Jump to content

Recommended Posts

Tak schválně, co si asi kdo vybavil při čtení té básničky.... byla by to zajímavá psychoanalýza... :mf_rosetinted: Ale nebojte, tahat to z vás nehodlám :naughty:

Já bych svoji myšlenku taky neřekla (-:

...je otvorena predstavam toho, kto ju cita...:wink2:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobre ranko kocky...

 

aby bol vas dnesok krajsim, davam link na celu galeriu...

 

http://www.gettyimages.com/Search/Search.aspx?contractUrl=1&language=es-ES&family=editorial&ep=3&p=mika&src=standard#

 

 

 

a aj toto som nasla:shocked:...vsimli ste si to alebo to som len ja troska prispata...

 

:penguin::chkn:

 

Dobré ráno!

 

... Ať žije galerie getty images! ... Ono nemusí úplně špatný být fotografem, co :naughty:

 

 

:shocked::lmao: Tak toho jsem si nevšimla, děkuju za upozornění! Já totiž smajlíky píšu už zásadně zpaměti, takže do toho seznamu nekoukám... ale teď jsem jich tam teda objevila o.O ...hehe, apple, penguin a chicken, je vidět že to jsou naše smajlíky! :pbjt:

Link to comment
Share on other sites

Dobré ráno!

 

... Ať žije galerie getty images! ... Ono nemusí úplně špatný být fotografem, co

 

fotit takyto objekt, to by som si dala povedat:wub2:

 

 

:shocked::lmao: Tak toho jsem si nevšimla, děkuju za upozornění! Já totiž smajlíky píšu už zásadně zpaměti, takže do toho seznamu nekoukám... ale teď jsem jich tam teda objevila o.O ...hehe, apple, penguin a chicken, je vidět že to jsou naše smajlíky! :pbjt:

 

a myslim, ze i tieto su celkom vystizne...

 

:dance_man::kaf::meow:

 

Barunka, ked si taky odbornik na smajlikov, nahodou nejake slniecka nemas?...tie by sa mi hodili...a este som kedysi videla smajlika, ktory akoze rozmysla a skrabka sa jednou rukou po hlave...nieco na styl "neviem, neviem"

Link to comment
Share on other sites

fotit takyto objekt, to by som si dala povedat:wub2:

 

 

 

 

a myslim, ze i tieto su celkom vystizne...

 

:dance_man::kaf::meow:

 

Barunka, ked si taky odbornik na smajlikov, nahodou nejake slniecka nemas?...tie by sa mi hodili...a este som kedysi videla smajlika, ktory akoze rozmysla a skrabka sa jednou rukou po hlave...nieco na styl "neviem, neviem"

 

Taky, taky.... :wink2:

 

 

:biggrin2: Smiley power! Fakt se jim povedly :-)

 

Jako nějaké, které tady na MFC nejsou? Nebo nějaké z toho extra rozsáhlého seznamu :)?

Link to comment
Share on other sites

 

Jako nějaké, které tady na MFC nejsou? Nebo nějaké z toho extra rozsáhlého seznamu :)?

 

ano, myslim take co tu nie su...klasicke usmiate slniecko a dumajuceho smajlika:wink2:...

 

helenka, ta teda neocarila?...

 

Barunka a tvoje meno v kalendari znie ako?...v slovencine Barunku nemame:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

ano, myslim take co tu nie su...klasicke usmiate slniecko a dumajuceho smajlika:wink2:...

 

helenka, ta teda neocarila?...

 

Barunka a tvoje meno v kalendari znie ako?...v slovencine Barunku nemame:mf_rosetinted:

 

Nějaké pohledám... :wink2:

 

No, řekněmě, že v ipodu ji opravdu nemám.... :ap_rosetinted:

 

Barbora (-: Ale nemám moc ráda, když mě někdo takhle oslovuje....stejně jako Bára... Ne, že bych to vyžadovala, ale prostě Barbora a Bára se mi nezamlouvaj... :blush-anim-cl:

 

A tím je vyřešena záhada jmen snad všech členů našeho fóra!

Link to comment
Share on other sites

Nějaké pohledám... :wink2:
...D...:thumb_yello:

 

Barbora (-: Ale nemám moc ráda, když mě někdo takhle oslovuje....stejně jako Bára... Ne, že bych to vyžadovala, ale prostě Barbora a Bára se mi nezamlouvaj... :blush-anim-cl:

Barborka, tak tu mame:wink2:...kedysi to bolo moje velmi oblubene meno, ale z urcitych velmi odovodnitelnych dovodov som musela od neho upustit...neviem totiz povedat "R", takze by to asi bolo komicke, keby som si ho zvolila ako meno pre dcerku...:biggrin2:...takze michalka bola idealna volba...no a barunka mi pri vyslovovani tiez nerobi problemy...:wink2:

 

A tím je vyřešena záhada jmen snad všech členů našeho fóra!

Amen!

Link to comment
Share on other sites

 

Barborka, tak tu mame:wink2:...kedysi to bolo moje velmi oblubene meno, ale z urcitych velmi odovodnitelnych dovodov som musela od neho upustit...neviem totiz povedat "R", takze by to asi bolo komicke, keby som si ho zvolila ako meno pre dcerku...:biggrin2:...takze michalka bola idealna volba...no a barunka mi pri vyslovovani tiez nerobi problemy...:wink2:

 

 

Amen!

 

 

Barunka ti problémy nedělá? To je zvláštní... :)

Já jako malá měla problémy s ř, ale už se to naštěstí odstranilo :punk:

 

Nicméně, běžím teďka na dlouhou túru.... uvidíme se večer, postnu sem nějaký ty smajlíky :wink2:.... ahoj a hezký den :)

Link to comment
Share on other sites

Barunka ti problémy nedělá? To je zvláštní... :)

Já jako malá měla problémy s ř, ale už se to naštěstí odstranilo :punk:

 

Nicméně, běžím teďka na dlouhou túru.... uvidíme se večer, postnu sem nějaký ty smajlíky :wink2:.... ahoj a hezký den :)

 

tak utekaj, ale pekne pomaly:wink2:

 

TAKE CARE!

Link to comment
Share on other sites

Barunka ti problémy nedělá? To je zvláštní... Já jako malá měla problémy s ř, ale už se to naštěstí odstranilo :punk:

 

...tazko sa to vysvetluje, uvidis...lepsie povedane budes pocut:naughty:...R mi robi problemy v kombinacii s nejakymi tvrdymi spoluhlaskami alebo na zaciatku slova...difficult to explain via post...:mf_rosetinted:

 

...a message pre REBEKU, ak by si sa nahodou tulala okolo, rada ta tu opat uvidim...naozaj:original:...a myslim, ze nie len ja...

Link to comment
Share on other sites

Kocky,

 

dnesok bol u nas velmi zvlastny den...taky aprilovy...chvilocku to bolo na plavky a v priebehu sekundy prisla ciernava...tak sme pendlovali dnu von, a snazili sme sa nezmoknut...:wink2:...

 

a zachytili sme i duhu, skoro taku krasnu ako tato...

 

rainbow_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

...tazko sa to vysvetluje, uvidis...lepsie povedane budes pocut:naughty:...R mi robi problemy v kombinacii s nejakymi tvrdymi spoluhlaskami alebo na zaciatku slova...difficult to explain via post...:mf_rosetinted:

 

...a message pre REBEKU, ak by si sa nahodou tulala okolo, rada ta tu opat uvidim...naozaj:original:...a myslim, ze nie len ja...

Aha.... no však za týden a kus uvidíme.... :punk::punk:

 

Taky jsem si říkala, kde v poslední době Rebeka je...

Link to comment
Share on other sites

Kocky,

 

dnesok bol u nas velmi zvlastny den...taky aprilovy...chvilocku to bolo na plavky a v priebehu sekundy prisla ciernava...tak sme pendlovali dnu von, a snazili sme sa nezmoknut...:wink2:...

 

a zachytili sme i duhu, skoro taku krasnu ako tato...

 

rainbow_6.jpg

Přesně tak, tady taky, ale všeobecně bylo teplo a krásně.... :thumb_yello:

Ušly jsme aspoň 10 kiláků... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ta to bola riadna tura:shocked:...a s kym si bola?...a kde?...

S Martinibaby (která se k nám dle vlastních slov "velmi ráda přidá na srazu v Brně" ... :) jasně, taky Mika maniak :naughty: Je i tady na fanklubu ale moc často se na počítač nedostane takže spíš většinou počte a zmizí... :-) ) ... a šly jsme po centru Brna! (zajímavá destinace, že? :naughty: )

Link to comment
Share on other sites

Aha.... no však za týden a kus uvidíme.... :punk::punk:

 

...uz len 9 dni:fisch:...ani sa mi nechce verit, ze sa nam to tak blizi...huraaaaaaa

 

Taky jsem si říkala, kde v poslední době Rebeka je...

...no snad na nas nezabudla:lmfao:...

Link to comment
Share on other sites

S Martinibaby (která se k nám dle vlastních slov "velmi ráda přidá na srazu v Brně" ... :) jasně, taky Mika maniak :naughty: Je i tady na fanklubu ale moc často se na počítač nedostane takže spíš většinou počte a zmizí... :-) ) ... a šly jsme po centru Brna! (zajímavá destinace, že? :naughty: )

...takze dalsia do partie:naughty:...

 

...a ja som si myslela, ze si isla na turu niekde spoznavat krasy prirody:mf_rosetinted:...a vy ste si dali vlastne tour de city...keby som chcela ja v PU prejst 10 km cez mesto, tak ho musim prejst asi 3x hore dole:biggrin2:...vies, my sme jedno z tych "metropol"...pouzivam radsej GPS, aby som sa nestratila...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

...uz len 9 dni:fisch:...ani sa mi nechce verit, ze sa nam to tak blizi...huraaaaaaa

 

 

...no snad na nas nezabudla:lmfao:...

 

Já vím! :groupwave:

 

 

:naughty: My jsme nezapomenutelné...

Link to comment
Share on other sites

...takze dalsia do partie:naughty:...

 

...a ja som si myslela, ze si isla na turu niekde spoznavat krasy prirody:mf_rosetinted:...a vy ste si dali vlastne tour de city...keby som chcela ja v PU prejst 10 km cez mesto, tak ho musim prejst asi 3x hore dole:biggrin2:...vies, my sme jedno z tych "metropol"...pouzivam radsej GPS, aby som sa nestratila...

 

Aaano :mf_rosetinted:

 

Nene.... my šly za cílem... (-:

 

:roftl: jasně :roftl: ... GPS, ta by se mi hodila :shocked:

Link to comment
Share on other sites

tak pc funguje...:biggrin2:...vcera ma v plnej krase odstavila burka...:thumbdown:...a co potom tie letne burky...

 

takze vsetkym, ktori dnes nakuknu prajem krasny den:thumb_yello:...

 

nech dobra hudba vam robi spolocnost:punk:...

 

a ja idem behat po uradoch, fakt sa tesim...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy