Jump to content

Recommended Posts

Ahoj! Juchu, já myslela, že tady dneska budu zase sama.. :-)

 

prisla som ti aspon na chvilu robit spolocnost:blush-anim-cl:

 

Teď nás ale zase trápí s Erbenovou Kyticí...

 

tak Kytica, to je uz lepsi vyber postupujete:naughty:...videla si sfilmovanu verziu s Rodenom v hlavnej ulohe?...to bol iny thriler...brrrrrrrr...ale perfektne vystihol atmosferu basne...klobuk dole...

 

 

Cosi mi říká, že další nás čeká Štúr a spol... :blink: Zjevně to zase budu muset číst já, protože umím slovensky ...

 

no k sturovcom sa vyjadrovat nebudem, tych som nemusela ani ja...brala som ich hodnou obklukou:mf_rosetinted:...a ked sme pri tej slovencine, v BA si ta rada vypocujem...:wink2:

 

skola skola, len keby jej nebolo, co by sme si pocali:roftl:...tolko volna, ved tato stranka by to hadam ani neuniesla...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

setri sa:mf_rosetinted:

 

 

 

 

vidim, ze HNC sa ujal:thumb_yello:...len, keby sa proti nemu dalo bojovat, vsak...

 

To dělám... :naughty:

Ale oni toho po mě chcou moc :sneaky2:

 

 

Jj, je to dokonalý výraz :biggrin2:

To nejde... proti tomu se lék nevymyslí...

Link to comment
Share on other sites

A co ty, jak ses dneska měla? :)

 

a ako som sa mala?...dobra otazka...po cca 3 tyzdnoch som sa dnes snazila zapojit do prace v kancelarii, ktora ma cakala totalne v "rozbitom" stave...malovanie, novy nabytok, vsade bordel a doteraz neviem, kde mam vsetky potrebne veci...:thumbdown:...

 

sedim este s jednym kolegom, ktore matka priroda zrovna intelektom neobdarila, tak mi to iniciativne nahadzal vsetko tam, kde bolo aspon trocha volno...rozdychavala som to cely den...fungovala som v provizoriu a zajtra pokracujem...no snad to uz rozbehneme...

 

asi si budem davat kinedryl aj do prace - som po nom totiz nevytocitelna a vsetko mi je jedno:naughty:...

 

poobedie uz bolo lepsie, troska sme pobehali po vonku a teraz som sa tesila sem medzi vas...michalka ma este rozpravky, tak efektivne vyuzivam cas...:wink2:

 

btw, dnes som videla v meste kocky asi v tvojom veku, tak som si ta snazila predstavit...sranda, doteraz som ich prehliadala a teraz som ich so zaujmom pozorovala a rozmyslala, ci budete mat nieco spolocne...dobre, vsak...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestli přímo tohle, co Rebeka postla, ale ano, na koncertech to mívá... :)

Začíná to vždycky Saranayde na tom Mku, zpívá jednu písničku a pak spolu zpívaj jinou.. :wink2:

 

Ale liší se to... někde zase zpívá Sweet Dreams... různě :)

 

o dovod viac dostat sa na MIKU live!

Link to comment
Share on other sites

To dělám... :naughty:

Ale oni toho po mě chcou moc :sneaky2:

 

ja viem:thumb_yello:...jednoducho niekto je uplne predurceny byt Wolfom - riesitelom problemov...tak zelam vela vela energie, lebo pri tejto "zalube" ju zvycajne ostatni vysavaju...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

prisla som ti aspon na chvilu robit spolocnost

 

:punk:

 

tak Kytica, to je uz lepsi vyber postupujete..videla si sfilmovanu verziu s Rodenom v hlavnej ulohe?...to bol iny thriler...brrrrrrrr...ale perfektne vystihol atmosferu basne...klobuk dole...

 

Viděla, ale to už je teda celkem dávno... to si moc nepamatuju...ale pamatuju si, že když jsme byli ve třetí třídě, tak jsme to četli a líbilo se mi to... no teďka mě to nějak neoslovuje... Já byla asi jako malá vzdělanější či co :lmfao:

 

no k sturovcom sa vyjadrovat nebudem, tych som nemusela ani ja...brala som ich hodnou obklukou...a ked sme pri tej slovencine, v BA si ta rada vypocujem

 

Tak to radši zkoušet nebudu :naughty:

S Rebekou jsem koneckonců taky mluvila česky... nechce se mi příliš ztrapňovat :naughty: Já vlastně mluvit umím, ale tím, že to nikdy nedělám, se jaksi stydím... :blush-anim-cl:

 

skola skola, len keby jej nebolo, co by sme si pocali:roftl:...tolko volna, ved tato stranka by to hadam ani neuniesla...
:lnfao: Já myslím, že bysme si našli i lepší témata... :wink2:
Link to comment
Share on other sites

a este jedna vec...v nedelu vecer zvycajne chodievam do jednej kaviarnicky - vola sa Stefanka (a da sa tam i fajcit pozn. autora), s mojou sestrou...mame to take meditacno-diskusne posedenie...no a uvedomila som si jednu vec, nieco sa vo mne zlomilo a rozhodla som sa, ze vzhladom na moj vek nemam dovod sa niekomu spovedat preco roobim to co robim...jednoducho ma zrazu prestalo bavit schovavat samu seba...a tak som jej na rovinu povedala, ze buducu sobotu idem do BA na mikarande a poprosila som ju o spolocnost pre michalku...zobrala to uplne super a hodne ma podporila...a mne narastli kridla...

takze mozno omrvinka, ale pre mna velky krok...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

a ako som sa mala?...dobra otazka...po cca 3 tyzdnoch som sa dnes snazila zapojit do prace v kancelarii, ktora ma cakala totalne v "rozbitom" stave...malovanie, novy nabytok, vsade bordel a doteraz neviem, kde mam vsetky potrebne veci...

 

sedim este s jednym kolegom, ktore matka priroda zrovna intelektom neobdarila, tak mi to iniciativne nahadzal vsetko tam, kde bolo aspon trocha volno...rozdychavala som to cely den...fungovala som v provizoriu a zajtra pokracujem...no snad to uz rozbehneme...

 

asi si budem davat kinedryl aj do prace - som po nom totiz nevytocitelna a vsetko mi je jedno

 

poobedie uz bolo lepsie, troska sme pobehali po vonku a teraz som sa tesila sem medzi vas...michalka ma este rozpravky, tak efektivne vyuzivam cas...

 

btw, dnes som videla v meste kocky asi v tvojom veku, tak som si ta snazila predstavit...sranda, doteraz som ich prehliadala a teraz som ich so zaujmom pozorovala a rozmyslala, ci budete mat nieco spolocne...dobre, vsak...QUOTE]

 

Ale zase na druhou stranu, až se to dodělá, tak to bude o to lepší...

 

Jejda, to je noční můra, mít kolegu, se kterým člověk nevychází, nebo jo, ale je prostě opravdu trochu....jednoduchej.... slušně řečeno...

 

Teeda, takhle se zdrogovat :shocked::naughty: A není pak proti tomu člověk úplně imunní? :-)

 

Teda... poobědě... to je vždycky čas, kdy by čloěk nejradši na hodinku zalehnul... a ona je ještě práce... :blink: Do kolika denně pracuješ?

 

:naughty: Já bych docela řekla, že s většinou toho moc společnýho nemám - neříkám, že takový jsou všechny! Tak třeba Terou je další z vzácných vyjímek.. :-) Já nevím, když se podívám na naši třídu osmiletého gymplu... jasně, holky jsou hezký a tu a tam se třeba nastrojí, ale nikdy to není přehnaný... na holkách, které jsou stejně staré, ale ze čtyřletého studia je strašně vidět, že vstávají ve čtyři ráno, aby si udělaly make-up... vůbec se z hodně stávají klony... (vlásky načesané pod čelenkou, uplá černá či bílá bunda, uplné černé či bílé kalhoty, zmalovaný jako plakáty a balerínky... děs běs :) )

Inu, to jsem si zase zafilozofovala...

Link to comment
Share on other sites

 

Já byla asi jako malá vzdělanější či co :lmfao:

...tak toto je hlaska dna...:thumb_yello:...velmi rada sa smejem, a kebyze ma teraz vidis, tak asi neuveris:roftl:...ono to bude asi tym, ze v mladsom veku kazdy bazi po vsetkom...no a s vekom pribuda i nieco ako vlastny nazor a prejavenie sa vlastnej individuality...a nastava problem, pretoze vtedy sa velmi tazko zaujimas o nieco co musis, pripadne je na mile vzdialene tvojmu zaujmu...to bol len taky ulet...:naughty:

 

Tak to radši zkoušet nebudu :naughty:

S Rebekou jsem koneckonců taky mluvila česky... nechce se mi příliš ztrapňovat :naughty: Já vlastně mluvit umím, ale tím, že to nikdy nedělám, se jaksi stydím...

 

mne cestina vobec nejde, takze hanbit sa nemusis...ja by som tak mohla max gavarit po rusky:naughty:...

Link to comment
Share on other sites

o dovod viac dostat sa na MIKU live!

I bez toho je těch důvodu milión... :)

Já i Rebeka jsme na všech koncertech, na kterých jsme byly, zažily Missionary Man :naughty:

 

Závidím ale lidem, kteří byli na koncertě v SLC :shocked: Akusticky!!!

Link to comment
Share on other sites

ja viem:thumb_yello:...jednoducho niekto je uplne predurceny byt Wolfom - riesitelom problemov...tak zelam vela vela energie, lebo pri tejto "zalube" ju zvycajne ostatni vysavaju...:wink2:

Děkuju... :-)

 

Chce to meditaci.... :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

a este jedna vec...v nedelu vecer zvycajne chodievam do jednej kaviarnicky - vola sa Stefanka (a da sa tam i fajcit pozn. autora), s mojou sestrou...mame to take meditacno-diskusne posedenie...no a uvedomila som si jednu vec, nieco sa vo mne zlomilo a rozhodla som sa, ze vzhladom na moj vek nemam dovod sa niekomu spovedat preco roobim to co robim...jednoducho ma zrazu prestalo bavit schovavat samu seba...a tak som jej na rovinu povedala, ze buducu sobotu idem do BA na mikarande a poprosila som ju o spolocnost pre michalku...zobrala to uplne super a hodne ma podporila...a mne narastli kridla...

takze mozno omrvinka, ale pre mna velky krok...:blush-anim-cl:

Hej, naprosto rozumím :wink2:

Myslím, že každý má věci, které pro ně jsou důležitý, i když se to může ostatním zdát jako maličkost... :-)

Od některých lidí jsou to jen věty... či jen jedna... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

Jejda, to je noční můra, mít kolegu, se kterým člověk nevychází, nebo jo, ale je prostě opravdu trochu....jednoduchej.... slušně řečeno...

 

Barunka, uz bude rok co sedime spolu a ja sa fakt snazim, aby som mu nieco nepovedala, co by ma mrzelo...o neho sa nebojim, jemu by to nedoslo:naughty:...typicky prototyp naturalneho muza...brrrrr...inak velky fesak asi pre vacsinu kociek...cca 1,9 m, vysportovany (toto zdoraznujem, t.j. vypatlany), v zivote neprecital ani jednu knihu a Beatles je mozno pre neho znacka topanok...vrchol sofistikovanej diskusie v jeho ponimani je prehlad sportu a aut...zeny vnima iba ako jedine...komentovat snad nemusim...no a s takymto individuom ja sedim v kancelarii...bolo mi povedane, ze som ho dostala za trest, kedze sa nazormi na muzov netajim...:mf_rosetinted:

 

Teeda, takhle se zdrogovat :shocked::naughty: A není pak proti tomu člověk úplně imunní? :-)

 

Barunka, uzivam ho cely zivot pri jazde autom a vacsie blaho som nezazila...:wink2:stale funguje, inak by som ako spolujazdec nemohla fungovat...

 

Teda... poobědě... to je vždycky čas, kdy by čloěk nejradši na hodinku zalehnul... a ona je ještě práce... :blink: Do kolika denně pracuješ?
...no standardne chodim okolo tretej z prace, ale kym vsetko obeham, tak domov prichadzam standardne o piatej...
Link to comment
Share on other sites

...tak toto je hlaska dna......velmi rada sa smejem, a kebyze ma teraz vidis, tak asi neuveris:roftl:...ono to bude asi tym, ze v mladsom veku kazdy bazi po vsetkom...no a s vekom pribuda i nieco ako vlastny nazor a prejavenie sa vlastnej individuality...a nastava problem, pretoze vtedy sa velmi tazko zaujimas o nieco co musis, pripadne je na mile vzdialene tvojmu zaujmu...to bol len taky ulet...

 

Díky :biggrin2: ... no, jasně, že to tak nějak bude, ale já jsem sarkastik se vším všudy... :-)

Já se taky děsně ráda směju, kdesi jsem četla, že se člověk směje průměrně 15krát denně, ... já asi vydám za 4 či 5 lidí :lmfao:

 

...mne cestina vobec nejde, takze hanbit sa nemusis...ja by som tak mohla max gavarit po rusky...

 

:roftl: Tak ja zase negavarim pa rusky :roftl: ..

Nejlíp se prostě cítím v čj a tak to vždycky bude, i když se pokouším šprechtit anglicky, německy a španělsky :naughty: (slovenština samozřejmost :wink2: )

Link to comment
Share on other sites

Barunka,

 

na dnes som si cas vycerpala:lmfao:...este mam vela povinnosti...

pokracovanie nabuduce, nestihla som na vsetko reagovat...

 

tak pekny vecer a pekne snicky...

 

pa...

Jasan.... měj se, dobrou noc... ahoj! :)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, uz bude rok co sedime spolu a ja sa fakt snazim, aby som mu nieco nepovedala, co by ma mrzelo...o neho sa nebojim, jemu by to nedoslo:naughty:...typicky prototyp naturalneho muza...brrrrr...inak velky fesak asi pre vacsinu kociek...cca 1,9 m, vysportovany (toto zdoraznujem, t.j. vypatlany), v zivote neprecital ani jednu knihu a Beatles je mozno pre neho znacka topanok...vrchol sofistikovanej diskusie v jeho ponimani je prehlad sportu a aut...zeny vnima iba ako jedine...komentovat snad nemusim...no a s takymto individuom ja sedim v kancelarii...bolo mi povedane, ze som ho dostala za trest, kedze sa nazormi na muzov netajim...:mf_rosetinted:

 

 

 

Barunka, uzivam ho cely zivot pri jazde autom a vacsie blaho som nezazila...:wink2:stale funguje, inak by som ako spolujazdec nemohla fungovat...

 

...no standardne chodim okolo tretej z prace, ale kym vsetko obeham, tak domov prichadzam standardne o piatej...

 

Tě bůh... tak takový macha nesnáším.... zřejmě to bude ten typ, který děvčata nabaluje hláškami jako "Po jedné noci se mnou na mě nikdy nezapomeneš:cool:" či "Věříš v lásku na první pohled, nebo mám projít ještě jednou okolo" ... fuj.

Takhle tě trestat! Pche :-).

 

Tak to jo... :-)

 

Ve tři z práce.. waaa... proč já mám školu až do 15:15? :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Tě bůh... tak takový macha nesnáším.... zřejmě to bude ten typ, který děvčata nabaluje hláškami jako "Po jedné noci se mnou na mě nikdy nezapomeneš:cool:" či "Věříš v lásku na první pohled, nebo mám projít ještě jednou okolo" ... fuj.

Takhle tě trestat! Pche :-).

 

...do bodky vystihnute:thumb_yello:...len nadabil na "zlu" kolegynu...ja nepotrebujem k zivotu telesne schranky:wink2:...ale zasa musim povedat, ze sa respektujeme (nastastie nevie citat moje myslienky)

 

pre lepsiu predstavivost uvadzam jednu prihodu, ktora lepsie vykresli to, co si denne "uzivam"...

bolo to tesne pred vianocami a ja som pozerala nejaky akciovy letak s elektronikou:

 

ja: tie plazmove TV idu nejako dole...

 

kolega: co nedrzia na stene?

 

ja::shocked:

 

tak to bol len utrzok z nasej komunikacie...

 

 

 

Ve tři z práce.. waaa... proč já mám školu až do 15:15? :sneaky2:

 

...aby si Barunka raz mohla chodit o tretej z prace...:roftl:...ale nie, no len ja zacinam 5:30!...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

REBEKA,

 

pekne video:wink2:...nemala som este tu cest ho vidiet...ale je to z kategorie, ktore pojdu cez vixy:thumb_yello:...

 

...videli ste ho i na zivo?

 

Ahoj! Je to z americkeho turne vo februari, este pred Londynom.

Co je to vixy?

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Já bych docela řekla, že s většinou toho moc společnýho nemám - neříkám, že takový jsou všechny! Tak třeba Terou je další z vzácných vyjímek.. :-) Já nevím, když se podívám na naši třídu osmiletého gymplu... jasně, holky jsou hezký a tu a tam se třeba nastrojí, ale nikdy to není přehnaný... na holkách, které jsou stejně staré, ale ze čtyřletého studia je strašně vidět, že vstávají ve čtyři ráno, aby si udělaly make-up... vůbec se z hodně stávají klony... (vlásky načesané pod čelenkou, uplá černá či bílá bunda, uplné černé či bílé kalhoty, zmalovaný jako plakáty a balerínky... děs běs :) )

Inu, to jsem si zase zafilozofovala...

 

...chapem:wink2:...ale pozor i ja vstavam o 4-tej:naughty:...

no tie kocky, co som ja zaregistrovala boli zrovna tie klony...jedna ako druha a sileny vyraz, snaha zachytit vsetky modne trendy a najlepsie naraz - v jednom!...dlho som nad nimi dumala, za mojich cias to boli ine, kazdy chcel byt iny, originalny...prichadzali sme vzdy sice s niecim novym, ale vzdy si bola citatelna, rukopis v modnom citeni sa nezapre...ja mam vlastne cely zivot jeden styl, iba s malymi upravami...umelost odmietam, aj ked sa priznam moje vlasy mi davaju zabrat kazde rano pol hodiny:blush-anim-cl:...milujem vlnite vlasy a bohuzial mam rovne, tak im musim pomahat...

takze Barunka, krasa ide zvnutra...je pravda, ze niekedy na prvy pohlad uputaju zrovna tie plagaty (ale na tom su predsa zalozene i obchody - vyklad musi zaujat!)...no v podstate nemaju co ponuknut okrem seba...a to dobre vieme, ze nie je trvale!...

pozri, my sa tu stretavame, piseme si, vy s REBEKOU ste sa uz i stretli a o chvilu sa i stretneme spolocne...nechodim sem preto, aby som hladala pozlatko...chodim sa sem nadychat...chodim sa sem uvolnit...chodim vas pocuvat...a tak je to i v zivote, podobne inklinuje k podobnemu...a nezabudaj, v zivote je vela spravnych ludi, len ich treba zapocut...:wink2:ale to vsetko urcite vies:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj! Je to z americkeho turne vo februari, este pred Londynom.

Co je to vixy?

 

REBEKA aj tebe Ahoj!:mf_lustslow:

 

vixy je ta stranka, kde sa daju stahovat videa z youtubu a ja som uplne zatazena na taketo momentky...inak mal tam pekne sako!

Link to comment
Share on other sites

...do bodky vystihnute:thumb_yello:...len nadabil na "zlu" kolegynu...ja nepotrebujem k zivotu telesne schranky:wink2:...ale zasa musim povedat, ze sa respektujeme (nastastie nevie citat moje myslienky)

 

pre lepsiu predstavivost uvadzam jednu prihodu, ktora lepsie vykresli to, co si denne "uzivam"...

bolo to tesne pred vianocami a ja som pozerala nejaky akciovy letak s elektronikou:

 

ja: tie plazmove TV idu nejako dole...

 

kolega: co nedrzia na stene?

 

ja::shocked:

 

tak to bol len utrzok z nasej komunikacie...

 

:boxed::lmfao: :lmfao: No... věřím, že s tím si toho asi vážně moc co říct nemáš...

 

 

...aby si Barunka raz mohla chodit o tretej z prace...:roftl:...ale nie, no len ja zacinam 5:30!...

 

To je vlastně pravda... nevzbudila bych se ani za nic, tak brzo o_o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy