Jump to content

Recommended Posts

to si dokážu dost dobře představit, v rodině nemáme skoro žádný chlapy, mám jen taťku a dva strejdy, to je tak vše:thumbdown:

 

už se těším!:) ehm...asi si už tady oznámila, že na sraz nejdu, že?:/

 

my by sme aj nejakych mali, ale pravdupovediac nestoja za nic...neprehanam...:mf_rosetinted:

 

ano, Barunka spominala, ze sa ti to teraz neoplati...neboj vsetko zreferujeme...a v Brne sa pokracuje:punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

my by sme aj nejakych mali, ale pravdupovediac nestoja za nic...neprehanam...:mf_rosetinted:

 

ano, Barunka spominala, ze sa ti to teraz neoplati...neboj vsetko zreferujeme...a v Brne sa pokracuje:punk:

 

doufám, že se mi i vyfotíte!:)

Link to comment
Share on other sites

To si nenecháme ujít! I když já a Rebeka jsme nevyfotitelné osoby. Přesto to pro tebe uděláme!

 

To jste hodný!

 

tak to bude asi vacsi problem...je to totiz zraz kociek, ktore sa nerady fotia...tak neslubujem...:naughty:

 

:shocked:

 

Barunka, tak mam brat fotak:shocked:

 

Jasně, ber!:D

Link to comment
Share on other sites

tak plus minus, podla toho kolko spim.....

 

 

 

 

Barunka, to sa neda nevsimnut...ako som spominala, na nom ma hrozne fascinuju jeho nohy, nechapem, ale posobia zensky...vlastne nohy boli prve co som si na nom vsimla...paci sa mi jeho postava a vzdy mam pocit, ze mu tie nohavice spadnu...a raz som si uvedomila, ze mu vzdy vidiet iba sede slipky...ale neboj, nevsimam si to zo ziadneho bocnehu umyslu, moj nazor na tuto oblast poznas velmi dobre...jednoducho sa na neho divam cez symetriu...doma mam cistu vahu 100 kg...

 

:shocked: ... 45kg ... :shocked:

 

Jj chápu.... ale i přesto, nějakým zvláštním způsobem, se mi jeho postava líbí... :blush-anim-cl: A není jedinej, u kterýho se mi to líbí... :naughty:

Jasně, to chápu :wink2: ..

Pravda je, že když si to tak vybavuju, tak to má vždycky... ach, Love Today naživo, vždycky když se napůl svlíkne, to je v sále takovej rámus vždycky! :-D

Link to comment
Share on other sites

:shocked: ... 45kg ... :shocked:

 

Jj chápu.... ale i přesto, nějakým zvláštním způsobem, se mi jeho postava líbí... :blush-anim-cl: A není jedinej, u kterýho se mi to líbí... :naughty:

Jasně, to chápu :wink2: ..

Pravda je, že když si to tak vybavuju, tak to má vždycky... ach, Love Today naživo, vždycky když se napůl svlíkne, to je v sále takovej rámus vždycky! :-D

 

Mikova postava je dokonalá! Já jsem na hubeňoury!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

 

Jj chápu.... ale i přesto, nějakým zvláštním způsobem, se mi jeho postava líbí... :blush-anim-cl: A není jedinej, u kterýho se mi to líbí... :naughty:

Jasně, to chápu :wink2: ..

Pravda je, že když si to tak vybavuju, tak to má vždycky... ach, Love Today naživo, vždycky když se napůl svlíkne, to je v sále takovej rámus vždycky! :-D

 

Barunka, cislo klame...vyzeram normalne...asi mam lahke kosti:naughty:...

 

postavu ma bozsku, bez komentara :wub2:...a smiem sa pytat, u koho sati to este paci?...:wink2:

 

vie, co robi...a ide mu to:blush-anim-cl:...nehovoriac o vrteni zadockom...

Link to comment
Share on other sites

Ale i sebe, moje milá! To tě vyfotím já :sneaky2::wink2:

 

pozeram, ze este bude sranda...:biggrin2:...kto z koho...

 

takze noznice, papier,kladivo...

 

a potom dame nasu fotku na prvu stranu fora...jednoducho vystriedame MIKU:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, cislo klame...vyzeram normalne...asi mam lahke kosti:naughty:...

 

postavu ma bozsku, bez komentara ...a smiem sa pytat, u koho sati to este paci?...:wink2:

 

vie, co robi...a ide mu to...nehovoriac o vrteni zadockom...

 

No na fotkách vypadáš hubeně ale přitom ne vychrtle, 45kg by človk neřek... pod tím si představuju kost a kůže, takže to jsou asi ty kosti (-: :D

 

To jo... :wub2: Extáze to vidět naživo :biggrin2:

Však ty víš,... teda... nevíš... ale chápeš :roftl:

 

To jo! :cool:

Link to comment
Share on other sites

pozeram, ze este bude sranda...:biggrin2:...kto z koho...

 

takze noznice, papier,kladivo...

 

a potom dame nasu fotku na prvu stranu fora...jednoducho vystriedame MIKU:naughty:

Jasně! :biggrin2:

To by se asi Mika zděsil, kdyby to viděl. Jakože by to viděl, coby návštěvník fóra :naughty:

Link to comment
Share on other sites

To jo... :wub2: Extáze to vidět naživo :biggrin2:

Však ty víš,... teda... nevíš... ale chápeš :roftl:

 

To jo! :cool:

 

tak uz mi je to jasne...:wink2:

 

ja som raz chodila s jednym uplne rovnakym ako je MIKA - postava, vlasy, uces, vyska...bolo to v roku 1993!...a bol to moj jediny profesionalny sportovec - prekazkar - behal 100 m prekazky...zaujimave, spomenula som si na neho az pri MIKOVI, ked som videla dvd - pasaz dame edna...vyzeral totiz uplne rovnako...prijemne spomienky sa vracaju...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

tak uz mi je to jasne...:wink2:

 

ja som raz chodila s jednym uplne rovnakym ako je MIKA - postava, vlasy, uces, vyska...bolo to v roku 1993!...a bol to moj jediny profesionalny sportovec - prekazkar - behal 100 m prekazky...zaujimave, spomenula som si na neho az pri MIKOVI, ked som videla dvd - pasaz dame edna...vyzeral totiz uplne rovnako...prijemne spomienky sa vracaju...:mf_rosetinted:

 

:wink2: ... Ukázala bych fotku, ale radši ne, ve svém vlastním zájmu (-:

 

Ty máš na ty sportovce nějaké štěstí... :shocked: Mika je úplnej opak bych řekla :naughty: ...

To musel ale být fešák :cool::naughty:

Link to comment
Share on other sites

... Ukázala bych fotku, ale radši ne, ve svém vlastním zájmu (-:

 

Barunka, ak mas tak sem s nou...:wink2:

 

Ty máš na ty sportovce nějaké štěstí... :shocked: Mika je úplnej opak bych řekla ...

To musel ale být fešák :cool::naughty:

 

bol krasny...no to bolo vsetko...ved vies...to, ze bol uplny opak bol dovod, preco sa to velmi rychlo skoncilo:roftl:...

 

pockaj, asi sme sa nerozumeli...on iba vyzeral rovnako - typovo...a nevyzeral ako dame edna, ale ako MIKA, ked mal tie okuliare...:mf_rosetinted:Am I make sence?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ak mas tak sem s nou...:wink2:

 

 

 

bol krasny...no to bolo vsetko...ved vies...to, ze bol uplny opak bol dovod, preco sa to velmi rychlo skoncilo:roftl:...

 

Mám, ale opravdu to po mě momentálně radši nechtěj.... je to pro mé dobro :naughty: Vím, že je nepochopitelné, jaký důvod k tomu asi můžu mít,ale věř mi, že je dobrej! (-: Více info na http://www.sraz17majavbratislave.sk :wink2:

 

Tak to chápu... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ak mas tak sem s nou...:wink2:

 

 

 

bol krasny...no to bolo vsetko...ved vies...to, ze bol uplny opak bol dovod, preco sa to velmi rychlo skoncilo:roftl:...

 

pockaj, asi sme sa nerozumeli...on iba vyzeral rovnako - typovo...a nevyzeral ako dame edna, ale ako MIKA, ked mal tie okuliare...:mf_rosetinted:Am I make sence?:shocked:

Pochopila jsem! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy