Jump to content

Recommended Posts

Barus, a nedalo by sa to Anglicko presunut? Letenku by nemal byt problem presunut? Ci?

 

Tak to som rada. Tu som trosku riskla, lebo neviem ake tu kto ma vierovyznanie ci politicky nazor..

 

Tak poviem o sebe, ked chcete, tak povedzte o sebe: moja mama je krestanka, otec zid (s madarskym rodnym jazykom), ja som tymi dvoma smermi samozrejme ovplyvnena, ale nezapadam ani do jedneho.. som agnostik, a ked chcem niekoho vydesit, tak hovorim (pravdu) a sice ze som pohan/ka. Politicky som tiez nie moc zaraditelna, takze ked chcem niekoho vydesit, tak hovorim, ze som anarchistka. Nehovorte to mojej sefke v istej medzinarodnej korporacii.. :naughty:

 

Bohužel... Letenka by šla, ale ten pobyt tam už ne.. :(

 

:naughty: Tak já... já mám oba rodiče ateisty, z čehož tak nějak vyplývá, že jsem taktéž ateista! Ale vyznání nikomu neberu, pokud se mi ho nesnaží vnutit (že, drazí jehovisté :cool: ) ...

 

Politicky jsem naprosto nezařaditelná. Myslím, že na to ani nějaký názor zatím nemám... je mi to docela jedno...

 

Neboj, jsme ticho ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, tri carodejnice na 1 thread. A 1 mega-hranica na nase upalenie.. nebude.

 

Slota je z SNS (Slovenska narodna strana). Magor.

 

 

 

Obcas si zapalim. Budem na teba brat ohlad.

 

 

 

Najprv som chcela napisat nieco ako "tak sa nedivim, ze to je tvoj oblubeny kvet", ale napisem, ze to je pekna blbost, to kto povedal?

 

Ja mam tulipany velmi rada, ale este radsej mam narcisy, tie obrovske tmavo-zlte.

 

http://www.youtube.com/watch?v=arjShY58dFE :mf_rosetinted:

 

 

Fajn, to jsem ráda :thumb_yello:

 

Že? Kdo takovou blbost vymyslel... tulipány jsou super o.O :-)

Link to comment
Share on other sites

Najprv som chcela napisat nieco ako "tak sa nedivim, ze to je tvoj oblubeny kvet"

 

ono sa to tam asi uplne ziadalo:wink2:...citala som to kedysi velmi davno, bolo tam zhruba vsetky kvietky a ich symboly...no a pre tulipan ostala hlupost...mozno niekde najdem, coho znakom je narcis...len dufam, ze nie samolubosti:wink2:...

 

Ja mam tulipany velmi rada, ale este radsej mam narcisy, tie obrovske tmavo-zlte.

 

takze, pre REBEKU tu nechavam tuto kyticku...pre pohladenie duse...:blush-anim-cl:

 

narcisy.jpg

 

a tebe Barunka nazbieram zasa zajtra, len povedz, ktore su tvoje oblubene...:wink2:

 

no tymto sa na dnes s vami aj lucim...sice tazko sa mi odchadza, ale moj ranny zivy budicek nejde vypnut:mf_rosetinted:...

 

takze, opatrujte sa...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ty brdo, aktualny stav postov:

 

Barunka 584

sunshine18 229

Terou 226

REBEKA 221

Veronca 109

 

:shocked: Fakt by som mala prestat pouzivat funkciu multi-quote.

No to bys teda měla! :blink: To se to teda změnilo brutálně :shocked:

Link to comment
Share on other sites

a tebe Barunka nazbieram zasa zajtra, len povedz, ktore su tvoje oblubene...:wink2:

 

no tymto sa na dnes s vami aj lucim...sice tazko sa mi odchadza, ale moj ranny zivy budicek nejde vypnut:mf_rosetinted:...

 

takze, opatrujte sa...:thumb_yello:

 

Já beru každou, vlastně nevím, ale cosi mi říká, že mám ráda orchideje... no... ty asi na Slovensku nenasbíráš... stačí mi luční kvítí! :wink2: Nebo plevel :naughty:

 

Dobrou noc! :-)

Link to comment
Share on other sites

Dobrou noc! :wink2:

 

Teda, děvčata, dneska jsme to rozbalily... to musíte uznat :)

Děkuju moc! ^.^

Povídalo se mi tu s vámi víc než příjemně... chápete jaký to bude, až se MY potkáme? Nám těch několik hodin NEBUDE stačit :naughty:

 

Btw, Rebeko, to byl tvůj 1300. post, gratulace :yay:

Link to comment
Share on other sites

dobrou...:fisch:

 

p.s.: ked sa moj gmail spameta, tak dam vediet dojmy...:mf_rosetinted:

 

super, už se těším:thumb_yello:

 

Terou, hrozne rada by som si to vypocula. Nevedela by si to zavesit na YouTube alebo nejako inak nahrat a poslat?

 

pošlu ti to na mail, ale podotýkám, není to nic extra:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka & Sunshine. Ja som zneistela, lebo Terou pisala, ze chce ist, ale v maji nemoze. Ale zial, Terou, ako vidis, to stretnutie 17. maja v Bratislave bude. A dalsie bude na Morave, aj s tebou. Dufam, ze sa na nas nenastves, ked do toho pojdeme bez teba?

 

zlobit se nebudu, co nadělám.. ale přece jen možná by mi to vyšlo, i když spíš ne..

Link to comment
Share on other sites

Povídalo se mi tu s vámi víc než příjemně... chápete jaký to bude, až se MY potkáme? Nám těch několik hodin NEBUDE stačit :naughty:

 

...noznice, papier, kamen nam mozno budu napomocne, aby sme sa vsetky pekne postupne dostali ku slovu...:roftl:

 

Btw, Rebeko, to byl tvůj 1300. post, gratulace :yay:

 

REBEKA, :yay:...k tvojmu 1300 postu...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Neboj, budeme sa pohybovat po centre hlavneho mesta, tam mas obcerstvenie kazde 2 metre. Ja najradsej chodim k Turkovi na kebab, na Obchodnej ulici. Mnam.

 

...toto mi nejako vecer v tom zhone uniklo:blush-anim-cl:...takze vyzera to, ze od hladu nezomriem...len ja som skor hranolkova:naughty:...maso nie je moc moja silna stranka...a uz bude teplo, takze i nejaka ta zmrzka bodne...tesim sa...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Já beru každou, vlastně nevím, ale cosi mi říká, že mám ráda orchideje... no... ty asi na Slovensku nenasbíráš... stačí mi luční kvítí! :wink2: Nebo plevel :naughty:

 

Dobrou noc! :-)

 

tak Barunka, a ze nerastu...:wink2:...su cerstve...

 

rom_thai_11.jpg

Link to comment
Share on other sites

zlobit se nebudu, co nadělám.. ale přece jen možná by mi to vyšlo, i když spíš ne..

Když ti to nevyjde, bude ještě jeden sraz brzo potom spešl! :thumb_yello:

 

(Rebeka a sunshine významně mlčí a souhlasí :cool::naughty: )

Link to comment
Share on other sites

Když ti to nevyjde, bude ještě jeden sraz brzo potom spešl! :thumb_yello:

 

(Rebeka a sunshine významně mlčí a souhlasí :cool::naughty: )

 

Barunka, suhlasit suhlasim, ale nemlcim...:mf_rosetinted:...dnes som uz pozerala ako daleko to mam do Brna...a div sa svete, je to len cca 173 km...:punk:

Link to comment
Share on other sites

...toto mi nejako vecer v tom zhone uniklo:blush-anim-cl:...takze vyzera to, ze od hladu nezomriem...len ja som skor hranolkova:naughty:...maso nie je moc moja silna stranka...a uz bude teplo, takze i nejaka ta zmrzka bodne...tesim sa...:blush-anim-cl:

 

Tak zmrzka rozhodně... bez té to už nejde :mf_rosetinted:

 

...noznice, papier, kamen nam mozno budu napomocne, aby sme sa vsetky pekne postupne dostali ku slovu...:roftl:

 

 

 

REBEKA, ...k tvojmu 1300 postu...

 

:roftl:

 

 

 

Ona už mě prostě dohání.. :blink: :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy