Jump to content

Recommended Posts

Děkuju děkuju děkuju! Představuji si, že to zpíváš ty!:)

 

:shocked:...Terou, tu si dovolim vyjst s pravdou von, ja nemam ani troska trosicka hudobny sluch:blush-anim-cl:...hudbu vnimam iba pocito - podla stupna mrvenia v zaludku...a spev, no neviem radsej necham MIKU nech ti to pekne zaspieva:punk:

najma tuto pasaz...

 

...Oh, oh, oh – Is there anybody home?

Who’ll believe me, won’t deceive me, who’ll try to teach me?

Ah, ah, ah – Is there anybody home?

Who wants to have me, just to love me?

Stuck in the middle,

Stuck in the middle...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a potom nacnes druhu 3700...:roftl:

 

 

 

cize nieco podobne ako mam ja tu:thumb_yello:...teda, ak myslis digitalnu telku - MAGIO aj s wifi routerom...a to je naj vyhoda...vzdy sa vam prihovaram z ineho miesta:wink2:

 

:das: Jednoho dne budu topposter!

</vtip>

 

myslím, že vanessu asi jen tak někdo nepřekoná a já už vůbec ne :)

 

 

Já si do jiných měst beru přenosnej internet, ale teď mi došlo, že tenhle víkend i tak nebudu online....budu na Slovensku, kde už se ten internet nechytne ani ty 3 kiláky za hranicema... :sneaky2: :-(

ABSŤÁK :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Oooo.... jsem poctěna :wink2: Byla psána pozdě v noci a s radostí! :roftl:

 

...vidis Barunka a to tu niekto fnukal, ze nema basnicke crevo:sneaky2:...chce to len spravnu atmosku a emocie...takze s radostou si pockam i na dalsie a potom vydame zbierku Barunkinych basnickych prvotin:wink2:...co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Já si do jiných měst beru přenosnej internet, ale teď mi došlo, že tenhle víkend i tak nebudu online....budu na Slovensku, kde už se ten internet nechytne ani ty 3 kiláky za hranicema... :sneaky2: :-(

ABSŤÁK :roftl:

 

tak ty ides ku nam na slovensko:shocked:...a kde presne?...

Link to comment
Share on other sites

tak ty ides ku nam na slovensko:shocked:...a kde presne?...

do Petrove Vsi... (jasně, to ti asi nic neřekne) -> blízko Holíče... to už asi víš, kde zhruba je...? :)

 

Slavíme u tety 60 let výročí svatby babičky :naughty:

Link to comment
Share on other sites

do Petrove Vsi... (jasně, to ti asi nic neřekne) -> blízko Holíče... to už asi víš, kde zhruba je...? :)

 

Slavíme u tety 60 let výročí svatby babičky :naughty:

 

takze zahorie?...btw, z holica som mala spoluziacku na strednej a neuveris, ale bola od tvojich oblubenych...bratov jehovovych...tak sa vyzbroj:mf_rosetinted:...

 

my zasa vyrazame v sobotu do trencina...ideme len na taky vyletik, troska sa vyvetrat a mozno nieco nakupit...inak ziadne vyrazne plany nemam...

Link to comment
Share on other sites

...vidis Barunka a to tu niekto fnukal, ze nema basnicke crevo:sneaky2:...chce to len spravnu atmosku a emocie...takze s radostou si pockam i na dalsie a potom vydame zbierku Barunkinych basnickych prvotin:wink2:...co ty na to?

Ale tak jako já rýmovat umím, ale uměleckou hodnotu to nemá... teda pro mě ano :naughty: ale pro literární veřejnost asi ne... :glasses2:

Link to comment
Share on other sites

takze zahorie?...btw, z holica som mala spoluziacku na strednej a neuveris, ale bola od tvojich oblubenych...bratov jehovovych...tak sa vyzbroj:mf_rosetinted:...

 

my zasa vyrazame v sobotu do trencina...ideme len na taky vyletik, troska sa vyvetrat a mozno nieco nakupit...inak ziadne vyrazne plany nemam...

:roftl: Br... tak v Holíči mě ještě nikdo z jehovistů nezastavil. Zkusí si to se mnou a změní víru.... :lmfao: .. (no dobře, tak dobrá nejsem, to by zvládl jen Chuck Norris.)

 

Někdy je dobrý nějak výrazně neplánovat... spíš odpočinkový víkend prostě... :)

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Br... tak v Holíči mě ještě nikdo z jehovistů nezastavil. Zkusí si to se mnou a změní víru.... :lmfao: .. (no dobře, tak dobrá nejsem, to by zvládl jen Chuck Norris.)

 

myslis, tohto chucka?...tak pre neho nie je naozaj nic problem...skoda, ze som si nechal ujst jeho serial...asi som prisla ovela...mrzi ma to:naughty:

 

cn12.jpg

Link to comment
Share on other sites

myslis, tohto chucka?...tak pre neho nie je naozaj nic problem...skoda, ze som si nechal ujst jeho serial...asi som prisla ovela...mrzi ma to:naughty:

 

cn12.jpg

 

:roftl::thumb_yello:

Já si ten seriál taky nechala ujít, ale Chuck je legenda... :mf_rosetinted:

 

-CHUCK Norris spí s polštářem pod pistolí

-CHUCK Norris nema bankovní ucet. Vždycky jenom oznámí bance kolik potřebuje

-Čas na nikoho nečeká… pokud to není CHUCK Norris

-CHUCK Norris dokáže vyhrát hru Dostihy a sázky aniž by vlastnil jediného koně.

-CHUCK Norris dokázal že jsme ve vesmíru sami. Před jeho první vesmírnou expedicí jsme nebyli

-CHUCK Norris jednou navštívil Panenské ostrovy. Teď se jmenují Ostrovy

-CHUCK Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s CHUCKem Norrisem

-Na konci dílu Walker : Texas Ranger nejede seznam herců ale seznam umrtí během natáčení

-Scéna ve které CHUCK Norris prohraje souboj s Bruce Leem, byla scéna s nejdražšímy speciálnímy efekty v historii kinematografie všech dob

-CHUCK Norris vymyslel rakovinu protože byl unavený ze zabíjení lidí

-CHUCK Norris nenechává zprávy, nechává varování

-CHUCK Norris spí v noci se světlem. Ne že by se CHUCK Norris bál tmy, ale tma se bojí CHUCKa Norrise

-Když Arnold v prvním Terminátorovi říká "Já se vrátím" myslí tím že jde požádat CHUCKa Norrise o pomoc

-CHUCK Norris jednou přežil sebevražedný atentát. On byl atentátník

-Pokud ti CHUCK Norris ukáže prostředníček, ukazuje ti kolik sekund života ti zbývá

-Velká Čínská zeď byla původně postavena aby zabránila CHUCKovi Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala

CHUCK Norris napočítal do nekonečna. Dvakrát

-CHUCK Norris zemřel před 10 lety ale Smrtka neměla odvahu mu to říct

-CHUCK Norris umí dělit nulou

-CHUCK Norris musí třídit prádlo na tři hromady - bílé, barevné a krvavé

-Kdyz jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel jestli tam není CHUCK Norris

-CHUCK Norris je častým dárcem krve pro Červený Kříž. Jen ne svojí vlastní

-CHUCK Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál

-Když CHUCK Norris spadne do vody, nebude mokrý, ale voda bude CHUCK Norris

-Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal CHUCK Norris přežít.

-Pokud má CHUCK Norris zpoždění, čas by měl radši sakra zpomalit

-CHUCK Norris dokáže pálit mravence lupou. V noci.

-CHUCK Norris je první človek, který porazil betonovou zeď v tenise.

-Slzy CHUCKa Norrise léčí rakovinu. Škoda, že nikdy neplakal.

-Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno že všechny rekordy drží CHUCK Norris, zde uvedení lidé jsou ti co jsou mu nejblíž

-Nekteří lidé nosí pyjamo se Supermanem. Superman nosí pyjamo s CHUCKem Norrisem

-Nejsou žádné odlišné rasy, jenom země plné lidí, které CHUCK Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté

-CHUCK Norris si v KFC objednal BigMac a dostal ho

-V Iráku nebyly žadné zbraně hromadného ničení. CHUCK Norris žije v Oklahomě

-CHUCK Norris zničil periodickou tabulku prvků protože uznává pouze prvek překvapení

-Na Nagasaki nikdy žádná bomba nespadla, to jen CHUCK Norris vyskočil z letadla a udeřil do země

-Značka ???parkování pro handicapované" neznamená, že zde mohou parkovat postižení, znamená to, že tam parkuje CHUCK Norris a pokud tam zastavíte udělá z Vás handicapovaného.

-V průměrném obývacím pokoji je 1242 věcí, pomocí nichž by Vás CHUCK Norris dokázal zabít Včetně samotného pokoje

-CHUCK Norris nespí, jen čeká

-Zbraně nezabíjejí, to CHUCK Norris

-Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1.Onemocnění srdce, 2.CHUCK Norris, 3.Rakovina

-Okolní vesmír existuje, protože se bojí být na stejné planetě jako CHUCK Norris

-CHUCK Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje

-CHUCK Norris je tak rychlý, že může oběhnout Zemi a udeřit se do zad

-CHUCK Norris nenosí hodinky, on prostě určí kolik je hodin

-Většina lidí má 23 párů chromozómů CHUCK jich má 72 a všechny jsou smrtelné

-CHUCK Norris zná poslední číslo čísla Pí

-Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou CHUCK Norris má větší obě

-CHUCK Norris vynalezl celé spektrum barev kromě růžové Tu vynalezl Tom Cruise

-CHUCK Norris umí roztáhnout diamant a proměnit ho tak v uhlí

-Žádné globální oteplování neexistuje, to jen CHUCK Norris přiblížil Slunce, když mu bylo chladno

-Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je CHUCK Norris

-Když bůh řekl ???budiž světlo", CHUCK Norris čekal až poprosí

-CHUCK Norris jednou kopl koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známí jako žirafy

-Ozzy Osbourne ukusuje hlavy netopýrům, CHUCK Norris to dělá tygrům usurijským

-CHUCK Norris umí dělat bubliny z hovězích steaků

-Když se říká ???nikdo není dokonalý" CHUCK Norris to považuje za osobní urážku

Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem

Chuck Norris má právo mluvit o Klubu rváčů

Chuck Norris jednou nakopl Bruce Leeho a přelomil ho vejpůl. Výsledek byl Jackie Chan a Jet Li.

Pee Wee Herman byl zatčen za masturbování na veřejnosti. Chuck Norris za masturbování na veřejnosti dostal cenu

Švýcarsko vlastně ve skutečnosti není neutralní. Jenom ještě nezjistili na jakou stranu se Chuck Norris přidá

Voda se vaří rychleji když se na ni Chuck Norris dívá

Francouzi se Chucku Norrisovi vzdávaji každý den ve 2 ráno

Žena nemůže být znásilněná Chuckem Norrisem, protože to by znamenalo že nechtěla aby se to stalo.

Kdyby ukřižovali Chucka Norrise místo Ježíše, mohly se slavit Velikonoce uz na Novej rok

Link to comment
Share on other sites

:roftl::thumb_yello:

Já si ten seriál taky nechala ujít, ale Chuck je legenda... :mf_rosetinted:

 

 

-CHUCK Norris umí dělit nulou

 

- Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem

 

 

tak a teraz Barunka je mi este viac luto, ze som to prepasla:naughty:...kazdopadne tieto dve perly sa nedaju prehliadnut:roftl:...

 

hned som sa prebrala...

Link to comment
Share on other sites

tak a teraz Barunka je mi este viac luto, ze som to prepasla:naughty:...kazdopadne tieto dve perly sa nedaju prehliadnut:roftl:...

 

hned som sa prebrala...

To jo :lmfao:

 

Nevím, jestli to tam je, ale mě se ještě líbí "Chuck Norris napočítal do nekonečna... dvakrát."

Link to comment
Share on other sites

Kruciš, tomu to zase sekne.... :mf_rosetinted:

Většinou se říká, že ženská je ta hezčí půlka vedle toho chlapa, ale na první fotce Mika Stellu McCartney jednoznačně předčil.... :fisch:

 

Děkuju za postnutí! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Kruciš, tomu to zase sekne.... :mf_rosetinted:

Většinou se říká, že ženská je ta hezčí půlka vedle toho chlapa

no ved prave, MIKA len nema pri sebe tu spravnu osobu:naughty:...mier, please...

 

fakt je dokonaly...:blush-anim-cl:

 

 

a este k stelle...ma stastie, ze je McCartneyova...

Link to comment
Share on other sites

no ved prave, MIKA len nema pri sebe tu spravnu osobu:naughty:...mier, please...

 

fakt je dokonaly...:blush-anim-cl:

 

 

a este k stelle...ma stastie, ze je McCartneyova...

 

Přesně tak :cool:!

 

:mf_rosetinted::mf_rosetinted::mf_rosetinted: ...

 

Tak to rozhodně :-) Zajímalo by mě, kolik dětí slavných rodičů by se prosadilo bez jejich pomoci... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

a skoro som zabudla...poezie nie je nikdy dost a v tuto pokrocilu dobu uz mozem postnut i trocha intimnejsiu:blush-anim-cl:...

 

 

...zabludila som v myslienkach k tebe tak blizko...

...tvoj horuci dych dotykom rozpalil ma...

...chvilocku zotrvam...zastavim sa...

...a po duskoch napijem sa z teba...

...letmym bozkom na rozlucku obdarim ta...

...kvapkou rosy tvoje pery polaskam...

 

 

...a pridem znova...nedovolis mi na seba zabudnut...

Link to comment
Share on other sites

a v celej krase...:blush-anim-cl:

 

Barunka, priesiel ma vystriedat:wink2:...nateraz sa lucim...pa...:thumb_yello:...

 

81010923qs4.jpg

Dobrou noc! :wink2:

 

Tak taková společnost by mi tu jako náhrada rozhodně nevadila... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

a skoro som zabudla...poezie nie je nikdy dost a v tuto pokrocilu dobu uz mozem postnut i trocha intimnejsiu:blush-anim-cl:...

 

 

...zabludila som v myslienkach k tebe tak blizko...

...tvoj horuci dych dotykom rozpalil ma...

...chvilocku zotrvam...zastavim sa...

...a po duskoch napijem sa z teba...

...letmym bozkom na rozlucku obdarim ta...

...kvapkou rosy tvoje pery polaskam...

 

 

...a pridem znova...nedovolis mi na seba zabudnut...

Pěkná, pěkná.... díky za neustálé zásobování :)

 

Tak schválně, co si asi kdo vybavil při čtení té básničky.... byla by to zajímavá psychoanalýza... :mf_rosetinted: Ale nebojte, tahat to z vás nehodlám :naughty:

Já bych svoji myšlenku taky neřekla (-:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy