Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne zanam...ja sam jako sujeverna...ja kad promenim frizuru sve mi krene nizbrdo!:mf_rosetinted:

 

e odoh ja...umorna sam ko pas!

čujemo se sjutra...Ćavo!:wink2:

 

Ja je menjam kad hoću da se pomaknem s mrtve tačke. A sad je već jaaaako dugo nisam menjala...

 

Aj, lepo spavaj!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu... Dragana je odavno otišla.:thumbdown:

 

Šteta.

 

Dobila sam danas tvojo adresu i sutra idem da kupim nešto. Već znam što.:bleh: Nešto tipično slovenačko i sigurna sam da toga ne možeš dobiti u Srbiji.:mf_rosetinted:

 

I kako si proživjela dan?

Link to comment
Share on other sites

I kako si proživjela dan?

 

U čekanju! Bila sam zakazana za 12:30h a stigla na red u 14:00h! Posvadjala se usput s nekom babom u čekaonici. Kako ne mogu da podnesem nekulturne ljude!!!:boxing:

I tako... Kao najverovatnije imam tu neku imunološku trombocitopeniju. U fazonu, moje telo ne proizvodi dovoljno trombocita, ali to malo što imam je funkcionalno. Ali da bismo bili 100% sigurni, što mi tebi ne bismo izvadili još 5 litara krvi?!? Tako da sledi još jedna tura krvoprolića! I moraću na tu prokletu punkciju koštane srži! Ali je rekao da ne moram odmah... Da malo odmorim...:thumbdown::sad:

Link to comment
Share on other sites

P.S. I evo upravo se tešim sa plazmom i čajem!

 

(a fora će biti ako se tebi plazma keks uopšte ne dopadne! :mf_rosetinted: )

 

Sigurna sam da će se mi sviđati. Kazala sam mom ocu i on mi je kazao da so jakooooo dobri. Tako da jedva čekam. I naravno- slin*slin.:mf_rosetinted::naughty:

 

U čekanju! Bila sam zakazana za 12:30h a stigla na red u 14:00h! Posvadjala se usput s nekom babom u čekaonici. Kako ne mogu da podnesem nekulturne ljude!!

I tako... Kao najverovatnije imam tu neku imunološku trombocitopeniju. U fazonu, moje telo ne proizvodi dovoljno trombocita, ali to malo što imam je funkcionalno. Ali da bismo bili 100% sigurni, što mi tebi ne bismo izvadili još 5 litara krvi?!? Tako da sledi još jedna tura krvoprolića! I moraću na tu prokletu punkciju koštane srži! Ali je rekao da ne moram odmah... Da malo odmorim...:thumbdown::sad:

 

Aj, groza.:boxed: Samo se drži!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja je menjam kad hoću da se pomaknem s mrtve tačke. A sad je već jaaaako dugo nisam menjala...

 

Aj, lepo spavaj!

 

Sad možeš da budeš malo ćelava...barem nećeš morati da se farbaš!:bleh::wink2:

 

Ljudi ja danas čula na radiju ''Relax'' i odlepila...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ei full hvala za link. bom probala kej se zment:D bom vidla. sei naših sladkarij mislm slovenskih ni glihk nevem kaj velik, ubistvu važn je da sploh obstajajo! k drgač nebi jst več živela. ugotovila sm da sm že prou odvisna od čokolade. sam sei ne zart tega tko da bi bla depresivna sam pač preprosto nemorm brez nje. kdr jo pozabm kupit (se malkrat zgodi) usa živčna hodm po bajti in iščem kej čokoldadnga:D in pol z žlico jem kakav:D.

pa sei useen mensezdi da enak boli. boga. naslabš je če nemorš zaspat pol je pa taaak dougcajt! bom jst kr še en cajta počakala, pa sei je še douug do tm:D.nism vedla da obstaja agencija za koncerte pa to:D. zakon.

a maš myspace? no če ma maš: prihaja en e-mail od mike da išče dve lolipop punci za nastopat in pol morš slikco svojo poslt in pol zberejo zmagovalki. no mene zanima če kej veš, a so lahk tut iz druge države pa če oni pol te stroške krijejo? sploh nč ne piše zravn, niti kok morš bit str. oo ja mal sanjarm da stojim zravn mike:D.

lp manca

Link to comment
Share on other sites

ei full hvala za link. bom probala kej se zment:D bom vidla. sei naših sladkarij mislm slovenskih ni glihk nevem kaj velik, ubistvu važn je da sploh obstajajo! k drgač nebi jst več živela. ugotovila sm da sm že prou odvisna od čokolade. sam sei ne zart tega tko da bi bla depresivna sam pač preprosto nemorm brez nje. kdr jo pozabm kupit (se malkrat zgodi) usa živčna hodm po bajti in iščem kej čokoldadnga in pol z žlico jem kakav.

pa sei useen mensezdi da enak boli. boga. naslabš je če nemorš zaspat pol je pa taaak dougcajt! bom jst kr še en cajta počakala, pa sei je še douug do tm:D.nism vedla da obstaja agencija za koncerte pa to. zakon.

a maš myspace? no če ma maš: prihaja en e-mail od mike da išče dve lolipop punci za nastopat in pol morš slikco svojo poslt in pol zberejo zmagovalki. no mene zanima če kej veš, a so lahk tut iz druge države pa če oni pol te stroške krijejo? sploh nč ne piše zravn, niti kok morš bit str. oo ja mal sanjarm da stojim zravn mike.

lp manca

 

Hejla!

Evo, tu še ena težka odvisnica od čokolade, haha. Sam se pa ful izbirčna in mora bit čokolada Lindt al pa Kinder, pa one mini čokoladke iz Hoferja so mi ful dobre,...vidiš zdaj sem pa spet lušte dobla.

Eh, saj boš vidla kak hitro boš odrastla pa boš morala na to sranje odstranjevanja. Ampak saj je za preživet.

Obstaja, obstaja taka agencija- koncerti.net. Ful so OK.

Mam spejs ja, samo zdaj že par dni nisem bla gor kr so hektični dnevi in enostavno nimam cajta. Am, to pa ne vem kak je s tem mejlom. Po vsej verjetnosti velja za tisto državo, da se lahko 2 prijavita, v kateri Mika nastopa. Dvomim, da bi nama (lol) kdo kril stroške iz Slovenije v ZDA, lol. Bi blo pa super fenomenalno! Ah, lollipop girl bi tud jaz rada bla.:bleh: Big girl ravno ne morem bit, ker to ravno nisem, lollipop pa bi še šlo mogoče skozi.:roll1: A si brala tud zgodbico ene od punc, ki je bla lollipop girl na prvem koncertu te ture po Kanadi/ZDA...je Mika prišel k njim in se pogovarjal z njimi PRED koncertom in še PO njem in rekel, da so ble ful super (je blo več punc; ene za lollipop ene pa big). Mater, pa zakaj živim na tej strani luže in še to v niču, kamor njegova noga verjetno nikoli ne bo stopla. Mater, sem teatralična.:naughty:

 

Če pa že kdaj pride, potem morama midve obvezno bit, zato ker sma največ na MFCju.:mf_rosetinted::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy