Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

Am, može! I ja ti šaljem nešto ''tipično'' slovenačko. Iako nemamo nešto stvarno tipičnog.:roll1: Znaš Gorenjka čokoladu? Ili Frutabelo? Ovo je njami.

 

Frutabelo su one punjene bele cokoladice? To znam! :bleh:

Onda mi daj adresu preko pm-a, pa ti saljem...i onako ću se načekati sa ovim severno Evropskim partnerima!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frutabelo su one punjene bele cokoladice? To znam! :bleh:

Onda mi daj adresu preko pm-a, pa ti saljem...i onako ću se načekati sa ovim severno Evropskim partnerima!:mf_rosetinted:

 

Jap, to je Frutabela. Sviđa se ti?

I ti meni šalji svoju adresu.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jap, to je Frutabela. Sviđa se ti?

I ti meni šalji svoju adresu.:wink2:

 

Ovo se zove "nadji partnera u sopstvenoj režiji"! :naughty:

Super! E, ali ti meni stvarno ne moraš ništa slati... Imamo mi Merkator ovde!:bleh: Ja tebi šaljem jer stvarno nije u redu da imaš 22 god i da nisi probala plazma keks!!!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ovo se zove "nadji para u sopstvenoj režiji"! :naughty:

Super! E, ali ti meni stvarno ne moraš ništa slati... Imamo mi Merkator ovde!:bleh: Ja tebi šaljem jer stvarno nije u redu da imaš 22 god i da nisi probala plazma keks!!!:naughty:

Svejedno. Poslati ću ti barem nešto malo, može?:wink2:

 

Hm, zar nisi ti iz Maribora?

Šaljem paket čim ozdravim...da ne bi dobila neplanirano i neki virus, uz plazma keks!:bleh:

Am, ma da...nisam u istini iz Maribora. Živim u maloj vasici pored Maribora.:bleh: A virus zadrži za sebe, da.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Svejedno. Poslati ću ti barem nešto malo, može?:wink2:

 

Važi!:wink2:

Odoh ja sad... Sutra idem kod lekara...ne zbog gripe, nego da najzad odnesem sve one nalaze krvi... (to je naše zdravstvo...sve se svodi na čekanje do iznemoglosti), pa mi držite palčeve da dobro sve prodje!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Važi!:wink2:

Odoh ja sad... Sutra idem kod lekara...ne zbog gripe, nego da najzad odnesem sve one nalaze krvi... (to je naše zdravstvo...sve se svodi na čekanje do iznemoglosti), pa mi držite palčeve da dobro sve prodje!:thumb_yello:

 

Važi! Samo mi šalji tvojo adresu!

Čujemo se sutra! (a bez brige...ni našte zdravstvo nije bolje:thumbdown: ).

Lepo spavaj i sanjaj nešto lepo!

Link to comment
Share on other sites

cao!

 

Kako na vas deluje citanje ovih izvestaja sa koncerata?

Ja ne mogu da skontam,nikako,malo sam sva srecna i uzbudjena,pogotovo kad neko napise neku svoju konverzaciju sa njim,a onda sam malo :crybaby:

 

ja nisam videla ranije ovu sliku gde se naslonio na Rijanu,sad sam zelena od zavisti,mada ona je meni skroz ok(dobro,promenim stanicu kad je umbrella,ali volim unfaithfull),ali mi je totalni hit bio on i Kylie(jel' se tako pise!?),bas su mi se dopali kako izgledaju zajedno,i kako se videlo da se i on dopada njoj,preslatko.

ne znam vise ni jednog muskarca koji bi mi bio extra u ciklama sakou,ali Mika je:mf_lustslow: zapravo on je takav u svim bojama,a i kada je topless:blush-anim-cl:

 

(oh,ovo tako,nije,nije normalno)

Link to comment
Share on other sites

Osim ako bi ti bila taj riba.:naughty:

 

Laku noć! Sanjaj nešto lijepo! [možda kako si ti Nickova riba:fisch:]:thumb_yello:

 

naravno!samo ja mu i mogu biti riba!:naughty::wink2:

 

a ništa od takvih snova!prestaću da spavam zbog toga!:(

Link to comment
Share on other sites

misliš da ćeš imati veću prođu kod Mike???:naughty: :naughty: :naughty:

 

pa ne znam...kako hoćeš...

 

Hehehe...da!

Ma dosadila mi je ova moja frizura već! A i sad se svi tako šišaju... Ceo svet me kopira!:bleh::thumbdown::wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: šta hoćeš da kažeš da te i ja kopiram....

 

pa kad je ta frizura sada in!:bleh:

 

O tebi da ne pričam... Prvo frizura, pa texas suknja...:naughty: Nisi znala da ja polažem autorska prava na texas suknje? E pa sad znaš!:bleh::naughty::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy