Jump to content

Recommended Posts

Zachytila, přečetla a odpověděla mu... (-: mám ho na myspace v přátelích... take vždycky vidím, když cokoliv napíše na profil...

 

:shocked:...vidim, ze zasa nieco nove pre mna...a ako to funguje?...

 

btw, mas dobreho priatela:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

k tomu nemam co dodat...:blush-anim-cl:

 

s touto som uz stravila vela vecerov...ja si to tak davkujem pekne po kuskoch...a vychutnavam plnymi duskami...myslim, ze mi rozumies...:wub2:

Naprosto :):thumb_yello:

 

*poslouchá Missionary man*.... :glasses2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...vidim, ze zasa nieco nove pre mna...a ako to funguje?...

 

btw, mas dobreho priatela:wink2:

Jak to funguje... no.. založíš si profil na myspace... najdeš Mikův profil... dáš "add as a friend" a když on ti to odsouhlasí, jsi mezi jeho přáteli... :thumb_yello:

A pak vždycky, když se přihlásíš, tak vidíš co nového tvoji přátelé napsali, přidali... (-:

 

Pod svým jménem tady na MFC mám "MySpace", to je odkaz na můj profil, můžeš mrknout :)

Link to comment
Share on other sites

este som ju vsak nevidela ani nepocula akusticky z SLC...mam pocit, ze ste ju spominali...musela to byt krasa...

Nevím, jestli ji tam zpíval, ale v SLC každopádně zpíval akusticky, poprvé a naposledy (zatím?) Everybody's Talking... :wub2:

 

Lucky people :mf_rosetinted: ...

Link to comment
Share on other sites

Jak to funguje... no.. založíš si profil na myspace... najdeš Mikův profil... dáš "add as a friend" a když on ti to odsouhlasí, jsi mezi jeho přáteli... :thumb_yello:

A pak vždycky, když se přihlásíš, tak vidíš co nového tvoji přátelé napsali, přidali... (-:

 

Pod svým jménem tady na MFC mám "MySpace", to je odkaz na můj profil, můžeš mrknout :)

 

noooooo...profil som si uz zalozila...aj teba som si ulozila...moj profil je totozny s tym ako som tu...tak ma skus najst:wink2:...

ty mi musis umoznit pristup?...prisiel ti nejaky dotaz?

 

a MIKA ma aky profil?

Link to comment
Share on other sites

noooooo...profil som si uz zalozila...aj teba som si ulozila...moj profil je totozny s tym ako som tu...tak ma skus najst:wink2:...

ty mi musis umoznit pristup?...prisiel ti nejaky dotaz?

 

a MIKA ma aky profil?

melo by to byt http://www.myspace.com/mikamusic ale nejsem si jistá, počkej, pošlu odkaz kdyžtak za chvilku, jestli to bude jinak... :-)

 

A jj, všechno se to musí schvalovat... :P

Link to comment
Share on other sites

prislo ti nieco?...poslala som ti message:wink2:

 

tu tvoju som nejako omylom vymazala, resp. neprijala...:mf_rosetinted:

Já si myslím že jo, máš mě v přátelích... :wink2:

Už jsem ti šmejdila po profilu :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím že jo, máš mě v přátelích... :wink2:

Už jsem ti šmejdila po profilu :mf_rosetinted:

 

Barunka, ale v priateloch uz mam aj MIKU a nic som mu neposielala:shocked:...nechapem ak to funguje:shocked:...sprava z nazvom pokus ti prisla?...

 

je tam nieco take, ako zaslane poziadavky, to co znamena?

 

v profile zatial nic nemam...musim sa na to vklude pozriet...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ale v priateloch uz mam aj MIKU a nic som mu neposielala:shocked:...nechapem ak to funguje:shocked:...sprava z nazvom pokus ti prisla?...

 

je tam nieco take, ako zaslane poziadavky, to co znamena?

 

v profile zatial nic nemam...musim sa na to vklude pozriet...:wink2:

 

Možná, že má jako umělec nastavenou možnost, aby si ho mohl přidat kdo chce... :wink2: Nevím, systém přidávání jsem ještě nepochopila... on má asi automatický přidávání (-:

 

Přišla a dokonce jsem na ni odpověděla!

 

Zaslane pozadavky? No... Co přesně je to v angličtině?

 

Jj, take your time :wink2: ...

Člověk si na to musí přijít sám svým tempem (-:

Ale ráda poradím!

Link to comment
Share on other sites

Možná, že má jako umělec nastavenou možnost, aby si ho mohl přidat kdo chce... :wink2: Nevím, systém přidávání jsem ještě nepochopila... on má asi automatický přidávání (-:

 

Přišla a dokonce jsem na ni odpověděla!

 

Zaslane pozadavky? No... Co přesně je to v angličtině?

 

Jj, take your time :wink2: ...

Člověk si na to musí přijít sám svým tempem (-:

Ale ráda poradím!

 

vyzera to, ze fungujem...:wink2:...prisla mi tvoja spravicka...

 

sent requests - zaslane poziadavky...

 

no co sa tyka toho pridavania, aj teba som si tam dala este predtym, nez mi prisla ta prva sprava...tak neviem...

 

kazdopadne to musim nastudovat...

 

ale teraz je casu malicko, ved vies...

 

a to ma tu este aj nieco strasi...divne zvuky...ak sa neozvem zajtra, tak po mne patraj:wink2:...som tu uplne sama...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, dnes to tu bolo troska technicke...:mf_rosetinted:

 

dakujem za support:wink2:...

 

a ja utekam do postielky...hmmm...to znie dost smiesne, vzhladom na to, ze v nej som...tak utekam odlozit notebook a huraaaa do snov...tesim sa...

 

a nezabudni, zajtra uz mame stredu...:wink2:

 

4...:fisch:...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, dnes to tu bolo troska technicke...:mf_rosetinted:

 

dakujem za support...

 

a ja utekam do postielky...hmmm...to znie dost smiesne, vzhladom na to, ze v nej som...tak utekam odlozit notebook a huraaaa do snov...tesim sa...

 

a nezabudni, zajtra uz mame stredu...

 

4......

 

Nevadí, i tak to bylo příjemné.... :wink2:

 

Snad jsem aspoň trochu byla nápomocná... (-:

 

Počítač v posteli? Super! (-: Taky bych si nechala líbit, ale ten můj je trochu těžkej, takže na kolenách ho mít většinou nemůžu a u ležení se mi blbě píše....

 

Už jen 3 pracovní dny... aaaa :cool:!

vyzera to, ze fungujem...:wink2:...prisla mi tvoja spravicka...

 

sent requests - zaslane poziadavky...

 

no co sa tyka toho pridavania, aj teba som si tam dala este predtym, nez mi prisla ta prva sprava...tak neviem...

 

kazdopadne to musim nastudovat...

 

ale teraz je casu malicko, ved vies...

 

a to ma tu este aj nieco strasi...divne zvuky...ak sa neozvem zajtra, tak po mne patraj:wink2:...som tu uplne sama...

 

Úplně sama... kde máš zbytek :shocked:

V nejhorším se vydám na pátrání do PU... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Nevadí, i tak to bylo příjemné.... :wink2:

 

Snad jsem aspoň trochu byla nápomocná... (-:

 

Počítač v posteli? Super! (-: Taky bych si nechala líbit, ale ten můj je trochu těžkej, takže na kolenách ho mít většinou nemůžu a u ležení se mi blbě píše....

 

Už jen 3 pracovní dny... aaaa :cool:!

 

Barunka, to mas nejaku specialnu vyrobu pre posilovanie?...neboj, v posteli to nie je nic prijemne ani pre mna...neviem si najst polohu a nevidim na klavesy...ked si citam spatne svoje posty, tak su tam same preklepy:blush-anim-cl:...na domacom notebooku sa mi totiz zdaju pismenka na klavesnici hrozne tenke...

 

 

Úplně sama... kde máš zbytek :shocked:

V nejhorším se vydám na pátrání do PU... :cool:

uplne sama!...pridi, spravime si party...

polovicka je vo svete a michalka je chora, tak ju nedavam do skolky, ale je u nasich...takze vecer prichadzam domov do prazdneho domceka...:thumbdown:...

ale aspon v CZ&SK mozem podebatit:wink2:...vsak...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, to mas nejaku specialnu vyrobu pre posilovanie?...neboj, v posteli to nie je nic prijemne ani pre mna...neviem si najst polohu a nevidim na klavesy...ked si citam spatne svoje posty, tak su tam same preklepy...na domacom notebooku sa mi totiz zdaju pismenka na klavesnici hrozne tenke...

 

:naughty: Tak to se musím zeptat prodejce, třeba je to nějakej dopněk k total gymu... :shocked::biggrin2:

Taky v leže píšu samý překlepy.... proto s tím radši vždycky sedím (-:

 

uplne sama!...pridi, spravime si party...

polovicka je vo svete a michalka je chora, tak ju nedavam do skolky, ale je u nasich...takze vecer prichadzam domov do prazdneho domceka...

ale aspon v CZ&SK mozem podebatit:wink2:...vsak...

 

No nebýt školy, .... :das:

Ale bohužel tu ta škola je. :sneaky2:

Ovšem, už jen dva pracovní dny a jsme v Bratislavě! :punk:

 

Já nevím, ale občas mám soukromí ráda.. (-: I když je to málokdy, tady doma je někdo pořád... (-:

Link to comment
Share on other sites

31483_1.jpg

 

asi by ste si dali povedat, vsak...:wink2:...

 

tak pekne snivanie:biggrin2:

Ani mi to neukazuj.... právě se učím o parazitech včel :boxed::boxed::boxed:

 

Asi 20 stránek naučení biologie, což jsou jen samý kecy, který jsou mi nanic! Hurá!

Link to comment
Share on other sites

Barunka,

 

vidim, ze sme tu mali zasa nejaku navstevu:wink2:...a vidim, ze napreduje v cestine...teda aspon si myslim, ze ju ucis cestinu:wink2:...

 

pripravena do skoly?...dnes si mala zasa jednu z tych tem, pre ktore sa oplati zit:roftl:...vseobecny rozhlad musi byt...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

btw, dnes vysielam z kuchyne...ta postel nie je moc dobry napad...moje reakcie maju dost velky tanges delta:biggrin2:...toto je sice mtroska menej osobne, ale plni ucel...

 

hra mi Love of My Live...takze tiiiiiiiiiiiiisko...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka,

 

vidim, ze sme tu mali zasa nejaku navstevu:wink2:...a vidim, ze napreduje v cestine...teda aspon si myslim, ze ju ucis cestinu:wink2:...

 

pripravena do skoly?...dnes si mala zasa jednu z tych tem, pre ktore sa oplati zit:roftl:...vseobecny rozhlad musi byt...:naughty:

 

 

Neučím, ona vždycky jen vybere slova, který tady najde a skládá věty :biggrin2:

 

Myslím, že se ještě neznáte, inu, představuji ti Liz, můj doprovod v Londýně :-)

 

Ano samozrejme! ... Ne, totalne na uceni dneska kaslu, nechce se mi do toho ani trochu a jsem hrozně unavená...

 

Nesnáším biologii :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy