Jump to content

Recommended Posts

Teda teda, co se nám z toho Miky klube? :shocked: ... :naughty:

 

myslim, ze budeme este hodne prekvapene...mozno to "human" v jeho ponimani znamena, ze vyjde kazdemu v "ustrety":roftl:...a podla foto asi vo vsetkom:blush-anim-cl:...

 

mate vy nejake specialne poziadavky?...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vy mate az 2,5 mesiaca prazdnin?...uslo mi nieco?...

 

ani mi nehovor:blush-anim-cl:

Neušlo, já se jen prvních čtrnáct dní klasicky ulívám s taťkou ve Španělsku :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, to srandujes:shocked:...a potom cely rok dohanas zameskane:roftl:...v spanielsku som este nebola...:wink2:

Ani ne... prvních 14 dní se většinou stejně nic neděje... :-)

 

Ne? O... doporučuju... krásná země... počet mých násštěv ve Španělsku snad radši ani nebudu zveřejňovat...

Link to comment
Share on other sites

Ani ne... prvních 14 dní se většinou stejně nic neděje... :-)

 

Ne? O... doporučuju... krásná země... počet mých násštěv ve Španělsku snad radši ani nebudu zveřejňovat...

 

odskakujes si tam na vikendy, vsak:wink2:...no mozno sa tam raz vyberiem...mna viac laka pariz...alebo tie severske krajiny...

 

tak vymackni sa, mas tam uz prechodny pobyt:naughty:

Link to comment
Share on other sites

no iste je, ze i on je len clovek z masa a kosti...:wink2:

 

no dobre, spytam sa na rovinu, myslite si, ze on este nemal :chkn:...

 

Já nevím...

 

je docela nepředstavitelné, že ne, takže... kdoví.

 

Jaký je vlastně váš názor na jeho orientaci? o.O

 

Já naprosto nevím, co si mám o tom myslet.

 

z mojho pohladu absolutne vylucujem vztah alebo akykolvek kontakt so zenou...neviem, citim to tak...ked si pozriete dvd-cko, pasaz, kde hovori o tom ako vyberal kostymy pre lollipop...stoji pred vykladom a rozplyva sa nad tym kostymom zajacika...no a vedla toho plysoveho kostymu je oblecena figurina tiez do kostymu zajacika, ale do playboja...schvalne si pozrite ako to okomentuje, ako tym opovrhuje...

 

takze si myslim, ze je 10%-tny, ale bez zaujmu o veci suvisiace so :chkn:...a asi ani o samotny :chkn:...podla mna hlada spriaznene dusicky...

 

no a ci mal uz :chkn:...asi ano...

 

Zaujimava tema veru. Ja si ho tiez neviem predstavit so zenou, s muzom aj ano, skor z nejakym starsim milym chlapikom. A niekedy mi pripada, ze je nevztahovy typ, ze moze mat blizkych ludi, ale nie v klasickom zmysle slova, a ako som uz niekde spominala, niekedy mi pride byt asexualny. Ale to su vsetko domnienky, uvidime, co prinesie buducnost.. je mozne ze vobec nic, ze sa neobjavi ani s muzom ani so zenou, ak teda neratam jeho sestry ci mamu.. "He doesn`t know there is other than the love from his mother" (-:

 

A ci uz mal alebo nie.. nemam potuchy.. Bolo by to divne, ze by v jeho veku este nemal :chkn: ale on je taky divny, ze ani tomu by som sa u neho nedivila. A vobec by mi to na nom nevadilo.

Link to comment
Share on other sites

odskakujes si tam na vikendy, vsak:wink2:...no mozno sa tam raz vyberiem...mna viac laka pariz...alebo tie severske krajiny...

 

tak vymackni sa, mas tam uz prechodny pobyt:naughty:

 

Až tak ne :roftl: ... No, já jsem do té země prostě zamilovaná a na tom se nic nezmění :wub2:... no... něco okolo 20 to bude :mf_rosetinted:

 

Přechodný pobyt zatím ne :roftl:

Link to comment
Share on other sites

 

A vobec by mi to na nom nevadilo.

 

REBEKA, a to je to, co mna na tom vzrusuje...teda dufam, ze viete ako to myslim...:blush-anim-cl:

jednoducho je to tazke, ale zasa tema na diskusiu ako stvorena...s muzom by mu to seklo viac, rozhodne:wub2:

 

a tema asexuality je nam asi viacerym velmi dobre znama:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zaujimava tema veru. Ja si ho tiez neviem predstavit so zenou, s muzom aj ano, skor z nejakym starsim milym chlapikom. A niekedy mi pripada, ze je nevztahovy typ, ze moze mat blizkych ludi, ale nie v klasickom zmysle slova, a ako som uz niekde spominala, niekedy mi pride byt asexualny. Ale to su vsetko domnienky, uvidime, co prinesie buducnost.. je mozne ze vobec nic, ze sa neobjavi ani s muzom ani so zenou, ak teda neratam jeho sestry ci mamu.. "He doesn`t know there is other than the love from his mother" (-:

 

A ci uz mal alebo nie.. nemam potuchy.. Bolo by to divne, ze by v jeho veku este nemal :chkn: ale on je taky divny, ze ani tomu by som sa u neho nedivila. A vobec by mi to na nom nevadilo.

 

Kdoví, co nám všem tají..... upřímně řečeno, já si ho moc nedokážu představit s nikým.... je to divný...ale je to tak... no hlavně že to (snad) ví on sám, jak na tom je :wink2: ...

 

My ho budeme mít rády pořád, wtz, aneb "We don't care about sexuality thread" :-)

Link to comment
Share on other sites

Tvůj názor zní docela logicky... je i docela možný, že to tak je....

 

Ale pravda je, že ne vždy jsou věci tak, jak se zdají.... oklamat a zatajit se dá naprosto perfektně, a to i před škálou fanoušků....

 

Takze Yasmine nie je jeho sestra, ale.. Mne to bolo vzdy podozrive, ze ju so sebou vsade taha. Tak ma potom dobry vkus:

 

162307417_e65803b15e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Takze Yasmine nie je jeho sestra, ale.. Mne to bolo vzdy podozrive, ze ju so sebou vsade taha. Tak ma potom dobry vkus:

 

162307417_e65803b15e.jpg

 

tak to ma nenapadlo...je chlapec sikovny, musim uznat:naughty:...no a jasmine, kocka, to je snad jasne...:blush-anim-cl:...asi to maju v rode...

Link to comment
Share on other sites

Takze Yasmine nie je jeho sestra, ale.. Mne to bolo vzdy podozrive, ze ju so sebou vsade taha. Tak ma potom dobry vkus:

 

162307417_e65803b15e.jpg

 

Nápad je to zajímavý, ale mně na sebe přijdou docela podobní... i když člověk nikdy neví!:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Videli ste, kto je online? (-: Kimi, ta Ceska, co som sa s nou stretla v Londyne. Poslala mi PMku, takze zije (-:

 

Sice nevím, o koho jde, ale mohla by zaskočit na naše fórum třeba:))

Link to comment
Share on other sites

Videli ste, kto je online? (-: Kimi, ta Ceska, co som sa s nou stretla v Londyne. Poslala mi PMku, takze zije (-:

Teda :)

Ale nás tu je, čecho-slováků.... :mf_rosetinted:

Ještě by mohli přijít další postrádaní členové.

Link to comment
Share on other sites

kocky,

 

tradicne sa odpajam prva:thumbdown:...noc je este mlada, tak zurkujte aj za mna...:punk:

 

no a pozdravujem kimi...sice som nemala este tu cest, ale kazda nova posilu je tu vitana...no a v jej pripade je vlastne staronova, aj ked tu asi este pozriet nebola:mf_rosetinted:...

 

takze pekny vecer...

 

a o chvilu sa vidime:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

kocky,

 

tradicne sa odpajam prva:thumbdown:...noc je este mlada, tak zurkujte aj za mna...:punk:

 

no a pozdravujem kimi...sice som nemala este tu cest, ale kazda nova posilu je tu vitana...no a v jej pripade je vlastne staronova, aj ked tu asi este pozriet nebola:mf_rosetinted:...

 

takze pekny vecer...

 

a o chvilu sa vidime:blush-anim-cl:

 

Dobrou noc:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy