Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasla som to cirou nahodou, na Wikipedii niekde, ani som to nehladala.

Mam tu fotecku dokonca ulozenu v pocitaci, a teraz vidim, ze som si to ukladala 15. septembera 2007. Hm.

Raz som ju skoro postla, ale Diana (moderatorka) mi to zakazala, ale teraz mam na haku.

 

Ja som vlastne, ci uz nazivo alebo na fotke, videla vsetkych clenov jeho rodiny okrem mladsieho brata menom Fortune. To jest rodicov, sestry Yasmine, Paloma a mladsia Allegra Zuleika. Nemate niekto nahodou fotku toho brata? Celkom som na neho teraz zvedava.

 

Diana? Tu ani neznám... o.o

 

Tak to já viděla Yasmine, a ještě jednu jeho sestru, ale nevím kterou z nich.... taky by mě zajímalo, jak vypadá ten jeho bratr... zřejmě taky fešák jako zbytek rodiny :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Teda, jak už řekla Rebeka, tenhle je těžší (-:

 

Naj film: Nemám konkrétní oblíbený...

 

Naj kniha: Kmotr

 

Naj den: Saturday night fever! To je zároveň i odpovědí i na následující otázku... :wink2:

 

Naj cast dna: ... :)

 

Splneny sen: Umím dobře anglicky :naughty:

 

Nesplneny sen: těch je.... můžu jmenovat třeba "mít lepší postavu" :P

 

Co ta uputa ako prve na cloveku (fyzicky/povahovo): obličej/ zajímá mě to, co mi říká

 

Co rad davas: chci, aby se se mnou lidi cítili tak, že mi můžouvěřit a že jsou se mnou rádi. Inu, pocit bezpečí? :roftl:

 

Co rad dostavas: Já? Všechno pozitivní... *egoista*

 

Co znamena pre teba LASKA: Trápení

 

Co znamena pre teba SEX: To se ještě uvidí.

 

Mas nejaku butlavu vrbu: Mých několik dobrých kamarádek...

 

Barunka, :thumb_yello:...tak nabuduce pripravim nieco dalsie...

som rada, ze ste sa zapojili...aspon vieme o sebe opat kusok viac...

Link to comment
Share on other sites

Taky přeju hezký večer! :-)

Ano ano, už jsem doma... (-:

Poslední chvíle svobody, než se zase jde do školy.... :thumbdown:

 

ani mi nehovor, po 4 dna volna nastane kruta realita...zajtra to bude naozaj tazke...hlaven nech to rychlo uteka:punk:

Link to comment
Share on other sites

som netusila, ze to tu tak sleduju?...este mame celkom vyhru s nasou slovencino - cestinou...

 

 

 

Fortune, to mi znie take zenske meno...poznam jednu Fortune z etiopie, asi preto...ja som mala cest vidiet na fotkach okrem MIKU, len jasminu, maminu a teraz uz aj otca...a ostatne sestry su ake?...vsetci su taki chuducki ako MIKA? alebo niekto je i v norme?...

tym som chcela povedat, ze som ho ani ja nevidela...no a na nete neviem, asi by to chcelo hlbkove prehliadnutie...

 

btw, nehra mi youtube:thumbdown:

 

No právě, aneb jak už tu bylo řečeno, ještě že nám tu vládne taková anarchie... :wink2:

 

Nejede ti youtube? Jakto? :boxed:

 

Zajímavé je, že na to, že maminka je docela silnější, děti jsou hubený.... ale jeho další sestra je taky hubená.

Link to comment
Share on other sites

ani mi nehovor, po 4 dna volna nastane kruta realita...zajtra to bude naozaj tazke...hlaven nech to rychlo uteka:punk:

4 dny volna.. to se někdo má... já volno v pátek neměla... :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

REBEKA, zaujimave...celkom sme sa trafili, teda az na tie okovy:biggrin2:...

 

a stretavat by sme sa mali asi na obed:wink2:...i ked pre mna nie je problem ani vecer, ale to som zvycajne uz hodne zasnena...:mf_rosetinted:

Všichni se setkáme na oběd, večer tě, sunshine, uložíme a začneme s Rebekou noční jízdu.... :roftl:

 

Tak ne, no (-:

Link to comment
Share on other sites

 

Nejede ti youtube? Jakto? :boxed:

 

Zajímavé je, že na to, že maminka je docela silnější, děti jsou hubený.... ale jeho další sestra je taky hubená.

 

chce to odomna nainstalovat novu verziu adobe, lenze problem je v tom, ze na pracovnom notebooku mam uzamknute administratorske prava...no a moj sa mi nechce spustat...tak som si pustila aspon koncert z dvd...

Link to comment
Share on other sites

Všichni se setkáme na oběd, večer tě, sunshine, uložíme a začneme s Rebekou noční jízdu.... :roftl:

 

Tak ne, no (-:

 

tak kocky, ja mozem tahat hodne dlho...a rano vam nachystam ranajky...

 

co mate rady?

 

...Bohyna v domacnosti sa vo mne nezapre:biggrin2:...

Link to comment
Share on other sites

chce to odomna nainstalovat novu verziu adobe, lenze problem je v tom, ze na pracovnom notebooku mam uzamknute administratorske prava...no a moj sa mi nechce spustat...tak som si pustila aspon koncert z dvd...

 

Aha... nezávidím :boxed: Já už si svůj život bez youtube nedokážu představit... :shocked:

Link to comment
Share on other sites

vidis, to som si neuvedomila, ze vy deti skolou povinne sa trapite...:biggrin2:...no menila by som pocas letnych prazdnin, co ty na to?

Naše škola byla jedna ze dvou ve městě, který volno neměly. Ředitel je debil.

 

Léto bych ale neměnila, to je pravda :punk: ...

Link to comment
Share on other sites

tak kocky, ja mozem tahat hodne dlho...a rano vam nachystam ranajky...

 

co mate rady?

 

...Bohyna v domacnosti sa vo mne nezapre:biggrin2:...

 

 

Vážně? A pak vstávat brzo? Neuvěřitelné! To je pro mě největší utrpení.

 

Já jsem na typický chleba s medem, či marmeládou nebo prostě čímkoliv... ;)

 

o.O Já zase domácí práce nesnáším :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka,

 

ty si uz zdolala 3800...:shocked:...blahozelam...

 

a pozor, aby si nam neuletela:wink2:

 

balon.jpg

Jé, děkuju :-)

K této příležitosti jsem se podívala na své momentální umístění - #101! :punk:

 

Ty už taky brzo budeš mít 500... :shocked:

 

Jak uletěla... vy si vážně myslíte, že se mě jednou zbavíte nebo co :cool::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Vážně? A pak vstávat brzo? Neuvěřitelné! To je pro mě největší utrpení.

 

Já jsem na typický chleba s medem, či marmeládou nebo prostě čímkoliv... ;)

 

o.O Já zase domácí práce nesnáším :naughty:

 

Barunka, vraj s vekom sa znizuje potreba spanku...tak uvidis, aj pre teba to bude moznost samozrejmost...

 

no a niekto sa o vas predsa musi postarat:wink2:

 

 

takze zacneme sladkym, super, to milujem...a moze byt caj, alebo kakao, alebo dzus?...

 

domace prace su moja uchylka, spec upratovanie...kazdy mame nieco...ja zasa nie som na outdoorove pouzitie - vonku som stratena...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Jé, děkuju :-)

K této příležitosti jsem se podívala na své momentální umístění - #101! :punk:

 

vidim, ze na sebe intenzivne pracujes:wink2:...o chvilocku ti pribuden dalsi splneny sen - snicek...dostanes sa do 100-ky!

 

 

Jak uletěla... vy si vážně myslíte, že se mě jednou zbavíte nebo co :cool:

 

ANO a tvrdo na tom pracujem:cool::naughty::cool::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vraj s vekom sa znizuje potreba spanku...tak uvidis, aj pre teba to bude moznost samozrejmost...

 

no a niekto sa o vas predsa musi postarat:wink2:

 

 

takze zacneme sladkym, super, to milujem...a moze byt caj, alebo kakao, alebo dzus?...

 

domace prace su moja uchylka, spec upratovanie...kazdy mame nieco...ja zasa nie som na outdoorove pouzitie - vonku som stratena...:biggrin2:

 

 

No nevím nevím... já jako malá spala hrozně málo a čím jsem starší, tím víc bych spala :biggrin2: ...

 

Cokoliv :mf_rosetinted: Asi kakao, ale ostatní beru taky... :wink2: Čaj (zvláště v jedné brněnské čajovně, maňm! :) )

 

:naughty: Tak ale to se celkem hodí... lepší se postarat o domov...

Link to comment
Share on other sites

to s tym vzdelavanim...mladost mame len jednu:roftl:...

 

to mnozne cislo som tam dala zamerne...citim sa min o 10 rokov dole...:naughty:

To mu už řekl můj táta, že se učíme kraviny a on mu oponoval tím, že to je přece "všeobecný přehled" ..

 

(Jasně, tak třeba taková radikálová substituce naprosto patří k všeobecnému přehledu. Vsadím se, že zastavit 50 lidí na ulici, ani jeden mi neřekne, co to je.)

 

Ty jseš mladá i se svým reálným věkem :shocked:

Link to comment
Share on other sites

(Jasně, tak třeba taková radikálová substituce naprosto patří k všeobecnému přehledu. Vsadím se, že zastavit 50 lidí na ulici, ani jeden mi neřekne, co to je.)

 

bacha, polymery su moja specializacia...specialne makromolekulova chemia:wink2:...takze tych 49 zvysnych by to asi nevedelo...

 

Ty jseš mladá i se svým reálným věkem :shocked:

 

dakujem, len dufam, ze budem starnut s eleganciou a nie ako nasa kamaratka helenka, ktorej v 50-tke narastli prsia:roftl:...

 

do 33 mam motivaciu priznak vek, vtedy mi totiz pridaju dalsich 5 dni dovolenky...huraaaaaaaaaa...

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze na sebe intenzivne pracujes:wink2:...o chvilocku ti pribuden dalsi splneny sen - snicek...dostanes sa do 100-ky!

 

 

 

 

ANO a tvrdo na tom pracujem

 

Aaano :punk: Musím mít ale asi cca. ještě o 90 příspěvků víc, abych tam byla...

 

Smůla... :sneaky2: Z mého fóra mě nevyhodíš :cool::sneaky2:

 

:hunter:

Link to comment
Share on other sites

Smůla... :sneaky2: Z mého fóra mě nevyhodíš :cool::sneaky2:

 

:hunter:

 

pocujem tu nejakeho maleho egoistika alebo sa mi to len zda:wink2:...

 

neboj, je tu miesta pre vsetkych...pozri, ja sem tiez chodim ako domov a vzdy sa neskutocne tesim...tesim sa na pohodicku a harmoniu, ktoru tu tak citit...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy