Jump to content

Recommended Posts

:punk: To by nebylo špatný! Akorát do Púchova mi cesta trvá, jak jsem teďka zjistila 4-5 hodin... :boxed:

 

tych 173 km trva tak vela:shocked:...ten autobus ide 45 km rychlostou:shocked:...neskutocne!

 

Četla o tom článek... a pak když se to nějak rozšířilo po třídě, tak jsme se tomu začli všichni věnovat :biggrin2:

 

tak troska si ma upokojila, asi to bude studentska zaujmova aktivita, vsak...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No právě... a jaký to musí pak ještě být pro něj, no každopádně je na něm vidět, že on je prostě normální i teďka přes to všechno, za což ho zase hrozně respektuju... :thumb_yello:

 

:thumb_yello:...plne suhlasim...a drzim mu palceky, aby mu to vsetko vydrzalo co najdlhsie...nech sa neda zlakat realitou:biggrin2:...

Link to comment
Share on other sites

tych 173 km trva tak vela:shocked:...ten autobus ide 45 km rychlostou:shocked:...neskutocne!

 

 

 

tak troska si ma upokojila, asi to bude studentska zaujmova aktivita, vsak...:mf_rosetinted:

 

Že? ... No jo, hlavně není žádnej přímej spoj a musí se minimálně dvakrát přestupovat... :sneaky2:

 

 

Ani ne (-: Znám hodně dospělých co to dělá a vůbec už jen to, že tyhlety věci jsou i na antarktidě, ukazuje, že to nebude hra pro školáky :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...plne suhlasim...a drzim mu palceky, aby mu to vsetko vydrzalo co najdlhsie...nech sa neda zlakat realitou:biggrin2:...

Nesmí! (-:

Myslím, že on si sám docela i dobře uvědomuje, že jeho přístup k fanouškům, je jedna z důležitých součástí, proč ho tak obdivujeme... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, prave sme prekrocili 1800......zasa o krocik blizsie ku 2. casti...:fisch:

Áaaano... (-: Ještě asi těch 1000 postů a pak nám to nějaký strejda moderátor či teta moderátorová zavřou.. :(:naughty:

Link to comment
Share on other sites

A byl tam i jeho táta, a není podobný ani na něj! :roftl: Ani na tu mamku, ani na sestru, nevím, mám pocit že oni si nejsou podobní vůbec ani jeden... (-:

Třeba je podobnej na babičku... :naughty:

 

zaujimave, ten isty pocit som mala z fotiek...:mf_rosetinted:...mozno su vsetci pozbierani:roftl:...nevadi, v tomto pripade bol vzajomnou kombinaciou genov dosiahnuty skvely vysledok:wub2:...

 

V jednom rádiu řekl "I have my grandmother's Lebanese hips... omg, I can't believe I just said this on radio" :naughty:

zlaty...pre toto a mnoho dalsich si rada vypocujem jeho intervia...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Že? ... No jo, hlavně není žádnej přímej spoj a musí se minimálně dvakrát přestupovat... :sneaky2:

:thumbdown:

 

 

Ani ne (-: Znám hodně dospělých co to dělá a vůbec už jen to, že tyhlety věci jsou i na antarktidě, ukazuje, že to nebude hra pro školáky :biggrin2:

 

takze badatelia...vysvetlis mi to osobne...:biggrin2:...

 

a este ku tomuto (-:...vsimla som si, ze ty i REBEKA pisete casto tohto smajlika opacne...nie ste lavacky?...normalne som mala problem napisat ho v opacnom poradi...:mf_rosetinted:...alebo je to len zvyk?...

Link to comment
Share on other sites

Nesmí! (-:

Myslím, že on si sám docela i dobře uvědomuje, že jeho přístup k fanouškům, je jedna z důležitých součástí, proč ho tak obdivujeme... :mf_rosetinted:

neviem, mozno ho mam zidealizovaneho...ale mne pripada, ze hudba je jedine, preco a cim chce zit...ze pozemske veci sa ho nejako nedotykaju...samozrejme musi jest, pit, proste zit...ale zda sa mi, ze je od toho vsetkeho hodne oslobodeny...neviem, ci vies ako to myslim...a hodne mu to zavidim...tak uprimne, v kutiku duse...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

zaujimave, ten isty pocit som mala z fotiek...:mf_rosetinted:...mozno su vsetci pozbierani:roftl:...nevadi, v tomto pripade bol vzajomnou kombinaciou genov dosiahnuty skvely vysledok:wub2:...

 

 

zlaty...pre toto a mnoho alsich si rada vypocujem jeho intervia...:biggrin2:

 

Právě, mix Ameriky, Sýrie a Libanonu.. perfekt :mf_rosetinted:

 

Jj, já mám na youtube zkouknutý snad všechny, nebo aspoň teda většinu... :) Takže vždycky, když je nějaký nový, tak se raduju, z jeho interviews mám pocit, že se i něco dozvím a že ví o čem mluvím a nejsou to pořád jen dokola prázdné věty...

Link to comment
Share on other sites

:thumbdown:

 

 

 

 

takze badatelia...vysvetlis mi to osobne...:biggrin2:...

 

a este ku tomuto (-:...vsimla som si, ze ty i REBEKA pisete casto tohto smajlika opacne...nie ste lavacky?...normalne som mala problem napisat ho v opacnom poradi...:mf_rosetinted:...alebo je to len zvyk?...

 

:sneaky2: To mě teda vážně štve, co s tím.. -.-

 

Vysvětlím :wink2: ... Popřípadě vás donutím jít jich se mnou pár najít v Bratislavě... :lmfao: .. Ne, zas tak krutá nejsem :biggrin2:

 

Nejsem, jsem pravák, ale je to prostě zvyk, často ho píšu, když mám už moc smajlíků, přijde mi originální... (-:

Link to comment
Share on other sites

Právě, mix Ameriky, Sýrie a Libanonu.. perfekt :mf_rosetinted:

 

:blush-anim-cl:

 

 

Jj, já mám na youtube zkouknutý snad všechny, nebo aspoň teda většinu... :) Takže vždycky, když je nějaký nový, tak se raduju, z jeho interviews mám pocit, že se i něco dozvím a že ví o čem mluvím a nejsou to pořád jen dokola prázdné věty...

 

stacia dookola prazdne otazky typu:

 

why did you write Grace Kelly?

 

are you obsessed with Grace Kelly?:cool:

 

...aj ja sa snazim toho pozriet co najviac, niekedy si musim pomoct titulkami, ale kazdopadne si ich nenechavam ujst...a milujem tie je ho vsuvky, ktore tak velmi dodaju jeho odpovediam jemnost, krehkost, uprimnost a cistotu...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:sneaky2: To mě teda vážně štve, co s tím.. -.-

neboj, nieco vymyslime...od toho tu predsa sme...:wink2:

 

 

Nejsem, jsem pravák, ale je to prostě zvyk, často ho píšu, když mám už moc smajlíků, přijde mi originální... (-:

 

tak teda snaha uputat:biggrin2:...podarilo sa, ja som si to vsimla!

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl:

 

stacia dookola prazdne otazky typu:

 

why did you write Grace Kelly?

 

are you obsessed with Grace Kelly?:cool:

 

...aj ja sa snazim toho pozriet co najviac, niekedy si musim pomoct titulkami, ale kazdopadne si ich nenechavam ujst...a milujem tie je ho vsuvky, ktore tak velmi dodaju jeho odpovediam jemnost, krehkost, uprimnost a cistotu...:wink2:

To je pravda, ale i přesto mi přijde, že se ty odpovědi vždycky aspoň trochu snaží inovovat a baví mě to tak jako tak... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

neboj, nieco vymyslime...od toho tu predsa sme...:wink2:

 

 

 

 

tak teda snaha uputat:biggrin2:...podarilo sa, ja som si to vsimla!

 

To je pravda, my to vždycky nějak vymyslíme!

 

 

:naughty: Samozřejmě... o to já se snažím vždycky :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

...:shocked:...to som sa tu nejako udomacnila:blush-anim-cl:...:blush-anim-cl:

A je to jedině dobře!

 

Jestli to tady bude takhle pokračovat, tak to přejmenuju na Barunka & sunshine thread... :shocked:

 

Kde jsou pořád ostatní :blink:

Link to comment
Share on other sites

To je pravda, my to vždycky nějak vymyslíme!

 

 

:naughty: Samozřejmě... o to já se snažím vždycky :mf_rosetinted:

 

ked sme pri tom upozornovani na seba sa...vzdy sa dobre bavim so sestrou na vyroku jedneho clena z LUNETICu (neviem, ci ti to nieco hovori:biggrin2:)...jednoducho raz povedal hlasku typu...

 

"som rad stredobod pozornosti, ale zase ne az tak uplne na mne"...(za cestinu sa ospravedlnujem, ale fakt mi to pride vtipne)

 

tak a teraz bud mudry:shocked:...

Link to comment
Share on other sites

ked sme pri tom upozornovani na seba sa...vzdy sa dobre bavim so sestrou na vyroku jedneho clena z LUNETICu (neviem, ci ti to nieco hovori:biggrin2:)...jednoducho raz povedal hlasku typu...

 

"som rad stredobod pozornosti, ale zase ne az tak uplne na mne"...(za cestinu sa ospravedlnujem, ale fakt mi to pride vtipne)

 

tak a teraz bud mudry:shocked:...

Lunetici beztak dostávali to, co mají říct předem napsaný na papíře a ani tak nebyli schopni si to zapamatovat, lamy :lmfao:

 

Jsi moje mááma, moje máááma :roftl::fisch:

Link to comment
Share on other sites

A je to jedině dobře!

 

Jestli to tady bude takhle pokračovat, tak to přejmenuju na Barunka & sunshine thread... :shocked:

 

Kde jsou pořád ostatní :blink:

 

 

Barunka, vyzera to, ze nam prisla posila:naughty:...

 

REBEKA, pekny vecer a pozorne citanie...preskusame ta:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte grafomanky! (-:

Po dlhsom case som sa zase zapojila, a vidim, ze bude co citat. Takze hor sa do toho!

Ha,Rebeka! (zkouším znovu to, co zabralo v Londýně :lmfao: )

 

Vítej zase mezi nás! Budeš asi mít hodně práce... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vyzera to, ze nam prisla posila:naughty:...

 

REBEKA, pekny vecer a pozorne citanie...preskusame ta:wink2:

To je zase ta telepatie, jen co jsem takhle nepřímo pohrozila, už je tady! :das::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy