Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

i uopšte ne znam u čemu je fora...stavila sam opet..kopirala URL i opet ne radi!:mad3:

 

Hehehehee

A da pročitaš text pre nego što kopiraš bilo šta?

Ne treba da kopiraš URL nego samo svoj nick na myspace-u :naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Šta nam je s Anom danas? Nisam valjda i nju zarazila?:no:

Nisi, nisi!

 

Ana, da ceo dan ne navrati na MFC????:shocked:

To je više nego sumnjivo!!! Možda se zaljubila? Ili ju je neko kidnapovao!

 

Nisam se ni zaljubila!:crybaby: I nitko me nije kinapovao!

 

Svašta je moguće!

 

Pobegla je s Mikom!

Ovo samo želim.:naughty:

 

:no: sumnjam...ako je s njim zbrisala neće nam se više ni na ulci javiti!

 

Hmmm...u istino misliš da sam takva??!:bleh:

 

 

 

I da...juče sam proživjela dan bez MFCja. Bila sam kod liječnika da mi izvađi šave i vratila se kući oko 8 i tad se počela Ugly Betty a posle sam bila tako umorna da sam samo pala u krevet.

A valja danas u 7!!

Link to comment
Share on other sites

Aha. boga. mene bodo tut neki takega opereral sam ko bom večja (za pike). naj bi šla že prej pa nism hotla. a boli?

logično da je ostal najboljši!

hudo a si si že zbrala koga da mu pošleš sladkarije? zakon ideja! a mi pošleš link? bom probala se tut jst s kom dogovorit. aja kako pa z poštnino? no pa sej ni tok zlo draga. upam.

komaj čakam da se vrne na turo po evropi čeprov jo je zakluču:D. upam da bon naslednič ujela kkšn koncert! ko si šla na koncert, a si tko šla tko prou zart tega al si bla na poti kam pa si se ustavla? a je bil kod s tabo? (upam da niso preveč usiljiva uprašanja)

Manca

 

A veš da boli. No, mene še posebej ker se na smrt bojim bolnic/zdravnikov/vsega tega in mora moja mama še zdaj zraven hodit, pa čeprav sem 22 stara.:naughty:Pred dvema letoma so mi jih odstranli na hrbtu pa me ni tak bolelo, zdaj pa so mi jih na trebuhu, to pa je bolelo ko svinja. Injekcija me je spustla še preden sem prav domov prišla in pol sem se 2 dni zvijala v bolečinah in nič prav spala. Pa nena se zdaj preveč ustraši. To sem samo jaz, ki slabo, zelo slabo prenašam bolečino.:wink2: Pa tud trebuh je bolj občutljivo območje, drugač če pa jih maš kje drugje pa sploh ni taki bav-bav.

Valjda, ti bom dala link- http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=7429. Samo napiši da si tud želiš sodelovati. Glede poštnine pa odkrito povedano nimam pojma. Najboljše da greš na pošto pa se pozanimaš. Edini problem zdaj je najt slovenske sladkarije, ker jih res nimamo na pretek.:blink: Hmmm...Frutabela, Gorenjka čokolada?? Šumi še sploh je?? Sorry, očitno ne živim na tem planetu.:bleh: Če pa ne še vedno lahko skoristim Kraš.:naughty:

Jaz KOMAJ čakam, da bom enkrat prišla na MFC in vidla da je dal ven nove datume za evropsko turo...ah. Sicer pa ma zdaj turo po drugih kontinentih. Za zjokat. Res si želim, da se čimprej vrne. Upam pa tudi, da bo tokrat bolj premišljeno deloval tisti, ki organizira vse to in da bo mel Mika dovolj časa vzmes da se konkretno spočije, da ne bo več tolko bolan!

Ma pa enkrat junija/julija koncert v Parizu, ampak to na stadionu, ki sprejme ne vem kolko ljudi, okol 50 tisoč. Priznam, da mi za to ni. Mam raje manjše prostore, dvoranice, ker je čist drugo.

Am, šla pa sem namerno na koncert, seveda.;) Celo poletje se mi je uspešno izogbal pri festivalih (Sziget, Frequency) pol pa sem mela načrt it- Bologna in Rimini. Pa je tud Rimini odpovedal in mi je ostala samo Bologna.

Šla sem z eno agencijo, ki organizira vse koncerte. Nisem pa šla tja čist sama, pač pa z eno punco, ki je tud čist nora na Miko.

 

Aja, pa sploh nisi vsiljiva z vprašanji! Tak da ne skrbi!

Link to comment
Share on other sites

I da...juče sam proživjela dan bez MFCja. Bila sam kod liječnika da mi izvađi šave i vratila se kući oko 8 i tad se počela Ugly Betty a posle sam bila tako umorna da sam samo pala u krevet.

A valja danas u 7!!

 

:shocked: dan bez MFC-a......:bleh:

 

vidimo se onda večeras!:thumb_yello::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Svi smo na broju!

^^Jel se kaže ovako?:blush-anim-cl:

 

Baš tako!:wink2:

 

Ljudi, meni moj partner za paketiće ne odgovara na pm. :thumbdown: Mora da ju je neko upozorio na mene...:mf_rosetinted:

 

Koja od vas dve se izbrbljala, priznajte!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy