Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Umbrella, ella, ella...:naughty: I meni je ta pjesma užasna ali ne čini mi se ništa grozno što se je Mika slikao sa njom.

 

Naprotiv...baš su mi sladak par! Koliko god mi to bilo teško da priznam...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv...baš su mi sladak par! Koliko god mi to bilo teško da priznam...:bleh:

 

e Ivona ovome se od tebe nisam nadala!ja nikad ne bih rekla da je Nick sa nekom ribom super par!:naughty::bleh:

 

Ljudi ja sam preumorna i napuštam vas!

Laku noć!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

e Ivona ovome se od tebe nisam nadala!ja nikad ne bih rekla da je Nick sa nekom ribom super par!:naughty::bleh:

 

Ljudi ja sam preumorna i napuštam vas!

Laku noć!:wink2:

 

Osim ako bi ti bila taj riba.:naughty:

 

Laku noć! Sanjaj nešto lijepo! [možda kako si ti Nickova riba:fisch:]:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Samo da znate, da je mene moj paketić-partner upravo ispalio i zvanično!:mf_rosetinted:

 

Am, ne razumijem najbolje što želiš reći.

Ali videla sam da je Kata kazala u ovom threadu da ne može i da ne želi biti više u ovom projektu. A kazala je da će održati novog partnerja. Jel to nisi ti? Ja sam mislila da prića o tebi.

:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Am, ne razumijem najbolje što želiš reći.

Ali videla sam da je Kata kazala u ovom threadu da ne može i da ne želi biti više u ovom projektu. A kazala je da će održati novog partnerja. Jel to nisi ti? Ja sam mislila da prića o tebi.

:boxed:

 

Al je meni poslala poruku da ipak ne moze...

Link to comment
Share on other sites

Idem ja sad...nekoliko sam umorna i sutra imam ispit i trebam još malo učiti.:thumbdown: Ne znam zašto...ionako ga neću položiti.:boxed:

 

Za sutra ne znam jer ću mogu doći ali učinit ću sve samo da sam do 7 doma in na MFCju!!:naughty:

Čujemo se.

Lepo spavaj!;)

Link to comment
Share on other sites

Smislila sam ja još puno toga!!!

 

Btw, ponuda za plazma kekse još uvek važi! Šaljem ti ako želiš...:wink2:

 

Am, može! I ja ti šaljem nešto ''tipično'' slovenačko. Iako nemamo nešto stvarno tipičnog.:roll1: Znaš Gorenjka čokoladu? Ili Frutabelo? Ovo je njami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy