Jump to content

Recommended Posts

Kocky a aky ste mali den?...BDAY alebo GDAY?

 

Celkom dobry, a ty?

 

REBEKA, mne tiez nic neprislo:thumbdown:...ale pocitam, ze je to gmailom...prave som ti na skusku poslala mailik, tak uvidim, ci sa spojime...:wink2:

 

Odpovedala som ti.

 

Nojo, mít závazky jako ty, tak bych se taky asi jen tak někam nedostala.... takže využívám zatím co to jde :naughty:

Někdo má cigarety, někdo alkohol, já mám cestování a koncerty :biggrin2:

 

A ja mam vsetko co si spominala dohromady - v primeranom mnozstve, a este kadeco ine.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roftl:

 

To mi ani neříkej :shocked:! Já vstávám v 7 a nejradši bych každý den spala do 12.. :crybaby:

Já musím odjet nejpozději v 19:30, později jede už jen vlak, kterej by do Brna dojel o půl jedné...

 

a v kolik by ten autobus byl v Brně? ty pojedeš se student agency, že? kámoš mi to dnes doporučoval, prej že do Norska za 1 000,- docela dobrý..:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Celkom dobry, a ty?

 

uslo to:wink2:...4 hodiny som zehlila, takze RELAX...pre mna aktivita na triedenie myslienok...

mala prechadzka po vonku - bolo krasne, len moc fukalo a kedze byvame na kopci radsej sme to zabalili...

barbieny, kenovia, MIKA, a vela cokolady...jednoducho ORDINARY world - z kazdeho rozka troska...

 

 

Odpovedala som ti.

gmail funguje:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

...taaak nieco by sa naslo...no neviem, ci mozem s tym vyrukovat na svetlo...:roftl:...

 

skusim...napriklad mas rada jedneho mladeho sympatickeho dobre spievajuceho mladika s velkym srdcom a straaaaaaaaaasne velkou charizmou...:mf_rosetinted:

 

TRAFILA SOM SA?

A dokonce dva!

Dvojitý zásah :)

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

 

 

 

REBEKA, tak by sme ta teda nemali tak skoro tahat z postielky, bude to v konecnom dosledku asi lepsie pre nas:roftl:

ja som limitovana prichodom domov, najneskor do 20.30 musim byt doma...to je ta najkrizovejsia varianta...pozri, ak mi vysvetlis ako sa dostanem najjednoduchsie od IKEA na autobusove nadrazie spojovo, nie je problem s nicim...tam vyzdvihnem Barunku a mozno i Terou a potom ta budeme ocakavat s OLOVRANTOM:roftl:...

 

Barunka, tebe to ma prist o kolkej presne?

 

:roftl: ...

No, v deset, další jedou pozdě....

Link to comment
Share on other sites

A ja mam vsetko co si spominala dohromady - v primeranom mnozstve, a este kadeco ine.

 

Dokud je to v přiměřeném množství, tak to je dobře... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Rebeko, sunshine: koukněte, jestli už přišly:wink2: už by ten mail mohl fungovat

 

Terou, stale nic:thumbdown:...a ty mas, aky mail?...skusim ti poslat na tvoj, aby sme vylucili problem s gmailom...

 

a kolko ma ta priloha?

Link to comment
Share on other sites

Terou, stale nic:thumbdown:...a ty mas, aky mail?...skusim ti poslat na tvoj, aby sme vylucili problem s gmailom...

 

a kolko ma ta priloha?

 

můj je:

terou.sek@seznam.cz

 

ta příloha má asi jen kolem 500 kb, takže to by neměl být problém:shocked:

Link to comment
Share on other sites

a v kolik by ten autobus byl v Brně? ty pojedeš se student agency, že? kámoš mi to dnes doporučoval, prej že do Norska za 1 000,- docela dobrý..:naughty:

 

Myslím, že nějak v 9 večer? .. :-)

Jasan, to je nejlepší :wink2: Vyjde to levně...

:naughty: Já jela se student agency do Berlína -> tam 650 korun :thumb_yello: Dobrý, ne?

Uděláme výlet do Osla? :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že nějak v 9 večer? .. :-)

Jasan, to je nejlepší :wink2: Vyjde to levně...

:naughty: Já jela se student agency do Berlína -> tam 650 korun :thumb_yello: Dobrý, ne?

Uděláme výlet do Osla?

 

Drsný!:punk:

udělala bych jako že, ten kámoš je totiž odtamtud:roftl::naughty:

a ještě mi říkal, že do Irska za 200,- myslím, že dokonce letadlem!:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Drsný!:punk:

udělala bych jako že, ten kámoš je totiž odtamtud:roftl::naughty:

a ještě mi říkal, že do Irska za 200,- myslím, že dokonce letadlem!:shocked:

Tak já se do Londýna dostala tam a zpátky za 1200, taky slušný.... :)

Stačí si to vždycky zarezervovat hodně dopředu... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak já se do Londýna dostala tam a zpátky za 1200, taky slušný.... :)

Stačí si to vždycky zarezervovat hodně dopředu... :wink2:

 

týjo:shocked: asi s nima začnu cestovat.. do té Bratislavy sis to už rezervovala?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

týjo:shocked: asi s nima začnu cestovat.. do té Bratislavy sis to už rezervovala?:shocked:

Ne pockej, to bylo letadlem, ne busem... ! :wink2:

Neee jeste ne =o Pro jistotu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy