určitě hodně! :P

 

Tady je nákej žebříček fór? zase nevím!:roftl: Taky se tě chci už dlouho zeptat, kde je ten žebříček top posterů! ?

Link to comment
Share on other sites

Hehe! Uz vidim medvedika Pu ako po veceroch opisuje sexualne polohy (-:

 

 

 

Ten sa myslim tiez narodil v Libanone, to len na okraj.

 

 

 

Ja si to tiez myslim. NESTIHAM!

 

Proč ne... takověj medvěd se musí nudit... třeba mu jako předloha sloužily ostatní figurky z toho seriálu. :lmfao:

 

Pravda, pravda :-)

 

V tom spočívá ta hlavní sranda, že nikdo nestíhá :biggrin2: Ale to byste měli vidět thread, který se jmenuje "This is for us girls..." a ty otevírají novou část tak jednou za týden až za dva. Síla, že? :)

Link to comment
Share on other sites

Tady je nákej žebříček fór? zase nevím!:roftl: Taky se tě chci už dlouho zeptat, kde je ten žebříček top posterů! ?

Prostě dáš "Members" a zobrazí se ti jejich seznam, ale abecední.. no a ty klikneš na slovo "posts" a máš to :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Taky nestíhám! Ještě jsem se nedostala k tomu, abych se podívala na ty autobusy, ale řeknu vám, vypadá to nadějně! Možná bych i jela! Ale mamky jsem se jaksi ještě neptala:roftl:

 

...Terou, tak u teba dovod "skolenie" asi neprejde,vsak...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Vidíš, já taky nebyla, zato nás 5 bylo v jedné perfektní čajovně...

 

Ale jelikož v deset zavírala, tak jsme byli nuceni pak jít do McDonalds... ze zbylých obalů jsme narychlo vyrobili model naší angličtinářky a u hradu Špilberk poté rituálně spálili... :mf_rosetinted:

 

Ano, jsem normální :roftl:

 

Ja som raz bola na zlete carodejnic a tam sme urobili model kadehaka (KDH=Krestansko-demokraticke hnutie) a upalili sme ho.. ako symbolicku pomstu za upalovanie carodejnic katolickou cirkvou.

 

Tak by mě zajímalo, jestli nám ta funkce někdy něco přinese ... asi spíš ne :naughty:

 

Myslim, ze jedine ten dobry pocit.

Link to comment
Share on other sites

Proč ne... takověj medvěd se musí nudit... třeba mu jako předloha sloužily ostatní figurky z toho seriálu. :lmfao:

...myslim, ze na tom je kamasutra ako taka zalozena, podstata ostava, menia sa len osoby a obsadenia:naughty:

 

 

Ale to byste měli vidět thread, který se jmenuje "This is for us girls..." a ty otevírají novou část tak jednou za týden až za dva. Síla, že? :)

 

predpokladam, ze to netahaju 4...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ja som raz bola na zlete carodejnic a tam sme urobili model kadehaka (KDH=Krestansko-demokraticke hnutie) a upalili sme ho.. ako symbolicku pomstu za upalovanie carodejnic katolickou cirkvou.

 

...s radostou by som sa pridala...:mf_rosetinted:...a nebola by to iba pomsta za upalovanie carodejnic...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ja som raz bola na zlete carodejnic a tam sme urobili model kadehaka (KDH=Krestansko-demokraticke hnutie) a upalili sme ho.. ako symbolicku pomstu za upalovanie carodejnic katolickou cirkvou.

 

 

 

Myslim, ze jedine ten dobry pocit.

 

:lmfao: .. Přesně jak napsala sunshine, taky bych se přidala (-:

Z jaké strany je Janko Slota? Toho bych taky upálila.

Do té doby budu pálit učitele...

 

 

Taky bych řekla ^^

Link to comment
Share on other sites

...myslim, ze na tom je kamasutra ako taka zalozena, podstata ostava, menia sa len osoby a obsadenia:naughty:

 

 

 

 

predpokladam, ze to netahaju 4...:mf_rosetinted:

:naughty: ...

 

To ne, ale moc jich tam taky není... v průměru kolem šesti :blink:

Link to comment
Share on other sites

Musím se vám pochlubit, že jsem před chvilkou složila takú malú skladbu.:D

(někomu jsem to musela říct) :roftl:

 

Terou, hrozne rada by som si to vypocula. Nevedela by si to zavesit na YouTube alebo nejako inak nahrat a poslat?

 

...REBEKA, ani ja som nebola na ziadnej vatre...ale ani nikde vonku...uzivala som si teplucko domova a robila poriadok v pc...

...a vy ste mi tu chybali:wink2:...

 

Ja som si robila poriadok v PC dnes a aha na co napriklad som narazila:

 

knitmika.jpg

 

Apple, chicken, knitting..

Link to comment
Share on other sites

tak to fakt nechapem:shocked:...a vekovo su na tom ako?

No, různě... jsou tam jak 14 leté, tak 25 leté, takže průměr bych odhadla tak na 17 :thumb_yello: Ono se to tam celkem střídá...

Link to comment
Share on other sites

Já? Já jsem ten nejdrsnější hárdkór kůl gangsta nigga z celýho Brno crew. :mf_rosetinted:

 

A vševěd k tomu.

 

:roftl::roftl::roftl:

 

chtěla jsem odpovědět něco drsnýho, ale nejde to :lmao::bleh:

 

Podobne.:cool:

Link to comment
Share on other sites

No, různě... jsou tam jak 14 leté, tak 25 leté, takže průměr bych odhadla tak na 17 :thumb_yello: Ono se to tam celkem střídá...

 

tak, cez cisla to nevyzera az tak beznadejne...stihnut by sa to dalo...len, ked nie vzdy sa nam tu podari byt v takejto zostavicke...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy