Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

Cao!

Mogu vam reci da je posle us....g dana Mika pravi melem na ranu!

 

 

A,sta to Dragana uci? Shvatila sam za vas dve ali mi je ona misterija :mf_rosetinted:

 

 

Štooo, šta ti bi?

 

A Dragana studira rusinski jezik.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Kata-samo idi i pročitaj njene postove. Ako si pola tako sarkastična onda će vas dvoje bit ubijalski tim.:naughty:

 

Ozbiljno? Tako je strašno?

Pročiztala sam par samo...i nije mi delovala tako. Pročitala sam samo da ima ćerku od sedam godina!!! A ja kontala ona neka klinka od 13 maximalno, pa sam joj se tako i obratila u PM :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Evo, već sam napisala i sad sam se malo razpisala. Nadam se da nije previše.:blush-anim-cl:

 

Pa ono "naša mala kurica" sam uspela da prevedem...i to je otprilike to!:naughty::bleh:

Šalim se, razumela sam dosta. Super je!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno? Tako je strašno?

Pročiztala sam par samo...i nije mi delovala tako. Pročitala sam samo da ima ćerku od sedam godina!!! A ja kontala ona neka klinka od 13 maximalno, pa sam joj se tako i obratila u PM :mf_rosetinted:

Haha, ma nije tako strašno!:wink2:

 

No dobro, ja priznajem da me je upočetku nekoliko plašila.icon_redface.gif

Ali ni ja nisam znala da ima hćerku.:shocked: Ili sam možda znala i zaboravila...nisam sigurna.:roftl:

Ma bez brige...sigurno će biti polaskana kad misliš da je tako mlada.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Rusinski? Zanimljivo,ne znam nikoga ko govori taj jezik,iskreno ne znam ni gde se govori,ali racunam da ce Dragana kada svrati da mi to lepo objasni:wink2:

 

A,moj dan,ma nista narocito,ja vec godinama razocaravam sebe i sve oko sebe

pa je ovo samo logican sled dogadjaja:thumbdown:

Ma,zapravo ja dramim mnogo vise nego sto treba.U svakom slucaju,nista sto se ne moze popraviti.A i proveren lek ima-zagrejati stolicu.

Treba da se ugledam na tebe Ivona!:wink2:

 

Moram da se prijavim za Mika Mail,to mi se toliko dopada da vam ne mogu opisati.Zamolicu za nekoga iz UK,jer hocu taj Marmite!

Link to comment
Share on other sites

A,moj dan,ma nista narocito,ja vec godinama razocaravam sebe i sve oko sebe

pa je ovo samo logican sled dogadjaja:thumbdown:

Ma,zapravo ja dramim mnogo vise nego sto treba.U svakom slucaju,nista sto se ne moze popraviti.A i proveren lek ima-zagrejati stolicu.

Treba da se ugledam na tebe Ivona!:wink2:

 

Moram da se prijavim za Mika Maili,to mi se toliko dopada da vam ne mogu opisati.Zamolicu za nekoga iz UK,jer hocu taj Marmite!

 

Šta sam ja sad ovde? Dežurni štreber??? Nije fer! :sad: Pala sam i ja na par ispita!!!

Link to comment
Share on other sites

Šta sam ja sad ovde? Dežurni štreber??? Nije fer! Pala sam i ja na par ispita!!!

2005_0308_urkel.jpg

Ivona Urkel:naughty: :bleh:

 

 

Ma ne... što ima slabo u tome?:wink2: Super je da učiš!:thumb_yello: I ja bih trebala da više učim ali sam tako....lena da smrdi.:mad:

I učiti ne znaći biti štreber!

Štreber je za mene netko tko u pravo ništa ne zna...aha, onda sam ja štreber...učim a ništa ne znam.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

2005_0308_urkel.jpg

Ivona Urkel

 

E pa ovo nije lepo!!!:sneaky2:

 

Ma ne... što ima slabo u tome?:wink2: Super je da učiš!:thumb_yello: I ja bih trebala da više učim ali sam tako....lena da smrdi.:mad:

I učiti ne znaći biti štreber!

Štreber je za mene netko tko u pravo ništa ne zna...aha, onda sam ja štreber...učim a ništa ne znam.

 

Ne učim ja puno... Najduže što sam spremala jedan ispit je bilo možda dve nedelje. Mada moja mama tvrdi da me NIKADA nije videla da učim!!! (laže!) :wink2:Tj. i kad sednem za sto...ustanem posle 3min da napravim kafu, sok, da uzmem nešto da grickam, da odem do toaleta...:naughty:

Al ne mogu se ni naši faxevi porediti. Možda nisam učila previše...ali sam crtala projekte noćima i noćima!!!

Link to comment
Share on other sites

E pa ovo nije lepo!!!:sneaky2:

 

Ma nisam mislila ništa slabo.:wink2:

 

Ne učim ja puno... Najduže što sam spremala jedan ispit je bilo možda dve nedelje. Mada moja mama tvrdi da me NIKADA nije videla da učim!!! (laže!) :wink2:Tj. i kad sednem za sto...ustanem posle 3min da napravim kafu, sok, da uzmem nešto da grickam, da odem do toaleta...:naughty:

Al ne mogu se ni naši faxevi porediti. Možda nisam učila previše...ali sam crtala projekte noćima i noćima!!!

 

Evo ja isto. Samo da si ja ŽELIM da bi imali nešto više kreativno na našom faxu ali nemamo NIŠTA!:thumbdown: Samo neka teorija, teorija i još jednom teorija i kad prvi put vidiš nešto ovako ništa ti nije jasno. Beda!:sneaky2:

Barem idem sledeći tjeden prvi put na sud da vidim kako sve to izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja isto. Samo da si ja ŽELIM da bi imali nešto više kreativno na našom faxu ali nemamo NIŠTA!:thumbdown: Samo neka teorija, teorija i još jednom teorija i kad prvi put vidiš nešto ovako ništa ti nije jasno. Beda!:sneaky2:

Barem idem sledeći tjeden prvi put na sud da vidim kako sve to izgleda.

 

Još samo kad bi sudnice bile kao u Američkim filmovima...

Link to comment
Share on other sites

E pa ovo nije lepo!!!:sneaky2:

 

 

 

Ne učim ja puno... Najduže što sam spremala jedan ispit je bilo možda dve nedelje. Mada moja mama tvrdi da me NIKADA nije videla da učim!!! (laže!) :wink2:Tj. i kad sednem za sto...ustanem posle 3min da napravim kafu, sok, da uzmem nešto da grickam, da odem do toaleta...:naughty:

Al ne mogu se ni naši faxevi porediti. Možda nisam učila previše...ali sam crtala projekte noćima i noćima!!!

 

:shocked: Stvarno!Ja najkraće što sam spremala ispit bilo je nedelju dana uz 5 sati sna!Pukla pred ispit!

A ja imala vezu za arhitekturu i nisam htela...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaa...poludjet ću. Juče pisala kao budala neke zapiske i danas ih više nema a znam da sam ih sahranila.:crybaby::mad3:

Tako je kad je moj tata na kompjuteru!!

:gun_bandana:

 

I danas me vjerovatno neće biti ovdje jer opet idem u posjet...a sad idem da nekomu otrgnum glavu.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

(dve nedelje?I wish!Kod mene se to meri u mesecima:boxed: ,doduse ne crtam nista)

 

Dobro, nama su zbog projekata koje smo predavali uporedo, davali da dosta ispita polažemo iz više delova. Tako nam je npr. nacrtna geometrija bila podeljena, mislim, u 9 kolokvijuma! Ko to nije iskoristio, pa je morao da polaže sve odjednom, kontam da mu je isto trebalo par meseci da to sve spremi...

 

A šta ti ono beše studiraš? Milsim da si rekla već, al me sad mrzi da tražim...

Link to comment
Share on other sites

hoilaa.

sm že nazaj. prav si mel fullll je blo dobr! Sam k se nebi zadn dan ful skregal:(.no pa sei zdej je ql.

kaj si pa delala da te boli koleno? mislm zakaj si šla na operacijo?

sm probala mal izpostavlat mikino muzko. dve sošolki sta ble kr naudušeni drugi pa ne tko zlo. važn da ga jst poslušam:D.

in kaj sem kej zamudila v tem tednu? kej novga o miki?

fsm

Link to comment
Share on other sites

Medicinu:thumbdown:

(sta li sam mislila?!a,da!mislila sam da sam pametna:thumbdown: greska!)

 

A iskreno rečeno i deluješ osoba koja studira medicinu...mislim ja sam predpostavljala da to studiraš...valjda zbog onog objašnjenja Ivoni oko trombocita!

 

A to je super kad možeš da polažeš iz više delova...mi smo samo jedan ispit polagali iz 2 dela...a predavanja i vežbe neobavezna i kad dođe jun ne znaš koji ispit da polažeš prvo...a 6 za uslov!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy