Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já jsem buďto slepá nebo blbá, ale já tam žádný stůl za Mikou nevidím, jenom vzadu obecenstvo, a to nerozliším.... asi jsem mimo :shocked::)

 

Barunka, to video je velmi slabej kvality, tazko sa to rozoznava...ale su to oni...akmas dvd-cko, tak si pozri ten klip tam...to je ciste...

 

sedia v ramci obecenstva, ked mas MIKU tvarou pred sebou, tak su vzadu za nim po pravej strane...napr. 51-56 sekunda...jasminu pekne beru cca 2:01 min...mozno bluznim ja, ani by som sa nedivila, lebo nic nevidim, ale skus...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, to video je velmi slabej kvality, tazko sa to rozoznava...ale su to oni...akmas dvd-cko, tak si pozri ten klip tam...to je ciste...

 

sedia v ramci obecenstva, ked mas MIKU tvarou pred sebou, tak su vzadu za nim po pravej strane...napr. 51-56 sekunda...jasminu pekne beru cca 2:01 min...mozno bluznim ja, ani by som sa nedivila, lebo nic nevidim, ale skus...

Podívám se na to.... :wink2:

Tady fakt nic není vidět...

 

Ach, Mikova vystoupení v Holandsku, to je vždycky klasika .... Viz Ain't Got Life :naughty:

 

Kde jsou ty časy, kde se o jen o tom videu napsaly celé thready o_O

Link to comment
Share on other sites

Podívám se na to.... :wink2:

Tady fakt nic není vidět...

 

Ach, Mikova vystoupení v Holandsku, to je vždycky klasika .... Viz Ain't Got Life :naughty:

 

Kde jsou ty časy, kde se o jen o tom videu napsaly celé thready o_O

 

:shocked::shocked::shocked:...tak to si zo mna robite srandu...co som od macochy?...v zivote som to nevidela...krasa...krasa...krasa...takto si predstavujem umenie...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::shocked::shocked:...tak to si zo mna robite srandu...co som od macochy?...v zivote som to nevidela...krasa...krasa...krasa...takto si predstavujem umenie...:wub2:

Počkej, tys to jako viděla teďka poprvé to vystoupení?? :shocked:

 

ÁÁÁÁ! :cool:

 

Tak to nám musíš přispět do věčného sporu MFC. V části, kde zpívá, "Ain't got no love, ain't got no XYZ" ... co rozumíš na místě toho XYZ? :wink2:

 

 

On zvládne vážně všechno :-)

Link to comment
Share on other sites

:wub2: .. Tak to je ovšem kvalitní večer!

 

Já mám zase večer se swingem. :roftl:

 

swing, moze byt...

 

Počkej, tys to jako viděla teďka poprvé to vystoupení?? :shocked:

 

ÁÁÁÁ! :cool:

 

Tak to nám musíš přispět do věčného sporu MFC. V části, kde zpívá, "Ain't got no love, ain't got no XYZ" ... co rozumíš na místě toho XYZ? :wink2:

 

 

On zvládne vážně všechno :-)

 

ano:blush-anim-cl:...mam pocit, ze som ochudobnena asi este o vela inych skvostov, o ktorych vsak ani netusim...

 

tak to ma zaujalo na prve pocutie, ale mozno to len tak znie...:chkn:...a ostatni poculi co?

Link to comment
Share on other sites

swing, moze byt...

 

 

 

ano:blush-anim-cl:...mam pocit, ze som ochudobnena asi este o vela inych skvostov, o ktorych vsak ani netusim...

 

tak to ma zaujalo na prve pocutie, ale mozno to len tak znie...:chkn:...a ostatni poculi co?

 

Já jsem tzv. HH. (hudební hybrid.)

 

Postupně na ně časem přijdem... .wink2:

 

!!!! :naughty::thumb_yello: A to je to, co slyšela naprostá většina a vedly se o tom diskuze.... v originále písničky je totiž "ticket" ale to určitě neříká. Právě proto celé MFC uvažovalo o tom, jestli nám tím chce něco naznačit :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Já jsem tzv. HH. (hudební hybrid.)

 

Postupně na ně časem přijdem... .wink2:

 

!!!! :naughty::thumb_yello: A to je to, co slyšela naprostá většina a vedly se o tom diskuze.... v originále písničky je totiž "ticket" ale to určitě neříká. Právě proto celé MFC uvažovalo o tom, jestli nám tím chce něco naznačit :naughty:

 

a ja som takzvany HA - hudobny antitalent...:biggrin2:

 

suhlasim, je tam naznak naznaku...ticket to rozhodne nebol...

 

no a aj toto som nasla az teraz:shocked:

 

 

ako by si ty povedala, asi som lama...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

a ja som takzvany HA - hudobny antitalent...:biggrin2:

 

suhlasim, je tam naznak naznaku...ticket to rozhodne nebol...

 

no a aj toto som nasla az teraz:shocked:

 

 

ako by si ty povedala, asi som lama...:mf_rosetinted:

:naughty: Ale HA s velmi vytříbeným HV! (Hudební vkus )

 

Jsem ráda, že tu máme další zastánkyni všeobecné teorie... (-:

 

Ještě neviděla? :-) To vystupoval na Brit Awards, kde se stal objevem roku :punk:

 

(Jsem zlá, ale Beth Ditto mu to kazí o.O )

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Ale HA s velmi vytříbeným HV! (Hudební vkus )

 

Jsem ráda, že tu máme další zastánkyni všeobecné teorie... (-:

 

Ještě neviděla? :-) To vystupoval na Brit Awards, kde se stal objevem roku :punk:

 

(Jsem zlá, ale Beth Ditto mu to kazí o.O )

 

vseobecna teria to je moje...pripajam sa...:wink2:

 

Barunka, na dnes to balim, trapim net i seba...idem sa vyspinkat...idem rozjimat...

 

a neponocuj dlho, aby si bola rano cerstva...plna zivota...:wink2:

 

pa...

Link to comment
Share on other sites

vseobecna teria to je moje...pripajam sa...:wink2:

 

Barunka, na dnes to balim, trapim net i seba...idem sa vyspinkat...idem rozjimat...

 

a neponocuj dlho, aby si bola rano cerstva...plna zivota...:wink2:

 

pa...

Dobrou noc! :)

Link to comment
Share on other sites

yeah my friend told me about that bridge, too :biggrin2:

that's the second thing in our list :P

Good, good :naughty:

 

But there are like hundreds of things (-: You'll see (-;

Link to comment
Share on other sites

Ahój!

 

Koukám, že zase je na co se dívat... :)

 

Kdopak je tentokrát ten druhej?

 

 

Ahoj Barunka, drzim ti miesto:wink2:

 

to pozeras, vsak...super fotka...perfektne zachyteny pocit stastia...u obidvoch:blush-anim-cl:...

 

to je clen z nejakej rozpadnutej chlapcenskej skupiny...zabudla som jeho meno...ale je gay, to viem urcite:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Barunka, drzim ti miesto:wink2:

 

to pozeras, vsak...super fotka...perfektne zachyteny pocit stastia...u obidvoch:blush-anim-cl:...

 

to je clen z nejakej rozpadnutej chlapcenskej skupiny...zabudla som jeho meno...ale je gay, to viem urcite:wink2:

Jé, to jsem ráda :wink2: ..

 

Mě to připomělo hnedka na první pohled tohohle http://en.wikipedia.org/wiki/Lance_Bass , dle popisu to sedí přesně :thumb_yello:

 

Vypadaj oba vážně spokojeně (-:

Link to comment
Share on other sites

a ako sa ma tvoj net?...dufam, ze sa nicim nenakazil:roftl:...

u mna je to dnes lepsie ako vcera, tak stahujem co sa da...

 

a momentalne idem na standing on the way of control...nechapem, vsetky jeho covers su lepsie ako originaly...

 

je bozsky, pre mna hlavne v tych vyskach:wub2:

Link to comment
Share on other sites

a ako sa ma tvoj net?...dufam, ze sa nicim nenakazil:roftl:...

u mna je to dnes lepsie ako vcera, tak stahujem co sa da...

 

a momentalne idem na standing on the way of control...nechapem, vsetky jeho covers su lepsie ako originaly...

 

je bozsky, pre mna hlavne v tych vyskach:wub2:

Tak kupodivu se ke mě infekce ještě nedostala... :wink2:

 

On je prostě Pan Zpěvák... (-:

 

Každý cover dotáhne k dokonalosti, buďto je stejně dobrej jako originální interpret, nebo ještě lepší...

 

Tak třeba everybody's talking... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

si trefna...je to on...takze sme ho odhalili:wink2:...

 

Máme ho :thumb_yello:

 

Barunka, toto si zachytila?

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?p=1454380#post1454380

 

spomina sa tam MIKOV myspace...dostanes sa tam?...bola si u neho niekedy?...je to odtial...

 

Zachytila, přečetla a odpověděla mu... (-: mám ho na myspace v přátelích... take vždycky vidím, když cokoliv napíše na profil...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy