Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Barunka, este prehovorim REBEKU, aby prisla mna cakat a potom prideme vyzdvihnut teba...:thumb_yello:

 

Ok, tak to beru :)

 

Barunka, kedy, kam a na kolko vyrazas?...

 

a co to nemecko?

 

No... je toho trochu víc :blush-anim-cl: 5. července razím na dva týdny do Anglie, pak asi na týden do Itálie, pak týden či dva v Německu.... a pak, .. Slovensko! :punk: Kdoví :-)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte baby! Dnes som si kupila pyzamo a hadajte ake - s medvedikom Pu!

 

aj ja chceeeeeeeem...:roftl:...bola si hirit?...

 

Terou & Barunka, zial som od vas nedostala ziadny mejl, prosim skuste este raz, moja adresa je RRREBEKA@gmail.com. Vam sa nevratili tie mejly ako nedorucene?

 

REBEKA, mne tiez nic neprislo:thumbdown:...ale pocitam, ze je to gmailom...prave som ti na skusku poslala mailik, tak uvidim, ci sa spojime...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

No... je toho trochu víc :blush-anim-cl: 5. července razím na dva týdny do Anglie, pak asi na týden do Itálie, pak týden či dva v Německu.... a pak, .. Slovensko! :punk: Kdoví :-)

 

...ved tie dva mesiace ti budu i malo:shocked:...vidis a ja mam problem sa niekam dostat...vy ste nejake cestovatelky:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, suhlasit suhlasim, ale nemlcim...dnes som uz pozerala ako daleko to mam do Brna...a div sa svete, je to len cca 173 km...

 

Tak to je dobrý :shocked:

Ještě tak vědět, jaká je do Brna odtud doprava... :blink: :-)

 

tak Barunka, a ze nerastu...:wink2:...su cerstve...

 

rom_thai_11.jpg

 

Oooo! Děkuji! :wub2:

 

Bohatě se ti odměním :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

...

 

tak teba dohnat neviem, neviem...:roftl:...vcera sme potili krv v CZ&SK a ty si stihala obhospodarovat aj ine thready...mladi je mladi...:wink2:

A jak víš, že jsem byla i v jiných? :wink2:

 

To není mládí, to je blázinec :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte baby! Dnes som si kupila pyzamo a hadajte ake - s medvedikom Pu!

 

Terou & Barunka, zial som od vas nedostala ziadny mejl, prosim skuste este raz, moja adresa je RRREBEKA@gmail.com. Vam sa nevratili tie mejly ako nedorucene?

:lmfao::thumb_yello: Dobrá volba!

 

Jinak teda zkusím poslat ještě jednou, to je divný, ani se mi to nevrátilo... :shocked:

Link to comment
Share on other sites

...ved tie dva mesiace ti budu i malo:shocked:...vidis a ja mam problem sa niekam dostat...vy ste nejake cestovatelky:mf_rosetinted:

Nojo, mít závazky jako ty, tak bych se taky asi jen tak někam nedostala.... takže využívám zatím co to jde :naughty:

Někdo má cigarety, někdo alkohol, já mám cestování a koncerty :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Tak to je dobrý :shocked:

Ještě tak vědět, jaká je do Brna odtud doprava... :blink: :-)

 

to odtud je akoze od nas?...pozerala som aj autobusy, ale to je problem sa vratit vecer spat...no a potom ma napadlo pozriet, kde sa vlstne nachadzas a autom by to problem nemusel byt...uvidim...ja vsak mozem az od polovice 07/2008 a to budes asi na cestach...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

to odtud je akoze od nas?...pozerala som aj autobusy, ale to je problem sa vratit vecer spat...no a potom ma napadlo pozriet, kde sa vlstne nachadzas a autom by to problem nemusel byt...uvidim...ja vsak mozem az od polovice 07/2008 a to budes asi na cestach...:mf_rosetinted:

Nějaký den se najde vždycky... :wink2:

 

Zatím se zaměříme na 17.5. :woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Terou, stale mi nic neprislo:lmfao:...mozes skusit este tuto adresu, ale to je post a neviem aky velky je ten subor...gmail ma sklamal...

 

pc182@post.sk

 

dobře, pošlu

 

kocky, ak to niektorej z vas prislo, skuste mi to preposlat...

 

citim tu nejaku sancu:roftl:...uz si sa pytala maminy?

 

pytala, mamka dovolila:) ona mi dovolí snad všechno:)

 

Ahojte baby! Dnes som si kupila pyzamo a hadajte ake - s medvedikom Pu!

 

Terou & Barunka, zial som od vas nedostala ziadny mejl, prosim skuste este raz, moja adresa je RRREBEKA@gmail.com. Vam sa nevratili tie mejly ako nedorucene?

 

 

Tak to je ovtipa:roftl: taky bych potřebovala nějaký nový:)

 

skladbu jsem jeste nestihla poslat, ale už jdu na to! pošlu i mou nejnovější, která vznikla asi před hodinou:D

Link to comment
Share on other sites

...noznice, papier, kamen nam mozno budu napomocne, aby sme sa vsetky pekne postupne dostali ku slovu...

 

Ja donesiem tie noznice, vy sa postarajte o papier, a ten kamen uz niekde najdeme.

Taaak, ulohy su rozdelene, hned sa citim lepsie.

 

Barunka, este prehovorim REBEKU, aby prisla mna cakat a potom prideme vyzdvihnut teba...:thumb_yello:

 

Takze mile devy, musim vas upozornit, ze uz 10. hodina ranna je pre mna velmi skoro, takze budem rada, ze to stihnem na tu hodinu. Naozaj.

Do prace chodim na pol desiatu, a vzdy to je tazky boj.

Ja by som sa radsej stretla o 11. alebo 12. ale to je uz asi neskoro pre vas asi.

Rano som dost prispata a nekomunikativna, takze ak zo mna nieco chcete mat, tak to nedavajme na prilis skoro.

O kolkej najneskor musite odist z Bratislavy a preco?

Link to comment
Share on other sites

Saaakra... :shocked:;) ..

Měla bych si na tebe dát pozor :mf_rosetinted:

 

Tak schválně, co na mě ještě víš? :naughty:

 

...taaak nieco by sa naslo...no neviem, ci mozem s tym vyrukovat na svetlo...:roftl:...

 

skusim...napriklad mas rada jedneho mladeho sympatickeho dobre spievajuceho mladika s velkym srdcom a straaaaaaaaaasne velkou charizmou...:mf_rosetinted:

 

TRAFILA SOM SA?

Link to comment
Share on other sites

takze Happy Ending... :naughty:...to som rada...

 

Jasne! Ne jak v te pisnicce... :wink2:

 

a ja som si myslela, ze koncert = cigarety + alkohol a trocha hudby:roftl:...

 

teraz mi to uz je jasne...:punk:

 

Tak pozor, já jsem zapřísáhlý abstinent a nekuřák, v životě jsem nebyla opilá a v životě jsem nezkusila kouřit... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ja donesiem tie noznice, vy sa postarajte o papier, a ten kamen uz niekde najdeme.

Taaak, ulohy su rozdelene, hned sa citim lepsie.

:thumb_yello:

 

Takze mile devy, musim vas upozornit, ze uz 10. hodina ranna je pre mna velmi skoro, takze budem rada, ze to stihnem na tu hodinu. Naozaj.

Do prace chodim na pol desiatu, a vzdy to je tazky boj.

Ja by som sa radsej stretla o 11. alebo 12. ale to je uz asi neskoro pre vas asi.

Rano som dost prispata a nekomunikativna, takze ak zo mna nieco chcete mat, tak to nedavajme na prilis skoro.

O kolkej najneskor musite odist z Bratislavy a preco?

 

REBEKA, tak by sme ta teda nemali tak skoro tahat z postielky, bude to v konecnom dosledku asi lepsie pre nas:roftl:

ja som limitovana prichodom domov, najneskor do 20.30 musim byt doma...to je ta najkrizovejsia varianta...pozri, ak mi vysvetlis ako sa dostanem najjednoduchsie od IKEA na autobusove nadrazie spojovo, nie je problem s nicim...tam vyzdvihnem Barunku a mozno i Terou a potom ta budeme ocakavat s OLOVRANTOM:roftl:...

 

Barunka, tebe to ma prist o kolkej presne?

Link to comment
Share on other sites

Ja donesiem tie noznice, vy sa postarajte o papier, a ten kamen uz niekde najdeme.

Taaak, ulohy su rozdelene, hned sa citim lepsie.

 

 

 

Takze mile devy, musim vas upozornit, ze uz 10. hodina ranna je pre mna velmi skoro, takze budem rada, ze to stihnem na tu hodinu. Naozaj.

Do prace chodim na pol desiatu, a vzdy to je tazky boj.

Ja by som sa radsej stretla o 11. alebo 12. ale to je uz asi neskoro pre vas asi.

Rano som dost prispata a nekomunikativna, takze ak zo mna nieco chcete mat, tak to nedavajme na prilis skoro.

O kolkej najneskor musite odist z Bratislavy a preco?

 

:roftl:

 

To mi ani neříkej :shocked:! Já vstávám v 7 a nejradši bych každý den spala do 12.. :crybaby:

Já musím odjet nejpozději v 19:30, později jede už jen vlak, kterej by do Brna dojel o půl jedné...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy