Jump to content

Recommended Posts

tak pc funguje...:biggrin2:...vcera ma v plnej krase odstavila burka...:thumbdown:...a co potom tie letne burky...

 

takze vsetkym, ktori dnes nakuknu prajem krasny den:thumb_yello:...

 

nech dobra hudba vam robi spolocnost...

 

a ja idem behat po uradoch, fakt sa tesim...:wink2:

 

 

Bouřka :shocked: Tady vůbec nebyl ani náznak ničeho takovýho.... :blink:

 

A jaký byl den plný běhaní po úřadech?

 

Já zase běhala po Brně... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...Oh, oh, oh – Is there anybody home?

Who’ll believe me, won’t deceive me, who’ll try to teach me?

Ah, ah, ah – Is there anybody home?

Who wants to have me, just to love me?...

:das: My se tu sejdeme vždycky zároveň!

Na předchozí stránce 148 máš ještě odpověď :mf_rosetinted:

 

#3700! :yay:

Link to comment
Share on other sites

Bouřka :shocked: Tady vůbec nebyl ani náznak ničeho takovýho.... :blink:

 

A jaký byl den plný běhaní po úřadech?

 

Já zase běhala po Brně... :mf_rosetinted:

 

Barunka, vitaj:mf_rosetinted:...si ma predbehla...

 

tak urady sme zvladli...bola som dat robit malej pas, aby sme mohli vycestovat...a potom este vela inych institucii bolo v mojom zozname...vsetko uspesne zvladnute:thumb_yello:...

 

aj damska jazda bola - cajovy dejchanek...:naughty:...

 

aj marodika mam doma:thumbdown:...

 

jednoducho vsetko!

 

a vy ste co zhanali po meste?

Link to comment
Share on other sites

:das: My se tu sejdeme vždycky zároveň!

Na předchozí stránce 148 máš ještě odpověď :mf_rosetinted:

 

telepatia funguje:wink2:...aspon nam bude veselo!...

 

#3700! :yay:

 

dovolila som si taku malickost k tvojej 3700!:blush-anim-cl:

 

fireworks18.jpg

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vitaj:mf_rosetinted:...si ma predbehla...

 

tak urady sme zvladli...bola som dat robit malej pas, aby sme mohli vycestovat...a potom este vela inych institucii bolo v mojom zozname...vsetko uspesne zvladnute:thumb_yello:...

 

aj damska jazda bola - cajovy dejchanek...:naughty:...

 

aj marodika mam doma:thumbdown:...

 

jednoducho vsetko!

 

a vy ste co zhanali po meste?

 

Ahooj!

 

Tak aspoň, že se všechno zvládlo... nesnáším běhání po úřadech... ti parchanti mě vždycky přesvědčí, že ještě něco nemám, takže tam běhám znovu.... :sneaky2:

 

Rozmanitost! :-)

 

To, co včera.... hledali jsme po městě různé objekty... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

telepatia funguje...aspon nam bude veselo!...

 

 

 

dovolila som si taku malickost k tvojej 3700!:blush-anim-cl:

 

fireworks18.jpg

 

No právě :punk: Ladíme na stejné vlně :wink2:

 

Óóó, děkuji :blush-anim-cl::mf_rosetinted:!

Jeden z mých kamarádů si nechal ke svým 20. narozeninám uspořádat vlastní ohňostroj a jako doprovod k celému tomu byla jeho nejoblíbenější písnička - happy ending, krása, že? :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ahooj!

 

Tak aspoň, že se všechno zvládlo... nesnáším běhání po úřadech... ti parchanti mě vždycky přesvědčí, že ještě něco nemám, takže tam běhám znovu.... :sneaky2:

 

...ujovia a tety na uradoch maju skvely dar, vzdy sa im podari urobit z kazdeho blbecka!

 

 

To, co včera.... hledali jsme po městě různé objekty... :mf_rosetinted:

 

a boli nejake objekty zamerane:naughty:...znie to tajuplne...

Link to comment
Share on other sites

No právě :punk: Ladíme na stejné vlně :wink2:

 

Óóó, děkuji!

Jeden z mých kamarádů si nechal ke svým 20. narozeninám uspořádat vlastní ohňostroj a jako doprovod k celému tomu byla jeho nejoblíbenější písnička - happy ending, krása, že? :mf_rosetinted:

 

...myslim, ze mas velmi rozumneho kamarata!...takych by sa zislo viac...:wink2:...ja len dufam, ze napriek tomu, ze nas je tu z CZ&SK tak pomenej, okoliti ludkovia maju aspon predstavu kto je MIKA:punk:...

tito moji spoluobyvatelia ma moc o tom nepresviedcaju...:thumbdown:...zisla by sa OSVETA...skoda, ze nemame mestky rozhlas ako na dedine, dala by som ho pustat minimalne raz za den a cely album...to by bola krasa...prisla by si, vsak...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

...ujovia a tety na uradoch maju skvely dar, vzdy sa im podari urobit z kazdeho blbecka!

 

 

 

 

a boli nejake objekty zamerane:naughty:...znie to tajuplne...

 

Přesně tak!

Já je velmi ráda štěrkuju taky, takže oni jsou pak na mě víc nepříjemní... :glasses2:

 

Je! Je to tajuplné :) Jedná se o něco, o čem moc lidí neví a proto jim říkáme mudlové.... :naughty: Takže musíme být nenápadní.

Link to comment
Share on other sites

...myslim, ze mas velmi rozumneho kamarata!...takych by sa zislo viac...:wink2:...ja len dufam, ze napriek tomu, ze nas je tu z CZ&SK tak pomenej, okoliti ludkovia maju aspon predstavu kto je MIKA:punk:...

tito moji spoluobyvatelia ma moc o tom nepresviedcaju...:thumbdown:...zisla by sa OSVETA...skoda, ze nemame mestky rozhlas ako na dedine, dala by som ho pustat minimalne raz za den a cely album...to by bola krasa...prisla by si, vsak...:biggrin2:

 

Je, je to prostě... "kořeň"! :naughty:

 

Taky si myslím, že je třeba do toho vtáhnout víc lidí, ale na druhou stranu, zase ne úplně až tak moc, mánie by z toho zase být nemusela (-:

Link to comment
Share on other sites

Je! Je to tajuplné :) Jedná se o něco, o čem moc lidí neví a proto jim říkáme mudlové.... :naughty: Takže musíme být nenápadní.

 

MUDLOVE:shocked:...tak to som zvedava, co sa z nich vykluje...mozes poskytnut detaily:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Taky si myslím, že je třeba do toho vtáhnout víc lidí, ale na druhou stranu, zase ne úplně až tak moc, mánie by z toho zase být nemusela (-:

 

Barunka, posobi tu na teba nieco, co evokuje MANIU?...ja myslim, ze vsetci sme tu hodne nad vecou:biggrin2:...

potom vsak ta PRAHA a BRATISLAVA bude dlho iba nasim snom:lmfao:...

Link to comment
Share on other sites

MUDLOVE:shocked:...tak to som zvedava, co sa z nich vykluje...mozes poskytnut detaily:sneaky2:

Jde o to, že po celém světě jsou schované takové různé krabičky, které my hledáme a do deníčku, ve kterých jsou, se zapisujem s datem a časem nálezu... :thumb_yello:

Hledáme podle souřadnic :-)

Jsou nenápadné, i v PU máte jednu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, posobi tu na teba nieco, co evokuje MANIU?...ja myslim, ze vsetci sme tu hodne nad vecou:biggrin2:...

potom vsak ta PRAHA a BRATISLAVA bude dlho iba nasim snom:lmfao:...

To je pravda... (-:

I když musím říct, že někteří lidé z tohoto fanklubu mi jako maniaci přijdou a viděla jsem to naživo v Londýně... :fisch:

Ach, ještě že nám nikdo nerozumí :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Jde o to, že po celém světě jsou schované takové různé krabičky, které my hledáme a do deníčku, ve kterých jsou, se zapisujem s datem a časem nálezu... :thumb_yello:

Hledáme podle souřadnic :-)

Jsou nenápadné, i v PU máte jednu :wink2:

 

Barunka, tak to som uplne mimo...a vies, kde sa nachadza v PU...vidis, to mas dalsi dovod prist ma pozriet:naughty:...

 

dufam, ze to nie je nieco mysticke - mysteriozne - nadpozemske...z toho mam des...

Link to comment
Share on other sites

To je pravda... (-:

I když musím říct, že někteří lidé z tohoto fanklubu mi jako maniaci přijdou a viděla jsem to naživo v Londýně... :fisch:

Ach, ještě že nám nikdo nerozumí :mf_rosetinted:

 

mam pocit, ze ste troska nieco nacrtli aj s REBEKOU po tej party...vies jedna vec je pisat si tu a snit:blush-anim-cl: a druha vec je prejavovat sa ako clovek, ktory nepozna hranice...hadzat panvou na svoj objekt alebo nieco na ten styl...ved vies, reps. milujem ked MIKA povie "you know"

 

...a cim vas este tie nemenovane/nemenovani vytacali?...tu nam snad nikto nerozumie, v tom mas pravdu:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak to som uplne mimo...a vies, kde sa nachadza v PU...vidis, to mas dalsi dovod prist ma pozriet:naughty:...

 

dufam, ze to nie je nieco mysticke - mysteriozne - nadpozemske...z toho mam des...

 

Vím... (-: Ale nevím, co to tam je za ulici nebo tak, to bych musela zkoumat blíž...

Návštěva by byla i tak, rozhodně.. (-:

 

:naughty: Není... jen my máme tendenci to tak ze srandy říkat, protože lidi okolo naprosto netuší, co to děláme a je sranda to pozorovat :biggrin2:

Anebo narazíme na jednoho z naších řad a ten na nás taky kouká jakože "já taky hledám!" (-:

Link to comment
Share on other sites

mam pocit, ze ste troska nieco nacrtli aj s REBEKOU po tej party...vies jedna vec je pisat si tu a snit:blush-anim-cl: a druha vec je prejavovat sa ako clovek, ktory nepozna hranice...hadzat panvou na svoj objekt alebo nieco na ten styl...ved vies, reps. milujem ked MIKA povie "you know"

 

...a cim vas este tie nemenovane/nemenovani vytacali?...tu nam snad nikto nerozumie, v tom mas pravdu:naughty:

 

No právě.... ono se to tady moc neá popsat, blíž povím na srazu, ale co můžu říct, že mi přišlo třeba velmi mimo, když si kdosi jen tak zezadu přišel k Mikovi a šahal mu na vlasy... o_O

Vím, že to by rádo plno z nás :naughty:, ale tak snad trochu slušnosti :shocked: ..

Link to comment
Share on other sites

Vím... (-: Ale nevím, co to tam je za ulici nebo tak, to bych musela zkoumat blíž...

Návštěva by byla i tak, rozhodně.. (-:

 

prave dorabame zahradu, takze by sme si mohli spravit gril mikaparty...:punk:

 

:naughty: Není... jen my máme tendenci to tak ze srandy říkat, protože lidi okolo naprosto netuší, co to děláme a je sranda to pozorovat :biggrin2:

Anebo narazíme na jednoho z naších řad a ten na nás taky kouká jakože "já taky hledám!" (-:

zaujimave, a ako si sa ku tomu dostala:mf_rosetinted:...pripadne uz skumate dlho tieto objekty?...neviem, stale mam pocit ako ked som kedysi pozerala Akty X...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

No právě.... ono se to tady moc neá popsat, blíž povím na srazu, ale co můžu říct, že mi přišlo třeba velmi mimo, když si kdosi jen tak zezadu přišel k Mikovi a šahal mu na vlasy... o_O

Vím, že to by rádo plno z nás :naughty:, ale tak snad trochu slušnosti :shocked: ..

 

tak to si rada vypocujem:mf_rosetinted:...vidis, mne staci prezivat to vo vlastnom vnutornom mikasvete, max sa tu o tom pozhovarat s vami...niekoho obtazovat ci slovne alebo fyzicky - nic pre mna...sama som velmi citliva, ked sa ku mne priblizi niekto moc moc blizko...a to nie som celebrita:mf_rosetinted:...

MIKA raz kdesi povedal, ze je "human", tak asi zatial akceptuje taketo nalety...obdivujem ho:thumb_yello:...a nielen za to...

Link to comment
Share on other sites

a este jedna otazocka, ked uz sme pri tej after party...spominali ste, ze tam bola i jeho mamina a sestra...ja stale rozmyslam na koho sa tento mlady muz podoba:sneaky2:...videla som jeho sestru jasminu i mamu a nezdala sa mi tam zadna podobnost ani na jednu...neviem, ty to ako vnimas...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

prave dorabame zahradu, takze by sme si mohli spravit gril mikaparty...:punk:

 

 

zaujimave, a ako si sa ku tomu dostala:mf_rosetinted:...pripadne uz skumate dlho tieto objekty?...neviem, stale mam pocit ako ked som kedysi pozerala Akty X...:mf_rosetinted:

 

:punk: To by nebylo špatný! Akorát do Púchova mi cesta trvá, jak jsem teďka zjistila 4-5 hodin... :boxed:

 

Četla o tom článek... a pak když se to nějak rozšířilo po třídě, tak jsme se tomu začli všichni věnovat :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

tak to si rada vypocujem:mf_rosetinted:...vidis, mne staci prezivat to vo vlastnom vnutornom mikasvete, max sa tu o tom pozhovarat s vami...niekoho obtazovat ci slovne alebo fyzicky - nic pre mna...sama som velmi citliva, ked sa ku mne priblizi niekto moc moc blizko...a to nie som celebrita:mf_rosetinted:...

MIKA raz kdesi povedal, ze je "human", tak asi zatial akceptuje taketo nalety...obdivujem ho:thumb_yello:...a nielen za to...

 

No právě... a jaký to musí pak ještě být pro něj, no každopádně je na něm vidět, že on je prostě normální i teďka přes to všechno, za což ho zase hrozně respektuju... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

a este jedna otazocka, ked uz sme pri tej after party...spominali ste, ze tam bola i jeho mamina a sestra...ja stale rozmyslam na koho sa tento mlady muz podoba:sneaky2:...videla som jeho sestru jasminu i mamu a nezdala sa mi tam zadna podobnost ani na jednu...neviem, ty to ako vnimas...:wink2:

 

A byl tam i jeho táta, a není podobný ani na něj! :roftl: Ani na tu mamku, ani na sestru, nevím, mám pocit že oni si nejsou podobní vůbec ani jeden... (-:

 

Třeba je podobnej na babičku... :naughty:

 

V jednom rádiu řekl "I have my grandmother's Lebanese hips... omg, I can't believe I just said this on radio" :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy