Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baš tako!:wink2:

 

Ljudi, meni moj partner za paketiće ne odgovara na pm. :thumbdown: Mora da ju je neko upozorio na mene...:mf_rosetinted:

 

Koja od vas dve se izbrbljala, priznajte!!!

 

ajde bre koja od nas dve može da kaže lošu reč o tebi!

 

ne lupetaj...jel te opet drma temperatura!?odgovoriće ti...

Link to comment
Share on other sites

Baš tako!:wink2:

 

Ljudi, meni moj partner za paketiće ne odgovara na pm. :thumbdown: Mora da ju je neko upozorio na mene...:mf_rosetinted:

 

Koja od vas dve se izbrbljala, priznajte!!!

 

Ja.:mf_rosetinted:

 

 

Ne brini se...ja sam mom partneru pisala pre 3 dana i još uvijek ništa. Ne znam što se događa. Možda nije dobila PM jer nisu radili za neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

ajde bre koja od nas dve može da kaže lošu reč o tebi!

 

ne lupetaj...jel te opet drma temperatura!?odgovoriće ti...

 

Hmmmm...pa recimo...ti bi mogla...:bleh::wink2::naughty:

 

Ali kada će odgovoriti!?! Ja bih da šaljem paketić!!!

Link to comment
Share on other sites

E još nešto! Ja kad glasam za Miku na onom tvom forumu, piše mi "V tej anketi ste że sodelovali!" E sad, jeste da ja ne znam slovenački...al meni to zvuči kao "U ovoj anketi ste već učestvovali..."???

Link to comment
Share on other sites

E još nešto! Ja kad glasam za Miku na onom tvom forumu, piše mi "V tej anketi ste że sodelovali!" E sad, jeste da ja ne znam slovenački...al meni to zvuči kao "U ovoj anketi ste već učestvovali..."???

 

Da da...to znaći baš to.

Može se glasiti samo jednom na dan.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm...pa recimo...ti bi mogla...:bleh::wink2::naughty:

 

Ali kada će odgovoriti!?! Ja bih da šaljem paketić!!!

 

luda sam...ja nisam spremna da pravim takve gadosti ljudima...ne umeš da proceniš ljude Ivona...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...ali to bi bilo nekoliko čudno. Zašto bi mogla glasati samo jednom?:blink:

 

Pa nemam pojma. Dragana, ajde ti probaj! Sećaš se da sam i za onu Exit anketu mogla samo jednom da glasam, ukupno...

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam pojma. Dragana, ajde ti probaj! Sećaš se da sam i za onu Exit anketu mogla samo jednom da glasam, ukupno...

 

Kad je rijeć o Exitu. Već znaš kad će biti vani line up?

Stvarno bih voljela videt tko će doći!

 

A ova stvar sa glasanjem...baš čudno. Nešto ti protestira kompjuter?:bleh:

 

 

 

 

 

 

 

 

Mika!:mf_lustslow: /na Exitu, naravno/

Link to comment
Share on other sites

Ne zna se još ništa za izvodjače...ali se zna ovo:

 

 

"Ugledni britanski dnevnik The Guardian je Srbiju i Exit uvrstio na listu 12 najuzbudljivijih turističkih destinacija i događaja koje u 2008. godini treba obavezno posetiti. Ovaj dnevnik predložio je najpoželjnije destinacije za svaki mesec u godini, a za jul je predložena Srbija, tačnije Novi Sad, jer se ovde održava Exit festival.

 

The Guardian preporučuje “jedan od najatraktivnijih festivala u Evropi” i “dobitnika nagrade Najbolji evropski festival”, Exit, kao alternativu Glastonberiju, najvećem festivalu na svetu."

 

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

JBT neko mi je sinoć hakovao myspace account!bio mi je blokiran space i morala sam da menjam lozinku!poludela sam...uništi mi dan!ceo!

 

Ja sam danas morala da menjam lozinku na MFC-u!Slučajnost...ili? :shocked:(sad ovde treba da krene muzika iz X-files)

Link to comment
Share on other sites

JBT neko mi je sinoć hakovao myspace account!bio mi je blokiran space i morala sam da menjam lozinku!poludela sam...uništi mi dan!ceo!

 

Ja sam danas morala da menjam lozinku na MFC-u!Slučajnost...ili? :shocked:(sad ovde treba da krene muzika iz X-files)

 

:shocked: Stvarno?? Ma to je grozno! Kako izgleda kad ti netko sheka myspace?

 

I zašto si morala menjati lozinku na MFC??

Link to comment
Share on other sites

Ne zna se još ništa za izvodjače...ali se zna ovo:

 

 

"Ugledni britanski dnevnik The Guardian je Srbiju i Exit uvrstio na listu 12 najuzbudljivijih turističkih destinacija i događaja koje u 2008. godini treba obavezno posetiti. Ovaj dnevnik predložio je najpoželjnije destinacije za svaki mesec u godini, a za jul je predložena Srbija, tačnije Novi Sad, jer se ovde održava Exit festival.

 

The Guardian preporučuje “jedan od najatraktivnijih festivala u Evropi” i “dobitnika nagrade Najbolji evropski festival”, Exit, kao alternativu Glastonberiju, najvećem festivalu na svetu."

 

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

 

icon_biggrin.gifJedva čekam!icon_biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Stvarno?? Ma to je grozno! Kako izgleda kad ti netko sheka myspace?

 

I zašto si morala menjati lozinku na MFC??

 

Ne znam, trebalo bi da pamti moju. Tj trebalo bi odmah da me uloguje, bez da je ja upisujem. Al se danas nešto zapucao...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy