Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kocky, mame na to este 1407 postov, tak snad sa dohodneme:wink2:...

 

ak by sa nam darilo, tak ako vo stvrtok (co bolo cca 150 postov a mozno i viac), tak druhu cast mozme otvorit uz cca o 9,4 dna...:shocked:...pocitam dobre?...

Počítat se mi to nechce... O=) Ale je to možný... my to třeba otevřem i dřív, wooow :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Napodobne, madam... :mf_rosetinted:

 

:naughty::wink2: Tak co, generální úklid proveden? :-)

 

to si pis, zabralo mi to cely den, ale mame to tu krasne:wink2:...milujem cistotu...som troska v tomto fanatik...:blush-anim-cl:

 

a ty ako?...co pekne ti dnes ponuklo BRNO?

Link to comment
Share on other sites

Barus, od teba mi stale nic neprislo, ale ser na to, ja si ten program vygooglim ako si povedala, ked ho budem potrebovat.

 

Sunshine, dakujem za preposlanie tych skladbiciek!

 

Ja padim do Dubravky na particku scrabblu, takze majte sa!

 

scrabble02.jpg

 

To je fakt divný... já ten svůj mail nakopu... :sneaky2: no nic :-)

 

:lmfao: Dobrej obrazek!

Link to comment
Share on other sites

nejaky ten rap som tam zacitila:naughty:...napriklad k tomu som sa este nedostala, neviem, neoslovilo ma to...ale budiz:mf_rosetinted:

Já si občas něco poslechnu, to musím přiznat, ale musí to mít víc textu než jen "uh-oh-yeah-nigga" :roftl:

Link to comment
Share on other sites

to si pis, zabralo mi to cely den, ale mame to tu krasne:wink2:...milujem cistotu...som troska v tomto fanatik...:blush-anim-cl:

 

a ty ako?...co pekne ti dnes ponuklo BRNO?

 

Čistota půl zdraví :naughty:

 

Já? Super! Byla u mě kamarádka, s ní jsme pak ještě šly ven, ke koním a venčit psy a pak ještě s jinou kamarádkou na večerní pokec... ke všemu bylo krásně... takže parááádní den... :mf_rosetinted::)

Link to comment
Share on other sites

Čistota půl zdraví :naughty:

 

Já? Super! Byla u mě kamarádka, s ní jsme pak ještě šly ven, ke koním a venčit psy a pak ještě s jinou kamarádkou na večerní pokec... ke všemu bylo krásně... takže parááádní den... :mf_rosetinted::)

 

a akeho mas psika?...my mame len rybicky:roftl:...take 200 l akvarko, ale krasne...no a neverila by si ako sa vzdy na mna tesia...:blush-anim-cl:

 

a momentalne planujem kupit chameleona...hrozne ma fascinoval, ked som ho videla, bol krasny zelenucky...najskor vsak musim pripravit terarium a potom ho u nas udomacnim...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ani mne nic nepreslo...:thumbdown:...dufam, ze si nezabudla na mna...

Tobě jsem to taky posílala... tak já už nic nechápu. :shocked:

Asi sem hodím odkaz na stáhnutí :)

Link to comment
Share on other sites

Tobě jsem to taky posílala... tak já už nic nechápu. :shocked:

Asi sem hodím odkaz na stáhnutí :)

 

vidis, to je dobry napad:thumb_yello:...

 

asi si gmail povedal, ze bude ignorovat navstevnikov:roftl:...

 

btw, v telke mi bezi Bridget Johnosova 2, tak mi trha kutikmi...

 

a urobila som si i romantiku s cajovymi svieckami...takze vecer ako ma byt...

 

v spolocnosti tych najmilsich...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

a akeho mas psika?...my mame len rybicky:roftl:...take 200 l akvarko, ale krasne...no a neverila by si ako sa vzdy na mna tesia...:blush-anim-cl:

 

a momentalne planujem kupit chameleona...hrozne ma fascinoval, ked som ho videla, bol krasny zelenucky...najskor vsak musim pripravit terarium a potom ho u nas udomacnim...:mf_rosetinted:

 

Já ne, to kámoška... :wink2: Dokonce dva, jeden z nich, fenka, už je tak stará, že po cestě zapomínala, kde že to vlastně je... nevím, jestli maj psi Alzheimera, ale tenhle určitě :lmfao:

 

Ti jsou vážně krásní.... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

vidis, to je dobry napad:thumb_yello:...

 

asi si gmail povedal, ze bude ignorovat navstevnikov:roftl:...

 

btw, v telke mi bezi Bridget Johnosova 2, tak mi trha kutikmi...

 

a urobila som si i romantiku s cajovymi svieckami...takze vecer ako ma byt...

 

v spolocnosti tych najmilsich...:wink2:

 

 

Ideální večer, Bridget, MFC, svíčky... ach! :wub2:

 

To já mám hudbu, MFC a jablka... taky dobrý :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Já ne, to kámoška... :wink2: Dokonce dva, jeden z nich, fenka, už je tak stará, že po cestě zapomínala, kde že to vlastně je... nevím, jestli maj psi Alzheimera, ale tenhle určitě :lmfao:

 

Ti jsou vážně krásní.... :thumb_yello:

 

takze u vas nie je ziadne zvieratko?...a na tych konoch i jazdite, alebo ich chodite iba obzerat?...

 

chameleoni su krasni, to mas pravdu a hlavne mna fascinuje ako dokazu zotrvat v jednej polohe niekolko hodin...

 

ked som studovala v Blave, mala som okno s vyhladom priamo na slavin...bola to krasa, dokazala som hodiny pozorovat pohybujuce sa oblaky a slavin...bol to zivy obraz...a neskutocne upokojujuci a fascinujuci zaroven...boli to hodiny meditacie...krasa!...a ten chameleon mi to pripomenul...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

takze u vas nie je ziadne zvieratko?...a na tych konoch i jazdite, alebo ich chodite iba obzerat?...

 

chameleoni su krasni, to mas pravdu a hlavne mna fascinuje ako dokazu zotrvat v jednej polohe niekolko hodin...

 

ked som studovala v Blave, mala som okno s vyhladom priamo na slavin...bola to krasa, dokazala som hodiny pozorovat pohybujuce sa oblaky a slavin...bol to zivy obraz...a neskutocne upokojujuci a fascinujuci zaroven...boli to hodiny meditacie...krasa!...a ten chameleon mi to pripomenul...:mf_rosetinted:

 

 

Nene... měla jsem křečka a pak osmáka... teď už nějak nic mít nechci...ani nevím proč...

Kamarádka na nich jezdí... už i závody... má licenci... :)

 

A taky měnit ty barvy! (-:

 

teda.... to bych taky potřebovala.... ten pohled ven u mě je sice fajn, ale nějaká nádhera to taky není... pro mě by byl nejkrásnější pohled asi moře... :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Nene... měla jsem křečka a pak osmáka... teď už nějak nic mít nechci...ani nevím proč...

co je to osmak?...chapem, ja som nemala nikdy zadne zvieratko a teraz mame a je to fajn...ale musim sa priznat, vyberam take, co potrebuje minimalnu starostlivost...som casto na cestach...:thumbdown:...ale rybky milujem, su krasne, ukludnujuce...pozorujem ich a rozjimam...:wink2:

 

 

nejkrásnější pohled asi moře... :wub2:
more, ta nekonecna dialava...milujem tiez pohlad na more, ale do mora nevkrocim, max po kolena a uplne si cupnem, ked pozujem na fotkach...:roftl:...aby to vyzeralo akoze som vo vode...z mora mam fobiu...:mf_rosetinted:...celkovo z vody, ani v bazene neplavam...len tak relaxujem pod slnecnikom a pozorujem ludi...clovek sa vela dozvie z ich chodze, mimiky, gest...mam to rada...:mf_rosetinted:
Link to comment
Share on other sites

co je to osmak?...chapem, ja som nemala nikdy zadne zvieratko a teraz mame a je to fajn...ale musim sa priznat, vyberam take, co potrebuje minimalnu starostlivost...som casto na cestach...ale rybky milujem, su krasne, ukludnujuce...pozorujem ich a rozjimam...:wink2:

 

 

more, ta nekonecna dialava...milujem tiez pohlad na more, ale do mora nevkrocim, max po kolena a uplne si cupnem, ked pozujem na fotkach...:roftl:...aby to vyzeralo akoze som vo vode...z mora mam fobiu...:mf_rosetinted:...celkovo z vody, ani v bazene neplavam...len tak relaxujem pod slnecnikom a pozorujem ludi...clovek sa vela dozvie z ich chodze, mimiky, gest...mam to rada...:mf_rosetinted:

 

osmák je něco jako kříženec křečka a veverky a myši :naughty: .. nevím...

degu1.jpg :-)

 

Právě proto, i tohle nepotřebuje moc starostlivosti, takže jsme vždycky kupovali takovýhle malý zvířátka...

 

tak to máte koukám s Mikou společné... já jsem zase v moři a bazénech jako doma... zřejmě bude něco na tom, že jsem ve znamení raka :naughty:

Link to comment
Share on other sites

osmák je něco jako kříženec křečka a veverky a myši :naughty: .. nevím...

degu1.jpg :-)

a tento je tvoj?...nikdy som o tom nepocula:mf_rosetinted:...

 

já jsem zase v moři a bazénech jako doma... zřejmě bude něco na tom, že jsem ve znamení raka :naughty:

vidis, aj ja som vodnar a voda mi nic nehovori...teda, iba hygienu...:wink2:

btw, moj manzel je rak tiez a rozumieme si super...:thumb_yello:

 

a ides aj na taku klasicku dovolenku ku moru?

Link to comment
Share on other sites

a tento je tvoj?...nikdy som o tom nepocula:mf_rosetinted:...

 

 

vidis, aj ja som vodnar a voda mi nic nehovori...teda, iba hygienu...:wink2:

btw, moj manzel je rak tiez a rozumieme si super...:thumb_yello:

 

a ides aj na taku klasicku dovolenku ku moru?

 

Nene... náhodně vygůglováno... :wink2:

 

Ha! Zřejmě na tom něco bude... :)

Akorát já teda na horoskopy nevěřím....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy