Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmmmm....šta to bi? Nick...opet, ili mi se čini? Stara ljubav zaborava nema...:naughty:

 

:blush-anim-cl: pa ne znam...:blush-anim-cl:

 

Micika nešto si jako ne raspoložena i nerečita večeras...

 

Odoh ja da spremam večericu!Čujemo se!:wink2:

 

Laku noć!

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl: pa ne znam...:blush-anim-cl:

 

Micika nešto si jako ne raspoložena i nerečita večeras...

 

Odoh ja da spremam večericu!Čujemo se!:wink2:

 

Laku noć!

 

Ah...to je zbog manjka shopinga...nije gripa! Nije!

 

Ajde laku noć!

Link to comment
Share on other sites

ah,bolje me ne pitajte za godine i napredovanje!bolna,bolna tacka!

 

Imam jos ravno pola!

 

(zasto ne mogu da smanjim j....a slova?!tako bi mozda delovalo manje lose)

 

Ja hocu da se prikljucim MM-u,ali moci cu da posaljem to tek krajem februara i onda ne znam da li da se prijavljujem sad ili da sacekam,ali pretpostavljam da nema nekih ogranicenja u smislu kada se mora poslati.Najbolje da pitam Petru.

 

Nego,sta mislite ako bih stavila Kiki i Bronhi bombone,bi li to bilo izdavanje nacionalnih interesa?:roftl:

 

Neko ima crvene cizmice?!Zavidim!!!!

 

shoping-instant lek za lose rapolozenje,potpuno se slazem!

ja sam svoje popravila zutom bluzicom.ZUTA!!!

jos samo zute carape da kupim!

 

(izgledam kao Sunce u njoj-veliko,okruglo,zuto:boxed: )

Link to comment
Share on other sites

ah,bolje me ne pitajte za godine i napredovanje!bolna,bolna tacka!

 

Imam jos ravno pola!

 

(zasto ne mogu da smanjim j....a slova?!tako bi mozda delovalo manje lose)

 

Ja hocu da se prikljucim MM-u,ali moci cu da posaljem to tek krajem februara i onda ne znam da li da se prijavljujem sad ili da sacekam,ali pretpostavljam da nema nekih ogranicenja u smislu kada se mora poslati.Najbolje da pitam Petru.

 

Nego,sta mislite ako bih stavila Kiki i Bronhi bombone,bi li to bilo izdavanje nacionalnih interesa?:roftl:

 

Neko ima crvene cizmice?!Zavidim!!!!

 

shoping-instant lek za lose rapolozenje,potpuno se slazem!

ja sam svoje popravila zutom bluzicom.ZUTA!!!

jos samo zute carape da kupim!

 

(izgledam kao Sunce u njoj-veliko,okruglo,zuto:boxed: )

 

Pa ne vidim što bi bilo izdavanje nacionalnih interesa!Mada iskreno ja to ne bih stavila.Umeso kiki bombona možeš da saviš one kroki voćne karamele na koje lomiš zube!:naughty:I one štarkove karamele...

 

Ja imam crvene čizme koje će izgleda biti jednosezonske!:thumbdown:

Kad mi Ivona nije dala da kupim Robin Hud čizme!:bleh:

 

A jel tebe ima na myspceu?Ja našla još neku osobu iz Srbije koja voli Miku ali se nije odavno logovala na space...

Link to comment
Share on other sites

 

(zasto ne mogu da smanjim j....a slova?!tako bi mozda delovalo manje lose)

 

Ja hocu da se prikljucim MM-u,ali moci cu da posaljem to tek krajem februara i onda ne znam da li da se prijavljujem sad ili da sacekam,ali pretpostavljam da nema nekih ogranicenja u smislu kada se mora poslati.Najbolje da pitam Petru.

 

Nego,sta mislite ako bih stavila Kiki i Bronhi bombone,bi li to bilo izdavanje nacionalnih interesa?:roftl:

 

Kako ne možeš da smanjiš slova?!?! Sve radiš kako treba? Ovako: (SIZE="1")Ovde kucaš text???(/SIZE)

 

Hm, možda ti neki parametri nisu dobro podešeni... Kao što ima "disable smiles in text"...možda nešto na taj fazon...

Link to comment
Share on other sites

E da, ja definitivno u paketić stavljam i kiki i cedevita bombone. Izdajem nacionalne interese samim tim što ih ja sama jedem! :naughty: A kad ništa nemamo što valja...sem plazme naravno! Fora "kupujmo domaće", a sve domaće nejestivo.:thumbdown:

Ma fora je samo da pošalješ nešto što ta druga osoba ne može da kupi u svojoj zemlji...a ne ko to proizvodi.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam crvene čizme koje će izgleda biti jednosezonske!:thumbdown:

Kad mi Ivona nije dala da kupim Robin Hud čizme!:bleh:

 

A jel tebe ima na myspceu?Ja našla još neku osobu iz Srbije koja voli Miku ali se nije odavno logovala na space...

 

Zašto jednosezonske? :shocked: Divne su čizmice. One Robin Hud su grozne...sva sreća da sam na vreme naišla!!!:naughty: A i raspale bi se posle prvog snega, garantujem.

Link to comment
Share on other sites

hoilaa.

sm že nazaj. prav si mel fullll je blo dobr! Sam k se nebi zadn dan ful skregal:(.no pa sei zdej je ql.

kaj si pa delala da te boli koleno? mislm zakaj si šla na operacijo?

sm probala mal izpostavlat mikino muzko. dve sošolki sta ble kr naudušeni drugi pa ne tko zlo. važn da ga jst poslušam.

in kaj sem kej zamudila v tem tednu? kej novga o miki?

fsm

 

Hejla!

Lepo, da si že nazaj!:D Škoda edino res, da ste se skregali. Se mi zdi, da je to kr ena 'navada', da se folk pri nas na koncu vedno skrega.

Ma, koleno me kr nekaj mantra brezveze....zdaj me na srečo že dolgo ni, drugač mi pa včasih ''skoči'' ven, če veš kaj hočem povedat.;) Na operaciji pa sem bla zato, da so mi odstranli te pike s telesa, ne zaradi kolena.

 

Veš kak jaz pravim, ko mi kdo reče, da mu Mika ni fajn in da je ##"!"^ˇ@fw"!45**!w2- da je genijalnost težko za razumet in da se dobrega okusa ne da kupit!!:bleh::mf_rosetinted:

 

Nič kaj novega, še vedno je najboljši!!:punk: Pa zdaj začenja svojo turo po Kanadi/ZDA.

Aja, pa lahko se pridružiš projektu Mika Mail, kjer si poiščeš koga iz tuje države in ta ti potem pošlje paket njihov sladkarij ti pa njemu.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

E devojke ja samo svratila da vas pozdravim...ujutru moram kod lekara...a sad momcima moram da spremam večeru!:wink2:

 

Ivona ozdravi nam brzo!:flowers2: Baci se na pijenje čajeva...dosta!:wink2:

 

A što i ti kod lekara?

 

Ma pijem sve i svašta! Al ne pomaže... Osećam se kao da me je voz pregazio...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

A što i ti kod lekara?

 

Ma pijem sve i svašta! Al ne pomaže... Osećam se kao da me je voz pregazio...:boxed:

 

Vodim Nemanju na ko0ntrolu...mada mu i nije nešto najbolje!

 

Moraš da odležiš...to je virus!

Link to comment
Share on other sites

Vodim Nemanju na ko0ntrolu...mada mu i nije nešto najbolje!

 

Moraš da odležiš...to je virus!

 

Jel ono nova suknja, na slici na myspace-u? Deluje lepo, mada se ne vidi dobro. Gde su ti nestale slike iz albuma?

Link to comment
Share on other sites

Jeste!

Album mi je postavljen na private...sad ću da promenim pa pogledaj!

Idem već mi skaču po glavi!:thumbdown:

 

Ivona, moraš da odležiš...ako imaš temperaturu iznad 38 popij febricet i često se tuširaj!To ti je virus i on mora da se odleži!

 

Ljubim vas!Čijemo se sutra!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy