Jump to content

Recommended Posts

V celom hlavnom meste sa neda zohnat! Esteze brat manzela mojej sestry pracuje v jednych podivnych hudobninach, tak som si Rufusa nechala objednat, mal by dorazit do 2 tyzdnov.

 

Smajlika (-: pisem naopak asi preto, lebo hebrejcina sa pise zprava dolava.

 

BTW ten test mi poslal kolega, taky zaujimavy, a jemu zase vyslo, ze ma zensky mozog.

 

Ještě že tak, ty hudebniny v ČSR jsou fakt neznalci.... :glasses2:

 

To je logický!

 

:lmfao: Autor ten test zřejmě obrátil nebo kdoví :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

REBEKA, neviem, ci som pochopila...tou Slnecnicou myslis mna?...parkrat si ma tak oslovila:wink2:...chces vediet moj vysledok?...alebo aky dotaznik mas na mysli:mf_rosetinted:...

mne vyslo skore 115, takze MUZ:biggrin2:...

 

Jasně že myslela tebe, od koho jinýho? Ty máš nejlepší dotazníky :punk:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak dufam, ze navsteva Slovenska i party dopadli OK...

pocko bolo nadherne...

nas vyletik bol tiez uspesny...takze konecne doma, konecne RELAX...

 

a toto bol nas dnesny objekt

 

trencin.jpg

 

a stihla som i nakupy...s perfektnym ulovkom, ale to je prekvapko do BA...tak len dufam, ze sa bude pacit:blush-anim-cl:

 

dopadly OK :) Hemží se to tu již mírně přiopilými strýčky... :roftl: Což je mi docela nepříjemné, tak radši sedím tady u počítače... :-)

Ale zato jsem hezky najezená :roftl:

 

Teda tos toho našla... :thumb_yello:

Jsem zvědavá... :punk: už jen týden! Uvědomujete si to? Já ne!

Link to comment
Share on other sites

Jasně že myslela tebe, od koho jinýho? Ty máš nejlepší dotazníky

 

tak vidim, ze dnes som nejako intelektualne naladena:naughty:...asi mi pobyt na cerstvom vzduchu neprospieva...nepochopila som to...

no a vzhladom na to, ze moj dotaznik tu je asi jediny, tak zaroven ma asi vsetky naj:mf_rosetinted:...

Barunka, dakujem za usmernenie:wink2:

 

dopadly OK :) Hemží se to tu již mírně přiopilými strýčky... Což je mi docela nepříjemné, tak radši sedím tady u počítače... :-)

Ale zato jsem hezky najezená :roftl:

 

Teda tos toho našla...

Jsem zvědavá... už jen týden! Uvědomujete si to? Já ne!

 

uz som sa zlakla, ze ste tak rychlo skoncili...:shocked:...asi ostavate aj na noc, vsak...vidim, ze vecirek sa rozbieha...a ty si nejako spolocensky naladena...:biggrin2:...v podstate robis spolocnost aspon mne...

ja som uz zahajila romanticky vecer!...to mame taky ritual s michalkou, moze pozerat pri mne telku a ked zaspinka, prenesiem ju do postele...

 

no a mala by som si teda pre vas nieco pripravit...(-:

Link to comment
Share on other sites

tak vidim, ze dnes som nejako intelektualne naladena...asi mi pobyt na cerstvom vzduchu neprospieva...nepochopila som to...

no a vzhladom na to, ze moj dotaznik tu je asi jediny, tak zaroven ma asi vsetky naj:mf_rosetinted:...

Barunka, dakujem za usmernenie

 

 

 

uz som sa zlakla, ze ste tak rychlo skoncili...:shocked:...asi ostavate aj na noc, vsak...vidim, ze vecirek sa rozbieha...a ty si nejako spolocensky naladena......v podstate robis spolocnost aspon mne...

ja som uz zahajila romanticky vecer!...to mame taky ritual s michalkou, moze pozerat pri mne telku a ked zaspinka, prenesiem ju do postele...

 

no a mala by som si teda pre vas nieco pripravit...(-:

 

:naughty: Neprospívá? Snad naopak :mf_rosetinted: ...

No, já bych třeba dotazník nesestavila :P

Time for you to create another one. (-:

 

Ja? Spolecensky naladena? :naughty: nene... to já vždycky! ^^

Hezký rituál :thumb_yello: ...

 

Něco připravit? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Neprospívá? Snad naopak :mf_rosetinted: ...

asi fakt nie, ked nechapem to, co je napisane:biggrin2:...

 

No, já bych třeba dotazník nesestavila :P

Time for you to create another one. (-:

asi si to este neskusala:wink2:...mozes nas aj ty prekvapit...

to, pripravit znamena nejaky novy dotaznik:mf_rosetinted:...tak ako si navrhla...

 

 

a co dobre mate ako menu?...a je tam i ta tvoja slavna teta:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Jsem zvědavá... :punk: už jen týden! Uvědomujete si to? Já ne!

 

ja sa uz intenzivne pripravujem na skolenie:biggrin2:...vsetky potrebne podklady uz mam nachystane...takze, o 7 dni bude kick of meeting MFC CZ&SK...:fisch:

Link to comment
Share on other sites

asi fakt nie, ked nechapem to, co je napisane...

 

 

asi si to este neskusala:wink2:...mozes nas aj ty prekvapit...

to, pripravit znamena nejaky novy dotaznik:mf_rosetinted:...tak ako si navrhla...

 

 

a co dobre mate ako menu?...a je tam i ta tvoja slavna teta:sneaky2:

 

:naughty: Tak to jsi asi jediný človk, kterému to neprospívá....

 

Ok... nějaký zkusím.. ale nevím na co se zaměřit... (-:

 

 

Grilovali jsme... :wink2: Jídla bylo plno, ale snědla jsem toho moc naráz, teď vytrávilo po těch pár hodinách, ale večeře není... :shocked:

Zkusím něco najít...

 

Není, není, ta momentálně má asi něco jiného na práci... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ja sa uz intenzivne pripravujem na skolenie:biggrin2:...vsetky potrene podklady uz mam nachystane...takze, o 7 dni bude kick of meeting MFC CZ&SK...:fisch:

 

Podklady? :shocked: ... Já si nachystám pouze hlasivky... :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Ok... nějaký zkusím.. ale nevím na co se zaměřit... (-:

 

Barunka, takze k tej ode ti pripisujem aj dotaznik:naughty:...

 

 

Grilovali jsme... :wink2: Jídla bylo plno, ale snědla jsem toho moc naráz, teď vytrávilo po těch pár hodinách, ale večeře není... :shocked:

Zkusím něco najít...

 

nechali vas hladnych:shocked:...pridi, u mna sa nejake tie dobrotky vzdy najdu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, takze k tej ode ti pripisujem aj dotaznik:naughty:...

 

 

 

 

nechali vas hladnych:shocked:...pridi, u mna sa nejake tie dobrotky vzdy najdu:wink2:

 

Jasně, ... :mf_rosetinted: Bude, bude, všechno bude! :wink2:

 

 

No, on jaksi kromě mě hlad nikdo nemá... :naughty: A právě je tady hodně jídla takovýho toho slavnostního, ale žádná obyčejná večeře... no ale objevila jsem tu chlebíčky.. maňm... :-)

 

To neříkej, nebo tě přijedu jednoho dne vyjíst! :roftl:

Link to comment
Share on other sites

dufam, ze len na speakovanie...so spevom by som to v mojom pripade radsej neriskovala...:biggrin2:

:roftl: Jasně, že jen na spýkování, ... zpívat bych si taky netroufla... :naughty:

 

Stačí mi, že musím zpívat na Špilberku na muzejní noci :boxed::boxed: Tam bývá celé Brno... asi si na sebe dám nějakou masku :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Jasně, ... :mf_rosetinted: Bude, bude, všechno bude! :wink2:

 

ja si pockaaaaaaaaaam...casu mam habakuk!

 

 

No, on jaksi kromě mě hlad nikdo nemá... :naughty: A právě je tady hodně jídla takovýho toho slavnostního, ale žádná obyčejná večeře... no ale objevila jsem tu chlebíčky.. maňm... :-)

 

To neříkej, nebo tě přijedu jednoho dne vyjíst! :roftl:

 

a co by mohla byt obycajna vecera?...mate aj zakusky?:blush-anim-cl:...

 

tak s tym raz pocitam...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ja si pockaaaaaaaaaam...casu mam habakuk!

 

 

 

 

a co by mohla byt obycajna vecera?...mate aj zakusky?:blush-anim-cl:...

 

tak s tym raz pocitam...:wink2:

 

To jsem ráda.... :wink2:

 

Nevím.. cokoliv... chleba s máslem... :naughty:

 

Máme... jsem převětrníkovaná.... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Nevím.. cokoliv... chleba s máslem... :naughty:

a so solou:naughty:...ja prave veceram slane chipsy:biggrin2:...

 

make yourself...

 

dsc01689.jpg

 

 

Máme... jsem převětrníkovaná.... :mf_rosetinted:
...mnaaaaaaam, to znie lakavo...ja som radsej na take tie bezplnkove, kolieska zlepene dzemom:blush-anim-cl:...dala by som si...
Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

Tak to zas ne,.... zpívám tam nějakou divnou lidovku nebo co, vlastně ještě nevím, dozvěděla jsem se o tom včera...

 

Já před lidma neumím zpívat :boxed:

 

kedy to mate?...aby som ti vedela drzat palceky a vysielat pozitivne vlny:wink2:

Link to comment
Share on other sites

...mam tu rozpozerany nejaky film "a co ak je to pravda"...a totalny chaos...michalke sa nejako nechce spat...preziva tu romantiku az moc...btw, uz len cakam, kedy zacne v skolke vysvetlovat, ze aj chlapec moze mat rad chlapca a dievca zasa dievca...videla mi tu zopar fotiek z fora :blush-anim-cl: a tak som jej musela vysvetlit, ze je to normalne a bezne...teraz su kenovia "partaci" a barbieny "partacky"...komedia...nech si zvyka, bude sa aspon vediet orientovat a zaradit...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

a so solou...ja prave veceram slane chipsy...

 

make yourself...

 

dsc01689.jpg

 

 

...mnaaaaaaam, to znie lakavo...ja som radsej na take tie bezplnkove, kolieska zlepene dzemom:blush-anim-cl:...dala by som si...

 

Večeříš chipsy :shocked: Já bych neprošla další den dveřma.... :boxed:

*závidííím* :fisch:

 

Ale to si nechám líbit... :wink2:

 

Linecké cukroví? Maňm! :-)

 

 

kedy to mate?...aby som ti vedela drzat palceky a vysielat pozitivne vlny

 

24.5. už za dva týdny... *bojím bojím*

Link to comment
Share on other sites

...mam tu rozpozerany nejaky film "a co ak je to pravda"...a totalny chaos...michalke sa nejako nechce spat...preziva tu romantiku az moc...btw, uz len cakam, kedy zacne v skolke vysvetlovat, ze aj chlapec moze mat rad chlapca a dievca zasa dievca...videla mi tu zopar fotiek z fora :blush-anim-cl: a tak som jej musela vysvetlit, ze je to normalne a bezne...teraz su kenovia "partaci" a barbieny "partacky"...komedia...nech si zvyka, bude sa aspon vediet orientovat a zaradit...:mf_rosetinted:

 

Ajéje... to je obtíž, když se o tom dítě rozpovídá ve školce a druhým rodičům se to nelíbí....

Ale aspoň ví, že i to je na světě bežný... však ona si to dřív či později přebere :) ..

A je to dobrej film?

Link to comment
Share on other sites

Večeříš chipsy :shocked: Já bych neprošla další den dveřma.... :boxed:*závidííím* :fisch:

 

a momentalne rusku zmrzlinu:blush-anim-cl:...kombinacia mozno znie divoko, ale po zmrzline mi dobre travi...:biggrin2:...

 

 

Linecké cukroví? Maňm! :-)

...bingo!

 

24.5. už za dva týdny... *bojím bojím*

 

budem vysielat:punk:

Link to comment
Share on other sites

a momentalne rusku zmrzlinu:blush-anim-cl:...kombinacia mozno znie divoko, ale po zmrzline mi dobre travi...:biggrin2:...

 

 

 

...bingo!

 

 

 

budem vysielat:punk:

 

Maňm zmrzlina! Děvče, závidím ti ještě víc :blink:

 

Děkuju moc! :punk:

Akorát začínám přemýšlet, že bych se ulila :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ajéje... to je obtíž, když se o tom dítě rozpovídá ve školce a druhým rodičům se to nelíbí....

Ale aspoň ví, že i to je na světě bežný... však ona si to dřív či později přebere :) ..

 

myslim, ze to je to najmenej, co mozem pre nu urobit...vies, vzhladom na to, ze vacsinou je jediny clovek, s ktorym si mozem slovne podebatit, tak riesime niekedy - ked sa necham uniest naozaj sofistikovane temy...potom pristanem, uvedomim si, ze ma 5 rokov a radsej ju idem ucit zaviazat si snurky...trias jura a krieda pockaju...:biggrin2:

 

 

A je to dobrej film?

prave skoncil happy endingom...som v stadiu, ze uvitam cokolvek okrem bridget...ta nam bezi namiesto rozpravok cely den...max striedam 1 a 2 cast...

 

ona mala havariu a upadla do komy, stala sa duchom...a on vdovec...a prenajal si jej byt...kedze ona nevedela, ze je skoro mrtva, ako duch sa vratila do svojho bytu...zapletka - zamilovanie...a samozrejme zachranil ju...:mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy