Jump to content

Recommended Posts

Mam tu aj 2 kolegyne, 1 z nich, Magdalenka, vas pozdravuje, ze vas vsetky Mikove obdivovatelky lubi, alkohol robi divy..

 

To s tymi smradlavymi vlasmi bolo roztomile, no, aj trochu nechutne, ale hlavne roztomile..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozno len naozaj robite hluk:naughty:

 

citali citali...:wink2:

 

edit: asi si vytvorim neskutocne vela profilov a budem mu pisat za CZ a SK kolko tu ma vela fanusikov a nech konecne najde na mape aj nas...:punk:

:roftl: :roftl: :thumb_yello:

 

Já už mu to psala... ach.... nemyslím, že to zabralo...

 

ale moje zpráva byla vskutku originální. Neříkám že dobrá. Ale originální :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mam tu aj 2 kolegyne, 1 z nich, Magdalenka, vas pozdravuje, ze vas vsetky Mikove obdivovatelky lubi, alkohol robi divy..

 

To s tymi smradlavymi vlasmi bolo roztomile, no, aj trochu nechutne, ale hlavne roztomile..

 

no alkohol hlavne asi rozvezuje jazyk a v tomto pripade i prsty...:wink2:...

 

pozdrav svoje kamosky, tu sa stretavame same fajn kocky...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: :roftl: :thumb_yello:

 

Já už mu to psala... ach.... nemyslím, že to zabralo...

 

ale moje zpráva byla vskutku originální. Neříkám že dobrá. Ale originální :naughty:

 

Co si kde pisala? Na Myspace?

 

V com to bolo originalne? Co si mu pisala? Ze si sa ty zden nesprchovala, he?

Link to comment
Share on other sites

Mam tu aj 2 kolegyne, 1 z nich, Magdalenka, vas pozdravuje, ze vas vsetky Mikove obdivovatelky lubi, alkohol robi divy..

 

To s tymi smradlavymi vlasmi bolo roztomile, no, aj trochu nechutne, ale hlavne roztomile..

 

A Magdalenka zná Miku? (-: Asi spíš ne, co (-: Ale že taky pozdravujeme!!

Link to comment
Share on other sites

Co si kde pisala? Na Myspace?

 

V com to bolo originalne? Co si mu pisala? Ze si sa ty zden nesprchovala, he?

 

Jj, na MySpace, už vlastně ani nevím proč.

 

:roftl: No, to by bylo mimořádně zajímavé. "Hey Mika, guess what, I haven't took a shower since january, so do you wanna come to czech republic?"

Link to comment
Share on other sites

Jj, na MySpace, už vlastně ani nevím proč.

 

:roftl: No, to by bylo mimořádně zajímavé. "Hey Mika, guess what, I haven't took a shower since january, so do you wanna come to czech republic?"

 

Barunka, :shocked::shocked::shocked:...uz len napisane to evokuje hrozny odpor...brrrrrrrrrrrrr...ved on je taky zlatusik, neviem si a ani asi nechcem si ho predstavit, ked by si to precital...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

A Magdalenka zná Miku? (-: Asi spíš ne, co (-: Ale že taky pozdravujeme!!

 

Pozna, pozna.. Je jednou z obeti mojej vasnivej propagandy..

 

LICM ma v MP3, paci sa jej tam hlavne nejaka smutna pesnicka, akurat ze neviem ze ktora, no nevadi..

Link to comment
Share on other sites

Jj, na MySpace, už vlastně ani nevím proč.

 

:roftl: No, to by bylo mimořádně zajímavé. "Hey Mika, guess what, I haven't took a shower since january, so do you wanna come to czech republic?"

 

Ja byt Mikom tak uz letim, he.

Link to comment
Share on other sites

Barunka, :shocked::shocked::shocked:...uz len napisane to evokuje hrozny odpor...brrrrrrrrrrrrr...ved on je taky zlatusik, neviem si a ani asi nechcem si ho predstavit, ked by si to precital...:shocked:

 

No já myslím, že on se musel vypořádávat i s horšími věcmi :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pozna, pozna.. Je jednou z obeti mojej vasnivej propagandy..

 

LICM ma v MP3, paci sa jej tam hlavne nejaka smutna pesnicka, akurat ze neviem ze ktora, no nevadi..

Zřejmě Happy Ending, nebo Any Other World...

Link to comment
Share on other sites

kocky, posielam pozdravy zo slnecneho PU:mf_rosetinted:...

 

a prajem dobru chut k obedu...:wink2:

 

 

 

Barunka, rano bolo OK, asi mi uz stacia len 3 hodiny spanku:naughty:...stihla som vstat este pred budickom...

 

no a konecne som sa dnes objednala ku ocnej...aby som si mohla na vas lepsie posvietit:punk:...

 

dovi...dopo...dopisania:wink2:

Link to comment
Share on other sites

kocky, posielam pozdravy zo slnecneho PU:mf_rosetinted:...

 

a prajem dobru chut k obedu...

 

 

 

Barunka, rano bolo OK, asi mi uz stacia len 3 hodiny spanku...stihla som vstat este pred budickom...

 

no a konecne som sa dnes objednala ku ocnej...aby som si mohla na vas lepsie posvietit:punk:...

 

dovi...dopo...dopisania

 

3 hodiny spánku... já bych umřela vyčerpáním... :shocked: Obdiv o.O

 

Tak snad ti aspoň nějak poradí/pomůže... :punk:

 

no neviem:shocked:...kazdopadne mna by si na toto neulovila...ja nie som napoleon:wink2:

 

Ukaž jednu osobu, které by to imponovalo :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak snad ti aspoň nějak poradí/pomůže... :punk:

 

Barunka, tak dufam...:wink2:

 

Ukaž jednu osobu, které by to imponovalo :roftl:

 

nooooooooo...zopar postov hore sa jedna osobka hlasila:mf_rosetinted:...

 

inak prajem krasny vecer...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, mam pre teba darcek...ked som dnes prisla domov prave zapadalo slnko...tak som sa snzila odfotit ho, aby si sa mohla i ty pokochat, aky mam krasny vyhlad na cely PU...:blush-anim-cl:...

 

nie je to sice moc kvalitne, ale snad aspon trocha potesi...:wink2:

 

 

zmenenvekosp5150037ha4.jpg

 

 

zmenenvekosp5150038ip6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak dufam...:wink2:

 

 

 

nooooooooo...zopar postov hore sa jedna osobka hlasila:mf_rosetinted:...

 

inak prajem krasny vecer...:punk:

 

Snad :wink2:!!!

 

Pravda.... ale ta osoba to asi vážně nemyslela... :naughty:

 

Taky přeju hezký večer! Jaký byl dneska den? :-)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, mam pre teba darcek...ked som dnes prisla domov prave zapadalo slnko...tak som sa snzila odfotit ho, aby si sa mohla i ty pokochat, aky mam krasny vyhlad na cely PU...:blush-anim-cl:...

 

nie je to sice moc kvalitne, ale snad aspon trocha potesi...:wink2:

 

 

zmenenvekosp5150037ha4.jpg

 

 

zmenenvekosp5150038ip6.jpg

Jéé.... :thumb_yello:

 

Děkuju, ten západ (? asi :-) ) Slunce... krása... :thumb_yello: Aspoň se člověk na chvíli může odpoutat od starostí... :)

 

Výhled máš vskutku pěkný (-:

Link to comment
Share on other sites

 

Pravda.... ale ta osoba to asi vážně nemyslela... :naughty:

 

ja vim:naughty:...ale jednoducho som musela zaujat stanovisko, lebo mne sa neda v tejto oblasti srandovat...nepride mi totiz vtipne, ale pri predstaveni si danej veci mi je hodne zle:shocked:...ale to plati vseobecne, nie len na toto...a v podstate za to nemozem...je to tak!...to len do buducna...moje reakcie budu ne tieto nie moc prijemne veci asi vzdy rovnake...:wink2:

 

Taky přeju hezký večer! Jaký byl dneska den? :-)

dnesok?...no hlavne rychly...a to mam rada...pocko bolo krasne, optimisticke, aj ked pre mna uz dost teplo - nemam rada teplo, leto...staci mi tak 18-20 stupnov a jasna modra obloha...:naughty:...

 

no a bola som na vystupeni v skolke...deticky si pripravili program pre mamicky, takze take mile kulturne vyzitie...

 

a tebe sa ako darilo?...ako sa maju paraziti vciel alebo ine nevyhnutne oblasti vzdelania pre zivot?...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

a pozri, co som este vypatrala...

 

REBEKA nas tu vtedy navnadila...:naughty:...no vyzera, ze dohra bola o niecom inom...

 

dufam, ze si spoznala prostredie...MIKA posobi akokeby tam bol doma...mozno si mala pravdu a je to nakoniec v jeho izbe:roftl::roftl::roftl:

 

15es0.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja vim:naughty:...ale jednoducho som musela zaujat stanovisko, lebo mne sa neda v tejto oblasti srandovat...nepride mi totiz vtipne, ale pri predstaveni si danej veci mi je hodne zle:shocked:...ale to plati vseobecne, nie len na toto...a v podstate za to nemozem...je to tak!...to len do buducna...moje reakcie budu ne tieto nie moc prijemne veci asi vzdy rovnake...

 

 

dnesok?...no hlavne rychly...a to mam rada...pocko bolo krasne, optimisticke, aj ked pre mna uz dost teplo - nemam rada teplo, leto...staci mi tak 18-20 stupnov a jasna modra obloha...:naughty:...

 

no a bola som na vystupeni v skolke...deticky si pripravili program pre mamicky, takze take mile kulturne vyzitie...

 

a tebe sa ako darilo?...ako sa maju paraziti vciel alebo ine nevyhnutne oblasti vzdelania pre zivot?...:mf_rosetinted:

 

*noticed* :wink2: ...

 

U nás byla bouřka.... fakt škaredě... :boxed: Je to takový aprílový počasí spíš... (-:

 

Jé! A co hráli?

 

Mě? Ale celkem dobře, nepsali jsme kupodivu dneska žádnej test (úspěch!) ale zato mě zítra čeká HMYZ... :thumbdown: Takže nyní čtu velmi nevyhnutelnou věc, no ještě řekněte, že bych se snad v životě obešla bez znalosti fasetového oka.

Link to comment
Share on other sites

a pozri, co som este vypatrala...

 

REBEKA nas tu vtedy navnadila...:naughty:...no vyzera, ze dohra bola o niecom inom...

 

dufam, ze si spoznala prostredie...MIKA posobi akokeby tam bol doma...mozno si mala pravdu a je to nakoniec v jeho izbe:roftl::roftl::roftl:

 

15es0.jpg

Podle toho bláta mě napadlo, jestli to není na Glastonbury, ale co by to tam bylo za divnou místnost? :boxed:

 

Asi je to vážně u něj doma :roftl:

Link to comment
Share on other sites

 

U nás byla bouřka.... fakt škaredě... :boxed: Je to takový aprílový počasí spíš... (-:

 

Jé! A co hráli?

 

Mě? Ale celkem dobře, nepsali jsme kupodivu dneska žádnej test (úspěch!) ale zato mě zítra čeká HMYZ... :thumbdown: Takže nyní čtu velmi nevyhnutelnou věc, no ještě řekněte, že bych se snad v životě obešla bez znalosti fasetového oka.

 

no dufam, ze tie burky nejdu smerom na slovensko:shocked:...este aspon 2 dni by mohlo byt pekne a potom nech aj traktory padaju...to uz budem doma v teplucku:naughty:...

 

boli to iba basnicky - cize recital a troska naznak nejakej choreografie...vsetko v ramci moznosti 5 rocnych deticiek...jednoducho mile...

 

co je fasetove oko:shocked:...prvy krat to pocujem:shocked:...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy