Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

Jeste!

Album mi je postavljen na private...sad ću da promenim pa pogledaj!

Idem već mi skaču po glavi!:thumbdown:

 

Ivona, moraš da odležiš...ako imaš temperaturu iznad 38 popij febricet i često se tuširaj!To ti je virus i on mora da se odleži!

 

Ljubim vas!Čijemo se sutra!:wink2:

 

Sad ću i ja...

Ne mogu da gledam u ovaj monitor...:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dragana,upravo sam procitala ono sto si napisala u thread-u za predstavnike,lepo

Ne,nema mene na myspace-u.Bar ne jos:wink2:

 

Brzo ozdravi Ivona!:original::wink2:

 

Joj hvala!:blush-anim-cl::flowers2: Trebalo mi je dugo vremena da smislim šta da napišem!:blush-anim-cl:

 

Ajde priključi nam se uskoro!:wink2:

 

Ivona,ajde vidi pa mi reci šta ti misliš!

Link to comment
Share on other sites

malo je perverzan...:naughty::wink2:

 

Nego šta nego će da pomogne...vidi šta ti sve šaljem...mora da pomogne!:wink2:

 

Bojim se samo da ću i tebe zaraziti!:naughty:

Mene su kući bacili u karantin... zatvorili me u sobu, a samo što mi čaj ne doturaju ispod vrata (ne može da prodje, inače bi).:sad:

Link to comment
Share on other sites

Bojim se samo da ću i tebe zaraziti!:naughty:

Mene su kući bacili u karantin... zatvorili me u sobu, a samo što mi čaj ne doturaju ispod vrata (ne može da prodje, inače bi).:sad:

 

bezobraznici...nisi ti kriva!:no:

Link to comment
Share on other sites

bezobraznici...nisi ti kriva!:no:

 

Kriva sam, kažu! Zato što nisam htela da primim vakcinu protiv gripe...(a znaš za moj odnos sa iglama)...i sad ako se deda zarazi od mene, ima da me spale na lomači.:sad:

Al dobro, na to smo mi veštice već navikle!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Aha. boga. mene bodo tut neki takega opereral sam ko bom večja (za pike). naj bi šla že prej pa nism hotla. a boli?

logično da je ostal najboljši:D!

hudo a si si že zbrala koga da mu pošleš sladkarije?:D zakon ideja! a mi pošleš link? bom probala se tut jst s kom dogovorit:D. aja kako pa z poštnino? no pa sej ni tok zlo draga:D. upam.

komaj čakam da se vrne na turo po evropi čeprov jo je zakluču:D. upam da bon naslednič ujela kkšn koncert! ko si šla na koncert, a si tko šla tko prou zart tega al si bla na poti kam pa si se ustavla? a je bil kod s tabo? (upam da niso preveč usiljiva uprašanja)

Manca

Link to comment
Share on other sites

Kriva sam, kažu! Zato što nisam htela da primim vakcinu protiv gripe...(a znaš za moj odnos sa iglama)...i sad ako se deda zarazi od mene, ima da me spale na lomači.:sad:

Al dobro, na to smo mi veštice već navikle!:wink2:

 

E pa sad jbg!Dedama i babama je jako teško da se zaraze!:thumbdown::wink2: Imam ja takav slučaj!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy