Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Njami! Zvuči odlično! Ja sad pijem vodo. Kao uvek.:naughty:

 

voda je najzdravija...Ana podesila sam slike na spaceu, ako želiš vidi to je ona u kolicima-uglykasta je...ali sve u tom periodu su takve...šta da kažem...bila sam ružno pače!:sad:

Link to comment
Share on other sites

a ti sve na nivou-ima se -može se!:bleh:

 

Ne razumem???

 

Ja se ne žalim.:bleh: Ne pušim i čini mi se super da mogu ići van i se vratiti kući bez da smrdim kao da su me dimili.:naughty:

 

Ja kad se vratim iz izlaska, prvo kompletnu garderobu odnesem na terasu. Sve od jakne, do čarapa! Ako ih ostavim unutra, sutradan ceo stan smrdi!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

voda je najzdravija...Ana podesila sam slike na spaceu, ako želiš vidi to je ona u kolicima-uglykasta je...ali sve u tom periodu su takve...šta da kažem...bila sam ružno pače!:sad:

 

Znaš kako to ide u priči...u šta ružni pačići izrastu...:wink2:

A i nisi bila ružna, šta lupetaš!

Link to comment
Share on other sites

ja bih volela da tebi uvedu embargo na mozak...al si me sad iznervirala!!!:mad3::blowup::argue::furious:

 

zapamti kad smo išle na kafu....zajedno....!

 

Embargo na mozak!!! Hehehehe...ali nedostajale bi ti onda moje pametne doskočice!!!:bleh::naughty::wink2:

Link to comment
Share on other sites

voda je najzdravija...Ana podesila sam slike na spaceu, ako želiš vidi to je ona u kolicima-uglykasta je...ali sve u tom periodu su takve...šta da kažem...bila sam ružno pače!:sad:

 

I zato je najviše pijem.:wink2:

Da već sam ih videla i već sam odgovorila i u ovom threadu.

Ali kako možeš reći nešto ovako??:sneaky2: Nisi bila kao ružno pače!!

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem???

 

 

 

Ja kad se vratim iz izlaska, prvo kompletnu garderobu odnesem na terasu. Sve od jakne, do čarapa! Ako ih ostavim unutra, sutradan ceo stan smrdi!:thumbdown:

 

e pa ja sam za to da se uvede deo za pušače...mada ja razmišljam o tome da ostavim pušenje ...i smanjila sam.....zato što ne pušim pred Nemanjom...

Link to comment
Share on other sites

Embargo na mozak!!! Hehehehe...ali nedostajale bi ti onda moje pametne doskočice!!!:bleh::naughty::wink2:

 

vidiš o tome nisam razmišljala...onda bolje NE!

 

ti si sigurno izlečena od gripa čim si tako raspoložena!

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem???

 

 

 

Ja kad se vratim iz izlaska, prvo kompletnu garderobu odnesem na terasu. Sve od jakne, do čarapa! Ako ih ostavim unutra, sutradan ceo stan smrdi!:thumbdown:

 

Ja sam činila isto kad nismo imeli zabrane. A sad to više nije potrebno! Samo ne razumem ljudi kako mogu pušiti vani u ovem mrazu?? Ja bih smrznula.

Link to comment
Share on other sites

I zato je najviše pijem.:wink2:

Da već sam ih videla i već sam odgovorila i u ovom threadu.

Ali kako možeš reći nešto ovako??:sneaky2: Nisi bila kao ružno pače!!

 

a kad jesam..:sad: čak su mi i neki ljudi to rekli...ali to mene ne pogađa!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

vidiš o tome nisam razmišljala...onda bolje NE!

 

ti si sigurno izlečena od gripa čim si tako raspoložena!

 

Pa ok se osećam skroz!

 

P.S. Treba još da uvedeš da ne pušiš ni kad si s Ivonom na kafi... A ostale ko šiša!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam činila isto kad nismo imeli zabrane. A sad to više nije potrebno! Samo ne razumem ljudi kako mogu pušiti vani u ovem mrazu?? Ja bih smrznula.

 

pa to je neka vrsta zavisnosti...kao od alkohola!:bleh:

 

ne smeta ti zima dok ne uzmeš prvi dim...a posle prvog hoćeš da se onesvestiš od svežeg vazduha!:bleh::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa ok se osećam skroz!

 

P.S. Treba još da uvedeš da ne pušiš ni kad si s Ivonom na kafi... A ostale ko šiša!:bleh:

 

ma svi laprdaju o raku grlića materice pa bih trebala da uvedem i kad sam sama sa sobom....a dokazala sam sebi da to mogu!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

a kad jesam..:sad: čak su mi i neki ljudi to rekli...ali to mene ne pogađa!:bleh:

 

Ma boli te za takve ljudi!:sneaky2:

Meni još uvek neki ljudi kažu da sam jebeno ružna (am, i sad ne znam ili je ovo dobesedan prevod za ****ing ugly:roll1:)i takve stvari. Bilo je vreme kad me je nešto ovako jako boljelo ali sad neću ni razmišljati o tome. Jesam kakva jesam i jednostavno ne želim misliti o svom izgledu!:mf_rosetinted:

Ali vjeruj mi- nikada nisi bila ružno pače!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma boli te za takve ljudi!:sneaky2:

Meni još uvek neki ljudi kažu da sam jebeno ružna (am, i sad ne znam ili je ovo dobesedan prevod za ****ing ugly:roll1:)i takve stvari. Bilo je vreme kad me je nešto ovako jako boljelo ali sad neću ni razmišljati o tome. Jesam kakva jesam i jednostavno ne želim misliti o svom izgledu!:mf_rosetinted:

Ali vjeruj mi- nikada nisi bila ružno pače!:wink2:

 

TEBI to kažu!?!?!?! S kakvim ste vas dve to ljudima u kontaktu!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Ma boli te za takve ljudi!:sneaky2:

Meni još uvek neki ljudi kažu da sam jebeno ružna (am, i sad ne znam ili je ovo dobesedan prevod za ****ing ugly:roll1:)i takve stvari. Bilo je vreme kad me je nešto ovako jako boljelo ali sad neću ni razmišljati o tome. Jesam kakva jesam i jednostavno ne želim misliti o svom izgledu!:mf_rosetinted:

Ali vjeruj mi- nikada nisi bila ružno pače!:wink2:

 

:shocked: ko ti je rekao da si ružna???Idiot!!!

 

Ma ti si prelepa...baš mi svako to kaže ko ti vidi sliku na spaceu!!!

I ako si juče štucala to je zato što smo moja drugarica i ja komentarisale kako si lepa!!!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

mislim da mi je to rekao moj ujak....:mf_rosetinted:

 

Pa dobrar ti je ujak...:thumbdown:

 

Meni svi mamini prijatelji i poznanici imaju potrebu da pričaju kako je moja mama bila jako lepa, i kako je cela gimnazija bila zaljubljena u nju... Znaš kako kad sretneš nekog s detetom, pa kreneš priču kako je dete slatko? E kod mene je obrnuto, meni su uvek pričali kako mi je mama lepa... :naughty: :naughty: :naughty:

Al šta ćeš, naučila sam da živim s tim! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy