Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, cez cisla to nevyzera az tak beznadejne...stihnut by sa to dalo...len, ked nie vzdy sa nam tu podari byt v takejto zostavicke...:wink2:

A tak, nejde o to jak rychle to pujde :)

Nejlepší na tom je ten pokec s váma! :punk:

Link to comment
Share on other sites

...prijimam...:blush-anim-cl:...

 

...a na oplatku i ja ti jednu jemnu na usmev posielam...:wink2:...

 

:blush-anim-cl:

 

Inac, pekne.. to co si si dala do podpisu.

 

Vyhrála jsem v drsnotrumfovací soutěži! :woot_jump::lmao:

 

Uz som davno nikomu za nic neblahozelala, takze blahozelam! :yay:

 

...REBEKA, skus tuto stranku...

 

http://vixy.net/

 

Dakujem, skusim potom.

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl:

 

Inac, pekne.. to co si si dala do podpisu.

citelnejsie je to v slovencine, ale zasa nechcem ani ostatnych ochudobnit o NEHU...:wink2:

 

SK verzia (nezatazena prekladom)

 

"Ked chcem stretnut NEHU, len ja a myslienka vchadzame do ticha..."

Link to comment
Share on other sites

Teď pro sunshine a Rebeku, já teda nevím jak vy, ale já bych toho 17. května celkem brala, docela se mi to zrovna hodí.... tak se vyjádřete vy :)

 

...tak tejto otazke fakt nechapem...:cool:...uz teraz odratavam dni:mf_rosetinted:

 

Barunka & Sunshine. Ja som zneistela, lebo Terou pisala, ze chce ist, ale v maji nemoze. Ale zial, Terou, ako vidis, to stretnutie 17. maja v Bratislave bude. A dalsie bude na Morave, aj s tebou. Dufam, ze sa na nas nenastves, ked do toho pojdeme bez teba?

 

Rebeka musí být ta nejdrsnější (jasně, už zase drsním :roftl: ) teta!

 

A co takhle dítě tvého kolegy Rebeky, který ji neměl kam odložit :lmfao:

 

Ved aj som :naughty: Prave preto sa divim, ze ma maju tak radi.

 

Akoze by som sa volala Rebek? To uz skor Rebeck, alebo rovno Beck?

A mala som ta v 16ich.

Link to comment
Share on other sites

Ved aj som :naughty: Prave preto sa divim, ze ma maju tak radi.

 

Akoze by som sa volala Rebek? To uz skor Rebeck, alebo rovno Beck?

A mala som ta v 16ich.

 

:naughty: ...

 

Beck :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, mne mozes sem vierka182@gmail.com kapacitne by nemal byt problem...:thumb_yello:

 

Moja adresa na zaslanie toho programu od Barunky a tej skladby od Terou:

rrrebeka@gmail.com

 

Dakujem dopredu obom!

 

Takze Vierka..

 

:winner_first_h4h: Děkuji všem, mé rodině, přátelům, fanklubu, mému imaginárnímu křečkovi grflxovi, Máni Vopičkové ze sibiřského velkoměsta Udachnaya, starýmu Joeovi, se kterým jsem honila krávy v Texasu a to by asi bylo všechno! Nyní mě omluvte. Musím si jít upravit rozmazanou řasenku.

 

A co takhle udělat jedno v květnu a jedno v červnu :roftl:

 

:roftl:

 

To nie je zly napad.

 

P.S. sunshine, Rebeka mě adoptuje určitě ráda :roftl:

 

:shocked: Co by som si s tebou pocala? Ved by si mi ani fajcit nedovolila.

Link to comment
Share on other sites

Moja adresa na zaslanie toho programu od Barunky a tej skladby od Terou:

rrrebeka@gmail.com

 

Dakujem dopredu obom!

 

Takze Vierka..

 

 

 

:roftl:

 

To nie je zly napad.

 

 

 

:shocked: Co by som si s tebou pocala? Ved by si mi ani fajcit nedovolila.

 

ok, poslu.. :-)

 

Taky jsem nevedela, jak ze se vlastne sunshine jmenuje! :biggrin2: ...

 

Ale dovolila... ale jen venku :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Člověk by si to myslel, ale ještě jsem na něj neklikla :biggrin2:

 

Že? Jsme very, very random :mf_rosetinted: To musím říct v Rambling thread. Tam jsme si mysleli, že jsme nejdivnější thread. Kdepak. CZ&SK je lepší! :thumb_yello:

 

Neverim! To je fakt drsne!!

 

Ze vahas?

 

...Barunka, to nie je este iste...ale uvazujem nad tym...no kazdopadne budem tuzobne ocakavat REBEKU:thumb_yello:

 

To si ako myslela, ze kde ma budes ocakavat? Na letisku s chlebom a solou?

Moji rodicia su tiez "zaujimavi", raz ked som sa vracala z Izraela, tak ma na letisku cakali s chlebom a solou..

 

Jsem netušila, že bude takový zájem o mou amatérskou tvorbu:roftl: Jsem poctěna, děkuji. Avšak musím podotknout, že to není nic světobornýho a složila jsem to asi za dvacet minut, takže později ji kdyžtak nějak upravím-zlepším nebo něco. :)

 

My tu ocenujeme kazdy druh tvorivosti.

A ked to upravis, tak nam to mozes poslat este raz.

Link to comment
Share on other sites

Moja adresa na zaslanie toho programu od Barunky a tej skladby od Terou:

rrrebeka@gmail.com

 

Dakujem dopredu obom!

 

Takze Vierka..

 

ok, poslu.. :-)

 

Taky jsem nevedela, jak ze se vlastne sunshine jmenuje! :biggrin2: ...

 

...ano, ale psssssssssssst:blush-anim-cl:

 

Ved by si mi ani fajcit nedovolila.

 

Ale dovolila... ale jen venku :mf_rosetinted::roftl:

 

REBEKA, ty fajcis:shocked:...venku, venku, ale ved ked sa budeme prechadzat po BA, tak to asi budeme venku...:mf_rosetinted:...tak budeme musiet sledovat ako vietor fuka...mne osobne to nevadi, ale moj zaludok ma s tym problem...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To si ako myslela, ze kde ma budes ocakavat? Na letisku s chlebom a solou?

Moji rodicia su tiez "zaujimavi", raz ked som sa vracala z Izraela, tak ma na letisku cakali s chlebom a solou..

 

to nie je zly napad:thumb_yello:...a ako posol dobrych sprav si zasluzis aj cerveny koberec a okvetne lupienky...a aby si vedela, ze ta mame rady, tak aj nejake to specialne zelanie ti bude dovolene...samozrejme, nie posledne:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Já právě dostala do Amsterdamu před pár minutama pozvání a zase jsem ho musela odmítnout.. to mě tak.. žere... tak strašně moc :sneaky2::naughty:

 

Barus, a nedalo by sa to Anglicko presunut? Letenku by nemal byt problem presunut? Ci?

 

Terou, mam pocit, ze Mika spominal na DVD-cku, ze Big Girls zlozil za 15 minut...a mas pocit, ze by tej skladbe nieco chybalo...:punk:

 

Presne to napadlo aj mna.

 

...s radostou by som sa pridala...:mf_rosetinted:...a nebola by to iba pomsta za upalovanie carodejnic...:cool:

 

Tak to som rada. Tu som trosku riskla, lebo neviem ake tu kto ma vierovyznanie ci politicky nazor..

 

Tak poviem o sebe, ked chcete, tak povedzte o sebe: moja mama je krestanka, otec zid (s madarskym rodnym jazykom), ja som tymi dvoma smermi samozrejme ovplyvnena, ale nezapadam ani do jedneho.. som agnostik, a ked chcem niekoho vydesit, tak hovorim (pravdu) a sice ze som pohan/ka. Politicky som tiez nie moc zaraditelna, takze ked chcem niekoho vydesit, tak hovorim, ze som anarchistka. Nehovorte to mojej sefke v istej medzinarodnej korporacii.. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Tak to som rada. Tu som trosku riskla, lebo neviem ake tu kto ma vierovyznanie ci politicky nazor..

 

Tak poviem o sebe, ked chcete, tak povedzte o sebe: moja mama je krestanka, otec zid (s madarskym rodnym jazykom), ja som tymi dvoma smermi samozrejme ovplyvnena, ale nezapadam ani do jedneho.. som agnostik, a ked chcem niekoho vydesit, tak hovorim (pravdu) a sice ze som pohan/ka. Politicky som tiez nie moc zaraditelna, takze ked chcem niekoho vydesit, tak hovorim, ze som anarchistka. Nehovorte to mojej sefke v istej medzinarodnej korporacii.. :naughty:

 

Co sa mna tyka, s obidvoma otazkami som vysporiadana...v ramci krestanstva som (ako klasicky) ciernou ovcou rodiny...nasi a teda aj ja sme evanjelici...v to v co verim je vo mne, nepotrebujem sa zhlukovat a klanat sa nejakemu medziclanku - tym myslim fararov...dobro sa da konat a v dobru sa da zit i bez institucii tohto charakteru...a REBEKA, ja som naozaj rebel od malicka, bohuzial nie bez priciny, pre obraz len tolko, ze ked som mala ist na konfirmaciu (nieco ako birmovka u vas), tak som si presadila, ze len pod podmienkou, ze pojdem v modrych satach...a tak je to do dnes...viete si predstavit plny kostol dievcat v bielom a mna jedinu v modrom...myslim, ze nasi na to nezabudnu nikdy...ale nemuseli ma nutit!...

no a politika, tak ta ide uplne mimo mna...neangazujem sa do nicoho, zijem si vlastny zivot...moje jedine skupinove angazovanie je tu, medzi vami...ale to uz nie je o politike...:naughty:

 

p.s.: tak ten izrael pre teba az taky vzdialeny v chapani nebol, myslim zidovstvo...

Link to comment
Share on other sites

Neverim! To je fakt drsne!!

 

Ze vahas?

 

 

 

To si ako myslela, ze kde ma budes ocakavat? Na letisku s chlebom a solou?

Moji rodicia su tiez "zaujimavi", raz ked som sa vracala z Izraela, tak ma na letisku cakali s chlebom a solou..

 

Fakt že jo! Pořád nekoukla (-:

 

:roftl: Třeba se báli, že jsi s Izraelem moc sžila...

Link to comment
Share on other sites

:lmfao: .. Přesně jak napsala sunshine, taky bych se přidala (-:

Z jaké strany je Janko Slota? Toho bych taky upálila.

Do té doby budu pálit učitele...

 

Super, tri carodejnice na 1 thread. A 1 mega-hranica na nase upalenie.. nebude.

 

Slota je z SNS (Slovenska narodna strana). Magor.

 

REBEKA, ty fajcis:shocked:...venku, venku, ale ved ked sa budeme prechadzat po BA, tak to asi budeme venku...:mf_rosetinted:...tak budeme musiet sledovat ako vietor fuka...mne osobne to nevadi, ale moj zaludok ma s tym problem...:naughty:

 

Obcas si zapalim. Budem na teba brat ohlad.

 

inak to je moj najoblubenejsi kvietok:blush-anim-cl:...mimochodom tulipany su znakom hluposti...:mf_rosetinted:

 

Najprv som chcela napisat nieco ako "tak sa nedivim, ze to je tvoj oblubeny kvet", ale napisem, ze to je pekna blbost, to kto povedal?

 

Ja mam tulipany velmi rada, ale este radsej mam narcisy, tie obrovske tmavo-zlte.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy