Jump to content

Recommended Posts

btw, dnes vysielam z kuchyne...ta postel nie je moc dobry napad...moje reakcie maju dost velky tanges delta:biggrin2:...toto je sice mtroska menej osobne, ale plni ucel...

 

hra mi Love of My Live...takze tiiiiiiiiiiiiisko...:wub2:

Tak to máš zase pohodový večer...! :wub2::thumb_yello:

 

V kuchyni je nebezpečí, že toho člověk moc sní :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neučím, ona vždycky jen vybere slova, který tady najde a skládá věty :biggrin2:

 

Myslím, že se ještě neznáte, inu, představuji ti Liz, můj doprovod v Londýně :-)

 

Ano samozrejme! ... Ne, totalne na uceni dneska kaslu, nechce se mi do toho ani trochu a jsem hrozně unavená...

 

Nesnáším biologii :sneaky2:

 

vidis, to je velmi zaujimavy pristup k vyucbe jazyka...to ma fakt nikdy nenapadlo:biggrin2:...mozem to vyskusat v praci...nahodnym vyberom poukladam anglicke slovicka a budem hviezda...vlastne da sa povedat, ze native speaker:roftl:...

 

Barunka, tak skola nie je moc dobra tema...

 

podme skusit, co mas rada...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak to máš zase pohodový večer...! :wub2::thumb_yello:

 

V kuchyni je nebezpečí, že toho člověk moc sní :naughty:

 

:shocked:...no, da sa povedat, ze ja si beriem rozne dobrotky vzdy zo sebou:blush-anim-cl:...takze asi to nebude miestnostou:mf_rosetinted:...

 

pohodovy, ano...playlist je plny skvelych skvostov...takze relaxujem...

Link to comment
Share on other sites

vidis, to je velmi zaujimavy pristup k vyucbe jazyka...to ma fakt nikdy nenapadlo:biggrin2:...mozem to vyskusat v praci...nahodnym vyberom poukladam anglicke slovicka a budem hviezda...vlastne da sa povedat, ze native speaker:roftl:...

 

Barunka, tak skola nie je moc dobra tema...

 

podme skusit, co mas rada...:wink2:

 

Jj, prostě stačí se vždycky jen tvářit že NAPROSTO přesně víš o co jde :roftl: ...

 

To není... :( Už jsem z té školy vážně zoufalá.... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Jj, prostě stačí se vždycky jen tvářit že NAPROSTO přesně víš o co jde :roftl: ...

 

To není... :( Už jsem z té školy vážně zoufalá.... :thumbdown:

 

...zajtra vyskusam a potom ti poviem, aky uspech a ohlas som zozala:naughty:...

 

je to fakt take zle:shocked:...da sa s tym nieco robit?

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...no, da sa povedat, ze ja si beriem rozne dobrotky vzdy zo sebou:blush-anim-cl:...takze asi to nebude miestnostou:mf_rosetinted:...

 

pohodovy, ano...playlist je plny skvelych skvostov...takze relaxujem...

Já u počítače mám vždycky taky na něco chuť, ale bohužel si to dovolit moc nemůžu... ach, nechceš vyměnit organismus? :biggrin2:

 

Takže je tam určitě i Mika... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Já u počítače mám vždycky taky na něco chuť, ale bohužel si to dovolit moc nemůžu... ach, nechceš vyměnit organismus? :biggrin2:

 

Takže je tam určitě i Mika... :mf_rosetinted:

 

Barunka, som kamoska, tak radsej nie...asi by to nebola vyhra...ono to len z dialky vyzera:biggrin2:...

 

ja mam len asi vacsi vydaj ako prijem...aj ked nechapem, kde...asi to bude tym, ze som velmi temperamentna - ale nie v tom pravom zmysle slova...ja jednoducho neobsedim a stale som v akcii:naughty:...

 

no a playslist je vlastne MIKAlist...az na par vynimiek, dnes som si tam dala trocha Pulpu, nejaky Suede a samozrejme Freddieho...takze pohodicka...:punk:

 

 

no a ako vidim, ku tebe sa hrnie mila spolocnost...:wub2:...tu by som urcite

menila...hned...

 

dusseldorflg4.jpg

Link to comment
Share on other sites

...zajtra vyskusam a potom ti poviem, aky uspech a ohlas som zozala:naughty:...

 

je to fakt take zle:shocked:...da sa s tym nieco robit?

 

Jj musíš :thumb_yello:

Nejlépe v nějakém "busy" threadu :naughty:

 

 

Nedá... přežít zbylý měsíc... :boxed::crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, som kamoska, tak radsej nie...asi by to nebola vyhra...ono to len z dialky vyzera:biggrin2:...

 

ja mam len asi vacsi vydaj ako prijem...aj ked nechapem, kde...asi to bude tym, ze som velmi temperamentna - ale nie v tom pravom zmysle slova...ja jednoducho neobsedim a stale som v akcii:naughty:...

 

no a playslist je vlastne MIKAlist...az na par vynimiek, dnes som si tam dala trocha Pulpu, nejaky Suede a samozrejme Freddieho...takze pohodicka...:punk:

 

 

no a ako vidim, ku tebe sa hrnie mila spolocnost.....tu by som urcite

menila...hned...

 

dusseldorflg4.jpg

 

I tak se máš... já se denně honím jako blbec a stejně to nepomáhá... :P

 

Tak to je záruka kvality! :punk: Já tady mám nějaký francouzský rádio, kde strašně často hrajou Miku, což se mi líbí, ... :cool: Teď teda hrajou Madonnu, což je taky fajn (-:

 

Už jdu ke dvěřím :naughty:

Link to comment
Share on other sites

inak vzdy, ked sa bavime o roznych interpetroch zabudnem spomenut tuto pesnicku...

 

milujem tu atmosku, ktora z nej sala:blush-anim-cl:...naspieval ju aj bono so spevackou z Cors, ale tato verzia je lepsia...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=V4vMAqt7KVQ

A původní originál je od Nancy Sinatra a ještě jakéhosi týpka.. (-:

Ale ta nová úprava je asi nejlepší ,kupodivu :)

Link to comment
Share on other sites

Jj musíš

Nejlépe v nějakém "busy" threadu :naughty:

 

mala by som nejaky vytvorit:roftl:...vsetci tu vyzera fakt busy, asi by si isli nohy potrhat...:naughty:

 

 

Nedá... přežít zbylý měsíc... :boxed::crybaby:
...Barunka, ber to tak, ze uz len mesiac...asi ti tu radim same nezmysly, ale zmenit sa to asi neda, tak uz len nejako preplavat...este 2 roky a budes moct ist na vysku a venovat sa tomu, co ti je blizke...to je uz o niecom inom uvidis...a zasa az tak daleko to nie je...

 

btw, dnes sme mali malu party, sestra spravila prvu skusku v tomto semestri...:wink2:...uz konci stvrty rocnik...a pomalicky odratava...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

I tak se máš... já se denně honím jako blbec a stejně to nepomáhá... :P

 

Barunka, este asi nie si v tom spravnom veku...ani ja som nemala vzdy 45 kg...:wink2:

 

Tak to je záruka kvality! :punk: Já tady mám nějaký francouzský rádio, kde strašně často hrajou Miku, což se mi líbí, ... :cool: Teď teda hrajou Madonnu, což je taky fajn (-:

 

Už jdu ke dvěřím :naughty:

 

je pravda, na nasich radiach ho hraju hodne malo...max happy ending...:mf_rosetinted:

 

dufam, ze ti zlepsi naladicku a rozozenie vsetky tie mracno navokol...

 

ozaj, vsimli ste si, ze vzdy nosi sede slipky:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Terou, myslela som si, ze ako dospela si uz na nas zabudla...:wink2:

 

tak, aka bola oslava?..

 

to né, myslím na vás každej den:) akorát teď vůbec nechodím na počítač, pořád jen hraju na klávesy:))

 

noo...vlastně jsem zadnou oslavu ani nemela. jen takovy rodinny posezeni, kdyz prijela babicka:) asi bych to ale měla napravit..:(

Link to comment
Share on other sites

mala by som nejaky vytvorit:roftl:...vsetci tu vyzera fakt busy, asi by si isli nohy potrhat...:naughty:

 

 

...Barunka, ber to tak, ze uz len mesiac...asi ti tu radim same nezmysly, ale zmenit sa to asi neda, tak uz len nejako preplavat...este 2 roky a budes moct ist na vysku a venovat sa tomu, co ti je blizke...to je uz o niecom inom uvidis...a zasa az tak daleko to nie je...

 

btw, dnes sme mali malu party, sestra spravila prvu skusku v tomto semestri...:wink2:...uz konci stvrty rocnik...a pomalicky odratava...:wink2:

 

:naughty: Aspoň by byla sranda! Můžeš to pojmenovat "The sunshine18 is learning english thread" :naughty:

 

Už se nemůžu dočkat... (-: Ale zase mě bude mrzet, že neuvidím denně lidi ze třídy.

 

Odpočítává? Jako dny do prázdnin? Tak to se jí nedivím (-:

Link to comment
Share on other sites

to né, myslím na vás každej den:) akorát teď vůbec nechodím na počítač, pořád jen hraju na klávesy:))

 

noo...vlastně jsem zadnou oslavu ani nemela. jen takovy rodinny posezeni, kdyz prijela babicka:) asi bych to ale měla napravit..:(

 

Terou, aj ja by som hrala na klavesy...ale to by mi radsej kupili asi dalsi pocitac:naughty:...

 

najvyssi cas to dobehnut...aj ked ani rodinne posedko nie je zle...my vacsinou oslavujeme v ramci rodiny...je nas bohate...a skoro same zeny - mama ma 4 sestry, takze si vies predstavit:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, este asi nie si v tom spravnom veku...ani ja som nemala vzdy 45 kg...

 

 

 

je pravda, na nasich radiach ho hraju hodne malo...max happy ending...:mf_rosetinted:

 

dufam, ze ti zlepsi naladicku a rozozenie vsetky tie mracno navokol...

 

ozaj, vsimli ste si, ze vzdy nosi sede slipky

 

Ty máš 45kg :shocked::shocked::shocked::shocked: Ježiš to sem snad dvakrát těžší než ty :roftl: Odhadem, naposledy jsem se vážila asi před 4 rokama.

 

A proto naše rádia vůbec neposlouchám! .. (-:

 

Na co se to zaměřuješ, děvče? :cool: Nevšimla tyjo (-:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Aspoň by byla sranda! Můžeš to pojmenovat "The sunshine18 is learning english thread" :naughty:

 

tak tato Barunka sa mi paci...:roftl:necham sa inspirovat...

 

Už se nemůžu dočkat... (-: Ale zase mě bude mrzet, že neuvidím denně lidi ze třídy.

 

Odpočítává? Jako dny do prázdnin? Tak to se jí nedivím (-:

 

no pridu novi znami...nove lasky...nove zazitky...a mozno i lepsie...:wink2:

 

ona odratava semestre...:biggrin2:...na zaciatku ich bolo 10, teraz jej ostavaju uz len 2:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

to né, myslím na vás každej den:) akorát teď vůbec nechodím na počítač, pořád jen hraju na klávesy:))

 

noo...vlastně jsem zadnou oslavu ani nemela. jen takovy rodinny posezeni, kdyz prijela babicka:) asi bych to ale měla napravit..:(

To bys měla! V nejhorším to oslavíme na druhým srazu velmi dodatečně... :punk:

Link to comment
Share on other sites

tak tato Barunka sa mi paci...:roftl:necham sa inspirovat...

 

 

 

no pridu novi znami...nove lasky...nove zazitky...a mozno i lepsie...:wink2:

 

ona odratava semestre...:biggrin2:...na zaciatku ich bolo 10, teraz jej ostavaju uz len 2:mf_rosetinted:

 

:punk: Povoláme ti tam i učitele :biggrin2: Britové rádi pomůžou...

 

 

Nojo... ale já s těmahle lidma jsem 6 let a čím víc s nima jsem, tím vc si nedokážu představit je nevídat, to by byla krize!

 

 

Ona snad chce jít pracovat? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Terou, aj ja by som hrala na klavesy...ale to by mi radsej kupili asi dalsi pocitac:naughty:...

 

najvyssi cas to dobehnut...aj ked ani rodinne posedko nie je zle...my vacsinou oslavujeme v ramci rodiny...je nas bohate...a skoro same zeny - mama ma 4 sestry, takze si vies predstavit:biggrin2:

 

to si dokážu dost dobře představit, v rodině nemáme skoro žádný chlapy, mám jen taťku a dva strejdy, to je tak vše:thumbdown:

 

To bys měla! V nejhorším to oslavíme na druhým srazu velmi dodatečně... :punk:

 

už se těším!:) ehm...asi si už tady oznámila, že na sraz nejdu, že?:/

Link to comment
Share on other sites

Ty máš 45kg :shocked::shocked:Ježiš to sem snad dvakrát těžší než ty :roftl: Odhadem, naposledy jsem se vážila asi před 4 rokama.

 

tak plus minus, podla toho kolko spim...:mf_rosetinted:...

 

 

Na co se to zaměřuješ, děvče? :cool: Nevšimla tyjo (-:

 

Barunka, to sa neda nevsimnut:blush-anim-cl:...ako som spominala, na nom ma hrozne fascinuju jeho nohy, nechapem, ale posobia zensky...vlastne nohy boli prve co som si na nom vsimla...paci sa mi jeho postava a vzdy mam pocit, ze mu tie nohavice spadnu...a raz som si uvedomila, ze mu vzdy vidiet iba sede slipky...ale neboj, nevsimam si to zo ziadneho bocnehu umyslu, moj nazor na tuto oblast poznas velmi dobre...jednoducho sa na neho divam cez symetriu...doma mam cistu vahu 100 kg:biggrin2:...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy